-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Kama & Diana']Tak? nawet nie wiedziałam :p może dlatego że rzadko u niego jestem :D Gdzie zdjęcia ? :mad::mad:[/QUOTE] Rzadkości bywa u lekarza zazdorszcze;) a co do fot to w sumie mam z wczoraj z wybiegu ale nie mam pojecia czy sie czegkolwiek nadawac będa bo ciemno było.... -
[quote name='jambi'] a co do tej smyczy - toż pałętają się po fotkach czasem nogi męskie - były razem z nami na spacerze :) [/QUOTE] HYHy w sensie same nogi z WAmi chodzą?:) Fajnie to musi wyglądać :) [quote name='malawaszka'] i ostatnie co chciałam: proszę o głosy na missieek :modla: jeden klik a wielka pomoc dla całego stada tymczasów u niej [url]http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84[/url][/QUOTE] Eh ja przepraszam ale w sensie, ze jak? mam na wątku wpisać Głosuje na Missieek czy w tej ankiecie na kogo? Mam goraczke przepraszam za głupie pytania
-
Nie ładnie sie tak przezywać :D
-
[quote name='Spanielkaaa']Bardzo chętnie bym zrobiła ale w sobotę lub niedziele.[/QUOTE] No to ja 3mam za słowo;)
-
a to bardzo prosto:) Przy wypowiedzi ktora chcesz zacytować bierzesz odpowiedz z cytatem, kopiujesz bierzesz następną wklejasz wczesniej skopiowaną, kopiujesz już dwa cytaty i tak dalej:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Taaa temat starszych babć u lekarza mozna ciągnąć bez końca.. Ale pomijając kwestie spóźnien przez nie wywoływanych i tych wszytskich złych rzeczy... W sumie tak mocno im się nie dziwię, jesli załóżmy jest to starsza osoba, która dzieci maja w głębokim poważaniu, która całymi dniami nie ma się do kogo odezwać... To jak idzie do lekarza to chce się wygadać na zapas... Tak samo można powiedziec o babci, która całe godziny spędza na ławce przed domem... Po co wracac do pustych scian domu? Takie ich własne więzienie...:shake::shake::shake: -
[quote name='Fides79']kurcze jak Wy robicie takie ładne cytaty?? ja takich nie umiem:shake::oops:[/QUOTE] E ale w sensie jakie?
-
[quote name='jambi']ale czemu nie? czepiaj sie jej czepiaj... tak fajnie sie czytało....[/QUOTE] [quote name='Fides79'] to nie jest namawianie do bycia dociekliwym :eviltong: [/QUOTE] Aleeee ja przepraszam, ale ja nie mam wpływu na to jak inni odbierają moja ciekawość :D EdiT: [url]http://img138.imageshack.us/img138/302/dscn4461v.jpg[/url] Ahhh lubię takie przebłyski słońca przez chmury :)
-
[url]http://img441.imageshack.us/img441/7871/dscf2126c.jpg[/url] a pewnie, że uśmiech jak go Pańcia na spacerek wzieła:) Głaski ode mnie;)
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1090459.jpg[/url] O kurde :D Zdjęcia super :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Strasznie się cieszymy :) -
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Ja też będę trzymać!:)[/QUOTE] I ja też... bedę zaciskac ale nie mysleć coby nie zapeszyć -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Natula']dziwne to z tymi numerkami :) u nas nie ma, z tego co piszecie to dobrze :D[/QUOTE] Hm skoro Tobie mówią, ze masz przyjść na daną godzinę 13... to wydaje mi się, że ustalenie kolejności godzinowej jest na tej samej zasadzie co numerki;) Po prostu wyznacza kolejność pacjentów;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jambi Ja bym musiała tego gripeksu nie wiadomo ile zjeśc bo mnie sie angina czy inna grypa nie ima... ja zawsze zapalenie gardła, krtani, zatok i górnych dróg oddechowych... najczęściej w jednym czasie... Natula No z numerkami chodzi o to, że lekarz ma ograniczona mozliwośc przyjęc pacjetów dziennie. Np dziennie 15 i wtedy jest tylko 15 numerków. Jak już 15 osób się zarejestruje to ja dzwoniąc usłysze, ze nie ma juz numerków. Ewentualnie są to ustalenia godzinowe. A tego maksymalnego opoznienia to Ci zazdroszczę;) -
[quote name='jambi'][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/okulary.gif[/IMG] bo w języku polski nie da sie powiedzieć "ta" albo "ten" w odniesieniu do rzeczownika występującego w formie rodzaju nijakiego, a na ten rodzaj wskazuje końcówka rzeczownika w tym wypadku jest to końcówka "O" - nie powiesz TEN słoneczko, TEN oczko czy TA słoneczko TA oczko, chyba że jest to nazwa własna :hmmmm: no tak, no dobra, przyjmując że to nazwa własna to jednak może... eee.... te zerduszko, ale Jadźka to nie ten gatunek![/QUOTE] Ja uwielbiam jambiowe rzeczowe podejście do niektórych spraw :) I na uwielbieniu się zakończy bo znowu będzie... :D
-
Historyjka świetna :) [url]http://img143.imageshack.us/i/dsc7542w.jpg/[/url] całkiem ładną ma tą pozę :) Mi się tam podoba :)
-
[quote name='Fides79']Ty Dżambi, nie podjudzaj Sandry do złośliwości :eviltong:[/QUOTE] Ja przepraszam, ja nie jestem złośliwa tylko ciekawa :roll:
-
I ja gratuluję :)
-
Niesamowita ta Onka :) Raz dla mnie wygląda jak pusczzysty szczeniaczek... O tu: [url]http://img577.imageshack.us/img577/4980/dsc0714r.jpg[/url] A raz jak już duża psica;) [url]http://img194.imageshack.us/img194/6678/dsc0718mz.jpg[/url] Szaleństwo:) Świetne ma uczko;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Natula']no u nas też niestety :shake: ale na czarnych futrach nie widać , gorzej na podłodze :evil_lol:[/QUOTE] Albo na ręce;) [quote name='DominikaAnna']oj to by dopiero bylo![/QUOTE] Apokalipsa normalnie :D Alez jestem zła:( od 3 dni rozkłada mnie choróbsko... Wczoraj podjełam męską decyzje- trzeba do lekarza...Jak w koncu udało mi się dodzwonić to się okazało, że numerków już nie ma. No to prosze ja Pania by mnie na jutro(znaczy dziś) zarejestrowała, p oczym się dowiaduję, że nie ma takiej mozliwości... My ślę sobie, no ok, może się pozmieniało... Dzwonilam dzis od 8 rano do 11. Po 3 godzinach ssłuchania komunikatu o zajętym numerze badz tez słuchania sygnału gdzie nikt nie raczy podnieść słuchawki zdarzył sie cud i pani odebrała... Okazało się, że na dziisaj niesttey nie ma juz numerków ale może mnie na jutro zarejestrować... Oniemiałam...Strasznie szybko te przepisy się zmieniają... -
[quote name='Fides79']Sandra coś Ty taka czepliwa się zrobiła, znp masz czy co?? :razz:[/QUOTE] Nie czepliwa tylko ciekawa;) Ale juz nie bedę:(
-
[quote name='Tekla64'] wiem wiem.... ale ja lubie jak sie do mnie tula wieczorkami[/QUOTE] Tez bym chciała ahhhh a tak jak chcem się przytulić to na podłodze siadam:)
-
I ode mnie też wydrapac proszę Futrzaki:) I sobie wydrapać prosze też z tym, że troche czasu:)
-
[url]http://img64.imageshack.us/img64/2402/dscn4528.jpg[/url] nisko kucasz :D A tak na poważnie to piekne zdjęcia :) Takie ciepłe :)
-
[quote name='klaudusia0219']wiem, ale musiałam się u mnie pochwalić :lol::lol:[/QUOTE] A pewnie i wcale się nie dziwie :)