-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Fides79'] ojj jest, mnie też rozwalił wczoraj, ha i nie tylko mnie. Otóż zaistniała bardzo nietypowa sytuacja i mieliśmy w domu Gościa płci męskiej :cool3: i Felek był tym faktem tak zadowolony, że Gość został obszczekany, obskakany, obdrapany, Felek się powycierał, a jak juz nie miał pomysłu jak okazać sympatie i zadowolenie to zaczął Gościa podgryzać i lizać po stopach :evil_lol::errrr:[/QUOTE] Hehehehe Tazz nie wpuszcza obcych facetów do domu:) Najpierw jest 5 minut warczenia, szczekania itp a potem idzie sie polozyc;) Ostatnio musiałam głaskać kolege TZ zeby się futro uspokoilo:D
-
Szukam Historyjki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']o rajciu jaki on faaaajny!!!!! taki jeszcze dzieciakowaty, kangurkowaty, te podskoki... achhhhhhh........ :loveu: a tym to się nie ma co przejmować, Aron zawsze robił tak samo - bez świadków, aparatów, kamer - super extra wychowany pies :) a jak chciałam uwiecznić to jego super-extra na filmie czy fotce to du... ży problem był :eviltong: przy świadkach jeszcze gorzej :roll: aaaaa.... [B]może coś na ten temat napiszę [/B]:diabloti:[/QUOTE] No Jambi koniecznie :) [quote name='jambi']hmmm... doskonały pomysł na długie, zimowe wieczory :cool3:[/QUOTE] Popieram;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ani ja nie twierdzę, że masz pretensje:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A pewnie, praca praca praca i jeszcze praca:) Ale najsmieszniejsze w tym wszystkich było to, że było dobrze przed wyjęciem telefonu :) Po tym jak skończyłam ten filmik i schowałam telefon nagle Tazz zaskoczył, ze trzeba przyjść i już dalej ładnie przychodził i przynosił :D a swoją droga to mi przedewszystkim chodziło o to aby pobiegał troszkę :) -
[QUOTE=Tekla64;15885658 TAKI TYP PSA ZWISAJACEGO. [/QUOTE] :-D:megagrin::haha::evillaug::D:grin::roflt::roflt::roflt: Dajcie spokój oplułam monitor herbatą heh Ja poprosze o ostrzeżenia przy takich stwierdzeniach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dla każdego kto chciałby zobaczyc futrzaka mego w ruchu małą niespodziankę mam i wyżej wspomniany filmi, gdzie Tazz na widok telefonu kręcacego filmik zapomniał, że się z patyczkiem wraca do pańci :D [video=youtube;RUf5RMrp6Ko]http://www.youtube.com/watch?v=RUf5RMrp6Ko[/video] -
Eria Twa piekna zima mnie zadzwia, szkoda, że patrząc za okno tak tego nie odbieram.. wszytsko sie topi jest okropnie:(
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
Zwarzywszy na to, że Rasta cały wybieg się darła;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Z dziś mam tylko filmik:) zdjęć nie robiła a i filmik taki sobie ;) I słychac móje gadanie do futra bo oczywiście chyba się zorientował, że aparat w ruchu to i nie rpzyniósł ładnie patyczka tylko poszedł sobie;) A jak tylko schowałam telefon i zaprzestałam molestowania futra to od razu zaczął ładnie rp\zychodzić;) I odwiedzam przeciez;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']zimno było :niewiem: nie chciałam żeby sie pięski zaziębiły[/QUOTE] Hehhe no niech będzie ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi'] a! i żeby nie było - bez psów pojechałam, więc zdjęć nie ma :diabloti:[/QUOTE] Nie dobra Tyyyyy, psy w domu zostawiłaś a sama powietrza pouzywać, pojechałaś? Nie dobra oj Niedobra:) -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Heledore'] Przytulam Was wszystkie i stawiam Wam wirtualną flaszkę! :D[/QUOTE] Ahhh znowu impreza?:) -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ahhh jak tylko skóra wyzdrowieje i dojdzie do ładu zdrowotnie Będzie szalec jak Birmanek :) I tego mu zycze z całego serduszka mego:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hmm co do rzucania kulek i robienia zdjęć jednocześnie to oczywiście możliwe jest ;) te przed osttanie zdjęcia, że sie tak wyrażę osttanie rpzezemnie wrzucone z wyskokami to sama byłam;) Rzucałam kulke i zdjęcia robiłam jednoczęsnie :D Więc się da, ale o rezultacie nie rozmawiajmy:P [QUOTE]Tekla64 chcialam wrecz podniesc na duchu dajac do zrozumienia ze inni maja wiecej do odsniezania hihihi podjazdy , drozki do budynkow, do kur , do drewna, do danieli.... ale nie o to chodzi ile kto ma roboty ino z jakim nastawieniem sie do niej zabiera hihihi [/QUOTE] Dziekuję, za podniesienie na duchu. Chociaz wcale nie ejst mi lepiej, że Ty masz gorzej :) Ja tego strasznie nie lubię może dlatego, że nie robie tego dla "własnej wygody" tylko dlatego, że pod karą 500 zł. jestem zmuszona. A na mieście jak się chodzi to się tonie w sniegu, Urzad miasta sam sobie powinien wlepiać mandaty heh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Właśni o to chdozi, żer jak nie bylo sniegu to nie sikał;) A jak jest to sika... wiec jeszcza ta trawa juz wogule by mu pomieszała:D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
My tez my tez;) Tazzior zostawiony w domu zaraz po spacerze nic nie zmalował;) Ale kurde chyba mu ten snieg namieszał w głowie bo na tarasie jak snieg lezy to mi sika... menda czarna noooooo -
Przy takich zapedach przy takich mrozach to mozna mieć nadziję, że mu odpadnie :evil_lol: A na poważnie to zycze braku spotkaniach z ludzmi o takich zapedach! Mam nadzieję, że to się nie powtórzy i tego Ci życzę.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Spacer po lesie zakonczył sie po prostu na wybiegu. Jak tylko dostanę więcej zdjęć to oczywiście wrzucę bo nawet ich nie mam szczerze mówiąc;) -
Oby szybko znalazła domek z przepraszam- "uświadomionym" właścicielem. Tego jej życzę ;)
-
[quote name='weszka'] a taki mnie ujął na forum miau :) [url]http://upload.miau.pl/3/151612.jpg[/url][/QUOTE] I szczerze to się wcale nie dziwie;)
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
N a osttanim zdjęciu rasta jaka wyszczerzona;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Katarama']Nie jakaś KataramaNA tylko KATARAMA !!! [/QUOTE] Oj palce mi się zapędziły, nie jęcz;) I dziekjujemy piknie za zdjęcia :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Katarama']:Dog_run:Piękna wkładaj cieplusie wdzianko, pakuj smaki i aparat. Zaprzęgaj Tazza :painting: i lecim do lasu. :Dog_run: W związku z tym wieczorkiem Sandersik wrzuci tutaj duużo zdjęć![/QUOTE] Nie Sandresik Tylk oKataramana wrzuci ;) :evil_lol: