-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='jambi'] a jesli chodzi w szelkach to coś tu się nie zgadza :hmmmm: wszak Galeria jest pod tytułem "FELEK CO[B] NIE[/B] NOSIŁ SZELEK" :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hehehe rzeczywiście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ahhh dobre wieści :) Strasznie się cieszę :) Balbince życze 100 lat życze i dużo powodów do radości :) Na historyjke czekam również z niecierpliwością :) [QUOTE]i pamiętaj - cierpliwość jest cnotą :evil_lol:[/QUOTE] Zapamietam :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']a ilu fajnych ludzi sie poznaje no nie? hobby zawsze rozszerza swiadomosc i wizje na zas[/QUOTE] [quote name='DominikaAnna']Dokładnie :D[/QUOTE] I ja się zgadzam :) [quote name='eria']Tazzik jak zawsze na wszystkich zdjęciach bez oczu :D[/QUOTE] No nic nie poradzę, jemu i tak teraz oczu nie widac a zazwyczaj jeszcze pochyla głowę :) -
Pekło? O kurde to ie ciekawie... Rybki dało się uratować?
-
[quote name='weszka']Tekla przyznaj się, że chcesz Donę wyciąć jak tego sznaucera co kiedyś wstawiłaś - w takie fantazyjne wzorki ;)[/QUOTE] Hehhe ja bym chętnie tak Tazza opitoliła:) taka insza inszość :) A co do Gustawa to 3mam kciuki aby już reszta zębów się trzymała. Może on juz wczesniej naruszony był?
-
Furla :) Ahhh strasznie się cisza moje oczy:) A jak jest snieg to jest dostatek piłeczek:) Tylko odnaleźć je trudno:) Ogólnie czarna plama na filmiku :razz: Normalnie podobna do Tazza :eviltong:
-
Ja w sumie też nic mądrego nie napisze, raz, że użo mądrości padło a po drugie ja sie nie znam. Ahhh wysyłam dobre fluidy i glaskam
-
Łoj... a ja myslałam, że Furla tez Weszkowa jest... Skąd mi sie to wzieło?:niewiem:
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Halo halo;) byłam dziś na wybiegu i spotkałam Samoyeda... (nie wiem czy dobrze napisałam:)) Tak się rozglądałam za właścicielem, myslałam, że może Wy... Ale z Panem był i imie nie pasowało;) Pozdrawiamy:)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Podniose psiaka, chociaz tak pomogę
-
Ahhh Foxi w ruchu;) Wypucowały podłogę, że hej:) A skoro juz o wieku Foxi mowimy- to ja mam inna Teorie :) Foxi może i ma 9 lat... ale ona o tym nie wie :D
-
Pozdrawiamy, głaszczemy i zdjęc się domagamy :D
-
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Nie mogę się do tego nie przyłączyć ;)[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Taka rzeczka to super sprawa, szczególnie latem, moje byłyby zachwycone :lol:[/FONT][/QUOTE] Mój już teraz by korzystał :D na wybiegu powstało jeziorko... conajmniej dwie kapiele mam w ciagu godziny na wybiegu;) [quote name='DominikaAnna'] P.S. Zakładam akwarium Takie około 150 litrów. Sam pies w domu, to tak jakoś smutno. A po stracie Lolka nie chcę na razie się angażować w koty, bo jakoś nie jestem na to gotowa. Zresztą i czasu trochę za mało, zwłaszcza, że teraz zaczną mnie pochłaniać przygotowania do... ślubu[/QUOTE] Ahhh akwraium świtna sprawa;) sama miałam;) tylko nie takie duże :) Ale zlikwidowałam jakiś miesiąc po Tazzie jak przyszedł... nie wyrabiałam z czyszczeniem heh Tazz zajmował 100% uwagi :)
-
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ehhh... szkoda, ale jak już było powiedziane lepiej ze teraz niz później... ale wiecie moj TZ w momencie jak jechalismy po futrzaka, byliśmy już w połowie drogi tez doszedł do wniosku, że może jednak nie... Bo zamiast z pracy przyjsc i sie polozyc to wycinał deske zeby zabezpieczyc taka wneke w pokoju coby Tazzior nie pogryzł rzeczy stamdąd. I sobie pomyslał, że p oco mu pies... Heh przykre to... Szybko mu przeszło bo przy psie to rrzadko cos zrobi:) Wszystko robiłam i robie ja wiec on nie ma obowiazkow w zwiazku z tym... ehh -
[QUOTE]Szkoda, że kangur wykajstrowany, rozpoczęłabym hodowlę :-D[/QUOTE] Oooo heh wiesz, ja nie wiedziałam, że króliki tez się pozbawia pewnych rzeczy:) I tak z ciekawosci jak mogę... to co to zmienia? Nigdy nie miałam takowego zwierzatka;) Więc tak z ciekawosci:) A szczylek śliczny;) A, ze rozravbia... no cóż :D Takie już są :D
-
[quote name='Doginka']Jemu chcą ciachnąć klejnoty, to on zacznie zżerać ogony:roflt: to taka mała zemsta:mad::lol:[/QUOTE] Z dwojga złego lepiej, że ogony szczuo-kretów a nie... :D
-
Ja już pisałam, że mnie sie podoba... zresztą nawet nie zauwazyłam ze całe tylne łapki owłosione... i ogon... ale mi sie podoba;) Zreszta Teklo jak wiesz ja tam wole futrzaka :D A ona nie zmarznie?... Tj ja wiem ostatnio na plusie jest... moj Tazz sie kapie Twoje tez ale nie zmarznie?:)
-
[quote name='klaudusia0219'] [B]Santha [/B][/QUOTE] Oooo znowu mam inny nick :D Weszko... ja apeluję o Czarną Furlę :) Strasznie dawno nie widziałam dziewczynki...
-
hahhaha a ja czytam czytam... drapię się w głowę... zastanawiam sie gdzie klatka, wyobrazam sobie i zbierałam szczekę z ziemi :D Genialne to było;) Ahhh birmuszkuuuu P.S Malawaszko, ja to bym chciała moją deklaracje przedłuzyć, Niestety tylko o kolejne 3 miesiące... niechciałabym aby w pewnej chwili wyszło, że nie mam jak się wywiązac i dlatego tak z tymi miesiącami pisze... Mam nadzieję, że to nie problem?
-
Ja wiem, że ciecie wiem;) Tylko mojemu to ostatnio TZ zrobił cięcie... Zdjęcia piekniutkie;) EhhI te oczy... ja zakochana jestem :Dh
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Haa i mama ma rację;) Co Tata na pewno przyznał nie raz i nie dwa;) -
[quote name='weszka']Hahaha aleście głupawki dostały :evil_lol::lol: No a czy wy myślicie, że to takie łatwe zrobić sobie autoportret i jeszcze nie wyglądać jak ostatni kretyn? Taka zajawka żeby nie trzeba było świrować i narzekać że was gnębię ;) [/QUOTE] Eee no dobra, rzeczywiście masz rację :D Ale żeby tak długo?:) Fajnie :) Fajna fryzurka;) I kolorek taki żywy:) A co do suczydełek... to czy ja o czymś nie wiem? Gdzie Czarnusza?
-
hehhe może on jednak woli krety od szczurów:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']no jakże można by zapomnieć jak nam ciągle w Avatarku prezentujesz :eviltong: [B][COLOR=navy]Zapomniałam :lol::lol:[/COLOR][/B] a ci zanjomi co Ci mówią, że se "na długie lata" że taka młoda... :stupid: [COLOR=navy][B]Właśnie![/B][/COLOR] Aron zawitał do mnie do domu gdy byłam na 1 roku studiów, miałam wtedy... 20 lat, też różni tacy sie dziwili, że zamiast imprezować, życie studenckie uskuteczniać i w sobote odsypiać balangi do południa to ja wole wziąć psa i skoro świt gnać z nim na szkolenie, spacerki i takie tam... a ja serio wolałam :p [B][COLOR=navy]Zgadzam sie po stokroć... Chociaż u mnie ten skoro swit to rzadko :D Chociaz przez pierwsze meiisące to na 9 w weekend mielismy szkolenia:) [/QUOTE][/COLOR][/B] [quote name='Tekla64']co do takich gadan to wam opowiem jak to kiedys na osiedlu taka pani sie na mnie oburzyla, szla za mna ja z trzema na smyczy ON,Bokserka i jamnik a ta pani glosno do sej towarzyszki : "zobacz pani jak to sie tym mlodym w glowach przewraca psy sobie hoduja zamiast dzieci rodzic , by sie zajela dziecmi to by glupoty jej w glowie nie staly a tu patrz pni az trzy ma !!! [COLOR=navy][B]Własnie ostatnio moja mam tez do takiego wniosku doszła. Tj nie dosłownie takiego, po prost u zaobserwowała na różnych przykłądach, że ludzie młodzi [/B][B]zamiast dzieci psy biorą. [/B][B]Ale o przewracaniu się w głowie nic nie wspominała:lol:[/B][/COLOR] " zwolnilam odwrocilam sie i patrze na pania w spokoju pani w szoku bo dopiero wtedy zobaczyla ze ja wysoko w ciazy i mowie ze psy w rodzeniu wlasnych dzieci nie przeszkadzaja!!!. ale to byly zupelnie inne czasy hihihi [COLOR=navy][B] Hehhehe to sie pewnie pani zdziwiła:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [/QUOTE] ja ogolnie znajomym jak mi gadają o tym, mówię, że to najlepsze co mogłam zrobić... dla siebie... może to i eoistyczne ale taka jest prawda. Te prawie dwa lata przerwy między Tamisiem a Tazziorem strasznie się ciągneły... ja się nie nadaje, do życia bez psa przy mnie:loveu::loveu: A ludzie co sie czepiają i dziwią sie w **** pocałują;) -
:) Normalnie nowa domowa rasa :) Kangur miniaturka :) A cóż to za sliczności na zdjęciu?