-
Posts
1962 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omi
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
omi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Bardzo przepraszam za brak obiecanego Cinkowi bazarku, ale aparat przyjechał z wakacji zepsuty. Ale już jest "dobry" i biorę się do roboty. -
[quote name='luka1'][B]Ja też regularnie patrzę czy ktoś cos napisał, tylko jaki to ma sens? [/B]Wycofuję sie z dogo pomału.[/QUOTE] O ten "sens" mi chodziło! O pozostawienie jednego psa, który nadal potrzebuje pomocy i otwarcie nowego wątku! (z równoczesnym deklarowaniem się odchodzenia z dogo!) Jaki to ma sens? [B]Jak zmniejszy się zainteresowanie wątkiem stareńkiej suni, to otworzysz kolejny wątek? [/B] Aby wszyscy zainteresowani wiedzieli o czym mówię podaję link [url]http://www.dogomania.pl/threads/213204-LUKA-quot-Brakuje-czasem-słów-by-mówić-jak-smutno-jest-gdy-kogoś-brak...-quot?p=175487[/url]
-
[quote name='luka1']Własnie na jednym z moich wątków dostałam zapytanie - Po co zakładałam wątek Luce, czy to ma sens? A wy co sadzicie? Zapraszam na wątek http://www.dogomania.pl/threads/110124-Sochaczew-SASANKA-87-5-jamnika-POMOCY/page35 Luka ile Ty masz lat?! Nie czytasz ze zrozumieniem! Słowo "sens" nie odnosi się do założenia wątku starutkiej Suni!( ale Ty tego nie zrozumiałaś, bo nie czytasz własnego wątku)
-
Napisałam. Wystarczy[B] [I]PRZECZYTAĆ.[/I][/B] [B]Bardzo proszę postronne osoby zaglądające na ten wątek o wypowiedzenie się czy wyrażam się jasno o co mi chodz[/B]i .
-
Czy doszło zadeklarowane przeze mnie 10zł? Czy Hugona trzeba na coś szczepić? Nadal obojętny czy chociaż trochę garnie się do człowieka?
-
Luka -tej suni założyłaś wątek 20.08 [url]http://www.dogomania.pl/threads/213204-LUKA-quot-Brakuje-czasem-s%C5%82%C3%B3w-by-m%C3%B3wi%C4%87-jak-smutno-jest-gdy-kogo%C5%9B-brak...-quot[/url] ten wątek ma sens? -w czym Sasanka jest gorsza, że nawet nie zrobiłaś tekstu do ogłoszenia za które ja chciałam zapłacić? ( na moje posty z 9 sierpnia nie było odpowiedzi -a podobno czytasz regularnie) -wycofujesz się z dogo czy z pomocy dla Sasanki? -jeżeli tak, to napisz to jasno
-
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
omi replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ile Stasia waży? Może na wątek mikropiesków ją zgłosić? -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
omi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Piękny jest na wszystkich!!! Ale mnie rozbraja zdjęcie nr 1:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='luka1']Sasanka nadal mieszka w schronisku. Nadal niepozorna, małe psinka i nadal bardzo chce być głaskana i przytulana. [url]http://www.e-sochaczew.pl/zwierze,28,301.html[/url][/QUOTE] Luka po co to piszesz skoro nie zaglądasz tutaj? Czy Ciebie jeszcze interesuje los Sasanki?
-
DEKI-oddany po latach do schroniska JUŻ WSZYSTKIMI ŁAPAMI W DOMU STAŁYM!!!
omi replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Powodzenia psiaczku:Dog_run: -
Twój wątek Bianko jest wątkiem terapeutycznym.
-
Na tym wątku jest STARUSZEK, który bardzo potrzebuje POMOCY. Zajrzyjcie...[url]http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84[/url]
-
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
omi replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zajrzyjcie na ten wątek. Może temu staruszkowi też da się pomóc...[url]http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84[/url] -
Dziewczyny zajrzyjcie tutaj, do tego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/threads/213020-staruszek-HUGO-chudy-wycienczony-prosi-o-dobr%C4%85-karm%C4%99-sponsora-bada%C5%84[/url]
-
On jest w schronisku? Wiem, że dziewczyny zawsze robią wydarzenie na FB-niestety ja tego poziomu jeszcze nie osiągnęłam. Może w ten sposób uda się zebrać fundusze. Ze swej strony deklaruję 10 zł na ewentualne badania.
-
Suzi malutka mleczna dziewczynka ma juz swoj raj
omi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Trzeba chudzinkę maleńką zgłosić na wątek mikropiesków. -
Nie mogę...starowinka biedna... Napisz o nim coś więcej
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!!!!/page113[/url] proszę uprzejmie:lol:
-
Basiu daj go na wątek "Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski"
-
Bazarek już nie przyjmuje zamówień...
-
Amstaf - sunia - nie słyszy, rodziła wiele razy - zniszczona przez ludzi
omi replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
Podczytuję wątek od początku...Ginn- gdzie Tarze będzie tak dobrze, jak u Ciebie? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
omi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
A Kubuś jest obecnie w schronisku czy w dt? Nie mogę...jakie on ma spojrzenie...