-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Moj lezał pod nogami albo siedział... ale to dlatego, że był wyganiany bo inaczej to z nosem w garnku by stal;) -
Dziękujemy :) WEszko co tam u Was? Głaszcze dziewczynki :)
-
[quote name='Fides79']Ejjj nie gadaj głupot, bo tych psów troche masz a i pewnie koty do domu przyłażą, to po zsumowaniu troche tych sztuków będzie ;) ja wypadam najsłabiej, 1 mały pies na całe 30 m kw :lol: i tylko czasem mucha jakas wpadnie, ale to głównie jak jest ciepło :errrr:[/QUOTE] Fiedes :) Zawsze możesz to zmienić :D
-
[url]http://img145.imageshack.us/img145/3351/nieg066.jpg[/url] ależ ona ma kochany wyraz mordki :) A to nowe zdjęcia? w sensie tyle sniegu macie?
-
[CENTER][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201101/1296080448_by_Mafju41_500.jpg[/IMG] No właśnie to nie piesa wina :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O matko... Pokaż się piesku... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz też :) A jaki obrazony jak jest odsyłany na miejsce hehe -
[quote name='Doginka']Trzymaj mocno:thumbs:, bo na razie Gordon znowu skręca się z bólu:-( [/QUOTE] Szlag :( Trzymam zaciśnięte i za Nicole i za Twoje.
- 21590 replies
-
Trzymamy mocno zacisnietę :) I za Nicole i za sesję;)
-
Tekla nie strasz psa :0 To już pod znecanie sie podchodzi;) Tak go osaczyć w fotelu z aparatem :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Oj duży byś musiała miec piekarnik aby mogły się wszystkie koło niego polozyć :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Witamy się :) I donosimy uprzejmie co tu u nas na froncie Robim ciasteczka Tj ja robie a Tazz pilnuje czy na pewno wszystko dobrze robie :) Ciasteczka wątrobkowe dla Futrzaka TZ zszedł zajrzał do piekarnika. Stwierdziłam zeby nie patrzył bo strasznie wyglądają :P A on ze nie ze fajnie... Był bardzo zawiedziony jak się okazało, że dla psa... Yhhhh :D Zobaczcie jak to wygląda: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00874.jpg[/IMG] Okropienstwo:) W piekarniku wcale nie lepiej :P A Tak Tazz pilnuje swego: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00873.jpg[/IMG] Pozdrawiamy) -
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
hura!!!!!!! :laola::laola::laola::cunao::cunao::cunao: Tom w pore przyszłam :D Edit:posty szaleją :) -
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']A my czekamy na Malawaszkę.[/QUOTE] Czekamy i czekamy. -
Ale futrzak [url]http://i51.tinypic.com/34pj0hs.jpg[/url] A tak poza tym to ja 3mam kciuki za poprawe i za zaprzestanie rozprzestrzeniania się!
- 21590 replies
-
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
to trzymamy :) -
ooo cholera, 3mam kciuki mocno i nie puszczam!
- 21590 replies
-
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to dalej trzymam :) -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[URL]http://i54.tinypic.com/34ybw51.jpg[/URL] jaki skoczek :loveu::loveu: -
Ja tez czekam na wiesci i kciuka ciśnę
- 21590 replies
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Suuuuper, czekam z utęsknieniem na więcej :multi::multi::multi: -
[quote name='Rudzia-Bianca']Jest zdjęcie ale nie całości ... ja też nigdy nie widziałam dyplomu u mnie same koktajlowe rasy ;) Gratulacje wielkie :)[/QUOTE] Własnie właśnie nie w załości :)