Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. A to Ci łobuziaki;) No ale trzeba umieć się ustawić ;)
  2. Twoja zima jest piekna;)
  3. [quote name='eria'][url]http://img262.imageshack.us/img262/9229/dsc00813gw.jpg[/url] ale się uśmiałam !!!! bombowe !!! :D[/QUOTE] Eria z Twych ust to usłyszeć, bezcenne;)
  4. Hehhe ;) Czyli w sensie ze aparat mam wziąść ja?:)
  5. [quote name='malawaszka']jak sobie przypomnę to zdjęcie :shake: [URL="http://img829.imageshack.us/i/dsc05478z.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2672/dsc05478z.jpg[/IMG][/URL] boszz...[/QUOTE] Taaa Birma... :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::angryy:
  6. Dziekuje za przekazanie uścisków;) Oczywiście zobowiązanie za uściski podtrzymuje:) Az po prostu nie che sie wierzyc ze to ten sam pies!
  7. Obejrzała filmi, miałam dreszcze i wzruszyłam się... Niesamowite po prostu.
  8. [quote name='Tekla64']a tak ma moja meza ... dobrze ma no nie [/QUOTE] dobrze;) Cieplo:)
  9. heh myslałam ze jakies pozytywne wieści są... Pozytywne jest to ze szczesliwy byl u Ciebie heh
  10. ładnie jest i widze, że dojrzał do legowiska;)
  11. [quote name='Tekla64']ooo Tazz w koncu na sniegu!!!! jak przystalo na sznupa bawi sie swietnie nie zapominaj wiecej aparatu!!!! szkoda takiego modela! [B][COLOR=Navy]POstaram się;)[/COLOR][/B] chcesz sie porownywac w tych hektarach do odsniezania?hihihi [B][COLOR=Navy]Nie che, ale o ile się nie mylę to Ty możesz sobie odśnieżyc nie musisz a ja musze inaczej 500 zł mandatu a na miescie odśniezaczy nie widziać:([/COLOR][/B] a mimo wszystko uwazam ze taka zima jak teraz mamy na zewnatrz , z puszystym pieknym sniegiem z odpowiednim mrozem z bez wiatru to cudna zima jest i taka uwielbiam. [B][COLOR=DarkSlateBlue]Popieram;)[/COLOR][/B] podrapaj Tazza od nast za uszkiem [/QUOTE] [COLOR=Navy]Oczywiście ;) dziekuje ;)[/COLOR]
  12. [quote name='Fides79']ehhh co tu się dzieje, co drugi post to [I]wiadomość od sponsora serwisu [/I]ja wszystko rozumiem, ale kur... co za dużo to nie zdrowo :angryy::mad::shake:[/QUOTE] Rzeczywiście przesadzaja!
  13. [quote name='Katarama'] No i bezpieczniej bo bardziej biegające futra widać :)[/QUOTE] Tazz aż bije po oczach;)
  14. [quote name='Katarama'] Sandersik. Postaram się poprawić :)[/QUOTE] No ja myslę! :razz:
  15. E tam przerobisz zdjęcia i bedzie biało:diabloti::diabloti:
  16. W końcu ;) Ja w sumie na bierzaco jestem ale nie wolno tak zaniedbywac ludzi;D
  17. [quote name='weszka']No to macie zimę i Wy! Tazz jak na prawdziwego sznaucera przystało nie narzeka na śnieg ;)[/QUOTE] Ja też nie narzekałam na zimę dopóki mi nie przyszło hektary naokoło domu odsnieżać :( [quote name='Katarama']A może w końcu mój wymarudzony las?? Ja chwilowo mam dostęp do sprzętu, tego co letnie fotki robiłam, więc zapraszam na spacera :)[/QUOTE] Pójdziemy pójdziemy;) Tylko daj mi zakupic to termoaktywne wdzianko;)
  18. [quote name='Katarama']Chyba nadszedł najwyższy czas by na jakąś małą sesyję sierściuchową się wybrać?[/QUOTE] Zapraszamy na wybieg;) to sie porobi;)Albo Ty wezmiesz aparat albo ja, bo te zdjęcia to telefonem robiłam heh bo aparatu zapomnialam:)
  19. [quote name='klaudusia0219']czkawka pewnie :D[/QUOTE] Ale pijacka :evil_lol::evil_lol::drinking:
  20. *hic* i jeszzzzzzzzcze jeden *hic* i jeszcze raz *hic* sto lat sto *hic* lat niech teges no *hic* HA! ŻYJE NAM :D P.S *Hic* sniegowe foty Tazza się pojawiły:))
  21. [CENTER]Wraca z niesamowita zdobyczą: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2916/dsc00808hl.jpg[/IMG] Skaczemy sobie do kulek :evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1359/hop0.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5990/hopai.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9229/dsc00813gw.jpg[/IMG] Pozdrawiamy i idę na imprezy do Was :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  22. [CENTER]Zdjęcia z dzisiejszego wybiegu: Hmm jakie zapachy hmmm [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7638/lazi.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/544/ziemiat.jpg[/IMG] Mój malutki sopelek :loveu: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9384/sopelek.jpg[/IMG] Zdjęcie wykonane po wielu próbach :) 99 % zdjęć wyglądało tak: Bo wszystko jest ciekawe :razz: ( A nalezy dodac, że bylismy na wybiegu sami :roll: [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2022/ciekawet.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [quote name='Tekla64']SANDRO!!!! SERDECZNE GRATULACJE BYLAS 2,500 OSOBA PISZACA TU!!!! DZIEKI TOBIE MAMY MALY JUBILEUSZ! fELUSIA ZARAZ IDE PODZIWIAC![/QUOTE] O kurde :D Z jednej impry na druga trafilam Masakra :cunao::knajpa::drink1::laola::beerchug:
  24. Sto lat sto lat niech zyje naaaaaaaaaaaaam :)
  25. Ahhh Birmus biega :multi::multi::multi::multi: A co urósł? :evil_lol::lol::eviltong::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...