-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']ja bardzo przepraszam!!!!.... slowem nie powiedzialam nic na temat Tza [ mam swego i juz wiekowam] no bo poza cieniem wiele nie widac ino ze chyba ruchliwy byc potrafi?! nie wazne z kim wazne by psisko bylo czesciej w tej galeryjce!!!! a ze se pogadamy??? tyle nasze a tobie nie ubedzie hihihi no chyba zes zazdrosna taka ?! ino teraz pytam bard\zije o Tazza czy Tzeta hihihi[/QUOTE] Teklo no Ty rzeczywiście nic :lol::lol: A ja nie zazdrosna tylko hmm dziwię się ze nikt nic o Tazzmanku nie napisał :roflt::roflt::roflt: A TZta nie widac bo nie pozwala aby widac było jego twarz na necie :roll: A postaram się aby Tazza było jak najwięcej;) Ale jak widzicie same nie jest łatwo osobie z takim brakiem umiejętności zrobic mu zdjęcie nie zamazane :lol::lol::lol: -
[quote name='Pegaza'] znam taką arabską legende.. Głosi ona, że gdy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka, to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać te wszystkie zwierzaki, dla których był dobry. (...) Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w boskie oblicze. A w tych spojrzeniach będzie zawarta niema prośba: Panie Boże, my wiemy, że to grzesznik, ale nie bądź zbyt surowy. On był dla nas dobry"[/QUOTE] Piekna legenda... aż ciarki po mnie przeszły...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wiecie co, już nigdy nie wstawie ejdnoczesnie fotek Tazza i TZta... Na Tazza patrzeć proszę ;) Tak sie meczyłam, żeby foty były widoczne a Wam tylko TZ w głowie :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='jambi'] i przepraszam za moją absencję, ale wstyd się przyznać - urlop miałam - od samych Świąt aż do Nowego Roku ;) a w domu jak to w domu - dostęp do komputera problematyczny z lekka... [/QUOTE] ja bardzo proszę nastepnym razem o przyznanie sie co do urlopu cobysmy sie nie martwili;) [quote name='jambi'] ps. Saththa - bosski bannerek! skąd masz?[/QUOTE] pojdzie przez PW :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0556.jpg[/URL] TZ masz bardzo przystojnego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] TYlko trochę rozmazanego :D Ale dzięki :D -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ja juz zmykam spać z wielką nadzieja, że to jest Amant i że jest kochany i bezpieczny!!!!!! Dobranoc![/QUOTE] [quote name='wszpasia'] Zatem dobranoc wszystkim i kładę się z wewnętrznym przekonaniem, że Drops to Amant. Dużo radości z szorściaka Krzysztof:)[/QUOTE] Tak samo i ja;) I dobranoc;) -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']chcialabym napisac ze to on..........[/QUOTE] W to nie wątpie, tak samo jak nie watpie w to, że wszyscy chcieliby móc to przeczytać;) -
Cisza zaczyna się robić dość niepokojąca... Jambiiiiiiiiii wracaj:)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='wszpasia']Ewidentnie chodzi o uwagę. Ja już się zdenerwowałam, bo to zagrywki z piaskownicy. Magdola nie graj na ludzkich emocjach tylko pisz co wiesz! To nie jest Twoją prywatną sprawą![/QUOTE] Jesli chodzi o uwagę to troche nie taka pora... Jakiekolwiek to zagrywki są nie fair... Ja tez bezpośrednio zaangażowana nie byłam, w sumie trafiłam na Amiego dopiero jak zaginął bo watek w zaginionych był a czesto tam wchodzę... ale i tak się zdenerwowałam EDIT: a więc to może byc on albo nie on. Ok teraz sytuacja dla mnie jest w miare jasna jesli mogę się tak wyrazić, trzeba czekać na "potwierdzenie" ehh -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']spokojnie..... wszystko sie wyjasni...[/QUOTE] A nie mogłoby tak już? Nie zasnę... Oj oby się dobrze ułożyło -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zawsze jak ktos coś tutaj napisze, to wpełzam z nadzieją... Ą może jednak ehhh i zazwyczaj wypełzam z niczym ale to "Poznajecie" dało mi do myslenia... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]TZ twierdził, że "no przecież z psem nie będę biegał":evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0556.jpg[/IMG] A tak wyglądało 95% zdjęć z tego wybiegowego dnia: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0580-Kopia.jpg[/IMG] [LEFT]A zdjęcia z sylwestra muszą poczekać do jutra zreszta są może 4-5 ale ja już nie mam siły do tej prędkości wgrywania... Jakaś masakra:mad::mad::mad: [/LEFT] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0599.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0529.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0521.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0520.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0515.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ufff 12 zdjęć ponad godzine mi się na serwer wgrywało, to koszmar jakis :mdleje" Ale się udało i zapraszam na fotki z wybiegu na który to poszliśmy z Tazzem i zabraliśmy TZta :evil_lol::evil_lol: Gdyz chciał iść :) Przepraszam za jakośc niektórych zdjęć alee Tazz mało sttayczny jest a pogoda była nie bardzo i padało a ja nie mam super sprzetu:oops: Ale już nie gadam i zdjęcia Wam przedstawiam:) [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0584.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0610.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0606.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0559-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0535.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Hehhe jak dobrze, że są wsród nas marudy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Super zdjęcia czekam na więcej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A super bo i cóż więcej mam napisac?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']dawaj zdjecia !!!! a reszte na pw[/QUOTE] Za PW dziękuję jutro na szklenie się wybieram to pogadam;) A zdjecia to mi troche zejdzie bo musze z aparatu na kompa potem muszę je pozmniejszac a potem wrzucic na photobaketa heh więc troche czasu minie;( -
Witam, widze trafiłam w nie najlepszym momencie... Bardzo mi przykro z powodu Waszej straty... Nicola fajniutka zarosniety kudłaczek;) Pozdrawiam.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Teklaaaaaaaa jak ostrzelać?? Możesz mi wyjasnic na jakim to szkoleniu? Boś mnie bardzo zaintrygowała :D Dziś już jest lepiej wyszedł na dwór ale musiałam mu trochę pomóc smakami heh W domu tez już lepiej przynajmniej nie wciska się we mnie i nie patrzy w sufit... Ale na dworzu nadal ciężko... [QUOTE]Fides79 [INDENT] a taki wystraszony pies na spacerze to nic fajnego, szczególnie duży, wiem coś o tym:roll: [/INDENT] [/QUOTE] wiesz tego się nie da nazwac spacerem :shake::shake: 5 metrów od drzwi wejsciowych heh... na smaki jakies 15 ale szału nie ma... Chciałam dziś z nim na wybieg jechać ale odpusciłam bo czasem się jeszcze zdarzy, że jakas zapomniana fajerwerka wybuchnie. [QUOTE]klaudusia0219 [INDENT] biedny ;-( mój maluch nawet nie zauważył, bawił się z kolegą, albo spał. Jak byliśmy na dworze to też nie reagował na wybuchy -twardy jest:-D a u was dalej strzelaja? [/INDENT] [/QUOTE] Zazdroszcze twardziela :) a co do strzałów to jak wyżej napisałam czasem się zdarzy ;/ Zaraz się ogarne dokopie do aparatu to może jakieś zdjęcia z sylwestra znajdę;) -
Sliczną ma Dona grzyweczkę [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://images8.fotosik.pl/880/9db5a8f7ae200ab0.jpg[/FONT][/COLOR] ale to zdjęcie normalnie się zakochałam :mdleje: :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/881/a678f63f4a1e92ef.jpg[/url]
-
[QUOTE=klaudusia0219;16025581 A tu kurdupel zjadający usuchono-wędzone [B]kopyto[/B], racice (?) [B]świni[/B] :cool3::cool3: [/QUOTE] Ałłłł... Świnia ma racice :) Krowa też;) I Koza :) A Kopyta mają konie ;) A co do szkolenia to ja bardzo polecam instytucje przedszkola dla szczeniąt:) Ja z Tazzem chodziłam, zresztą z podst. szkolenia jeszcze mam opłacone 2 m-ce tylko chwilowo nie moge się zgrać. A mi psie przedszkole do którego zawitałam w sobotę (tazza wzielam w poniedziałek) bardzo pomogło w pewnych sprawach;) Pozdrawiamy i miziamy;)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Łooo matko. Dobrze, że nic się nie stało:) [QUOTE]dla nas nowy rok nie zaczął się zbyt szczęśliwie.....[/QUOTE] Zawsze mogłobyć gorze!. Ja ostatnio jak na święta jechałam po 5h podrózy podczas której zaliczyłam obrót o 180 stopni wysiadając z samochodu juz na miejscu powiedziałam: "Bóg mnie nie kocha" Na co mnie TZ pacnął i stwierdził, że jakby mnie nie kochał to bysmy nie żyli heh... Więc prosze tak nie mówić;) -
Szczęścia :)
-
[quote name='Kama & Diana']Witamy, witamy zapraszamy do częstego wpadania :] Te szelki tak są "specjalne", a smycz zwykła, powinna być z amortyzatorem ale to w nowym roku się zakupi :p[/QUOTE] Dziekuję i na pewno skorzystam ;) A tymczasem- szczęsliwego nowego;)
-
[quote name='eria'] [B]pogoda szara i ponura więc jakość fot kiepska[/B] :( może jutro będzie lepiej[/QUOTE] Patrze na zdjęcia i na ten napis i mi sie nie zgadza to całkowicie :D [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1010108.jpg[/url] Mały dużemu pod szyją się odnalazł :)