-
Posts
1962 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omi
-
Sunia w nocy została złapana przez hycla....
-
[quote name='Aldrumka']zaglądam, czekam na wieści, 10 zł stałej deklaracji mogę dać[/QUOTE] Bardzo dziękujemy.
-
Nadal nie wiem co z sunią....
-
Bardzo dziękuję za przybycie.
-
Sunia nocuje na ulicy.... Dogomanka będzie jej szukać jutro...
-
[quote name='lika1771']Super Omi damy rade[/QUOTE] Mam nadzieję :roll:
-
[quote name='lika1771']Omi wiesz cos o suni? Nie wiem czy dobrze mysle,ale moze podaj nr.kona cioteczkom ktore deklarowały i bedziemy wiedziec na czum stoimy........jak myslisz?[/QUOTE] Lika jak sunia będzie do mnie jechać, to podam konto na pw:lol:
-
[B]W 3 poście zrobiłam wstępne rozliczenie.[/B] Możliwe, że sunia przyjedzie do mnie jutro. Dogaduję to z Olq, Dogomanką i Wojtusiem. Około godziny 22 dzisiaj powinnam wszystko wiedzieć i wtedy napiszę na wątku.
-
Skarpetko-wielkie dzięki!
-
Dogomanka widziała sunie. Ona sypia pod autami lub schodami.
-
[quote name='lika1771']Czy sunia sie pojawiła?[/QUOTE] Dowiem się wieczorem-będę dzwoniła do Dogomanki.
-
[quote name='docha']zapisuję wątek[/QUOTE] Witam na wątku.
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
omi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Cinuś jak Twoje zdrowie? -
[quote name='sybisia']Jestem na zaproszenie. Niestety dołożę tylko jednorazowo 20 PLN, mam kilka deklaracji a psiaki siedzą już ponad rok w hotelikach i nie wiadomo czy znajdą domy. Bardzo żal mi suni, oby udało się jej pomóc.[/QUOTE] [quote name='azalia']Ja też deklarowałam wpłatę,trudno mi powiedzieć dokładnie ile,ale postaram się jak najwięcej.[/QUOTE] [quote name='Pliszka']jak sunia trafi do dt wpłacę 20zł w październiku trzymam kciuki[/QUOTE] [quote name='paulinken']Jestem na zaproszenie, póki co nie mogę nic na stałe deklarować... jednorazowo jak już...[/QUOTE] Dziewczyny będę o tym pamiętać.Bardzo dziękuję. Jak sunia będzie w drodze do mnie wyślę Wam nr konta na pw [B]Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim dotychczasowym ofiarodawcom oraz obecnym na wątku.[/B]
-
[quote name='Crys']Jestem i ja, ale niestety nie mam jak pomóc finansowo :([/QUOTE] Dziękuję za przybycie
-
[quote name='ŚWIAT']Witam, niestety nie mogę pomóc finansowo ale postaram się podrzucać i jeśli sunia będzie potrzebowała- zrobię jej plakat (jak będą zdjęcia)[/QUOTE] Bardzo dziękuję-będę pamiętać.
-
[quote name='iwoniam']Dzięki za zaproszenie - to nieprawda, ze chęci ludzie nie mają i nie obchodzi ich los suni - to, co piszesz jest krzywdzące, bo to nie prawda - zobacz jaki jest odzew. Ja mam 4 zwierzęta na BDT aktualnie, poza wpłatami na 1 kicię nikt o nas nie pamięta, a z czegoś muszę zapłacić za leczenie - wszystkie stare i chore poza jednym. Niestety, BARDZO NIESTETY nie jestem kopalnią pieniędzy i nie mam skąd środków wykopać. Udostępniam sunię, powodzenia ![/QUOTE] Odzew jest, bo wysłałam ok. 200 zaproszeń. Co zrobię jak sunia będzie potrzebowała dłuższego leczenia? Mam wysłać kolejnych 200 zaproszeń? I tak co miesiąc? Sama piszesz, że o Was nikt nie pamięta. O mnie i suni też za miesiąc niewielu będzie pamiętać. Co wtedy? Moja sytuację opisałam w 3 i 29 poście. W domu mam 4 swoje zwierzaki.Wiem, ile kosztuje ich utrzymanie. Miałam też chore sunię i wiem, ile kosztuje leczenie. Nie mam do Ciebie pretensji, ani do nikogo innego. Wyszłam tylko z propozycją. Nawet tego wątku nie założyłam. Nawet suni na oczy nie widziałam.
-
[quote name='holly101']Witam, na razie mogę się tylko zameldować i podnosić wątek :([/QUOTE] Dziękuję - to też pomocne jest.
-
[quote name='lika1771']Poprosiłam o pomoc skarpete kudłaczy Omi dopisz tam co jeszcze uwazasz [url]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO/page18[/url][/QUOTE] Napisałam pw do dziewczyn z wątku kudłaczy.
-
[quote name='Chiquita&DeeDee']Jestem z zaproszenia, mogę coś wpłacić po wypłacie, ale nie dużo, bo nie mam. Trzymam kciuki:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję.
-
[quote name='elaja']Ilość psów w potrzebie jest coraz większa , odwrotnie proporcjonalnie do ludzi chcących i mogących pomóc. Ja sama mogę zaoferować ( co już pisałam ) tylko jednorazową wpłatę bo jestem już zaangażowana wcześniej gdzie indziej i dokąd tamte psy nie znajdą domów nie mogę brać na siebie więcej zobowiązań . Pocieszające jest jedynie to ,że sunia mała i ładna i może szybko znaleźć dom w przeciwieństwie do mojego Timura ( rudzielec z banerka) - któremu, jeśli dalej odzew będzie jaki jest mogę wkrótce urządzić imprezę z okazji roku pobytu w bdt :evil_lol:[/QUOTE] Elaja bardzo dziękuję. Doskonale rozumiem w jakiej jesteś sytuacji. Trzymam kciuki za adopcję Timuta.
-
Zmieniłam tytuł. Dostałam pozwolenie moda na prowadzenie wątku-dziękuję.
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Dziekuje za zaproszenie ale moge tylko oferowac ogloszenie w gazecie krakowskiej , sama mam psy w hotelach wiec finansowo leze bo przewaznie sa to psy wymagajace leczenia .[/QUOTE] Bardzo dziękuję za przybycie i chęć pomocy.
-
[quote name='Olq']No i dzisiaj niestety też suni nie było. Myślę, że może jak na osiedlu przy weekendzie jest wiekszy ruch to ona się gdzieś chowa? I wczoraj i dziś bylo wszędzie mnóstwo ludzi - mlodzież, dzieci, rodziny z wózkami, psiarze. Omi- my się z Dogomanką nie widziałyśmy, kontaktowałam się z nią tylko telefonicznie- szukałam suni tylko z mężem. Jutro niestety nie będę miała czasu. Myślę, że jeśli Dogomanka by widziała sunię i była w stanie zrobić jakies zdjęcie to możemy się umówić, że ja te zdjęcia od niej wezmę i wstawię na wątek. We wtorek bym mogła jeszcze raz spróbować tam iść, ale dopiero wieczorem. Jak sytuacja u Ciebie z dt? Czy jesteś w stanie się zadeklarować na konkretny termin? Co do mojej deklaracji to sama nie wiem jak jest lepiej. Mogę Ci przelać jednorazowo 100zł w październiku albo po 10zł miesięcznie. U nas sytuacja finansowa jest tak ruchoma, że ciężko cokolwiek przewidzieć, dlatego nie chcę deklarować większych kwot miesięcznie. A tak ogólnie to najlepiej się ze mną kontaktować przez pw bo ja nie zaglądam na dogo zbyt często i jeśli by byla jakaś pomoc potrzebna to mogę nawet nie wiedzieć.[/QUOTE] Olq bardzo Ci dziękuję, że robisz co możesz dla suni. Suni nie mogę zabrać na konkretny termin. Pieniądze zadeklarowałaś tylko Ty, Maryna, Lika1771 (szczepienie), Wojtuś 50% sterylki. Dziękuję Wam z całego serca ! [B]Napisałam chyba z 200 zaproszeń na wątek....Zrobiłam co w mojej mocy aby rozgłosić wątek ! Nie mogę zabrać suni bez stałych deklaracji. Nie jestem bez serca, ale mój budżet domowy tego nie wytrzyma. Jeżeli teraz tak mało osób rusza historia bezdomnej suni, to co będzie jak będzie bezpieczna w bdt. Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro, że tak mało osób obchodzi los tej biedy.[/B]
-
[quote name='Dogo07']Napisz do Pianki. Bo faktycznie sprawa pilna.[/QUOTE] Napisałam do Pianki. Czekam na odpowiedź. [quote name='Maryna']Na razie nie mogę zadeklarowac stałych wpłat,ale jednorazowo 30 zł natychmiast.Wiem,że to malutko.........[/QUOTE] Bardzo dziękuję- to bardzo dużo. [quote name='lika1771']Ponawiam prosbe. TRoche sie martwie od wczoraj suni nie ma kurcze..........[/QUOTE] Też się martwię...