-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[QUOTE]Mnie też nie dziwi, szkoda mi tylko kotki, która była pewnie bardzo zmęczona ciągłymi porodami.... Wygłaskani :smile:[/QUOTE] Ehhh dziękuję za wygłaskanie w moim imieniu. A co do kotki to masz rację... ale cóż zrobić? Do niektórych nie da się dotrzec ehh
-
[quote name='ariss'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]klaudusia0219[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16169427#post16169427"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [B]ariss[/B] to mój mały szczyl jest wielkości Gass? :-o no to nieźle :-D [/QUOTE] no dlatego to olbrzym:loveu: [/QUOTE] Pare dni po tym jak wziełam Tazza (miał 3,5 miecha) pojechałam do babci mojej. Wychodząc z Futrem na siku natrafiłam na sąsiadów z szczylkiem miniaturka 2 miesięcznym... Był wielkości Tazza głowy :D Alez mieliśmy ubaw :D [quote name='ariss'] Gass&Khagra [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-8.jpg[/url] Kaiross [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/IMG_4024.jpg[/url] [/QUOTE] Kocham... Normalnie chyba musze zaprzestac przychodzić do Was... Przynajmniej dopóki maluchy nie wyrosna :)
-
Sliczny niebieski :)
-
[QUOTE]Jednym słowem Gordona zaatakowała bakteria, na którą biotyl nie podziałał, a po jego podaniu Gordon dostał zapalenia mięśni:crazyeye:. Dlatego bolały go nogi, a w szczególności ta, w którą dostał zastrzyk:mad:[/QUOTE] O matko :-o [QUOTE]Mama ma sr...biegunkę i ja mam to samo, ale już nas mięśnie nie bolą. Obie łykamy nifuroksayd i jakoś wytrzymujemy:lol: Mnie rano bardziej goniło, ale to stres tak działał, teraz już jest lepiej;-)[/QUOTE] o dobrze :)
- 21590 replies
-
[url]http://img220.imageshack.us/img220/2328/dscn6052.jpg[/url] alez malutkie :-o
-
[quote name='zuzolandia']Ja tez widze normalnie hihihihi cokolwiek to znaczy hihihih[/QUOTE] Ja tez a po bokach [IMG] [/ IMG] Pozdrawiamy i drapiemy czule :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Jak to mowia sa ludzie i parapety :razz:[/QUOTE] Ale żeby sie klamka urodzić?:shake::eviltong: [quote name='eria']a Tazz to co ? kobieta ? trza mu było kazać chuchać, mieliby jedną trzeźwą osobę w statystykach więcej hihihi[/QUOTE] Hehehe Nie wiem, czy Pan zauwazył Futro w bagazniku :) [quote name='Tekla64']dobre !!! wieta ze ja jeszcze nigdy nie dmuchalam w alkomat policyjny??? a te takie prywatne niestety .... jakos psuje hihihi[/QUOTE] Tekla to Tys powinna jak najczęściej skoro psujesz:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Trafiłam :) Witamy się, dzień dobry naelektryzowany sznup rewelacja :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Szczerze to mnie zatkało totalnie... Odwołałam po prostu Tazza. Heeeeeeeh dobrze, że Tazz jej nie oszczekał jak to czasem robi na ludzi jak podchodzą i dziwnie idą/mają dziwną czapkę/ czy coś tam dziwnego :D Bo jeszcze by po policję zadzwoiła D -
[QUOTE]no mów, mów [/QUOTE] O rybkach będzie :) Ale to u Siebie napiszę ) I poinfurmuję, że jest :D Bo to trochę przydługawe będzie i mi się szczerze dziś nie chce :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']ha ha ha aa to dobre z tą policją :lol: u nas jest niby taki przepis (dotyczyło to kiedyś tylko centrum, a teraz to nie wiem), że pies ma być na smyczy albo w kagańcu, ale i tak nikt specjalnie tego nie przestrzega, no chyba ze pies jest szczególnie nieprzyjacielski a raz to nawet SM jak Felek szczekał zwrócił mi uwagę, że taki "groźny" pies to w kagańcu powinien być, więc ja na to, że jest a SM: "taki malutki piesek w kagańcu, to jest proszę pani znęcanie się nad zwierzętami :mdrmed::grin:"[/QUOTE] Aj bo widzisz ja nie dodałam, że my to na wybiegu dla psów byliśmy, gdzie można psa spuścić ze smyczy i bez kagańca być może no jak to na wybiegu (oficjalnym). A to zdecydowanie zmienia postać rzeczy :) Z premedytacją uzyłam słowa "po[B]wybieg[/B]iwać :D -
[quote name='deer_1987'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16225808#post16225808"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Normalnie mam deża wu :-D [/QUOTE]Naprawde? :razz:[/QUOTE] No tak troszku :razz:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='DominikaAnna']hej, hej jesteśmy z powrotem! co u Was? :)[/QUOTE] A dalej sobie w miejscu stoję... [quote name='eria']a no to też fakt :([/QUOTE] Więc z racj itego, że żadnego kreatywnego zajęcia nie mam i powoli łapię doła w związku z bezrobociem staram się czymś zająć a jeśli przy okazji dla Tazza coś fajnego robię to od razu mi trochę lepiej:) Aaa wiecie, że dziś na wybiegu Pani na mnie nakrzyczała? Myślałam, że padnę... Już dawno doszłam do wniosku, zę mój pies to dziwny jest bo on w każdą pogodę i nie pogodę też ma potrzebę się powybiegiwać to jak się jeszcze dziś okazało jest zły/niedobry/groźny/czy co tam jeszcze z racji tego, że poczuł potrzebę obwąchać Panią która na wybieg przyszła...:roll: I Pani z wielkim bulwersem... jak się nie odwróciła w moją stronę i jak nie huknęła na mnie, że mam zabrać psa to aż mi się głupio zrobiło...:roll: A jak wracałam do domu to spotkała mnie kontrola policyjna:evil_lol::evil_lol: I to już akurat było smieszne bo jak Szanowny Pan Policjant podszedł do mnie do samochodu z alkomatem to rzekł: -Co to same kobiety jeżdżą? Jechać dalej. To pojechałam :evil_lol::evil_lol: Ale dziś był chyba dzień sprawdzania trzeźwości mężczyzn :cool3::cool3: Hyhy:razz: -
Hmmmm a ja przepraszam, ale co to za ptaszek:) I jak tam Gordon? I Lotos i Raper? I Ty z Mama? EDIT: Czyżby to był dzięcioł?? :D U Erii byłam :)
- 21590 replies
-
Ahhh alez Wam zazdroszcze sznupowych spacerów :) Nam brakuje kompana sznupa ehhh :(
-
[quote name='deer_1987'] Jeszcze czekam na zdjecia rtg z pierwszego miejsca :loveu: Co ciekawe wlasnie w tym pierwszym biora albo 400 kr za nagranie na cd albo 800 kr za wydrukowanie na papierze :razz: Ciekawe ze dwa inne miejsca za darmo mi na plycie przyslaly :loveu:[/QUOTE] Normalnie mam deża wu :D
-
Ahhhh królis jest słodziuchny :)
-
Łoooo skoro takie cudne zdjecia bez tego 300mm to ja nie wiem co sie bedzie działo jak 300 będzie :D
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Saththa replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ahhh śliczności :) Skutkowa :D heheh -
Ciesze się na poprawę ;) A co do Waszej choroby to masakra. A to ci dopiero wstretne zjadliwe g****o!
- 21590 replies
-
Aaaa to raz jeszcze: Sto lat, sto lat niech zyje nam :) Zdrowia szczescia spełnienia marzeń braku problemów :) :laola::chlup::popcorn::cunao::knajpa::drink1::beerchug::laola:
-
[url]http://img51.imageshack.us/img51/5462/dsc1794k.jpg[/url] Hyhy rudzinkowa głowa ;)