Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']U mnie nie ma ale u Ciebie jest :roll:[/QUOTE] Mówisz, ze jak wchdoze w Twoich to i widze moje powiazania z Twoimi? FB mnie zadziwia hahahhaha
  2. [quote name='wilczy zew']Ja nic nie widzę,gdzie to jest :placz:[/QUOTE] jakw chodzi sz w swoich znjomych z poziomu rpfilu. blsikich masz oznacznych gwiazdką złota;)
  3. [quote name='wilczy zew']Nie mam żadnych bliskich znajomych :watpliwy: :nonono2:[/QUOTE] mylisz się ;) Masz 3 bliskich z tego co widze;)
  4. [quote name='wilczy zew']Nie mam :roll:[/QUOTE] Masz :evil_lol: I to jeszcze oznaczoną jako "Bliski znajomy" :diabloti:
  5. [quote name='wilczy zew']Jak mam znaleś ten profil :roll:[/QUOTE] wpisz u góry w wyszukiwarke, nie masz Magdy w znajomych?
  6. wejdz na Magdy profil, zdjęcia w albumy i odszukaj albumu coś ze kolo Dzik chyba w kazdym razie Danielki beda zobaczysz
  7. [quote name='wilczy zew']Masz linka do tuch wypuszczonych danieli na fb?[/QUOTE] U Magdy w Albumach sa zdjęcia
  8. [quote name='malawaszka']ale że oni to jedzą? rozgryzają i połykają czy tylko mamlają? no Magda może nowy interes rozkręcać[/QUOTE] jedzą ale powoli :) to nie na chwile czy na godzine. mocno musza rozmemlac aby się cos oderwało ze tak powiem
  9. [quote name='weszka']A ta zdjęcie marszowe mamy z wejścia na wystawę - ciągniemy dobytek wystawowy czyli stolik, klatkę oraz krzesełka ;) Zakręcona byłam bo miałam dać nie aparat tylko telefon żeby był film ale coś mi się nerwy Kuszeńki udzieliły i nie dałam.[/QUOTE] Kusz sie znerwicowała była? :( Ale jak widac nic a nic jej to nie przeszkodziło :evil_lol:
  10. [quote name='weszka']Fajny wypad dla wszystkich. Podobają mi się te gryzaki, moim paszczom pewnie też by podeszły, a argument że nie paprają bród jest kluczowy ;)[/QUOTE] No właśnie w ogóle nic nie paprają cud miód i orzeszki ;) [quote name='AnkaG']No piekne widoczki i gryzaczki .... i ... wsio :) zapraszam na herbatkę :) U mnie Nusia tak jęczydupa. Lezie i gada bez przerwy (jak na smyczy). Keysi za to wąąącha wsio i na okragło.[/QUOTE] heheheh wąchadło sie znalazło ;)
  11. Klub Hodowców Arion Cię złapał jak szłyście i ciagnełyście coś za sobą :) I Gratulacje ;)
  12. [quote name='ulana']Już powoli się uodparniam. :)[/QUOTE] No widzisz :)
  13. [quote name='ulana']Kto tam go wie w którym. Może jeszcze w jakimś innym - 21 licząc kota - bo do dziś to wspomina. :evil_lol:[/QUOTE] Kot wspomina? Czy Kolega Kota?? O mamusiu tak czy tak to dośc .... ciekawe :cool3:
  14. [quote name='ulana']Baby, baby - toż ja se podczytuję dogo przy śniadaniu! A tu takie aromaty i desery, brrr...[/QUOTE] Smacznbego ;) Kiedyś było chyba tak ze tylko przy jedzeni usie do WAszki nie właziło bo tam był temat zawsze na czasie ateraz... rozlazł sie był wszędzie :) Uodpornisz się :diabloti:
  15. Heheh Myslę, że powinna założyc i rzuciłam jej taka propozycję;) bo naprawdę fajna sprawa ;) Hahahahah ucałuje ucałuję jęczydupę wstrętną :) Ja to mam dziwne wrażenie ze to troche moja wina ze sie tak rozjęczał bo ja lubie mruczeć... :splat: i tak jakby mnie trochę... naśladuje chyba Dupa jedna :razz: Zdjęcia juz nie bardzo mam bo dwie smycze plus telefon do zdjęć plus w cholere tropów na okoł oto nie ejst dorbe połączenie niestety :(
  16. Kolega był pewnie w 7 niebie :diabloti: albo w 14 zasadniczo bo podwójnie :evil_lol:
  17. no nie wiem, czy tak dobrze... pogoń za warchlakami nie uznaję jako dobry uczynek :razz:
  18. [quote name='wilczy zew']Opowiedz czy psiaczki coś zmalowały,były grzeczne :)[/QUOTE] Tazzman Chciał się pobawić Alą... :razz: Spotkaliśmy Warchlaki... tj szczeniaki spotkały i wystraszyły je z chaszy a później za nimi pognały... :mdleje: Na szczęscie Lochy nie było... I o spotkalismy tez dwie dziewczynki Danielowe te co wypuszczone wolność :) na szczęscie psy już na smyczach były ;) Tazzman miał problem i jęczał.... ten to ma bogate zycie duchowe normalnie, jęczydupa jedna... Idefix w sumie ładnie... Tylko szczekacze jedne :)
  19. Fajne strzyzenia :) Fixa Malusiaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
  20. [quote name='wilczy zew']Opowiedz coś więcej.... To zamawiamy u Magdy :) Dlaczego ja mieszkam tak daleko od Magdy i nie mam auta :placz:[/QUOTE] O czym?:) [quote name='zerduszko']Fix widze dalej linie trzyma :D[/QUOTE] Tak jest... Mało tego zaczełam sie zastanawiać czy przypadkiem nie jest tak ze im wiecej je tym ma wiecej energi i tym bardziej chudnie... :question:
  21. I o :) MOje roślinki Kochane które żyją :razz: A Jakaranda w nowym butku ;) Eksmisja na taras nastąpiła ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/1402585104017Kopiowanie_zps7972caae.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/1402585104017Kopiowanie_zps7972caae.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/1402584282782Kopiowanie_zpsfccbf237.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/1402584282782Kopiowanie_zpsfccbf237.jpg[/IMG][/URL] i koniecz ;)
  22. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3664Kopiowanie_zps50a9a84a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3664Kopiowanie_zps50a9a84a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3661Kopiowanie_zps7f60aeb2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3661Kopiowanie_zps7f60aeb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3662Kopiowanie_zpsad5746d2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3662Kopiowanie_zpsad5746d2.jpg[/IMG][/URL] Cudowne :) i nie brudzą i nie sklejają sierści jak prasowane albo wedzone :) A Tutaj ejszcze Idefix z Boku ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3610Kopiowanie_zps71060c14.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3610Kopiowanie_zps71060c14.jpg[/IMG][/URL]
  23. A CHłopaki wrócili z niespodzianką :) Jakiś czas temu na FB ogłaszał sie jakiś sklep z artykułami psowymi z nowymi gryzakami. gryzakami z rogów/Łopat jeleniowatych :razz: I jako, ze ja ciekawski człowiek jak pojechałam do Magdy to pogadałam czy działa no i się przekonałyśmy na moich własnych psach, ze działa... Chłopaki ZACHWYCENI!! Dziamgają te swoje nowe Danielowe gryzaki jak wariaty ;) I U Magdy i w domku;) Zdjecia z dziamdziania u niej sa ciemne i nic nie widac ale w domku dzis zrobiłam :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3654Kopiowanie_zps1e457ee7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3654Kopiowanie_zps1e457ee7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3648Kopiowanie_zps2175f8fb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3648Kopiowanie_zps2175f8fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3653Kopiowanie_zps1f781cdd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3653Kopiowanie_zps1f781cdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3660Kopiowanie_zps10469360.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3660Kopiowanie_zps10469360.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3663Kopiowanie_zps5ca278d0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3663Kopiowanie_zps5ca278d0.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='ulana'][URL]http://idefix-sznaucerek.blog.onet.pl/2014/06/13/i-kolejne-fotki-z-serii-patyk/[/URL] trafiłam na te zupełnie przypadkiem i w pierwszej chwili myślałam, że to Twoje dzieło. :) A tu... sobowtór. :)[/QUOTE] :) [quote name='AnkaG']Nie mam i nie będę mieć fb ... nieeee Bawcie się dobrze i zapraszam na kawkę :)[/QUOTE] OOoooooooa mówisz? A Herbata?:) BYlismy wróciliśmy było cudnie, te przestrzenie :loveu: [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3622Kopiowanie_zpsb71ec2ee.jpg.html"] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3622Kopiowanie_zpsb71ec2ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3623Kopiowanie_zps0ba3aec8.jpg.html"] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3623Kopiowanie_zps0ba3aec8.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3625Kopiowanie_zpsc714f97e.jpg.html"] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3625Kopiowanie_zpsc714f97e.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3632Kopiowanie_zpsd5fcaf5f.jpg.html"] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3632Kopiowanie_zpsd5fcaf5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3619Kopiowanie_zpsf7649ad5.jpg.html"] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3619Kopiowanie_zpsf7649ad5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/15/DSC_3626Kopiowanie_zpscc03052e.jpg.html"] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/15/DSC_3626Kopiowanie_zpscc03052e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...