Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Margi'] Ja do Magdy jadę już w tą niedzielę.:lol:[/QUOTE] To na dwa tygodnie?:) ale masz dorbze ;)
  2. Heheh Biedna Iga :razz: Fajny zielony ... otulacz?:) Bolcik cudnie ssssssssssssssssssssslalom zrobił:)
  3. [quote name='marako']Też zazdroszczę z lekka wyjazdowego weekendu. [SIZE=1](my też chyba wystartujemy, ale do pracy - okiełznywać naszego szczyla, bo pokazuje rogi, tak go rozpieścili ludziska, no i więcej w drodze będziemy, niż tam)[/SIZE][/QUOTE] Bardzo lekko jedna nocka z załozenia :) [quote name='malawaszka']o to łobuz mały - który taki chojrak?[/QUOTE] O własnie ktore to to takie? Jak sobie rpzypomne Tazzmana :mdleje:
  4. [quote name='Margi']Nie zamordujesz ,bo muszę poznać chłopaków.:evil_lol:[/QUOTE] to poznasz a później zamorduje;) [quote name='malawaszka']ale Wam fajnie :)[/QUOTE] :)
  5. [quote name='AnkaG']Sandra tez tak możesz mieć :diabloti: 17-go idę do wetów G. usunąć kamień z zębów u Nusi. Na Szopena kosztuje 2 razy tyle a robi u G. Agnieszka.[/QUOTE] I mam w weekendy , nie bój nic :lol: No tak jak rozmawiałysmy...
  6. [quote name='Margi']To mamy szansę się spotkać.:multi: A Tosię zaraz wstawię.[/QUOTE] Tak jest :) Rozmawiałam dzis z Magda przyjade w piatek zostane do soboty zobaczymy czy nie zamorduje psów i pomyslimy co dalej bo ciezko mi okreslic teraz czy ich nie zamorduje :diabloti:
  7. [quote name='zerduszko']Głownie leżę toples :evil_lol:[/QUOTE] heheheeh Fajnie masz :)
  8. [quote name='ulana']O ja ciemnota jedna! Dzięki, już widzę. Jakieś podszywanie polarkiem też jest. Nie wiem czy to ma sens... I jak tu dobrać kolor, kiedy diabli wiedzą jak to jest w rzeczywistości.[/QUOTE] z nazwy :lol: CHociaz w sumie to polar dodaje szerokosci obrozy... wiec juz nie bedzi 2 cm tylko pewnie z 2,5... a ta jest cudna bez podszycia;)
  9. ponizej obrozy jak jestes u nich na stronie i na danej obrozy juz ze tak powiem to masz mozliwosc domowic ID ME za 1 zł taka gumowa "wszywka" do obrozy z uchwytem na adresówke ;)
  10. [quote name='zerduszko']Przeczytałam Mendy, obejrzałam foto i poleciałam :eviltong:[/QUOTE] Dobrze ze pod zdjeciem nie bylo jakiegos torpedowego njusa :lol: [quote name='malawaszka']to co Ty tam robisz w tym domu, ze tak nie masz czasu na nic hę? :errrr: :scared:[/QUOTE] Ooooooooo :lol: [quote name='AnkaG']Ufryzowane ładne chłopaki :)[/QUOTE] tazzman :) idefixa nie ruszyłam :lol:
  11. [quote name='AnkaG']Poszczujemy psami jak fot nie będzie :) :P[/QUOTE] No jak Miniki zaczna szczekac to łeb peknie ;)
  12. A gdzie zdjęcia Tosi z kwiatkiem? :razz: Iiiiii :knuje: 13- 14 czerwca bedę zgadnij gdzie... :diabloti:
  13. [quote name='zerduszko']Nie mam czasu czytać wszystkiego :([/QUOTE] Ale jak przy zdjeciu są 4 słowa nie licząc "w" :diabloti:
  14. [quote name='malawaszka']Gaspar [URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/782[/URL][/QUOTE] Ohhhhhhh ten :cool: pomieszało mnie sie juz znowu wszytsko :oops:
  15. [quote name='ulana']Śliczna. :loveu: A jakość tych obroży dobra? nie znam firmy... Mój portfel. :splat: [SIZE=1]Okropna kobieto...;)[/SIZE][/QUOTE] Z tego co wiem dobra :) i jeszzce to ID ME mają :) za 1 zł dodatkowo na adresówke, widziałas?:) Jest taka piękna na FB wypatrzyłam, o Was pomyslałam i od razu przyleciałam do Was pokazac :diabloti:
  16. [quote name='wilczy zew']Tazzik jaki dumny :)[/QUOTE] Raz nie zawsze :diabloti:
  17. [quote name='Margi']Eleganckie chłopaki :loveu:. Mały troszkę zmęczony.[/QUOTE] :) Bo jest Głupek :) [quote name='malawaszka']Tazzman też w niebieskiej?? bo wyszła zielono[/QUOTE] Hmmm Tazzman ma błekitną w sumie... ale zielona to ja niewiem jak widac... :niewiem: [quote name='ulana']:) U mnie widać na biało. Młody coś przegoniony okropnie.[/QUOTE] Młody gania jak powalony w te i we wte :) i do tego co jakiś czas sie wścieknie na taja wiec ogólnie ma spacer pod napięciem... Tazzio tez przegonił sie ale na zdjeciu ładnie wyszedł ;) [quote name='zerduszko']To taksówki? Chłopaki zawsze w błękitach dajnie wygladają, nawet moj ;)[/QUOTE] tak jest Taksówki;) napisałam przecież :lol: wyprałam obroże... teraz maja zielone :Loveu: Uwielbiam te ekoskórki od Taks!!
  18. I dobrze ;) Zobacz :iloveyou: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/1504136_401231083351096_1001183000402966017_n.jpg[/IMG] Piekna ;)
  19. Mendy ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10370988_855260144501886_3370107413417443475_n.jpg[/IMG] w niebieskich obrózkach Taksówkach :)
  20. i tam... ja sie już nauczyłam... jak łaże na pokazy jakies to oglądam a nie zdjecia czy filmy kręce... bo potem mi sie nagle okazuje... ze nic nie widziałam zasadniczo bo ciągle z nosem w aparacie :splat: wiec super ze pooglądałas sobie ;)
  21. [quote name='Pysia'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253398-Posłanie-dla-psa-ciuchy-biżuteria-dla-Kory-do-10-06-do-21-00[/URL] Nr 21 zobacz. To licytuję. Ostatnią kasę wydam na nie jak mi sie uda, ale kazdy tymczas będzie miał wrazenie że na piernatach śpi :) I to własnych. Położy sie drybeda i będzie wypas większy niż mają moje własne :)[/QUOTE] aaaaaaa już widze Dziękuje :)
  22. [quote name='Fides79']przejrzałam pobieżnie zaległości bardzo ładnie Ci wyszło strzyżenie Tazzia, nie czepiaj się pierdół, dojdziesz do wprawy, ja Felka strzygę już kilka lat i jakoś jeszcze nigdy nie byłam w 100% zadowolona a łapy to zawsze i bankowo wychodzą mi albo za krótko, albo za długo i nierówno :) [/QUOTE] Kinga ja pamietam jak kupiłaś maszynkę i jak nagrałas jak strzygłaś :)
×
×
  • Create New...