-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Ahhh Ty to musisz miec kupe smiechu z tym swoim klanem :D Historyjka jak zwykle genialna :) A dziekuje za ten specjal :) Z tym, że to chyba ciepło było wtedy... raczej wiosna? Wnioskuje po opitolonych futrach :D A Tazz mi sie wykapał w styczniu :D
-
[quote name='jambi']ja właśnie z tego powodu bym na uczelni chętnie została :diabloti: toż to musi byc sama przyjemność :evil_lol:[/QUOTE] Yhh ja mam za słabe nerwy :D
-
[quote name='jambi']No to dylemat faktycznie miałaś... pewnie doktorem bys została ;)[/QUOTE] A gdziezby tam boże broń! Raczej chodziło mi o oceny :D Bo o dalszym pozostaniu na uczelnie- nie nie... Trzebaby było miez zajęcia ze studentami. A Tych to bym ubiła pewnie, pamietając jacy my bylismy...
-
Oooo kurde. Ja tez zaciskam i czekamy w miare mozliwości na relacje...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Heh ja juz nie umiem tego zacytować :D 1. A tak Eria... Juz sam nick wszytsko wyjasnia :) 2. Ano szczytus dorosły to on nie ejst:) Ale hodowcy/weci stwierdzili, że juz moge go na dorosłego Ariona przerzucić. Przez ostatnie 2 worki był na BOSCHu ale to była pomyłka... No i nie wiedziałam czy nadal puppy czy już dorosły i pojechalismy, zostalismy obejrzeni i stwierdzili, że możemy dorosłą już:) 3. Taaaak grunt to dostrzega c dobre strony:) 4. Ja w sumie wole suchego bo jak mokry jest- ale np pokapieli w jeziorze to ma abstrakcje na pysku - wygląda jakby miał maske gazowa- jak już mocn ozarośnięty jest :) -
[quote name='jambi']saththa a tak z ciekawości - jak to zrobiłaś że po studiach poszłaś do szkoły policealnej? i nie narzekaj, mnie tez zawsze dopadało takie zwątpienie przed sesją, ale na drugim roku zmieniłam podejście, stwierdziłam, że jak to nie zdam? jak ja nie zdam to kto zda? a wogóle jak nie zdam to co? i jakoś szło :lol: [/QUOTE] Hmmm no właśnie tez słyszałam, że nie można się "cofać w rozwoju" Ale bez problemu przyjeli wiec: Normalnie:lol: Moje podejście jest zgoła inne: Zawsze jest poprawa... i takim cudem przetrwałam 5 lat studiów :evil_lol: I Tak się kiedyś z koleżanką zastanawiałam jak by to było jakbym się przyłozyła.... Alez ja leń jestem :shake::shake:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']po kolei ;) 1. a mi się zdjęcia podobają, i te z telefonu i te z aparatu - doskonale rozumiem jaki problem jest ze zrobieniem fotki czarnychowi... [B][COLOR=navy]CZarnemu psu w momencie jak juz ciemno jest :D Abstrakcja :D[/COLOR][/B] 2. ależ ten Tazzo odrósł! zrobił się z niego prawdziwy kudłacz, a jak urósł! spore chłopisko :) 37 kilo - no no... i 18 miesięcy? to będzie z niego naprawdę duży pies, bo ta waga to jeszcze nie koniec... 18 miesięcy to jeszcze młodziak, jeszcze nie do końca rozwinął masę; a ja przy okazji piątkowej wizyty u weta zważyłam Arona... przytyło mu sie - obecnie 46,5 kg! [B][COLOR=navy]Jambi 37kg i 15 miesięcy :eviltong: Oooo a Aron kawał piesa;) [/COLOR][/B] 3. co do taplania w wodzie - to dłuuugi temat ;) a odpowiadając na pytanie saththy: skrótowo powiem - tak :grins: [B][COLOR=navy]Dziekuję :) Przynajmniej nie jestesmy sami :loveu:[/COLOR][/B] 4. zdjęcie Tazzia dedykowane erii osobiście mi się baaardzo podoba - cudny nochal :loveu: [B][COLOR=navy]Cudny i mokry, bo akurat po kąpieli był;) Ale już zafundowanej przeze mnie :evil_lol:[/COLOR][/B][/QUOTE] [quote name='DominikaAnna']Ha ha. No co tam chce tuc, jak on tylko zrobił sobie klimatyzację :D Moja Emcia za Chiny ludowe do wody nie wejdzie :D Omija wielkim łukiem.[/QUOTE] Taak klimatyzację, upały trzaskające całe 7 stopni na zewnątrz :D Mój poprzedni- Tami tez był taki jak Emi:) Jak padało to nawet na dwór nie chciał wychodzić... A ja ręce załamywałam, bo przecież jak to? Siku chociaż...:razz::razz: Ale wymysliłam sposób na niego;) Po prostu go na ręce brałam i wynosiłam z domu jakies 50 metrów i tam go stawiałam... I szybciutkim tempem wracalismy do domku ale siku zawsze w międzyczasie było:evil_lol::evil_lol: -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ahhh ilez fotek :) Slicznie :) I jak dobrze, ze to się tak skończyło- a dla Was zaczeło:) -
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-16.jpg[/url] A do czego się tak wyrywały?:) Ahhh i oczka wszedzie oczka :)
-
[quote name='eria']piękne wakacyjne fotki..... ehh byle do sierpnia :)[/QUOTE] [quote name='Fides79']ehhh my byle do maja :lol:[/QUOTE] A ja byle do wiosny bo już mnie ta szarośc dobija :(
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']oo Natula, kopę lat Cię nie widziałam :) Sandra, dedykowane mi oczko może być,ale czuję pewien niedosyt ^^[/QUOTE] Ahhh pewnie i drugie by się przydało:) Ale to nie ejst takie proste z ta ruchliwą cholera :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Natula']oj, a ja tam ruskich nie czesze, leniwa jestem i o dziwo nie mają kołtunów... za to na mopie mam co czesać... jeszcze takie pytanko co do obrozy, ile to jest cm ? ogólnie nie lubie nie-zacisków na psach naszego typu ale Tazz wygląda cuudnie w niej. I skad takie cudo?[/QUOTE] No to zazdroszczę braku kołtunów;) A obroża to 4 cm:) a na resztę odpowiem przez PW jak pozwolisz:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no to pięknie Cie Taziorek załatwił :diabloti: mój na szczęscie lubi przelazić przez wszelkie kałuże, ale się w nich nie tapla i nie tarza ale i tak spacery często się kończą płukaniem podwozia :razz:[/QUOTE] No załatwił mnie p ostokroć, cholera czarna jedno, noo [quote name='Natula']Lepiej utop :diabloti: Amelka potrafi się kąpać w misce z wodą do picia ... a jak sobie radzicie z brodą? bo Ami najchetniej piłaby non stop, jak juz jej sie nie chce i ładnie wyszusze brode to idzie spać...z broda w misce :mad:[/QUOTE] Co do kapieli w misce to tez lubi... A z brodą dopiero zaczynamy sobie radzić od końca pażdziernika rzekłabym zaczynamy od nowa, gdyż broda została ścięta... Bo sobie nie radziłam... a raczej zanim się zorientowałam, ze powinnam było za późno;) [quote name='Tekla64']Tekla z racji wieku juz sie nie tapla ale Dona ma dzika rdoche jak moze pelnym galopem se po takich w terazniejszym czasie wszedzie mnozacych sie jeziornych kaluzach polatac te rozbrygi sa dla nie zadoscuczynieniem i super radocha , klasc sie kaldzie ale sie nie tarza , Nikodem tyz lubi latac po kaluzach , troche inaczej wyglada sprawa z jeziorem , tez dosc chetnie ale nie z taka radocha jak kaluze lub brzegi jezior, chyba chodzi o bieg w tej wodzie. Broda -woda hm to chyba wlasnie sznupy i kazdy ma swoj sposob , fakt faktem ze trza czesac i to duzo czesciej niz reszte. Dona 29.05 skonczy 2 lata powinna juz powoli doroslec hihihi ale jak na razie nic nie wskazuje na to by doroslala[/QUOTE] No to Dona starsza o 5 miesięcy od Tazza jest:) Tazz jeziora tez lubi... On wogule wodę lubi :D -
Eri takimi zdjęciami to Ty mnie męcz i dręcz a ja się temu poddam z przyjemnościa :D
-
Niesamowite :) Podziwiam... ja nie twierdzę, że mój pies to anioł bo i jemu się zdarzają różne rrzeczy ale lodowki nigdy nie tknął :D [quote name='Marta666']Ja się zastanawiam co niektórzy z wątku biorą na uspokojenie zanim otworzą drzwi od domu,że są jeszcze w stanie zdjęcia robić :razz:[/QUOTE] Hhehe ja też;)
-
[quote name='ladySwallow']A tam, dziewczyny, przejmujecie się - u mnie na chodniku w centrum miasta jest wiecej kup ludzkich niż psich - i to na środku chodnika :evil_lol: Jeśli mam wybór - wolę wdepnąć w psią jednak :evil_lol:[/QUOTE] O matko :-o
-
A z tym uszkiem to u weta były? I co powiedział, bo w suemie zakładam, że byłyscie
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A wiecie... zapomniała się pożalić...:mad: Jak wszyscy się zapewne zorientowali zrobiła się odwilż wczoraj było całe 7,5 st.C. koło godziny 16 jak to sie CHORA wybrałam z Futrem na wybieg. Na wybiegu okazało się, że jest wieeeeeeeeelka sadzawka pełna wody z tej odwilży... I pewnie się już domyślacie co nastąpiło... Tazz moje futro wodne postanowiło się ochłodzić z racji tych upałów trzaskających... :mad::mad: Jeszcze zęby tylko pobiegał a nie położył się w tej wielkiej sadzawce... Czy te wasze tez tak za woda są? Ja nawet odwołac go z tej wody nie mogłam... ja go wołałam a on sie tapla w wodzie szczęśliwy jak nigdy... Jakaz ja byłam głupia, że przezwyciężyłam jego strach do wody... się gówniaz bał wody a teraz proszę :mad::mad: Utukę futrzaka:diabloti::diabloti: -
[url]http://images50.fotosik.pl/533/df4ced3cc60cab29med.jpg[/url] Aż oczko przymrużyła :) Fajne legowisko obróżka i szeleczki:)
-
Apropo kup to mam pod domem skwerek taki... ja wiem 5x2 metry może... I ktoś mi musiał psem się załatwiac i sniegiem przykrywac... mam teraz pod domem jedno wielkie g***o! Szlag mnie trafił po tych roztopach
-
[quote name='westie_justa'] Jemy ciacho [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8571/sd058.jpg[/IMG] [/QUOTE] Hhehehe chyba raczej kruszycie ciacho :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Teklu a kiedy Dona ma ur? Pamietam, że jakos 15 grudnia? chyba był rok jak była z Wami :) ALe nie wiem ile miała jak do Was trafiła;) U nas zaraz bedzie rok jak Tazzmanek trafił do nas- 18 stycznia :D Ale on miał 3,5 miesiąca :D