Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Wiesz co... Ty to sie ejdnak masz u Ciebie jak nie ma zawału przynajmniej raz w tygodni uto nie ma zabawy normalnie :shake: Ale że wziełas telefon na te poszukiwania tom w szoku bo ja bym pewnie zapomniała :lol:
  2. hahahahah jaka czarna plama :) jak się odwracała to tylko język widac :D
  3. [quote name='weszka']W gabinetach przebitki są okrutne, w sklepach stacjonarnych też zresztą bo ostatnio znajomy mi mówił. Ja akurat mam o tyle dobrze, że kupuję na allegro od sprzedawcy, który także prowadzi gabinet wet i odbieram osobiście bo mam ich parę ulic od siebie.[/QUOTE] A to takie buty ;)
  4. [quote name='AnkaG']Uch to nie tylko Ty tęsknisz ....[/QUOTE] pewnie mu smutno samemu....
  5. [quote name='weszka']Nie słyszałam ale ja i tak u wetów kupuję ;) Oby tylko cena nie poszła w górę skoro przymkną rynek.[/QUOTE] wiem, ze koelzanka u weta dała 125 zł za duzą... przy Twoich 80 to przebitka ładna... na jedną (Twoją) obroze...
  6. [url]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/Bru6lip2014/DSC_0036-002.jpg[/url] O ja Cię sune Kocham :iloveyou:
  7. [quote name='weszka']Foresto w jednorazowym zakupie tanie nie jest (zwłaszcza 3 szt. na duże psy) ale ja wiosną na allegro kupiłam za niecałe 80 zł i jak na cały sezon (powiedzmy 7 mies.) to wcale nie uważam żeby to było dużo, a wręcz sporo taniej niż krople. U mnie działa, a zaraz na poczatku sezonu wysyp był ogromny, po sukach galopowały całe stada ale wkręconego miały jednego bo znalazłam go zdechłego już w domu na podłodze. I to tyle, a na ilości jakie są to uważam że super. Teraz jakoś jest ich faktycznie chwilowo mniej. Ale wszystko zależy od psa, miejsca, nie ma nic 100% a poza tym chyba żadne krople czy obroże nie działają odstraszająco.[/QUOTE] Weszka a słsyzałaś ze mają wycofac foresto i ma być tylko u wetów do kupienia? No kropelki w ogóle drozej wychodza przy duzym psie ;)
  8. [quote name='3 x']jaką kupę? przecież staneło na tym, że dowodów nie ma wiesz zdaje się że w spolskim prawie jest domniemanie niewinności że dopóki się winy nie udowodni dopóty ktos jest uznawany za niewinnego i tego się trzymamy ! ;)[/QUOTE] toz dlatego przemilczywam ją :lol:
  9. Hahahah - to z kawału :) i piękne widoki.... kupę w krzakach przemilczę :)
  10. O włąsnie miałam pytam, ze na ogródku a na lince;) Ale juz sie wyjasnilo;) Fajnie macie ;)
  11. Dziękuję za zaproszenie podniosę chłopaka! :)
  12. u Tazzmana wyłaziły włochy... ale nie wiem jaki efekt dał ten puder bo nigdy nie próbowałam wcześniej :D
  13. [quote name='AniaGucio']Zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254110-*-*WAKACYJNY-NIEZBĘDNIK-i-inne-na-sznaucery-do-20-VII-g-22-00-ZAPRASZAMY!-*-*?p=22266930#post22266930[/URL] Sandra, "ogłosiłabyś" bazarek?[/QUOTE] Tak jest ;) z tym, ze najwcze sniej jutro;) [quote name='malawaszka']nasza nowa średniaczka Werka [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10500571_801054406592836_6933328957160632289_n.jpg[/IMG] cud mniód i pół godziny po wrzuceniu na fejsa MA DOM :lol: tylko ciachniemy raz dwa i w drogę nad morze :multi: domek znany i kochany :loveu: tam, gdzie był Mario adoptowany z Radys ('), a teraz był tam Gaspar no ale nie dogadywał się ze Sproketem rezydentem, więc pojedzie tam Weruszka :laola:[/QUOTE] Super Hiper Hiper ;)
  14. [quote name='marako']Dziewczyny, ktoś tu (albo i nie tu) podał nazwę pudru do uszu, takiego, żeby włosy łatwiej wyrywać. Zapomniałam zapisać nazwy (kupiłam coś co tak się reklamowało, ale nie wypróbowywałam jeszcze, a mojemu szczeniorkowi chcę polecić tamten, jako sprawdzony).[/QUOTE] Prosze :) [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_7367.jpg[/IMG] [h=1][SIZE=3]PET SOCIETY Ear Depilatory Powder - puder do wyrywania włosów z uszu 15g[/SIZE][/h]A kleszcze na sobie... ja zawsze sie spryskuje czymstam...
  15. w jednym z tych artylułów psiza tak ze zrozumiałby jakby i tabletki i obroza.... ja tez nie kupie... zasadniczo uwazam ze juz Foresto przegina z ceną :lol:
  16. O matko :mdleje: [QUOTE][COLOR=#666666][FONT=Roboto Condensed]Koszt jednej sztuki dla psa średniej i dużej wielkości, to wydatek rzędu około 100 PLN, okres działania do trzech miesięcy na kleszcze, nieco dłuższy na pchły.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] sa w pizdu ja pierdziele potwornie drogie :lol: zostane przy moich obrożach wodoodpornych za 11,90 :lol: na 3 miesiące ;) a nawet niech na dwa będą :)
  17. nie znam nie słyszałam... daj znac i co to znaczy potwornie drogie??
  18. [quote name='AnkaG']Ja Nusi z pipki.[/QUOTE] tez wczoraj? :)
  19. [quote name='zerduszko']U mnie też mniej, albo kropienie ektoparem raz na dwa miesiące działa lepiej niż raz na miesiąc czy obroża na stale ;)[/QUOTE] A to ciekawe ze rzadziej działa lepiej :) Wczoraj idefixowi wyciągałam kleszczora z okolic intymnych.... :(
  20. [quote name='AnkaG']Jakoś w tym roku chyba mniej kleszczy jest - przynajmniej na mojej wsi :)[/QUOTE] [quote name='malawaszka']:crazyeye: no to chyba jesteś jedyna w kraju co tak uważa :lol: pozazdrościć![/QUOTE] Włąsnie ... Jest taki wysyp, ze masakra. te moje mają już 3 obrozę w tym sezonie.... bo tamte jakoś miałam wrazenie ze w ogole nie działają :shake:
  21. Vikusia sto lat :loveu: Jak sobie zcasem rpzypominam, ze to ona była tym psem z tego garażu... chyba z miesiac przeciez tam siedziała w takim stanie, sama to az płakac m isię chce. niesamowita metamorfora! I dziękujemy Monika Tobie, gdyby nie Ty to Viki nie była by w takim stanie dziś. Zasadniczo pewnie w ogóle by jej nie było.... :calus: :Rose:
  22. [quote name='Lucky.']Podbórz :) Paula chciała przyszpanować, że ma nowe obrożę, dziwię się, że nie ubrała kurze dwóch na raz.[/QUOTE] :evil_lol: następnym razem :)
  23. Ale łądnie macie :) Gdzie to?:) To zdjecia z dwóch "razy" Avril ma różne obroże :lol: a jak tam te adresówki z furkitz? nie popekały jeszcze?tfu tfu!!
×
×
  • Create New...