Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Dwa razy na jednej stronie będa fotki :lol: Bo bylis,my dziś w konfiguracji 3 plus jeden na spacerze w lesie i wodowały się szczeniaki ;) I mam fotki ;) Ale chyba tylko i wyłacznie dla AnkiG i 3x... bo wrzuciłam już na fejsa :diabloti: Tazzman - ogon zielona obroza POker Ogon i czarna obroza Diorka Zielona obroza bez ogona :) I Idefix nie biały już;) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3601M_zps01dcb2c7.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3601M_zps01dcb2c7.jpg[/IMG][/URL] Tutaj ejst Idefix :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3605M_zps8911653e.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3605M_zps8911653e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3608M_zpsbd9633b8.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3608M_zpsbd9633b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3611M_zps00d59b73.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3611M_zps00d59b73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3612M_zps05155583.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/3plus1 nad jeziorem/DSC_3612M_zps05155583.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='WATACHA']Wariatuncio [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3604Kopiowanie_zpsae8d0ce8.jpg[/URL][/QUOTE] Nom :lol: [quote name='zerduszko']Dzieki! Fajny Fixosy zadek :loveu:[/QUOTE] Ale jak ja sie nazastanawiałam co to :razz: Dopiero jak przyciełam i przyblizyłam zdjecie do dojrzałam :) [quote name='3 x']ja pitolę :splat: posadziłaś Fixa zadkiem do góry :evil_lol: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3604Kopiowanie_zpsae8d0ce8.jpg[/URL][/QUOTE] Wbił sie w ziemię :0 Specjalnie tak "pokolorowałam" zdjecie coby dobrze widac było ;)
  3. Chłopek roztropek ma fafne uszyska :) A Mentor sie p ogrzbiecie drapie :) Mocno czeresnie jedzą?:)
  4. [quote name='malawaszka']ale ma tego pozakładane :crazyeye: :lol: i teraz polecę jak wiochmen, ale serio nie wiem :splat: - i to jest specjalne dla psów czy takie ludzkie im zakładacie?? :lol: [/QUOTE] Monika spoko ja tez nie wiem :) [quote name='Małgorzata Noga']Będziemy w Polsce w sierpniu to mogę Ci wysłać bo z Uk to przesyłka tragedia wychodzi :razz:[/QUOTE] Bedziemy w kontakcie :) moe się naucze do sierpnia sama :) Więc jak to sie robi?:D
  5. [quote name='Małgorzata Noga']Tak , teraz taka moda :)))) Kolorowe gumeczki zaplatane :) Dziękujemy :)[/QUOTE] fajnie to wygląda :) tez bym ponosiła :D
  6. [QUOTE]mam swoją ozdóbkę Crazy Louu[/QUOTE] to ten kolorowy łańcuszek?:) Fajnie Was widziec;)
  7. [quote name='ania0112']a Tazz na kafelkach to wygląda jak taki nieborak :lol:[/QUOTE] Bo on ma taki styl :lol: Na Ciapusia :evil_lol: [quote name='Margi']Dwa cudne słodziaki przytulaki.:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='wilczy zew']:loveu: :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='marako']Tazz, poczciwina zazwyczaj wpatruje się w obiektyw, jakby był do jedzenia. Chłopaki pasują do siebie bardzo, jak tak ramię w ramię maszerują duży-mały, czarny-biały.[/QUOTE] Bo ja cmokam, ciumciam jak wariatka :)
  8. Osz się podzieło znowu. Mam andzieję, że Honda to jakas infekcja moze zapalenie krtani? nie wiem , jak u ludzi jest to sie głos zmienia bardzo moze u psów też... Wasia a co mówili o Dropsiku?
  9. :iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3618Kopiowanie_zps7ccd32cc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3618Kopiowanie_zps7ccd32cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3619Kopiowanie_zpse97edd85.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3619Kopiowanie_zpse97edd85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3620Kopiowanie_zps0a76f39b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3620Kopiowanie_zps0a76f39b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3621Kopiowanie_zps065ce287.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3621Kopiowanie_zps065ce287.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3623Kopiowanie_zps6f092b3a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3623Kopiowanie_zps6f092b3a.jpg[/IMG][/URL] Iiiiiii Na koniec Słodziak :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3626Kopiowanie_zps75360e34.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3626Kopiowanie_zps75360e34.jpg[/IMG][/URL] :) \THE END
  10. Dwa Dupki ;) Tj dwie :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3607Kopiowanie_zps80904eec.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3607Kopiowanie_zps80904eec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3608Kopiowanie_zps25b94170.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3608Kopiowanie_zps25b94170.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3611Kopiowanie_zps3373a9ce.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3611Kopiowanie_zps3373a9ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3616Kopiowanie_zps76a0bbbd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3616Kopiowanie_zps76a0bbbd.jpg[/IMG][/URL]
  11. Niedziele mamy... w zasadzie juz nie działa niedziela zawsze neidzielowo ale dzis DZIAŁA :razz: Chudzina. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3602Kopiowanie_zpsa4e3897a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3602Kopiowanie_zpsa4e3897a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3603Kopiowanie_zps14638def.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3603Kopiowanie_zps14638def.jpg[/IMG][/URL] To co Idefixowego wystaje z Trawy to zadek :evil_lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3604Kopiowanie_zpsae8d0ce8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3604Kopiowanie_zpsae8d0ce8.jpg[/IMG][/URL] Przyspieszenie :)\ [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3605Kopiowanie_zps40b54692.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3605Kopiowanie_zps40b54692.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/22/DSC_3606Kopiowanie_zpscb143d15.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/22/DSC_3606Kopiowanie_zpscb143d15.jpg[/IMG][/URL]
  12. Albo na patyczek ten do ucha :) I wyprobowane u mnie na suczce szefa :evil_lol: działa, zapach sie zmniejszył i dziąsla tez lepiej się maja :)
  13. [quote name='wilczy zew']Dla tych co nie mają fejzbuczka :) [/QUOTE] No je błam hahahahhaha :evil_lol: Batmanki fajne :) Ale Pokaż Dziewczynke od buzi strony ;) I Kocyka tez chcę :)
  14. [quote name='Cockermaniaczka']a jakie wytrzymale :razz::loveu: Ja jestem ich fanka i mam ochote na kolejne :cool3:[/QUOTE] ekoskórki? no... Mam w domu 7 sztuk ... 3 sztuki na jednego i 4 na drugiego psa... są cudowne! i wystarczy przetrzec na mokro i znowu sa jak nówki sztuki ;) Zreszta brud tez sie jakos ich mocno nie trzyma bo wracam z ubłoconymi psami do domu z lasu a obróżki czyste :razz:
  15. pierwszy samotny raz jak sie psiesa obcina ejst dość szalony :diabloti: Grzbiet trymowałas tylko tak? bo strasznie długi zostawiony :) no ale jak trymowany to taki ma byc rozumiem :) Z jajkami nie pomoge bo nie mam :lol: a z broda to... chyba sie na długośc nie przycina, nie? chyba, ze ktoś jak ja nie lubi kozy :eviltong: Ładnie Ci poszło ;) a każdy nastepny raz bedzie lepszy ;) [quote name='ania0112']a mi sie bardzo podoba tylko faktycznie dalej taki dosc mocno kudłaty jest.... z jajkami nie pomoge bo brokat nie ma ;-) [B]i jestem dosc przekonana ze psy sie nie goli kiedy one lezą.... brokat to wyjątek... większosc psów tak nie luzuje i nie chcą lezec[/B] :roll:[/QUOTE] Tazzman leży... wywala się na pleca rozkłada łapy... i leży :lol: fajnie się wtedy wycina te włochy z którymi włąsnie ulananie wie co zrobic;)
  16. Te ekoskórkowe sa genialne :loveu: Fajny model :loveu:
  17. Tia moja mama ostatnio przed 6 rano myła wazon i wymieniała wode kwiatkom... o 6.12 była w szpitalu wazon pękł i przeciął mamie kciuka razem z nerwami i ścięgnem... :roll:
×
×
  • Create New...