[quote name='dogomanka_']suńka dalej biega na osiedlu, trzebaby jej znalezc szybko dom bo garnie się do ludzi i ktoś jej może zrobic krzywde, albo ja do schronu zabiorą. Suczka jest kochana, z moim psem sie dogadywala, umie w domu zachowac czystosc i ladnie chodzi na smyczy, bez smyczy chodzi przy nodze. Jest taka kochana. :roll:[/QUOTE]
Z tego co piszesz wnioskuję, że miałaś ją w domu-tak?
Widujesz ją jeszcze?