-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Sandra ja ostatnio z kłów ściagałam Keysi - ona ma mało kamienia i zdrowe zęby. Mozna tez paznokciami - tipsami dobrze sie ściąga ... Przy parodontozie nie dasz rady bo boli.[/QUOTE] nie mam tipsów :D i raczej miec nie będę :) ale ja to sie chyba nie nadaje jakos az mnie skręca;) -
[quote name='weszka']Fatalne miejsce do gojenia i utrzymania takiej rany :shake:[/QUOTE] zwłaszcza pewnie latem heh
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Aaaaaaz mnie idą ciarkip orękach bo jakoś mi sie skojarzyło to z tym straszliwym dźwiękiem.... :eek2: -
Raz jeszcze Wszystkiego naj naj :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-5QwxPJQe9aY/U77jRU8oU8I/AAAAAAAAOkk/3hFhgvg4jzs/s720/DSC_0208.JPG[/url] Piekne :loveu:
-
Bardzo łądny Zibi w różnych wydaniach :) Zwłaszcza to z nochalem mi się podoba i wzmianka o Brodzie ;) Bardzo ładnie Ci wyszło uważam i na dobre to ranne niespanie ;)
-
[url]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/DUCH%2010lip2014/DSC_0011.jpg[/url] Vikunia jak Koala tutaj wygląda :) Duch do kogo czarnego w oddali tak zdecydowanie ruszył? Duze czarne to juz chyba tylko Bella nie? A Jak Bella w ogóle? Pepsi cudna;) Duch nooo Piękny... czytałam opis na FB... biedny ;( pewnie jakis debil sie dorwał ehhh Ale jaki ogon ma :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-WkK3dGAtCBE/U75_PEbhduI/AAAAAAAADJ4/0fmDVRLf8ko/w450-h600-no/m_DSC01397.jpg[/url] o jaka kruszynka :eek2: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Pv128EDM_N4/U75_OaLFWkI/AAAAAAAADJ8/OtNiAFIpETU/w400-h300-no/m_DSC01385.jpg[/url] hmmm rozumiem, ze wspaniałomyślnie po zrobieni uzdjecia zerwaliście to to to?:) Fred smutny... i w bagazniku... a Prodziak na kolanach! -
[quote name='wilczy zew']Jak Kocyk wrócił od fryzjera,to Uszatka obejrzała go ze wszystkich stron i uznała,że ładnie wygląda. Uszatka jak wróciła,to Kocyk nic :roll:[/QUOTE] bo to facet ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Mobbing taki mniej spotykany bo odwrotny skoro Sandra grzebie w paszczy szefowi ;) bo zwykle to szef jest górą hihi Dobra, już kończę temat :diabloti:[/QUOTE] :B-fly: :evilgrin: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']To nie tak :eviltong: Fred jest stary i ma sklerozę. Podchodzi Fred, wącha: niuf niuf... hm.. skądś znam ten zapach... niuf niuf... na pewno skądś go znam... niuf niuf... czy to nie jest ten, no... ten... w tym momencie podchodzi Prodzinek: niuf niuf, tak, to ten łaciaty mikrus z bloku z przeciwka, odsuń się, bo sikam... Fred: czekaj, powącham, niuf niuf... no... masz rację, ej jeszcze wąchałem![/QUOTE] hahah :multi: [quote name='3 x']sam jesteś stary i masz skleroze ! gdyby chociaz ze 3 osoby więcej u Fredzia pisały to znów bym cię dodała do ignorowanych osób o! ide poszukac jakiś zdjęc zaległych[/QUOTE] szukaj szukaj;) Patyczek cudny ;) [quote name='Gremlin']eh... kobiety wszystko nadinterpretują :eviltong:[/QUOTE] nie wydaje mi się :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A to nie miało być na osad? :lol: W sumie Sandra, nie wnikam w Twoje układy z szefem, ale żeby mu w zęby zaglądać :eviltong:[/QUOTE] Bardzo smieszne :lol: Używa dla psinki swej :) [quote name='AnkaG']Dobrze, że gdzie indziej nie zagląda Sandra szefowi. :diabloti: [/QUOTE] Oj tam oj tam! [quote name='ulana']Na dotyk to ja wyczuwam jak są już wkłute, a wtedy to po ptakach już. A tak zanim się zdąży drań zadomowić to tylko oczami. I tak myślałam, że skoro na czarnym czarne widzę, to na białym jeszcze łatwiej... No, bo jakoś tak czarne mi się to draństwo wydawało... Tylko malutkie zanim się nażre. [B] Dwa razy widziałam tak na idefixie.... a miał już wiecej kelszczy :D [/B] A co tam - chyba, że to koń z prezentu. ;)[/QUOTE] O własnie :) [quote name='3 x']to chyba podchodzi pod mobbing[/QUOTE] nie dramatyzować :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
moj szef :lol: efekty dobre, zapach z paszczy sie zmniejszył oraz dziasła przestały miec taki kolor intensywny. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
W prawie białego powiem Ci tak :lol: w siersci nie widac bo przeciez te odwłoki zanim sie uschna maja białe... jedyne co to na dotyk chyba ze w jakimś takim miejscu jak na przykąłd Fixowi ostatnio z okolic intymnych wyciagałam to widziałam ze cos czarnego a tak to ni cholery :shake: jak na policzku miał to zauwazayłam dopiero jak go kąpałam... bo miała oczy jakies 20 cm od niego. A co do urządzonka... dla mnie wazne bybyło aby w czasie spacerów w lesie Tazzman miał to na sobie... wiec dupa bo na bank by sie z tym wpiernaczył do wody... i wcale nie czekałby grzecznie az bym mu to odpieła ehhh :) -
Haloooooooooooo!!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Rozmawiałam o tych nowych tabletkach od kleszczy z wetem, jak Zibcio miał babeszje, ale szczerze mi rzekł, że to zupełnie nowy środek i tak naprawdę to dopiero się okaże teraz, w praniu, jak działa - co powiedzą właściciele, znaczy. Problem decyzji mi upadł, bo Zibulec jest praktycznie na wszystkie środki uczulony, poza jednym. :( Na razie mam wrażenie, że jakby spokojniej niż wiosną z tymi kleszczami u nas, ale zaraz rejs i... Ja chcę białego psa![/QUOTE] Białego?? [quote name='ulana']Znalazłam jeszcze coś takiego [URL]http://www.keko.pl/bruer-ultrax-ultradzwiekowa-zawieszka-na-kleszcze-i-pchly.html[/URL] Co Wy na to?[/QUOTE] wilgocioodporne a i owszem ale wodo już nie :lol: i do tego po 8h sie wyłącza... dziwne hmmmm A pies nie słyszy ultradzwięków przypadkiem? -
[quote name='danyww']No przeca mu jajka obcinali to musieli go otumanić. No nie? :cool3:[/QUOTE] hmmmm ale na stópce :lol: [quote name='malawaszka']ruda miała sterylkę, a Werka przyjechała z cieczką :angryy: NIC babisko nie przyznało się! a pewnie dlatego tak ochoczo ją oddała Szaman miał usuwany ten wiszący pazurek taki piąty czy któryś tam :lol: na samej skórze mu wisial i tylko na jednej łapie miał a kredą się przejeżdża żeby się łatwiej trymowało - nie wiem czy łatwiej się włos trymera trzyma czy co? łatwiej wychodzi? to pewnie coś takiego jak ten proszek do uszu[/QUOTE] Aaaaa :) I Aaaaaaa I Noż kurde - cieczka
-
A co szamanek ma na tylnej łapce za opatrunek?? Cudny jest ;) A po co kredą się przejeźdza???
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']żebym ja go nie uśpiła ;)[/QUOTE] Hahah, jasne :lol: [quote name='Gremlin']Idę wczoraj wieczorem po piwko, czarne z przodu, beżowe z tyłu. Zobaczyli coś czarnego w kształcie labkowatym... no... jak Fredziu wydarł, można powiedzieć, że kłusował :D I nie ważne, że to nie Bunia tylko Bruno, i tak chciał go posiąść :D Jakoś udało mi się opanować te fredziowe zapędy, idziemy, a jedna pani do drugiej (pomijam już wszystkie zachwyty, och, ach i tym podobne": - No podziwiam, jak pan sobie z nimi dwoma daje radę Zanim coś odpowiedziałem, to druga się odezwała: - A żebyś widziała, jak właścicielka sobie z nimi radzi :D[/QUOTE] Hahahah odpadłeś w przedbiegach zdaje się;) -
yhym [COLOR=#ffffff]....................[/COLOR]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Grzeczny i mądry ten Monduś :) I ma takie słodkie oczęta :)[/QUOTE] Jakby był grzeczny to by nie poszedł;) Madry ze wiedział gdzie wracac;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']nie [/QUOTE] to nie została sama :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Usypia Wasza czujność :diabloti: -
Z Kocykiem gdzieś poszłaś?:) :razz:
-
[url]http://i62.tinypic.com/ht9pb5.jpg[/url] O jaka minka :loveu: