Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Pysia']Wilcza! Skąd u Ciebie takie mordercze instynkty?[/QUOTE] co lato tak jest... w zimie sypie sniegiem a latem zastrzeliwowywuje... :diabloti:
  2. [quote name='Pink']To dawaj foty !!![/QUOTE] dam... ale w niedziele?:P [quote name='malawaszka']no dawaj dawaj!!!! ja od dawna jakoś nie umiem zostawiać tych cholernych firanek :lol:[/QUOTE] a myslisz, ze ja umiem ? Hahahah :evil_lol: [quote name='marako']Nie martwcie się takimi drobnymi niedokładnościami w sztuce obcinania, ja niestety opitoliłam Hondzie brwi, bo wyrwała mi się, a ostrze świeżo po ostrzeniu pojechało za daleko o 3 cm. Musiałam wyrównać drugą stronę i teraz rok muszę czekać i nie mogę jej pokazywać nikomu, bo dziwnie wygląda z łysymi brwiami.[/QUOTE] nie martwie się;) p oprostu nie moge m uzrobic zdjecia zeby go było całego widac. :lol: [quote name='malawaszka']o jacie... wspólczuję - ja Lunie zmaściłam teraz grzywkę, chciałam jej odsłonić oczka, ale też mi się ruszyła i poszzzło :lol: tylko ona niewystawowa to mi to lotto, ale denerwuje jak patrzę na nią :lol:[/QUOTE] ja Tazzmankowi... wyciełam mugrzywke z jednej strony :diabloti: ale to co zostało z drugiej zaczesałam i jest super :multi:
  3. [quote name='wilczy zew']przestanę się z Wami zadawać...[/QUOTE] hahahhaha po tym jak w koncu ozylas na fejsie? Jasne :diabloti:
  4. [quote name='wilczy zew']rozszyfrowałam; Danyww,Zerduszko,Marako i Sandrę[/QUOTE] hmmm ja od Ciebie dostałamz aproszenie [quote name='malawaszka']to ja zrobiłam, że Ci wyskakiwało :grins:[/QUOTE] ja też trochę podesłałam tj zasugerowałam;) [quote name='furciaczek']Z fotela spadłam jak zobaczyłam kto mi zaproszenie wysłał:evil_lol:[/QUOTE] ja też aż oczy przetarłam:)
  5. [quote name='WATACHA']:loveu:dziękuję, na pewno pyszny :)[/QUOTE] wpisałam wegetarianski :razz: Ale nie wiem jaki wyskoczył:P
  6. [quote name='Pink']Czyli znaczy sie, tak na ostro opitolilas :megagrin: Mnie by sie przydalo Hippa ogolic ale ja juz sie do niego nie dotykam, bo nie dosc ze sie umorduje jak mrowa robotnica, to jeszcze i tak maszynke zapcham i guzik z tego bedzie.[/QUOTE] NIeee ;) Łapki i firanke zostawiłam :multi: i brode też;)
  7. Pieknie tak z domem w świat :) A z domem i spem w srodku to już w ogóle cudnie :)
  8. No to Sto Lat :) [IMG]http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/87754.jpg[/IMG]
  9. NIe ma zdjeć;) :mdleje: Jako, ze ejdziemy do Magdy w piątek... opitoliłam Idefixa.... Gdzie słowo "opitoliłam" to akurat dorbze powiedziane ;) zdjęć nie mam. Ta Menda nie ustoi ani sekundy... :lol:
  10. O MÓJ BOZE!!!!!! oczom własnym nie wierzę :diabloti:
  11. [quote name='wilczy zew']Juz jest upał :placz:[/QUOTE] U mnie od 4.30 jest burza... wole upał :(
  12. [quote name='wilczy zew']Musze luknac kiedy moj sie konczy. To po co poszlas do zoologicznego?[/QUOTE] Po smaczki :loveu: Ale nie mieli nic ciekawego :) do tego nie lubie jak sa porozpakowywane paczki.. i wszystko lezy i sie suszy :shake: rozumiem, ze jak sa 1 kilo smaków.. ale jak w paczce sa 4 sztuki to na cholere rozpakowywac :razz: [quote name='AnkaG']Mój DO skończył sie w marcu... daję i nikt nie sprawdza daty. :)[/QUOTE] Ja nie miałam wyboru nie mogłabym sie zalogowac do banku to po pierwsze... po drugie... za brak waznego dowodu osobistego jest kara :)
  13. [quote name='malawaszka']Sandra no naprawdę niepojęte :shake:[/QUOTE] No wiem własnie ejstem załamana. A dziś jeszcze odebrałam dowód bo poprzedni się kończy zaraz...
  14. Starzeje się... byłam wczoraj w sklepie zoologicznym i nic nie kupiłam :eek2:
  15. [quote name='malawaszka']ja muszę takie do kontaktu wtykać po kryjomu bo Jarosław ma schizę, że go to truje :mdleje:[/QUOTE] Hmmmm... Człowiek much?:) a serio moze coś i jest na rzeczy :lol:
  16. Wasia raid ma taki do kontaktu... specyfik z tym, ze pewnie z 5 bys musiała kupić... U mnie sie sprawdziło... latały latały i bzz na ziemie zakosikami ;) I one i komary.... zazwyczaj :)
  17. [quote name='3 x']Fred jest chory ślepnie :( dzisiaj się ożywił na widok czarnego psa a przeciez on preferuje beżowe jak nic ślepnie :evil_lol: [/QUOTE] Człowiek sie zmartwił przestraszył zesmucił a tutaj sobie żarty stroją... :mad:
  18. to wytrwałości ;) ja sie nie znam jak to sie robi ;) Zibi Mądrala :lol:
  19. [quote name='Pysia']Co z Wami z tymi skrótami? Zdzire wołam nie Zi ani Dzi ani nic tylko Zdzira i już. Pepsi jest Pepsi albo Pepsułka. Przeciez nie będę jej Pep wołać bo pomyśli ze wymawiam jedna sylabę i jej to nie dotyczy ;p[/QUOTE] Jak masz krótkie imie to wołasz całym :) ja skracam Tazzmana do Tazza bo mi szybciej :lol: I Idefixa do Fixa bo też szybciej :) Jak jestem w lesie to wołam Tazfix... szybciej niż Tazzman! Idefix! :eviltong: [quote name='ania0112']Sandra ale Tajron w pisowni ładnie wygląda :) po co robić angielską wersję? to waszka jak znajdziesz małego i brzydkiego to wtedy go nazwiesz Tyrion :evil_lol:[/QUOTE] ładniej rzeczywiscie :) to nie ejst robienie angielskiej wersji tylko spolszczenie jak dla mnie i pisanie fonetycznie :) Poza tym to był "przytyk" bo ostatnio Tajron pojawiłsie u mnie w galerii stad sie smieje :)
  20. [quote name='ulana']Właśnie wróciłam od urzędasów i... udało się, udało!!! :multi::multi::multi: Wasze kciuki są niezawodne. :)[/QUOTE] No ba :lol:
  21. [quote name='ania0112'] Dla nowego proponuje Tajron :cool3: skrót Taj :lol:[/QUOTE] heheheh Tyron znaczy? :diabloti:
×
×
  • Create New...