Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. Bardzo przepraszam za brak obiecanego Cinkowi bazarku, ale aparat przyjechał z wakacji zepsuty. Ale już jest "dobry" i biorę się do roboty.
  2. [quote name='luka1'][B]Ja też regularnie patrzę czy ktoś cos napisał, tylko jaki to ma sens? [/B]Wycofuję sie z dogo pomału.[/QUOTE] O ten "sens" mi chodziło! O pozostawienie jednego psa, który nadal potrzebuje pomocy i otwarcie nowego wątku! (z równoczesnym deklarowaniem się odchodzenia z dogo!) Jaki to ma sens? [B]Jak zmniejszy się zainteresowanie wątkiem stareńkiej suni, to otworzysz kolejny wątek? [/B] Aby wszyscy zainteresowani wiedzieli o czym mówię podaję link [url]http://www.dogomania.pl/threads/213204-LUKA-quot-Brakuje-czasem-słów-by-mówić-jak-smutno-jest-gdy-kogoś-brak...-quot?p=175487[/url]
  3. [quote name='luka1']Własnie na jednym z moich wątków dostałam zapytanie - Po co zakładałam wątek Luce, czy to ma sens? A wy co sadzicie? Zapraszam na wątek http://www.dogomania.pl/threads/110124-Sochaczew-SASANKA-87-5-jamnika-POMOCY/page35 Luka ile Ty masz lat?! Nie czytasz ze zrozumieniem! Słowo "sens" nie odnosi się do założenia wątku starutkiej Suni!( ale Ty tego nie zrozumiałaś, bo nie czytasz własnego wątku)
  4. Napisałam. Wystarczy[B] [I]PRZECZYTAĆ.[/I][/B] [B]Bardzo proszę postronne osoby zaglądające na ten wątek o wypowiedzenie się czy wyrażam się jasno o co mi chodz[/B]i .
  5. Czy doszło zadeklarowane przeze mnie 10zł? Czy Hugona trzeba na coś szczepić? Nadal obojętny czy chociaż trochę garnie się do człowieka?
  6. Luka -tej suni założyłaś wątek 20.08 [url]http://www.dogomania.pl/threads/213204-LUKA-quot-Brakuje-czasem-s%C5%82%C3%B3w-by-m%C3%B3wi%C4%87-jak-smutno-jest-gdy-kogo%C5%9B-brak...-quot[/url] ten wątek ma sens? -w czym Sasanka jest gorsza, że nawet nie zrobiłaś tekstu do ogłoszenia za które ja chciałam zapłacić? ( na moje posty z 9 sierpnia nie było odpowiedzi -a podobno czytasz regularnie) -wycofujesz się z dogo czy z pomocy dla Sasanki? -jeżeli tak, to napisz to jasno
  7. Ile Stasia waży? Może na wątek mikropiesków ją zgłosić?
  8. Piękny jest na wszystkich!!! Ale mnie rozbraja zdjęcie nr 1:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='luka1']Sasanka nadal mieszka w schronisku. Nadal niepozorna, małe psinka i nadal bardzo chce być głaskana i przytulana. [url]http://www.e-sochaczew.pl/zwierze,28,301.html[/url][/QUOTE] Luka po co to piszesz skoro nie zaglądasz tutaj? Czy Ciebie jeszcze interesuje los Sasanki?
  10. Nevado-dziękuję za zaproszenie. Będę do Hienki zaglądać. Dobrze, że ma swój wątek, to zawsze zwiększa szanse na znalezienie domu.
  11. Twój wątek Bianko jest wątkiem terapeutycznym.
  12. Na tym wątku jest STARUSZEK, który bardzo potrzebuje POMOCY. Zajrzyjcie...[url]http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84[/url]
  13. Dziewczyny tu jest następny staruszek. Nie zostawiajmy go tak http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84
  14. Dziewczyny zajrzyjcie na ten wątek. Może temu staruszkowi też da się pomóc...[url]http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84[/url]
  15. Dziewczyny zajrzyjcie tutaj, do tego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84[/url]
  16. On jest w schronisku? Wiem, że dziewczyny zawsze robią wydarzenie na FB-niestety ja tego poziomu jeszcze nie osiągnęłam. Może w ten sposób uda się zebrać fundusze. Ze swej strony deklaruję 10 zł na ewentualne badania.
  17. Trzeba chudzinkę maleńką zgłosić na wątek mikropiesków.
  18. Nie mogę...starowinka biedna... Napisz o nim coś więcej
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!!!!/page113[/url] proszę uprzejmie:lol:
  20. Basiu daj go na wątek "Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski"
  21. Bazarek już nie przyjmuje zamówień...
  22. Podczytuję wątek od początku...Ginn- gdzie Tarze będzie tak dobrze, jak u Ciebie?
  23. A Kubuś jest obecnie w schronisku czy w dt? Nie mogę...jakie on ma spojrzenie...
×
×
  • Create New...