Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Kama & Diana']Tak? nawet nie wiedziałam :p może dlatego że rzadko u niego jestem :D Gdzie zdjęcia ? :mad::mad:[/QUOTE] Rzadkości bywa u lekarza zazdorszcze;) a co do fot to w sumie mam z wczoraj z wybiegu ale nie mam pojecia czy sie czegkolwiek nadawac będa bo ciemno było....
  2. [quote name='jambi'] a co do tej smyczy - toż pałętają się po fotkach czasem nogi męskie - były razem z nami na spacerze :) [/QUOTE] HYHy w sensie same nogi z WAmi chodzą?:) Fajnie to musi wyglądać :) [quote name='malawaszka'] i ostatnie co chciałam: proszę o głosy na missieek :modla: jeden klik a wielka pomoc dla całego stada tymczasów u niej [url]http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84[/url][/QUOTE] Eh ja przepraszam ale w sensie, ze jak? mam na wątku wpisać Głosuje na Missieek czy w tej ankiecie na kogo? Mam goraczke przepraszam za głupie pytania
  3. Nie ładnie sie tak przezywać :D
  4. [quote name='Spanielkaaa']Bardzo chętnie bym zrobiła ale w sobotę lub niedziele.[/QUOTE] No to ja 3mam za słowo;)
  5. a to bardzo prosto:) Przy wypowiedzi ktora chcesz zacytować bierzesz odpowiedz z cytatem, kopiujesz bierzesz następną wklejasz wczesniej skopiowaną, kopiujesz już dwa cytaty i tak dalej:)
  6. Taaa temat starszych babć u lekarza mozna ciągnąć bez końca.. Ale pomijając kwestie spóźnien przez nie wywoływanych i tych wszytskich złych rzeczy... W sumie tak mocno im się nie dziwię, jesli załóżmy jest to starsza osoba, która dzieci maja w głębokim poważaniu, która całymi dniami nie ma się do kogo odezwać... To jak idzie do lekarza to chce się wygadać na zapas... Tak samo można powiedziec o babci, która całe godziny spędza na ławce przed domem... Po co wracac do pustych scian domu? Takie ich własne więzienie...:shake::shake::shake:
  7. [quote name='Fides79']kurcze jak Wy robicie takie ładne cytaty?? ja takich nie umiem:shake::oops:[/QUOTE] E ale w sensie jakie?
  8. [quote name='jambi']ale czemu nie? czepiaj sie jej czepiaj... tak fajnie sie czytało....[/QUOTE] [quote name='Fides79'] to nie jest namawianie do bycia dociekliwym :eviltong: [/QUOTE] Aleeee ja przepraszam, ale ja nie mam wpływu na to jak inni odbierają moja ciekawość :D EdiT: [url]http://img138.imageshack.us/img138/302/dscn4461v.jpg[/url] Ahhh lubię takie przebłyski słońca przez chmury :)
  9. [url]http://img441.imageshack.us/img441/7871/dscf2126c.jpg[/url] a pewnie, że uśmiech jak go Pańcia na spacerek wzieła:) Głaski ode mnie;)
  10. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1090459.jpg[/url] O kurde :D Zdjęcia super :)
  11. Strasznie się cieszymy :)
  12. [quote name='Edi100']Ja też będę trzymać!:)[/QUOTE] I ja też... bedę zaciskac ale nie mysleć coby nie zapeszyć
  13. [quote name='Natula']dziwne to z tymi numerkami :) u nas nie ma, z tego co piszecie to dobrze :D[/QUOTE] Hm skoro Tobie mówią, ze masz przyjść na daną godzinę 13... to wydaje mi się, że ustalenie kolejności godzinowej jest na tej samej zasadzie co numerki;) Po prostu wyznacza kolejność pacjentów;)
  14. Jambi Ja bym musiała tego gripeksu nie wiadomo ile zjeśc bo mnie sie angina czy inna grypa nie ima... ja zawsze zapalenie gardła, krtani, zatok i górnych dróg oddechowych... najczęściej w jednym czasie... Natula No z numerkami chodzi o to, że lekarz ma ograniczona mozliwośc przyjęc pacjetów dziennie. Np dziennie 15 i wtedy jest tylko 15 numerków. Jak już 15 osób się zarejestruje to ja dzwoniąc usłysze, ze nie ma juz numerków. Ewentualnie są to ustalenia godzinowe. A tego maksymalnego opoznienia to Ci zazdroszczę;)
  15. [quote name='jambi'][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/okulary.gif[/IMG] bo w języku polski nie da sie powiedzieć "ta" albo "ten" w odniesieniu do rzeczownika występującego w formie rodzaju nijakiego, a na ten rodzaj wskazuje końcówka rzeczownika w tym wypadku jest to końcówka "O" - nie powiesz TEN słoneczko, TEN oczko czy TA słoneczko TA oczko, chyba że jest to nazwa własna :hmmmm: no tak, no dobra, przyjmując że to nazwa własna to jednak może... eee.... te zerduszko, ale Jadźka to nie ten gatunek![/QUOTE] Ja uwielbiam jambiowe rzeczowe podejście do niektórych spraw :) I na uwielbieniu się zakończy bo znowu będzie... :D
  16. Historyjka świetna :) [url]http://img143.imageshack.us/i/dsc7542w.jpg/[/url] całkiem ładną ma tą pozę :) Mi się tam podoba :)
  17. [quote name='Fides79']Ty Dżambi, nie podjudzaj Sandry do złośliwości :eviltong:[/QUOTE] Ja przepraszam, ja nie jestem złośliwa tylko ciekawa :roll:
  18. Niesamowita ta Onka :) Raz dla mnie wygląda jak pusczzysty szczeniaczek... O tu: [url]http://img577.imageshack.us/img577/4980/dsc0714r.jpg[/url] A raz jak już duża psica;) [url]http://img194.imageshack.us/img194/6678/dsc0718mz.jpg[/url] Szaleństwo:) Świetne ma uczko;)
  19. [quote name='Natula']no u nas też niestety :shake: ale na czarnych futrach nie widać , gorzej na podłodze :evil_lol:[/QUOTE] Albo na ręce;) [quote name='DominikaAnna']oj to by dopiero bylo![/QUOTE] Apokalipsa normalnie :D Alez jestem zła:( od 3 dni rozkłada mnie choróbsko... Wczoraj podjełam męską decyzje- trzeba do lekarza...Jak w koncu udało mi się dodzwonić to się okazało, że numerków już nie ma. No to prosze ja Pania by mnie na jutro(znaczy dziś) zarejestrowała, p oczym się dowiaduję, że nie ma takiej mozliwości... My ślę sobie, no ok, może się pozmieniało... Dzwonilam dzis od 8 rano do 11. Po 3 godzinach ssłuchania komunikatu o zajętym numerze badz tez słuchania sygnału gdzie nikt nie raczy podnieść słuchawki zdarzył sie cud i pani odebrała... Okazało się, że na dziisaj niesttey nie ma juz numerków ale może mnie na jutro zarejestrować... Oniemiałam...Strasznie szybko te przepisy się zmieniają...
  20. [quote name='Fides79']Sandra coś Ty taka czepliwa się zrobiła, znp masz czy co?? :razz:[/QUOTE] Nie czepliwa tylko ciekawa;) Ale juz nie bedę:(
  21. [quote name='Tekla64'] wiem wiem.... ale ja lubie jak sie do mnie tula wieczorkami[/QUOTE] Tez bym chciała ahhhh a tak jak chcem się przytulić to na podłodze siadam:)
  22. I ode mnie też wydrapac proszę Futrzaki:) I sobie wydrapać prosze też z tym, że troche czasu:)
  23. [url]http://img64.imageshack.us/img64/2402/dscn4528.jpg[/url] nisko kucasz :D A tak na poważnie to piekne zdjęcia :) Takie ciepłe :)
  24. [quote name='klaudusia0219']wiem, ale musiałam się u mnie pochwalić :lol::lol:[/QUOTE] A pewnie i wcale się nie dziwie :)
×
×
  • Create New...