Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [QUOTE]Mnie też nie dziwi, szkoda mi tylko kotki, która była pewnie bardzo zmęczona ciągłymi porodami.... Wygłaskani :smile:[/QUOTE] Ehhh dziękuję za wygłaskanie w moim imieniu. A co do kotki to masz rację... ale cóż zrobić? Do niektórych nie da się dotrzec ehh
  2. [quote name='ariss'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]klaudusia0219[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16169427#post16169427"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [B]ariss[/B] to mój mały szczyl jest wielkości Gass? :-o no to nieźle :-D [/QUOTE] no dlatego to olbrzym:loveu: [/QUOTE] Pare dni po tym jak wziełam Tazza (miał 3,5 miecha) pojechałam do babci mojej. Wychodząc z Futrem na siku natrafiłam na sąsiadów z szczylkiem miniaturka 2 miesięcznym... Był wielkości Tazza głowy :D Alez mieliśmy ubaw :D [quote name='ariss'] Gass&Khagra [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-8.jpg[/url] Kaiross [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/IMG_4024.jpg[/url] [/QUOTE] Kocham... Normalnie chyba musze zaprzestac przychodzić do Was... Przynajmniej dopóki maluchy nie wyrosna :)
  3. [quote name='malawaszka']no i nastała cisza - Birmuszku muszę Cię odwiedzić i zobaczyć czy nas Ula nie okłamała z tym, że niby żartowała o obcinaniu :lol:[/QUOTE] I filmik nagrac :)
  4. Sliczny niebieski :)
  5. [QUOTE]Jednym słowem Gordona zaatakowała bakteria, na którą biotyl nie podziałał, a po jego podaniu Gordon dostał zapalenia mięśni:crazyeye:. Dlatego bolały go nogi, a w szczególności ta, w którą dostał zastrzyk:mad:[/QUOTE] O matko :-o [QUOTE]Mama ma sr...biegunkę i ja mam to samo, ale już nas mięśnie nie bolą. Obie łykamy nifuroksayd i jakoś wytrzymujemy:lol: Mnie rano bardziej goniło, ale to stres tak działał, teraz już jest lepiej;-)[/QUOTE] o dobrze :)
  6. [url]http://img220.imageshack.us/img220/2328/dscn6052.jpg[/url] alez malutkie :-o
  7. [quote name='zuzolandia']Ja tez widze normalnie hihihihi cokolwiek to znaczy hihihih[/QUOTE] Ja tez a po bokach [IMG] [/ IMG] Pozdrawiamy i drapiemy czule :)
  8. [quote name='deer_1987']Jak to mowia sa ludzie i parapety :razz:[/QUOTE] Ale żeby sie klamka urodzić?:shake::eviltong: [quote name='eria']a Tazz to co ? kobieta ? trza mu było kazać chuchać, mieliby jedną trzeźwą osobę w statystykach więcej hihihi[/QUOTE] Hehehe Nie wiem, czy Pan zauwazył Futro w bagazniku :) [quote name='Tekla64']dobre !!! wieta ze ja jeszcze nigdy nie dmuchalam w alkomat policyjny??? a te takie prywatne niestety .... jakos psuje hihihi[/QUOTE] Tekla to Tys powinna jak najczęściej skoro psujesz:diabloti:
  9. Trafiłam :) Witamy się, dzień dobry naelektryzowany sznup rewelacja :D
  10. Szczerze to mnie zatkało totalnie... Odwołałam po prostu Tazza. Heeeeeeeh dobrze, że Tazz jej nie oszczekał jak to czasem robi na ludzi jak podchodzą i dziwnie idą/mają dziwną czapkę/ czy coś tam dziwnego :D Bo jeszcze by po policję zadzwoiła D
  11. [QUOTE]no mów, mów [/QUOTE] O rybkach będzie :) Ale to u Siebie napiszę ) I poinfurmuję, że jest :D Bo to trochę przydługawe będzie i mi się szczerze dziś nie chce :D
  12. [quote name='Fides79']ha ha ha aa to dobre z tą policją :lol: u nas jest niby taki przepis (dotyczyło to kiedyś tylko centrum, a teraz to nie wiem), że pies ma być na smyczy albo w kagańcu, ale i tak nikt specjalnie tego nie przestrzega, no chyba ze pies jest szczególnie nieprzyjacielski a raz to nawet SM jak Felek szczekał zwrócił mi uwagę, że taki "groźny" pies to w kagańcu powinien być, więc ja na to, że jest a SM: "taki malutki piesek w kagańcu, to jest proszę pani znęcanie się nad zwierzętami :mdrmed::grin:"[/QUOTE] Aj bo widzisz ja nie dodałam, że my to na wybiegu dla psów byliśmy, gdzie można psa spuścić ze smyczy i bez kagańca być może no jak to na wybiegu (oficjalnym). A to zdecydowanie zmienia postać rzeczy :) Z premedytacją uzyłam słowa "po[B]wybieg[/B]iwać :D
  13. [quote name='deer_1987'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16225808#post16225808"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Normalnie mam deża wu :-D [/QUOTE]Naprawde? :razz:[/QUOTE] No tak troszku :razz:
  14. [quote name='DominikaAnna']hej, hej jesteśmy z powrotem! co u Was? :)[/QUOTE] A dalej sobie w miejscu stoję... [quote name='eria']a no to też fakt :([/QUOTE] Więc z racj itego, że żadnego kreatywnego zajęcia nie mam i powoli łapię doła w związku z bezrobociem staram się czymś zająć a jeśli przy okazji dla Tazza coś fajnego robię to od razu mi trochę lepiej:) Aaa wiecie, że dziś na wybiegu Pani na mnie nakrzyczała? Myślałam, że padnę... Już dawno doszłam do wniosku, zę mój pies to dziwny jest bo on w każdą pogodę i nie pogodę też ma potrzebę się powybiegiwać to jak się jeszcze dziś okazało jest zły/niedobry/groźny/czy co tam jeszcze z racji tego, że poczuł potrzebę obwąchać Panią która na wybieg przyszła...:roll: I Pani z wielkim bulwersem... jak się nie odwróciła w moją stronę i jak nie huknęła na mnie, że mam zabrać psa to aż mi się głupio zrobiło...:roll: A jak wracałam do domu to spotkała mnie kontrola policyjna:evil_lol::evil_lol: I to już akurat było smieszne bo jak Szanowny Pan Policjant podszedł do mnie do samochodu z alkomatem to rzekł: -Co to same kobiety jeżdżą? Jechać dalej. To pojechałam :evil_lol::evil_lol: Ale dziś był chyba dzień sprawdzania trzeźwości mężczyzn :cool3::cool3: Hyhy:razz:
  15. Hmmmm a ja przepraszam, ale co to za ptaszek:) I jak tam Gordon? I Lotos i Raper? I Ty z Mama? EDIT: Czyżby to był dzięcioł?? :D U Erii byłam :)
  16. Ahhh alez Wam zazdroszcze sznupowych spacerów :) Nam brakuje kompana sznupa ehhh :(
  17. [quote name='deer_1987'] Jeszcze czekam na zdjecia rtg z pierwszego miejsca :loveu: Co ciekawe wlasnie w tym pierwszym biora albo 400 kr za nagranie na cd albo 800 kr za wydrukowanie na papierze :razz: Ciekawe ze dwa inne miejsca za darmo mi na plycie przyslaly :loveu:[/QUOTE] Normalnie mam deża wu :D
  18. [quote name='malawaszka'] Kamisia znajdź się błagam! masz szansę na takie samo życie!!!![/QUOTE] O to to ja się przyłaczam do prośby. Filmik genialny;)
  19. Ahhhh królis jest słodziuchny :)
  20. Kurde ja nie wiem jak można tak przepaść... Biedulka
  21. Łoooo skoro takie cudne zdjecia bez tego 300mm to ja nie wiem co sie bedzie działo jak 300 będzie :D
  22. Ahhh śliczności :) Skutkowa :D heheh
  23. Ciesze się na poprawę ;) A co do Waszej choroby to masakra. A to ci dopiero wstretne zjadliwe g****o!
  24. Aaaa to raz jeszcze: Sto lat, sto lat niech zyje nam :) Zdrowia szczescia spełnienia marzeń braku problemów :) :laola::chlup::popcorn::cunao::knajpa::drink1::beerchug::laola:
  25. [url]http://img51.imageshack.us/img51/5462/dsc1794k.jpg[/url] Hyhy rudzinkowa głowa ;)
×
×
  • Create New...