-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Fides79']e plus wielki ON-ek mieszkajacy po sąsiedzku, którego osobiście bardzo się bałam, bo zawsze jak ktoś przechodził to rzucał się na bramę i sprawiał wrażenie, jakby miał ją za chwilę przeskoczyć :-o[/QUOTE] Ja mam właśnie takiego za płotem sasiada;) Nie dość, że koncerty od 7-14/15 codziennie urządzą jak Pan jego idzie do pracy i wyje, jeczy, szczeka przez pół dnia to nawet nie moge przejsc pod "jego" ogrodzeniem bo się rzuca... Wyciaga łeb przez bramę i raz mi prawie Tazza upolował, dobrze, że Tazz to futro takie to mu futro zostało w pysku... Pomijam fakt, że czasem im się zdrazy zostawić psa z otwarta brama a on obie lezy juz na chodniku... A ostatnio jak się dowiedziałam, że Bary(tak się wabi) ma dopiero 4 lata to mnie szlag trafił, gdyż ledwo co na tyle łapy chodzi :( [quote name='Fides79']oo prosze, następna :) [/QUOTE] No właśnie nie wiem co mi do łba strzeliło...
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']będą zdjęcia Mayki i Milana jak zgram z aparatu Tzta w końcu :) pochwalę się, że wcozraj mieliśmy z Marcinem małą rocznicę.... to już 4 lata znajomości:loveu: :loveu:[/QUOTE] To ja prosze o dorwanie się do aparatu :) No i gratuluję 4lata- szmat czasu:) Ale czymże jest do wieczości?:) -
Ahhh tak to z tymi naszymi futrzakami jest... daja nam w zyciu tyle radości.. a na starość tyle rozterek i smutku... Ale Teklo wydaje mi się, że w tym: [QUOTE]wazne chyba ze one wiedza ze sa kochane tak samo czy sa mlode czy juz niedolezne bo to sa te wlasnie kochane sierdciuchy co nam tyla radosci daja. [/QUOTE] twi sedno całej naszej koegzystencji. Wazne aby na starośc nadal miały to swoje miejsce na świecie, tego swojego człowieka, ta miskę i tą drapającą raczkę człowiekową... Aby miały to co miały przez całe zycie aby nic sie nie zmieniło w ich zyciu. Wiecie równie dobrze jak ja, że niektórzy wyrzucają swoich lekko zniedołężniałych przyjaciół... Przez całe życie dajemy im to wszystko co tylko możemy. A czas trwania ich życia jest nietstey ale taki jaki jest... nic nie poradzimy, możemy tylko dalej dażyć ich taką samą, jesli nie większą miłością i troską.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']nie no ostatnie powalające!! [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0735.jpg[/url] ja chcę oczka Tazzika!!! Bo po tych fotkach to wnioskuje że ich nie ma ? :D[/QUOTE] Eria specjalnie dla Ciebie jedno oczko Tazzika:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dogo.jpg[/IMG] Może być? :) -
I ja tez;) Fotki fotki fotki chcemy;)
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
Może Pan w pewnej chwili wykonał jakis gest... albo ten psiak... Ja znam jedengo "normalnego" yorka, tj normalnego właściciela jorka heh to daje do myślenia.- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Teklo:) Tazz był opitalany pod koniec października :) A ja sama nie wiem jak szybko mu to odrasta bo porównania nie mam :) Bylismy we wtorek bodajże u weta i się ważyliśmy tj Tazz się wazył i wyszło 37 kg :) i przeszlismy na karme dla dorosłych piesów;) [quote name='Natula']śliczna obrózka :)[/QUOTE] Dziekujemy :) -
[quote name='westie_justa']Dziękuję za miłe słowa, tylko ja nie mam konta na yotube, a jak pobierać ja wrzucam na imageschck i stamtąd link kopiuję tu:roll: [/QUOTE] :) Ja tez nie miałam konta na YT ale założyłam :cool3::cool3: I Ty tez możesz :cool3::cool3: To znaczy nie będę Cie namawiać. Ale z imageschack jak wkleiłas linki to ja nie mogłam tego obejrzec Online tylko musiałam ściągnąć do siebie na kompa. To tak tylko mówię.
-
Ehhh ja w sumie juz po studiach jestem... tylko w ramach organizowania sobie czasu polazłam do szkoły policealnej na technika weterynarii...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ta obroża to jeden z najlepszych zakupów, które wykonałam dla psa... :) Jestem mega zadowolona;) Jest funkcjinalna i sliczna :) Aż nie śądziłam ze tak ładnie będzie wyglądać;) -
Jakby zeżarła tylko 49% banknotu to w banku by Ci wymienili;) Ale musi byc 51% :D
-
[quote name='ariss'] bo ona ma dopiero 4 miesiące;) nie dość, że miała przycięte odpowiednio przed pojechaniem do nowego domku to jej jeszcze nie urosły tak, żeby mogły oko zasłaniać [/QUOTE] Fajnie się patrzy na takie duże oczka;)
-
Justaaaa a może byc tak foty? U Doti wciąż coś się dzieje, zaniedbujesz czarnuchy oj nie ładnie:mad::cool3:
-
[quote name='Spanielkaaa']Do tej pory trzymam na pamiątkę ;) Zaraz zrobię fot.[/QUOTE] Mi sie tez Raz Tazz dorwał do porfela, w zdjęciu chrzesniaka mojego zrobił dziurę na szczęscieobyło się bez dalszych rewelacji;) Za to uwielbia mi menda jedna zjadac papierosy :angryy:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no muszę przyznać, że niezły masz ten aparat w telefonie robi na tyle dobre foty, że widać gdzie łapy, gdzie ogon i gdzie łepetyna a nie tylko czarną plamę, no i jak pieknie Tazz prezentuje sie w terenie w nowej obroży :loveu: aa i kolega też fajny, my mamy koleżankę bigielkę Lolkę, ale ostatnio coś bardzo rzadko ją spotykamy, nie możemy się wstrzelic z tymi samymi godzinami spacerów[/QUOTE] Te zdjecia były robione aparatem. Zdjecia z zabaw z ONka Sońka sa telefonem i naprawde lepiej n a nich widać... Ja nie umiem robic zdjęć heh A a parat w telefonie ma 8,1 megapikseli heh i trzeba przyznac ze ejst bardzo zadowolona zniego;) A na zdjęciach jest Roni;) Mam jeszcze z Cookim z tego zamego spaceru to tez bigielek ale nic z nimi nie da rady zrobic, za ciemne są:( A wstrzeliwanie z godzinami jest maskrą ahh [quote name='Spanielkaaa']hej, czekamy na jakieś wyraźne zdjęcia w nowej obroży :) Jak na razie pocieszamy się fotkami jakie są :) Pozdrawiamy.[/QUOTE] Alez były zdjęcia w nowej obróżce, eksponujące nową obróżkę:) [quote name='Saththa'] oto Tazzior w cudownej nowej obróżce :loveu::loveu::loveu: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0626-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0628-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0625-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0625-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0631.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] -
[quote name='Fides79']hi hi hi a pisz ile chcesz tylko się nie wtrancaj, chyba ze tez chcesz się po przezywać :eviltong:[/QUOTE] Ja niesttey nie mam weny na przezwiska dziś:( wogule na nic nie mam weny a zważywszy na to, że za 12 godzin mam egzamin usty... a praktycznie głos mi juz odebrało od tej cholernej choroby, i łeb mi peka i nic nie umiem i wogule mi sie odechciało wszytskiego:( EDIT: nie zauważyłam zdjęć;) [url]http://img524.imageshack.us/img524/5016/pierwszefotkiwystawapsw.jpg[/url] kochm takie latające foty:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Spanielkaaa']heh, dziękujemy teraz to jest prawdziwa diablica, chodź jak była mała, to se 100 zł sama z portfela wyciągnęła i zjadła zostawiła tylko kawałek jak do tej pory sobie to przypominam to mi się słabo robi, no cóż stało się przez moja głupotę mogłam nie zostawiać portfela na stole wiedząc ze mam takiego diabełka w domu. :)[/QUOTE] Hehe to musiało zaboleć;)
-
[quote name='westie_justa'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=hotpink]Ktoś chciał zobaczyć filmiki komend:eviltong: więc prezentuję Prewrót [video]http://img547.imageshack.us/img547/3596/9vg.mp4[/video] Wstydź się [SIZE=2]u nas wygląda tak[/SIZE] [video]http://img825.imageshack.us/img825/4153/j6x.mp4[/video] Proś [video]http://img96.imageshack.us/img96/5666/c63.mp4[/video] Ukłon [video]http://img213.imageshack.us/img213/8554/p52e.mp4[/video] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] No :) I tym właśnie sposobem Justyna udowodniła, że nie kłamała... I według mnie w dobrym guście byłoby przeproszenie jej...:roll::roll: Mi osobiście bardzo podobał sie ukłon i wstydź się;) Fajnie ta łapka majta :cool3::cool3: A ukłon to wogule jest genialny bardzop lubię ta postawe u psów fajnie wygląda;) A DOti jak ogonkiem zaiwaniała w trakcie :loveu: Mój jamnik tez tak prosił;) Stójka i na doopce siedziec potrafil pól dnia a jako jamnik wiadomo nie powinien;) I jeszcze właśnie "Foczkę" łapkami robił tak jak Doti:) Bardzo mi sie podobało... i ja chce wiecej:evil_lol::evil_lol: Tylko jesli mogę coś zasugerować, to może wrzucaj filmiki na youtuba... Nie trzeba będzie ich pobierać;)
-
[quote name='Aleksandra95']Jaka słodka. :D[/QUOTE] Dosłownie to samo chciałam napisac;) Aż się taki komentarz cisnie na usta(palce:)) [url]http://img188.imageshack.us/img188/8247/p1020195kx.jpg[/url] hehhehehe
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ech to tak jak u mnie - ciemno i czarny pies i biegający, szalejący i fotki do niczego sie nie nadają :(:evil_lol:[/QUOTE] Ja to mam wrażenie, że mój telefon robi lepsze zdjęcia niż aparat... Ale nic, z wczorajszego spaceru udało mi się uratować 5 zdjęć... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0759.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0765.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0762.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0760.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0763-1.jpg[/IMG] Pozdrawiamy:) -
Hyhy przyszłam sie poupominac o zdjęcia :D
-
[quote name='Fides79']i wtrancać się też nie ładnie :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] No dobrze... ale nie moge stwierdzić, że już nie będę bo wtedy nie mogłabym pisać u Ciebie...
-
W takich chwilach nic człowieka nie pocieszy... Zostaje nam jedynie cieszyc się czasem, który wciąż mamy dla siebie i futrzastego przyjaciela...
-
[quote name='jambi']nie Saththa - na samej górze wątku jest ankieta - trzeba kliknąć przy "wolontariuszka misieek z głowna"[/QUOTE] Nie dośc, że goraczke to jezcze slepote... Juz zagłosowałam dziękuje, jakimś cudem nie zauważyłam Misieek w ankiecie... :splat: