-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='jambi'] [URL="http://img192.imageshack.us/i/remisza3.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/82/remisza3.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Jej mi się to bardzo skojarzył z podano do stołu... Ja tam bym miała regularny zawał po prostu :) A codo normalności kota to ja nie wnikam wszak znane sa przypadki przyjaźni węża z myszką :D
-
I pyszczek po uszy do sniegu :) Głaski przesyłam ;)
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
pozdrawiamy -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']prawdopodobnie stłuczenie, albo po wypadku albo po tym pobiciu - oby tam nie wyszło nic innego typu jakieś uszkodzone nerwy[/QUOTE] Dziekuję za odpowiedź, a skoro prawdopodobnie to ja mam równiez nadzieję ze tam się nic niepodzieje niedobrego! -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A tak w sumie się dopytam co on miał w końcu z ta łapka? I uff jak dobrze, że takie domki jeszcze się zdarzają. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam nic przeciwko :) Dziewczynkom na pewno się przyda kaska na start. -
[quote name='jambi']no to fakt, ja jak się kiedyś wkur***** na producenta pewnej karmy dla psów wysmażyłam taki liścik, że po jakimś czasie listonosz przyniósł mi wieeelka paczkę "przeprosinową" a workiem karmy i całą górą smakołyków :megagrin:[/QUOTE] Jambi jak ktoś mnie kiedys zdenerwuje to się do Ciebie zwróce, ok?:)
-
[URL="http://www.dogomania.pl/members/65835-AngelsDream"][B]AngelsDream[/B][/URL]: O matulo :O to rzeczywiście jakieś spacery w psim piekle są. Tylu nierozważnych i nieusłuchanych, niewychowanych psów w jednym miejscu i to podczas jednego spaceru :O Ąz mi słów brak, to jest jakiś koniec świata po prostu... [URL="http://www.dogomania.pl/sendmessage.php?do=mailmember&u=65835"][/URL]
-
Yyyyyyhhhh ja tam nie mam pojęcia :niewiem: Ale nie przeszkadza mi to pozdrowić :D
-
Ahhh się rozpłynełam ;) Sliczny psiur i no zdjecia też;)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no pisałam wyżej, że Leoś ma dom :lol: tak - na stałe!!!! udało się bez kolejnych zmian i od razu z kliniki do własnego domku :loveu:[/QUOTE] Zmiana miejsca zamieszkania- mogła oznaczać domek ale nie musiała... mógł iśc do holetiku albo cóś nie wiem wolałam się upewnić(zanim zaczeła się cieszyć:eviltong:) i kurde strasznie się ciesze strasznie! :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Haaaaaa! :lol: -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']miejsce zamieszkania się zmieniło kochana :laola:[/QUOTE] W sensie, że na stałe? (brzuch mnie rozbolał z tego napięcia )... -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zaraz zaraz ja bardzo prosze o wyjaśnienia... Odnosnie Brutusa to coo się znów zmieniło oprócz imienia? :razz: (aż mi juz oko lata normalnie:razz::razz::razz:) -
[quote name='jambi']może i masz rację że tak nie do końca ... ale z drugiej strony większość tego co robimy jest teraz wirtualna[/QUOTE] Ale ja się pytałam o siebie czy tez się chwalić mogę:) Bo ja przeciez nie wiem czy wy sie przypypadkiem realnie nie znacie :)
-
[quote name='jambi']ohoho! jak opowiem, że znam 3-ego najpiękniejszego psa w Polsce to nikt mi nie uwierzy! [/QUOTE] Ja wirtualna znajomość też się liczy?
-
I ja do gratulacji sie przyłączam :) Gratulacje :)
-
Wiecie ja to kiedys zrobiłam mały eksperyment... Tazz wieczorem dostał swoją porcję potem drugą i trzeciuą;) Wszystko wrzarł;) a po 10 minutach zwymiotował nadmiar nienaruszonej karmy :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Hehehhe Na sniegu to go nie widac ;) Na zime trza go ufarbowac na jakis kolor bardziej widoczny :D- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Agmarek']Hahaha...przed domem mamy takie "łuki" i z jednego z nich odpadł tynk. Złożyliśmy reklamację, ale firma zwaliła winę na złe warunki pogodowe w chwili nakładania i nie uznała reklamacji. Zabawę mieliśmy z nimi że hej. Kupiliśmy więc drugą bańkę tego tynku, ale dla tak małej powierzchni nikt nie chciał sobie rąk brudzić, więc nerwa dostałam i sama to zrobiłam, a teraz mój złośliwy pies wyskakuje z domu i sika na tenże łuk. Żaden inny. Tylko ten :mad: a kiedy wydaje mu się że nie patrzę leje mi na koła od samochodu złośliwiec jeden :razz:[/QUOTE] Hehehhehe a to złosliwa menda jedna :evil_lol: [quote name='jambi']ależ Sandro , jakże mogło byc inaczej? wszakże Wy byliście inspiracją ku temu! :) [/QUOTE] Ha :) Dziekujemy :) [quote name='zerduszko']Ale co to znaczy nie jest głodny :lol:[/QUOTE] Własnie tez nie rozumiem... :niewiem: [quote name='jambi'] a o aporcie to jeszcze będzie :cool3:[/QUOTE] Normalnie trzymam za słowo :diabloti:
-
[quote name='Agmarek'] Patrząc na mojego sznupo-szpuna mam nadzieję że minie dzień, a ja nie będę miała nic ciekawego do powiedzenia na jego temat :evil_lol: bo puki co jedyną ciekawą dla mnie rzeczą jest to że mój pies śpi puki ja nie wstanę,[B] a potem przez pięć minut sika na moje dzieło za co mam ochotę zdzielić go w tyłek [/B]:roll:[/QUOTE] Przepraszam, jakie dzieło? Strasznie mnie to zaintrygowało :razz::razz:
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']:mad:Gdzie są wszyscy?[/QUOTE] Ja tez jestem :oops::oops: Tylko, że siedze cichutko ale na bierzaco jestem;) Mnie tam opluty monitor nie przegoni, zwarzywszy na to jak wygląda mój własny osobisty :evil_lol::evil_lol: -
Ahhhhh dzis dzień historyek jest widze ;) Az mam ciarki normalnie. Pies idealny :) yhhh troche cieżko mi sie pisze bo Tazz menda jedna na kolana mi sie władował prezdnimi łapami i lezy yhhhh 40 kg psa hyhy ale wracajac :) Ja to sobie tak myslę, że Hamlet mógł wybrac Ciebie przez Twa pierwsza reakcje na niego;) Chodzenie z dzieciaczkiem wszczepionym w sierść tj widok ten musi być wzruszajacy... Madra psinka ;)
-
Heheheh :) to sie doczekałam :D [QUOTE]a miała to być historyjka o Psie co za gwiazdę robić nie będzie, bo na to mu ani honor ani charakter nie pozwala :evil_lol: A właściwie nie dotyczy to jednego psa, bo podstawą do tejże historyjki były słowa napisane przez [B]Saththe o Tazzie[/B], który przed kamerą za nic pokazac nie chciał jakiż to z niego mądry pies, a dopiero po wyłączeniu aparatu błyskawicznie odkrył swoje umiejetności. Takiż sam przez całe swe psie życie był Aron. [/QUOTE] jestesmy zaszczyceni, że i my się w Twej historyji pojwailismy :) [QUOTE] podbiegł do mnie z tym aportem w pysku jako Bóg przykazał, po czym stanął metr ode mnie podrzucił aport kilka razy w zębach, wykonał ukłon przednimi łapami z zadem wzniesionym i pognał do naszego Trenera, przed nim wykonał to samo... miało to byc pewnie w założeniu "widzisz? umim!" wrócił do mnie i wypluł aport prosto na moje nogi po czym z godnością wykonał "do nogi" i szczeknął..... [/QUOTE] Hahahhaha óóóómarłam :D [QUOTE]my z moją mamą zgodnym chórem odrzekłyśmy "a skąd! on szkolony!" głeboko wierząc że mówimy prawdę... w tym samym momencie "doskonale ułożony pies" nagle wyskoczył i rozpoczął gonitwę po podwórku za kurami... [/QUOTE] I tutaj jak to mówią pies to jednak pies:)