-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='eria']chciałam zauważyć ,że Madzia się tu dziś nie przyznała,że świętuje pewną uroczystość !!!!!!![/QUOTE] Oooooooo... to wszystkiego (newiem czego bo nie wiem o co chodzi:D) I zdrowia bo to się zawsze przyda;)
-
Alez fajne zdjęcia :) [url]http://i52.tinypic.com/2w3tkpl.jpg[/url] to mi się strasznie podoba :) I dalej 3mam kciuki! Nie puszczam, myslę i wysyłam fluidy w kosmos:)
- 21590 replies
-
[QUOTE]Haha, ogladaj mala Sherry tam a tu zimowe :loveu: Zartuje tam tez dam reszte zimowych :smile: [/QUOTE] hehehhe dam radę :D Jakoś :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']my kupiliśmy jakieś ciastka taka mała paczuszka - Royal Canin Educ ;-) mały się na to rzuca (jak na wszystko) , ale psy na wystawie nie chciały jeść nic oprócz swoich paróweczek:P może zrobie mu takie wątrówkowe :hmmmm:[/QUOTE] Tazz tez na wszytsko sie rzuca;) wiec nie jest obiektywnym degustatorem :D Stąd ciasteczka zawędrowały na wybieg :D [quote name='deer_1987']Pewnie widzisz mnie, co? :razz:[/QUOTE] A no widze :) [quote name='eria']że też Wam się chce bawić w pieczenie ciastek dla psa :) podziwiam ![/QUOTE] Wiesz Eria a co ja mam innego robić? Całymi dniami w domu siedze już wariuje powoli ehhh -
[url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0111/img_02662321.jpg[/url] kocham ja :) I tutaj tez :) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0111/img_02681337.jpg[/url] Dostane rozdwojenie jaźni :D
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz się pokaż -
I ja się witam;) Co tam u Was?
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pokaż się na rano... ehh -
[quote name='Fides79']niby tak, ale musieliby zacząć mi lepiej płacić, a na to szans nie ma bo płace "zamrożone" :shake:[/QUOTE] Heh i jak to mówia po prostu: życ nie umierac! ehhh, Dopiero zauwazyłam, że "e" Ci do nicka dodoałam, przepraszam:)
-
[QUOTE]A tak nawiązując, moja koleżanka miała kiedyś kotkę, która ciągle się kociła. Młode oczywiście zabijane i to w jaki sposób? Zakopywane żywcem w ogrodzie.:angryy:[/QUOTE] O matko :mdleje: Dlaczego mnie to juz nawet nie dziwi... Pogłaszcz sopla i mała kluske ode mnie;)
-
[QUOTE]Na razie bez zmian, ale widać, że Gordon mniej cierpi:multi: Zaczął działać ten synulox:multi: [/QUOTE] Bardzo się cieszę! ale 3mam dalej;)
- 21590 replies
-
[URL]http://img98.imageshack.us/img98/286/dscn6047.jpg[/URL] [URL]http://img834.imageshack.us/img834/6497/dscn6043.jpg[/URL] Można się przestraszyc normalnie :scared:
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1075/4d7d53191f445100.jpg[/url] ahhhhhh ja sobie normalnie drukne :) I pojde z tym zdjęciem do naszego fryzjera i powiem, że tak chcę :) Tj Tazz tak chce :D Kocham jamniczki ahhh ja bardzo prosze Gustawa po główce za uszkami, po grzbiecie, po brzuszku i po szyjce ode mnie podrapać :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC09803.jpg[/url] hahah genialne :D -
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ciesze :) -
[QUOTE]Uff.... No chyba zaspokoiłam pragnienie zdjęć [/QUOTE] Yhym na dzisiaj tak :D
-
[URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1110/img_7713dc71.jpg[/URL] [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0111/img_0516ef07.jpg[/URL] Aaaaa :razz: :scared: Kogóż to widza moje oczodoły :loveu:
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Zdjcie0878.jpg[/url] a czemu on nie w tym bagnie? Ja się pytam czemu?? Mój by nie odpuścił :D No chyba, że nie zostało to uwiecznione na zdjęciach.... a to: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Zdjcie0889.jpg[/url] następstwo bagienka jest:) Aaaa i wanny zazdroszczę :D I jako dla ludzi i jako do kąpieli futra:) Mój już w kabinie sie nie mieści :D
-
Ufff za jednym zamachem przeczytałam, że i gorzej ale tez że już lepiej. I wierzę, że będzie dobrze. [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16212662#post16212662"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dobrze, że z Lotosem i Raperem juz lepiej, Gordon tez sie wyliże na pewno! 3mam kciuki mocno! [/QUOTE] I Podtrzymuje dalej!
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']aaa to tak, ja takie przepisy gdzies w necie znalazłam jakis czas temu i te serowo-czosnkowe robiłam, fajne wyszły, F wcinał, aż się uszy trzęsły, były tylko twardawe i trochę się musiał pomęczyć żeby rozgryźć:lol:[/QUOTE] Heheh to sie nazywa nagrodzenie i zmęczenie jednocześnie :diabloti: [quote name='Tekla64']wieksza radoche mial a nie meczec sie musial!!! aaa tobie sie zachcialo milosci wszystkich psow na wybiegu i temu sie usmarowalas ciasteczkami watrobkowymi taaakk? dobry trik by wkurzyc reszte wlascicieli hihihi[/QUOTE] Nie wysmarowałam się :) Wystarczyło, ze miałam ich parę w saszetce :cool3::cool3: Jak juz któreś wysepił(po pozwoleniu właściciela oczywiście i po wykonaniu komendy) i dostał to już życia mi nie dał... Ale Tazz dzielnie bronił Pańci przed nachalnymi łasuchami :razz::razz: Nikt oprócz niego nie ma prawa nosem pyrgać saszetki zawieszonej na Pańci:razz::razz: [quote name='deer_1987']Witam :loveu:[/QUOTE] No no kogo to ja widzę :cool3::cool3: -
No ja poczekam na te straszności :) Bo ja się uczyć zamierzam i bede siedziec po nocy więc bedę czekać :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka-%29 [/URL] Zrobiłam te watróbkowe. Ogólnie chwila moment bo to wszystko mikser robił... potem do piekarnika i siedziało potem pokroić i tyle. Ja sama sobie robote dodałam heh bo ja mam dwie lewe rece w kuchni :D A Tazza korciło strasznie musiałam pilnować coby mimo mojego zakazu nie wylizał blachy;) Co do czosnku to ja sama nie wiem... niby odpornosc podnosi jednoi mowia tak inni inaczej... Tutaj dodałam na 1kg wątróbki 2 ząbki czosnku raczej aby poprawić walory zapachowe;) Psy w każdym razie zwariowały, na wybiegu wszystkie mnie kochały :D -
No to dziewczynki pobiegaly;) I na zdjecia czekam ;)
-
Dobrze, że z Lotosem i Raperem juz lepiej, Gordon tez sie wyliże na pewno! 3mam kciuki mocno!
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A oto efekt koncowy: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00875.jpg[/IMG]