-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Tazz tez mini sesje miał. Narazie zdjecia grzeja dupe na dysku ale jak wrócę to przerobię i wrzucę:)
-
[quote name='Tekla64'] ALE JAMNIKI TO SA DZIWACZNE PSY, POWIEDZIALABYM SPECYFICZNE ZA TO JAK JUZ TO SA PRZEKOCHANE[/QUOTE] Postokrocpopieram:)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Heledore']A może właśnie powinna? :D Jestem pewna, że gdyby MaDi, bądź Malawaszka doszły do władzy, to zwierzętom w Polsce byłoby znacznie lepiej. :razz: Mój głos już macie Dziewczyny! :multi:[/QUOTE] Mój tez oczywiście ;) Dobrze ze Leonidas już bezpieczny wykapany i wogole brak mi słó;) -
:drink1: Zdroooooowia ;)
-
Jambi wróciła :loveu::multi::loveu: [QUOTE]ja mam tylko nadzieję, że w związku z tymi dziwnymi zmianami, nie poznikały posty... bo bym się wkur... jak by mi opowieści pouciekały... [/QUOTE] Oj nie Ty tylko ;) [QUOTE]śniegu leży mnóstwo, chodzniki nie odśnieżone, jedynie niektóre, na ulicach breja, ale nie jest źle - przynajmniej nie ma juz tego strasznego mroźnego wiatru :smile:[/QUOTE] I to mnie najbardziej wk ekhem wrrr :angryy::angryy::angryy: Ze m igrozi mandat 500 złotych za nieodśnieżony chodnik a miasto ma to głęboko w poważaniu :angryy::angryy::angryy: Ja właśnie z wybiegu wróciłam troszkę ponad godzinke byłam i futro się w kłębek zwineło i poszło lulu :multi:
-
Wiecie ja myslalam ze on w końcu na tym legowisku legnie anie na kanapie :D
-
I ode mnie też, ode nie też :multi::multi::multi: Wszystkiego tego bez czego nasze życie staje sie trudne. Wszystkiego naj naj naj :cool3::cool3: Stoooooooo latttttttttttt niech żyje nam ;)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']To był pomysł mojego TŻta, podstawiłam więc krzesełko, a on na nie i do wanny:crazyeye: [/QUOTE] Pomijając już wszystk oinne to to znaczy ze kurde domowy byc musiał :) Ludzie to... Szlag mnie trafił ehh -
A pewnie ;) Same mamy cały wieczór pić?:evil_lol::evil_lol: Zdrowie Twe;)
-
Łoooo jakie foty fajne :D Genialne :D A powiedzcie mi proszę ładnie jak to jest z marznieciem u sznupków? Bo mnie sie jakos ostatnio zawydaje, że temu mojemu to zimno jakos bo mi sie strasznie w kulkę zwija koło kaloryfera...:oops: A wcale jakos super zarośniety nie jest chociaż to właściwie prawie 1,5 miecha i tak się poczełam zastanawiać:oops::oops::oops:
-
No to zdrówko już przy solenizantce :) :cunao: I robimy falę aby Ci sie zawsze i wszędzie ;) :laola:
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ło matko jakie on ma spojrzenie :O A ta skóra w trakcie mycia- brak słów... Tez mi sie nasuneło o wskakiwaniu. A w kogo on taki wpatrzony?:) Alez ma spojrzenie... Masakra :) -
Ajjj śpiewamy spiewamy;)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tazz raz barfa próbował. Mrożona kostka, rozmroziłam i częśc podałam z karmą wieczorem drugą część rano. Potem miałam cały dzien wycięty z życiorysu, Tazz zygał jak kot i biegunka niesamowita- to tak apropo psom którym BARF służy. A pare tyg wcześniej wsunał surowe nie przyprawione kotlety z karkówki w ilość 3 poteżne kotlety... Na obiad miały byc dla mnie i TZta... I nic mu nie było a to było ze 400g mięcha a nie 125g... Tak tylko napisałam sobie heh -
[quote name='weszka']Hahahaha :) a to nie kwiatek tylko ukwiał ;)[/QUOTE] Na pierwszy rzut oka to był kwiatek i basta :)
-
[quote name='weszka'] historyczne zdjęcie ukochanej piłki, która została zagubiona w śniegu :( może się znajdzie po roztopach hehe [URL=http://img408.imageshack.us/my.php?image=dsc0762t.jpg][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3006/dsc0762t.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Na pierwszy rzut oczodołem myslałam, że kwiatek za uszkiem jest :D
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafranekm']Leoś już jest wspaniałym i mądrym psem, baaardzo wdzięcznym pomimo choroby i jego bezdomności , przyszły właściciel będzie miał kochającego i oddanego przyjaciela.[/QUOTE] Oby się szybko znalazł ;) tj właściciel;) -
Żyć nie umierać:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zdróóóóóóóóóówko :D
-
Ahhh ja nie moge w podskokach bo mi kolanie strzyka :( Ja powoli ale do celu;)
-
To i ja wzniose ;) Grzanym piwkiem z malinkami gożdzikami i innymi przyprawkami :) Zdrowie ;) P.S (Prawie jak zebrananie alko:))
-
[quote name='Tekla64']oki rozumiem , moje aku tez szybko siada teraz ino ze ja daleko nie mam hihihi no i u mnie soli ni ma to i takich problemow nie mam cale szczescie[/QUOTE] Szczęścira :) :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fides- dziękuje za odpowiedź i odwiedziny:) Muszę spróbować. Ja wiem po sobie ile mi tej soli idzie a staram się mało włąśnie ze względu na łapy Futrzaste moje heh [quote name='Tekla64'] szczylki sa zawsze urocze no nie??? Tazz tez uroczym szczylkiem byl teraz to juz mlodzieniec no nie?[/QUOTE] Czy ja wiem czy taki młodzieniec... W sumie na przykładzie powiem. Jak jesteśmy na wybiegu to najlepiej mu sie bawi z 6-7 miesięcznymi przedstawicielami mniejszych ras (Beagle itp) I widac, że są na tym samy poziomie :evil_lol::evil_lol: Z dużymi rasami już tak nie ma tj ten wiek jest bardziej taki sam, wiec zawsze jak jest jakiś mniejszy młody psiak to się śmieje że ktos na poziomie Tazza przyszedł :roll: