Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Pysia']Nie :) Nadal ten sam dostawca ;) Tylko ceny inne bo im Unia wlepiła kary hahaha[/QUOTE] Ug to dobrze ;) Fajne te :filmiki":)
  2. [url]http://i60.tinypic.com/207w3ex.jpg[/url] jakie łądne coś :loveu: [url]http://i58.tinypic.com/j632g4.jpg[/url] mam wrazenie ze ktos lubi piwonie :siara:
  3. [quote name='wilczy zew']s co jest w tym żółtym pojemniku [URL]http://images54.fotosik.pl/375/f1b0fc559394ad84.jpg[/URL] w tym stawiku wodował Tazzik?[/QUOTE] nie co a kto.. chyba ta czarna kwoka? Tak w tym Tazzio wodował ale niechcąco. Magda miała wyzej przy tarasie oczko wodne a to jest hmmm bardzo głębokie ma ze 2 m chyba z tego co pamietam. W tym wodował niechcąco przeskakiwał z tego oczka płytkiego i myslał ze to trawa :diabloti: za 1 razem :) cały w rzęsie wodnej był :) Jambi zdjecia robiłą :) i to było w lipcu 2011 rok u;) jak 1 raz u Magdy byłam :)
  4. No powiem Ci Magdus ze szalejesz z ilością pierzastego :) [IMG]http://images52.fotosik.pl/374/67de5f2a543fd009.jpg[/IMG] :loveu: włąsnie sie zastanawiałam czy instynkt popchnie akczuszki do wody ;) bo kury raczej nie pływają, nie?:D
  5. [quote name='ulana']Dzięki Wam. :loveu: Wiedziałam, że nie zawiedziecie. :) Jakoś przeżyłam ten koszmarny maraton. Walki i udowadniania oczywistości. Wytrwania naprzeciw chamstwa (niestety) i absurdów... A dziś przypomniał mi się Asteriks z Obeliksem jak to wędrowali sobie po urzędniczych piętrach. Nie pamiętam, w której części to było... Normalnie z życia wzięte - tylko to ja omało nie zwariowałam. :) Idę spać. Sznaucerzych snów wszystkim. :):):)[/QUOTE] To było w asterix i oberix 12 prac asterixa :loveu:
  6. [quote name='ulana']Ciężki dzień mam jutro (a właściwie już dzisiaj), a ja zamiast spać - siedzę na dogo. Odstresowuję się w taki dziwny sposób. ;) Ale może wszystko się uda, jak potrzymacie trochę kciuków, co?[/QUOTE] Kciuki masz jak w banku ;)
  7. [quote name='ulana']Oj tam, oj tam. :eviltong: Jest wpadanie i wpadanie. :) A w ogóle... tam same kobitki przecież będą. :evil_lol:[/QUOTE] Sasiad jest ;) ten co lubi na łonie natury :cool3:
  8. [quote name='ulana']Oj co to będzie w lipcu to jeszcze w ogóle nie wiem. Może bym i mogła wpaść, ale nie mam w tym czasie samochodu - to jedno, co wiem na pewno. Nie jedzie czasem nikt z Mazowsza? Może bym się załapała...[/QUOTE] do wpadania samochód nie potrzebny... :diabloti: :scared: :evil_lol:
  9. [quote name='omry']To kawka :razz: W Stargardzie wypadła z komina i dopadły ją koty. Na szczęście ludzie byli przy tym i nie zdążyły jej nic zrobić. Wzięłam ją tego samego dnia, ale miała być tylko tydzień i jechać do cioci Maćka, ale przywiązałam się :evil_lol: I ona też. Chciałam, żeby wróciła na wolność, ale to niemożliwe. Kawki są stadne i mają silną hierarchię w stadzie. Najprawdopodobniej by jej nie przyjęły, a nawet jeśli to byłaby dla nich intruzem najniższym w stadzie i by ją gnębiły. Całe szczęście spotkałam w zoologu babkę, która prowadzi azyl dla dzikusów i pomogła mi we wszystkim. Powiedziała, że musze znaleźć jej dom stały. [B]Maciek bardzo nie lubi ptaków, są dla niego obleśne i w życiu żadnego nawet palcem nie tknął. W środę przyjeżdża na 10 dni i musi zdecydować, czy się przyzwyczai i czy ptak zostaje. Mądre z niego bydle,[/B] [B]całe mieszkanie już zna[/B]. Wczoraj kilka razy zacmokałam przed żarciem i dzisiaj już na każde cmokanie przylatuje. Ciągle na mnie siedzi, normalnie po pokoju nie mogę przejść, bo zaraz się zrywa i ląduje mi na twarzy :evil_lol:[/QUOTE] Myślałam, ze Ty dalej o Maćku :evil_lol: to 3mam kciuki za pozytywne rozwiązanie :evil_lol:
  10. Przegapiłam cos? Skad masz Niebieskookiego dzioba?:)
  11. Magda Pieknie u Ciebie natura sie ma :loveu:
  12. [quote name='wilczy zew']Ja przetestowalam i działalo. Psy zamykaly dzioby.[/QUOTE] [quote name='zerduszko']Ja tez jak powiem fuj to Bolt nie podejdzie nawet do piłki bawiących się dzieci. A powiedz tak Uszatce i zobaczymy ;)[/QUOTE] [quote name='ania0112']mistrz ciętej riposty :lol:[/QUOTE] heheheh co Racja Ania to racja :)
  13. [quote name='ulana']No, rozumiem, że o odległość WZetce chodzi. Sama gdieś wyżej pisałaś, że Ty tak daleko, a tu wszystkie razem. Ja też nie razem i daleko. A w ogóle to kiedy i gdzie ten zjazd ma być, bo coś wypadłam z tematu chyba?[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaa no widzisz nie załapałam :)
  14. [quote name='zerduszko']Nowy bazar jest? Jak to dobrze, ze nie ogarniam :][/QUOTE] Hmmm Taksowy juz??? [quote name='wilczy zew']Jakie wszystkie razem,tez mam kawalek. Nje ma nowego bazarku.[/QUOTE] Jaki kawałek?? CZego :eek2: [quote name='ania0112']jest bazarek ale na fb....[/QUOTE] hmmmm sznupowy ten? wsie na zatrzask i zamałe :loveu: Zreszta ja dawno temu licytowałam u małpy na bazarku tylko bazarek sie nie rozliczył nic sie znim nie stało Małpa znikneła...
  15. [quote name='malawaszka']jezu :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] noooooooo M A S A K R A !!! :loveu:
  16. masakra u Was sie dzieje... 3 mam kciuki!!!
  17. [quote name='ulana']Obejrzałam sobie leśne spacery. Fajnie, że tak macie znajome sznupowe towarzystwo do biegania, bo u nas jakoś słabo z tym. Trzy olbrzymki razem - no cudo normalnie. :) Zmiana mości też super. :) [B]Też się cieszymy, co prawda dawn sie nie widziałysmy z psami bo Fix ale damy rade juz :)[/B] Ja tam nie mówię, że już nie wejdę na bazarek taks, bo.......... wejdę! Słaby charakter mam...[/QUOTE] ja miałam nie wchodzic bo mam juz duzo obróżek ale... szelki potrzebuje dla Fixa :diabloti: [quote name='ania0112'] Ah ten Tazz taki dobry charakter ma :loveu:[/QUOTE] Czasem :lol: [quote name='AnkaG']Noooo Tazzik fajny chłopak :)[/QUOTE] :iloveyou: [quote name='marako']Bądź co bądź Tazzik to olbrzym, a one tak mają, że nie wchodzą w awantury bez potrzeby. Wiem, powtarzam się, ale fajnie byłoby Tazza poznać na zlocie... Bo olbrzymy w mniejszości...[/QUOTE] No chyba ze akurat coś im sie wydaje :lol: I ja chetnie bym Was poznała... ja tak daleko a Wy tam wszytskie tak razem, zazdroszcze Wam :oops: Myślałam ze sie dua jak z Honda byłas ale przegapiłam a potem doczytałam z e "szybko szybko" :) [quote name='AnkaG']Dzieki, że cieszycie sie razem ze mną. :) Z Kisiolki :)[/QUOTE] no raczej :)
  18. [url]http://images54.fotosik.pl/372/fcf9499fcdedbd12.jpg[/url] o jaka duża :o [url]http://images53.fotosik.pl/372/a75c38d13663d83f.jpg[/url] kot w koncu dostał legowisko? :diabloti: Czorcik w torebce bezbłędny ;)
  19. [quote name='ania0112']a Tazz sie nie bronił jak ten go chciał chapsnąć w bok? bo mój jamnik to juz by takiemy nie przepuscił za próbe dziabnięcia.... a chciałam tez pytac jak tazz reagował gdy widział jak fix robi atak, nie chciał mu pomóc?[/QUOTE] Tazzman sie nie zorientował :lol: Bo Taj tak tylko dziabnac w boczek go chciał a ze mu nie poszło to co miał reagować :) Tazzman zna tajrona wiec nie chciał, poza tym Tazz ewentualnie do obcego psa mzoe chciec pomoc jak jest atak na Idefixa nie odwrotnie. Dwa razy sie zdarzyło z tym, ze on wbiega w tego psa co sie awanturuje po prostu
  20. [quote name='Margi']A tak nam zakwitła glicynia [IMG]http://i59.tinypic.com/20k97cj.jpg[/IMG][/QUOTE] No cudnie!!!!! wow
×
×
  • Create New...