Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Fides79'] ojj jest, mnie też rozwalił wczoraj, ha i nie tylko mnie. Otóż zaistniała bardzo nietypowa sytuacja i mieliśmy w domu Gościa płci męskiej :cool3: i Felek był tym faktem tak zadowolony, że Gość został obszczekany, obskakany, obdrapany, Felek się powycierał, a jak juz nie miał pomysłu jak okazać sympatie i zadowolenie to zaczął Gościa podgryzać i lizać po stopach :evil_lol::errrr:[/QUOTE] Hehehehe Tazz nie wpuszcza obcych facetów do domu:) Najpierw jest 5 minut warczenia, szczekania itp a potem idzie sie polozyc;) Ostatnio musiałam głaskać kolege TZ zeby się futro uspokoilo:D
  2. Szukam Historyjki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='jambi']o rajciu jaki on faaaajny!!!!! taki jeszcze dzieciakowaty, kangurkowaty, te podskoki... achhhhhhh........ :loveu: a tym to się nie ma co przejmować, Aron zawsze robił tak samo - bez świadków, aparatów, kamer - super extra wychowany pies :) a jak chciałam uwiecznić to jego super-extra na filmie czy fotce to du... ży problem był :eviltong: przy świadkach jeszcze gorzej :roll: aaaaa.... [B]może coś na ten temat napiszę [/B]:diabloti:[/QUOTE] No Jambi koniecznie :) [quote name='jambi']hmmm... doskonały pomysł na długie, zimowe wieczory :cool3:[/QUOTE] Popieram;)
  4. Ani ja nie twierdzę, że masz pretensje:)
  5. A pewnie, praca praca praca i jeszcze praca:) Ale najsmieszniejsze w tym wszystkich było to, że było dobrze przed wyjęciem telefonu :) Po tym jak skończyłam ten filmik i schowałam telefon nagle Tazz zaskoczył, ze trzeba przyjść i już dalej ładnie przychodził i przynosił :D a swoją droga to mi przedewszystkim chodziło o to aby pobiegał troszkę :)
  6. [QUOTE=Tekla64;15885658 TAKI TYP PSA ZWISAJACEGO. [/QUOTE] :-D:megagrin::haha::evillaug::D:grin::roflt::roflt::roflt: Dajcie spokój oplułam monitor herbatą heh Ja poprosze o ostrzeżenia przy takich stwierdzeniach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Dla każdego kto chciałby zobaczyc futrzaka mego w ruchu małą niespodziankę mam i wyżej wspomniany filmi, gdzie Tazz na widok telefonu kręcacego filmik zapomniał, że się z patyczkiem wraca do pańci :D [video=youtube;RUf5RMrp6Ko]http://www.youtube.com/watch?v=RUf5RMrp6Ko[/video]
  8. Eria Twa piekna zima mnie zadzwia, szkoda, że patrząc za okno tak tego nie odbieram.. wszytsko sie topi jest okropnie:(
  9. Zwarzywszy na to, że Rasta cały wybieg się darła;)
  10. Z dziś mam tylko filmik:) zdjęć nie robiła a i filmik taki sobie ;) I słychac móje gadanie do futra bo oczywiście chyba się zorientował, że aparat w ruchu to i nie rpzyniósł ładnie patyczka tylko poszedł sobie;) A jak tylko schowałam telefon i zaprzestałam molestowania futra to od razu zaczął ładnie rp\zychodzić;) I odwiedzam przeciez;)
  11. [quote name='jambi']zimno było :niewiem: nie chciałam żeby sie pięski zaziębiły[/QUOTE] Hehhe no niech będzie ;)
  12. [quote name='jambi'] a! i żeby nie było - bez psów pojechałam, więc zdjęć nie ma :diabloti:[/QUOTE] Nie dobra Tyyyyy, psy w domu zostawiłaś a sama powietrza pouzywać, pojechałaś? Nie dobra oj Niedobra:)
  13. [quote name='Heledore'] Przytulam Was wszystkie i stawiam Wam wirtualną flaszkę! :D[/QUOTE] Ahhh znowu impreza?:)
  14. Ahhh jak tylko skóra wyzdrowieje i dojdzie do ładu zdrowotnie Będzie szalec jak Birmanek :) I tego mu zycze z całego serduszka mego:)
  15. Hmm co do rzucania kulek i robienia zdjęć jednocześnie to oczywiście możliwe jest ;) te przed osttanie zdjęcia, że sie tak wyrażę osttanie rpzezemnie wrzucone z wyskokami to sama byłam;) Rzucałam kulke i zdjęcia robiłam jednoczęsnie :D Więc się da, ale o rezultacie nie rozmawiajmy:P [QUOTE]Tekla64 chcialam wrecz podniesc na duchu dajac do zrozumienia ze inni maja wiecej do odsniezania hihihi podjazdy , drozki do budynkow, do kur , do drewna, do danieli.... ale nie o to chodzi ile kto ma roboty ino z jakim nastawieniem sie do niej zabiera hihihi [/QUOTE] Dziekuję, za podniesienie na duchu. Chociaz wcale nie ejst mi lepiej, że Ty masz gorzej :) Ja tego strasznie nie lubię może dlatego, że nie robie tego dla "własnej wygody" tylko dlatego, że pod karą 500 zł. jestem zmuszona. A na mieście jak się chodzi to się tonie w sniegu, Urzad miasta sam sobie powinien wlepiać mandaty heh
  16. Wiecie a Tazz chyba nie ma:D rano sprawdze bo Futro śpi;)
  17. Właśni o to chdozi, żer jak nie bylo sniegu to nie sikał;) A jak jest to sika... wiec jeszcza ta trawa juz wogule by mu pomieszała:D
  18. My tez my tez;) Tazzior zostawiony w domu zaraz po spacerze nic nie zmalował;) Ale kurde chyba mu ten snieg namieszał w głowie bo na tarasie jak snieg lezy to mi sika... menda czarna noooooo
  19. Przy takich zapedach przy takich mrozach to mozna mieć nadziję, że mu odpadnie :evil_lol: A na poważnie to zycze braku spotkaniach z ludzmi o takich zapedach! Mam nadzieję, że to się nie powtórzy i tego Ci życzę.
  20. Spacer po lesie zakonczył sie po prostu na wybiegu. Jak tylko dostanę więcej zdjęć to oczywiście wrzucę bo nawet ich nie mam szczerze mówiąc;)
  21. Oby szybko znalazła domek z przepraszam- "uświadomionym" właścicielem. Tego jej życzę ;)
  22. [quote name='weszka'] a taki mnie ujął na forum miau :) [url]http://upload.miau.pl/3/151612.jpg[/url][/QUOTE] I szczerze to się wcale nie dziwie;)
  23. N a osttanim zdjęciu rasta jaka wyszczerzona;)
  24. [quote name='Katarama']Nie jakaś KataramaNA tylko KATARAMA !!! [/QUOTE] Oj palce mi się zapędziły, nie jęcz;) I dziekjujemy piknie za zdjęcia :)
  25. [quote name='Katarama']:Dog_run:Piękna wkładaj cieplusie wdzianko, pakuj smaki i aparat. Zaprzęgaj Tazza :painting: i lecim do lasu. :Dog_run: W związku z tym wieczorkiem Sandersik wrzuci tutaj duużo zdjęć![/QUOTE] Nie Sandresik Tylk oKataramana wrzuci ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...