-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
Kamila prosiła abym dodała zdjęcia i napisała, że zyją :0 Niestety moderatorstwo dośc wolno odpowiada na maile... Katarama nadal ma bana, hmmm Zdjęcia z wczorajszego spacerku naokoło głebokiego:) Trzy oszołomki Rasta, Shadow i Tazz :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0620.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0635.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0618.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0640.jpg[/IMG] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I dwa ostatnie :p [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0644.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0645.jpg[/IMG] Pozdrawiamy;) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0636.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0632.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0625.jpg[/IMG] Na lód wlazły, miałam zawał:mad: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0618.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zdjęcia z wczorajszego spacerku dookoło jeziora :) W towarzystwie Kataramy i jej TZta oraz 3 oszołowów: Rasty, Shadowa oraz Tazzmana:lol: Zdjęcia by Katarama- dziękujemy :loveu::loveu: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0620.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0613.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0642.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0640.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/IMGP0639.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']Witamy poraz pierwszy :) [B][COLOR=navy]Witamy, witamy:)[/COLOR][/B] przepiękne masz to futro!! [B][COLOR=navy]Dziekuję w imieniu Futra :cool3::cool3:[/COLOR][/B] szaleństwa z ONkiem kapitalne :D:D [B][COLOR=navy]Na żywo są trochę przerażające :razz:[/COLOR][/B] [/QUOTE] Niedługo będą zdjęcia :cool3::cool3: -
[quote name='kasia_owczarzak']Czy większy, jak zawsze. [B]Niby ludzie wiedzą, że mniejsze są bardziej zadziorne, ale i tak w starciu "mały-duży" winę ponosi zawsze duży. [/B]Spacerując z Cziną często dołączają się do nas różne psiaki. Czasem zdarza się, że są one wobec Cziny agresywne. Czina jest cierpliwa i nie zwraca uwagi - do czasu. Ich czas mija kiedy, przegną w swoich zaczepkach. Na szczęście nie było jeszcze takiej sytuacji, żeby pogryzła innego psa. Bardziej ich straszy, a że ma nad nimi przewagę (wielkościową i wagową) więc często wystarczy samo przytrzymanie go przy ziemi. [URL="http://www.czina.pl"]www.czina.pl[/URL][/QUOTE] Tak wtrące moje 3 grosiki małe... W czasach jak zył mój Tami :)) najbardziej nienawidziłam na spacerach właścicieli duzych psów. Tami- jamnik i do tego oaza spokoju w 4 literach miał inne psy. Właściwie od czasu jak miał on jakies 7-8 lat doszłam do wniosku, że nigdy więcej nie chce mieć małego psa. Przyczyna była prosta. właściciele dużych psów z uśmiechem na twarzy podprowadzali swoje psy duzych ras na luźnych smycach z wyszczerzonymi zębami i pregami przez cały grzbiet do mnie i do mojego psa. Zero poszanowania dla moich próśb aby odeszli, zabrali psa albo pewnymi momentami to już poszli do diabła. Zdaję sobie sprawę, że nie nie każdy właściciel dużego psa jest taki a nawet żywię nadzieję, że sa oni tylko małą ich grupą (zważywszy, że sama teraz mam dużego psa:)) Ale jestem w stanie założyć się o większą część skarbów świata, że ci właściciele tych piesów dużych zastanowili by się mocniej gdybym nie stała z jamnikiema a na przykład tak jak teraz ze sznaucerem olbrzymem... A teraz to sie troche podenerwuje na moich drogich sąsiadów ehhh Moi drodzy sąsiedzi posiadają ONka piesa kojcowego... Koło którego niestety nie da rady przejść spokojnie, tj pod ogrodzeniem. Czasem uda mi się z Tazzem przemknąć zanim ten dobiegnie do furtki czasami nie. W każdym razie dziś nam się nie udało, gdyż Bary leżał przy ogrodzeniu, oczywiście ujadając zaczął skakać na ogrodzenie a ja nieprzygotowana nie zdarzyłam skupić Tazza na mnie wystarczająco, więc troszkę się z nim naszarpałam... A najlepsze było to, że właściciel stał 2 metry od Barego i nawet słowem sie nie odezwał...:angryy::angryy::angryy::angryy: Ale ja się nie będę denerwować.... Na dobra sprawe to mi strasznie żal tego Barego :-( Cały dniami siedzi sam goniąc za swoim ogonem i ujadając od godziny 7 do jakoś 16 non toper... Do tego jego tylne łapy to masakra ledwo chodzi... a ma dopiero 4 lata... :shake::shake::shake: Koniec świata ehh:-(
-
[quote name='Fides79']a u mnie powolutku widać święta, a to moja alternatywa dla choinki :cool3: [/QUOTE] Podoba mi się :D Też chcę taką :) Ja od dwóch lat nie stawiam w domku choinki bo i tak mnie nie ma na święta heh :) I poki co sobie darowałam aleee brakuje klimaciku :(
-
[quote name='eria']dzięki Ci !!!!! bo normalnie nie wyrobię się ;) A dziś miałam telefon hihih w sprawie strzyżenia ,czy przyjmę pieska jeszcze przed świętami:evil_lol::evil_lol: mało mu nie parsknęłam w słuchawkę....Wczas się chłop obudził. Cały zeszły tydzien miałam luźny od strzyżenia a temu się dziś przypomniało :evil_lol: Ludzie są fajni...[/QUOTE] Zakupy ludzie zazwyczaj robią w ostatniej chwili to i psa wypielęgnowac tez tak chcą:) a Tazz na święta zarosniety i się zastanawiam czy mam zacząć sie wstydzić...:)
-
Zdjęcie genialne :) [quote name='weszka']Normalnie miszcz, a dziewczyny do cyrku!!!![/QUOTE] [quote name='ariss'] pamietaj, że jedna z nich to morderca:diabloti: [/QUOTE] Tym lepiej w tym przypadku :evil_lol::evil_lol:
-
I pokazać fote i przetłumaczyć, bo do sląska mam kawałek drogi i ja nie rozumiem :niewiem: :)
-
Ja zaniżam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja, ja :D Ale jeszcze tylko przez pare miesięcy :shake: I ćwierćwiekowa będę:diabloti:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares'] Saththa witamy po raz pierwszy i mam nadzieje ze nie ostatni :) [/QUOTE] Heheh siła mnie nie wygonicie :) [quote name='Marta_Ares']czekamy caly czas na zmiane tytułu galerii..... haha futerka nie dadza mi obciac:evil_lol: :evil_lol: a na nim obroży wogóle nie widać.... ale mi to nie przeszkadza w kolekcjonowaniu :D ma juz 3 pary szelek, 3 obroze i dwie w drodze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] Chyba juz posiadasz osobną szafę na akcesoria futrzaków?:) -
łoooooooooooooo jakie piękne góry :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Śliczne!! Mam nadziej,e, że akumulatory nałądowane :) I też podrap te swoje sierściuch , ale sie pewnie stęskiniły. Radości nie było końca:cool3::cool3::cool3:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']hahahah fajna historyjka i też się tym sniegiem zdziwiłam :D[/QUOTE] Juz zedytowałam i w nawiasie dodałam ze w piach:) [quote name='Tekla64']witam i melduje sie a poczytam pozniej jak sie deczko ogarne drapaj czarnucha od nas[/QUOTE] Wtamy witamy:) i drapiem drapiem:)) -
[quote name='Fides79'] Ora: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/377/06211748.jpg[/IMG] [/QUOTE] :razz::razz::razz: Hhahaha świetne :D
-
[quote name='malawaszka']tu nawet nie o tę ilość potrzebną do upojenia chodzi, a o to co następnego dnia :shake: kiedyś tak źle ni było :shock: :lol:[/QUOTE] Własnie, własnie :D
-
[quote name='malawaszka']ooo to witaj w klubie - ja od kilku dni skrzypię jak stara szafa :lol:[/QUOTE] A ja zawsze zkrzypię, gdyż głos mam zabójczy na codzień:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']ja to nie wiem bo z wiekiem coraz gorzej z tolerancją % :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie, popieram :D
-
[quote name='jambi'] no to tera my bratnie dusze... albo organizmy :evil_lol: ja się przyznam, że nigdy, przenigdy do pyska nie biorę alkoholu typu "wóda" - zwyczajnie nie mogę[/QUOTE] Ja po zubrówce mam masakryczne roztroje żolądka następnego dnia albo nawet i tego samego:( [quote name='Agmarek'] Dla mnie nie ma znaczenia jaki trunek. Następnego dnia mam delirium pierwszego stopnia i nerwicę wewnętrzną :diabloti:[/QUOTE] U mnie pomijając żubrówkę ejst tak samo :(
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79'] [COLOR=black]hmmm jak się ma sierpień do śniegu?? albo ja mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem (co dziś jest możliwe) albo ktoś tu nas oszukuje:razz: [/COLOR][/QUOTE] Hehhehehe, przeporaszam :) w piasek, miało być w piasek a, że głowe ostatnio zaprzata mi wiecznie snieg (bo odsniezyć, po trzeba gdzieś jechac a tu ciągle pada, odśniezyć itp) to wyszło, że w snieg :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
teraz przeniesmy się w czasie jakieś hmmm 4 miesiące wczesniej, gdyż rzecz miała miejsce w połowie sierpnia;) Mała historyjka o slepym za młodu Tazziorku i czwórce normalnych ludzi zdolnych teleportowac się jakieś 40 metrów :lol: W połowie sierpnia ja wraz z Kataramą, dwoma naszymi TZtami i trójką futer wybralismy się na jeziorko :cool3: Miejsce naszego odpoczynku odgrodzone od jeziorka-wody było plażą, betonowa drózka oraz ogrodzeniem z furtką(która to dośc kluczowa w naszej opowieści będzie) rzeczona furtka była przymknieta w sensie, że nie otwarta na oścież ale taka hmmm bardziej zamknieta niż otwarta:evil_lol::evil_lol: W każdym razie futra biegały to do nas to do wody i przebiegały przez te furtke dość często. W końcu poprosiłam ja TZtów aby ową furtkę otworzyli szerzej coby żadnemu z futer krzywda się nie stała... Po mnie powtórzyła to Katarama ale furtka jak była bardziej zamknieta niz otwarta... :shake::shake: A futra tak biegały w tą i spowrotem... Oczywiście do czasu... W pewnej chwili a miałam ja ta przyjemność, że akurat patrzyłam jak piesy biegną od nas w stronę wody, Tazzman zarył prawą częścią swej klatki piersiowej łapy itp w obramowanie furtki i z dzikim skowytem, siłą rozpędu poleciał jeszcze poarę metrów do przodu, przebiegając dzięki wszytskim bogom za to, ta betonową ścieżke i zarył w śnieg...(EDIT w piach w sensie :)ten wszechogarniający snieg mi sie wbił w głowę:eviltong:) W tej samej chwili cała nasza ludzka czwórka pojawiła się przy nim:-o Do dziś nie pamietam ani żebym biegła a to naprawde z 40-50 metrów było, ani żeby inni biegni a trzeba tutaj napomknąć, że musielismy przebiec przez ta furtke a skoro trzy psy się nie zmieściły na raz to co tutaj mówic dopiero o czwórce ludzi z czego dwóch to dość szerokie w barach facety... Tazz dość mono kulał, ale chodził więc postanowiłam dać mu kwadrans czasu i w razie braku poprawy do auta i do weta. Na szczęście po 10 minutach już biegał a po 15 szalał jakgdyby nigdy nic a ja norrmalnie zawał miałam heh A co do furtki to po tym incydencie została zamknieta odcinając tym samym futrom dostęp do wody, plaży, ściezki betonowej i możliwości zrobienia sobie krzywdy poprzez ślepotę chwilową. Co do wpadania w stałe przeszkody mieliśmy jeszcze zarycie w ławkę na wybiegu na której siedziałam z taką siłą, że aż wibracje poszły (siedziałam to czułam :eviltong:)az bałam się na niego spojrzeć:shake: Za to w ludzi udało mu się (będąc ze mną) wpadac tylko podczas zabawy z Sońka właśnie, ale ostatnio ponoć na wybiegu z TZtem jak był to przewrócił jakiegos Pana:oops: I jestem pod wrażeniem, że biegnąc w pełnym pędzie potrafi zmieścic sie miedzy dwójke ludzi stojących w odległości mniejszej niż wyciągniecia ręka a wpadł w tą cholerną furtke i ławkę. Ja dostane zawału kiedyś przez niego:razz::razz: Tym optymistycznym akcentem zakończe i pożyczę Miłego Dnia:evil_lol::evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I częśc "reklamowa" :evil_lol::evil_lol: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0459.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0466.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0478.jpg[/IMG] Ahhhh no troche mi zeszło;) Ale ale zaraz historyję opowiem tylko zapalę;) [/CENTER]