Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Moj lezał pod nogami albo siedział... ale to dlatego, że był wyganiany bo inaczej to z nosem w garnku by stal;)
  2. Dziękujemy :) WEszko co tam u Was? Głaszcze dziewczynki :)
  3. [quote name='Fides79']Ejjj nie gadaj głupot, bo tych psów troche masz a i pewnie koty do domu przyłażą, to po zsumowaniu troche tych sztuków będzie ;) ja wypadam najsłabiej, 1 mały pies na całe 30 m kw :lol: i tylko czasem mucha jakas wpadnie, ale to głównie jak jest ciepło :errrr:[/QUOTE] Fiedes :) Zawsze możesz to zmienić :D
  4. [url]http://img145.imageshack.us/img145/3351/nieg066.jpg[/url] ależ ona ma kochany wyraz mordki :) A to nowe zdjęcia? w sensie tyle sniegu macie?
  5. [CENTER][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201101/1296080448_by_Mafju41_500.jpg[/IMG] No właśnie to nie piesa wina :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  6. O matko... Pokaż się piesku...
  7. Podniose sunię
  8. Tazz też :) A jaki obrazony jak jest odsyłany na miejsce hehe
  9. [quote name='Doginka']Trzymaj mocno:thumbs:, bo na razie Gordon znowu skręca się z bólu:-( [/QUOTE] Szlag :( Trzymam zaciśnięte i za Nicole i za Twoje.
  10. Trzymamy mocno zacisnietę :) I za Nicole i za sesję;)
  11. Tekla nie strasz psa :0 To już pod znecanie sie podchodzi;) Tak go osaczyć w fotelu z aparatem :D
  12. Oj duży byś musiała miec piekarnik aby mogły się wszystkie koło niego polozyć :D
  13. Witamy się :) I donosimy uprzejmie co tu u nas na froncie Robim ciasteczka Tj ja robie a Tazz pilnuje czy na pewno wszystko dobrze robie :) Ciasteczka wątrobkowe dla Futrzaka TZ zszedł zajrzał do piekarnika. Stwierdziłam zeby nie patrzył bo strasznie wyglądają :P A on ze nie ze fajnie... Był bardzo zawiedziony jak się okazało, że dla psa... Yhhhh :D Zobaczcie jak to wygląda: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00874.jpg[/IMG] Okropienstwo:) W piekarniku wcale nie lepiej :P A Tak Tazz pilnuje swego: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00873.jpg[/IMG] Pozdrawiamy)
  14. hura!!!!!!! :laola::laola::laola::cunao::cunao::cunao: Tom w pore przyszłam :D Edit:posty szaleją :)
  15. [quote name='ULKA12']A my czekamy na Malawaszkę.[/QUOTE] Czekamy i czekamy.
  16. Ale futrzak [url]http://i51.tinypic.com/34pj0hs.jpg[/url] A tak poza tym to ja 3mam kciuki za poprawe i za zaprzestanie rozprzestrzeniania się!
  17. No do góry pieseczku pokaż sie ludziom o dobrych sercach
  18. ooo cholera, 3mam kciuki mocno i nie puszczam!
  19. [URL]http://i54.tinypic.com/34ybw51.jpg[/URL] jaki skoczek :loveu::loveu:
  20. Ja tez czekam na wiesci i kciuka ciśnę
  21. Suuuuper, czekam z utęsknieniem na więcej :multi::multi::multi:
  22. [quote name='Rudzia-Bianca']Jest zdjęcie ale nie całości ... ja też nigdy nie widziałam dyplomu u mnie same koktajlowe rasy ;) Gratulacje wielkie :)[/QUOTE] Własnie właśnie nie w załości :)
  23. kurcze ja tez nie mam jak pomóc... Chociaż w sumie to trzeba go wyciagnać ze schronu ulokowac gdzieś i zebrac pieniążki?(kolejność przypadkowa) mi się wydaje, że jakbym się dobrze rozejrzała to może na bazarek coś bym znalazła... co Wy na to? Strasznie młody jest :(
×
×
  • Create New...