Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Doginka'] Ja wychowałam już kilka psów i raczej nie latam z każdym choróbskiem do veta, ale tym razem to mi poważnie znowu wygląda, jak tydzień temu podczas zatrucia:-( Tylko tym razem mam 100% pewności, że nic na spacerze nie zjadł, bo osobiście go dopilnowałam. Nie ma co gdybać, trzeba iść do lekarza i będzie bezpieczniej;-)[/QUOTE] Toć pisze ze ja przewrazliwiona jestem :D
  2. No to zobacz ile masz możliwości do ofocenia :D
  3. Ekhem mam taki malutki apelik do Was... Mianowicie znajomej mojej siostra/koleżanka (się pogubiłam) poszukuje szczeniaka sznaucera miniaturowego nie wystawowego/peta. Szukają już bardzo długo i nic. I tutaj jest moja prośba jeśli usłyszycie, że gdzieś się może taki urodził dacie mi znać, proszę...:) No i tyle apelu :) i z innej beczki :D Byliśmy dziś na szkoleniu z Tazzem i spotkaliśmy kotka :) Tazz był bardzo zdziwiony, powąchał pozachęcał do zabawy, jak kotek doszedł do wniosku, że już nie może na to patrzeć to się odwrócił i poszedł sobie... a Tazz za nim jak kaczuszki za kacza mamą :D Fajnie to wyglądało;) Kotek nie bojący się psów, nie uciekał ani nie prychał tylko patrzył z wyższością na t moją głupawkę :D Hmmm podejrzewam, ze jakby zaczał uciekac to Tazz by pogonił bo to zabawa najlepsza jest :P
  4. Ajć... ja to bym sie wogule do weta przeszła nawet jak mu się zrobi lepiej. Ale ja juz tak mam niestety, po poprzednim siersiuchu przewrazliwiona jestem;/
  5. Jak sie szaleje:): [url]http://img151.imageshack.us/img151/7584/dsc1495.jpg[/url] [url]http://img211.imageshack.us/i/dsc1482i.jpg/[/url] To się potem tak wygląda :D [url]http://img163.imageshack.us/img163/1682/dsc1502e.jpg[/url] Sliczne legowisko, tj kolory :D
  6. [QUOTE][B]Saththa [/B]co do jedzenia to weź jeszcze pod uwage to ze chociaz Twój Tazz jest mniejszy od moich lasek to na pewno jest bardziej ruchliwy i potrzebuje przez to wiecej jedzenia. Moje sucze są ogólnie spokojne, czasem mają goopawki takie jak wyzej :evil_lol: ale to inksza inkszość :razz:[/QUOTE] hehhee no dobra dobra :D
  7. O i ja Tekle popieram ;) Cały czas w ruchu cały czas węszył, chodził i sprawdzał co jeszcze można by zbroić :D Ostatni odopiero zaczał spać w dzień tak naprawde wiecznie w ruchu :)
  8. ha to ja poproszę zdjęcie dyplomu bo ja nigdy nie widziałam :) I raz jeszcze gratulujemy :) A agilility super ;) Mój Tazz w zyciu do tunelu nie wejdzie :D
  9. zdrowiej maluszku :) Ufam, że to nic poważnego;)
  10. [QUOTE][QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16184729#post16184729"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Sie pomysli :-D [/QUOTE]ale w sensie, że nad tą akcją dywersyjną pod moimi oknami? :razz: [/QUOTE] Ano :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Doginka']Polecam się na przyszłość:roflt:[/QUOTE] Zapamiętam :cool3::cool3::cool3:
  12. Ojj to ja od siebie dodam ze kciuki 3mam aby przeszło psince :) Żeby one wiedziałay ile nam stracha napędzają ahh:)
  13. [quote name='Natula'] to nie mozliwe fizycznie zeby ona miała dysplazje TAK się ruszając, co z tego ze ma stwierdzoną lekką... jedziemy w przyszłym miesiacu sie przeswietlic i zobaczyc co w tej dooopce siedzi[/QUOTE] Jak ja to ostatnio stwierdziłam z tym, że o Foxi Eri z tym, że o wiek chodziło a nie o dysplazję- Może i ma ale ona o tym nie wie :) W każdym razie czekam na "raport koncowy" i 3 mam kciuki. A co do jedzenia. to moja koleżanka dziś mi powiedziała, że jak chciałam aby pies jadł mało to mogłam sobie jorka kupić :D (ona sama ma ONka :) w kazdym razie się posmiałyśmy bo ani do mnie a ni do niej york to tak nie bardzo jest :D A jesli chodzi o Tazza to w tej chwili mój miesieczny przychód to całe 400 zł... także na jedzenie dla psa mam refundacje reszta(smaki, kości itp na mojej głowie) z tym, że ja na dupie w domu siedze, 5 lat uczelni a pracy ni ma:niewiem: Tylko w łeb sobie strzelić poprostu :eek3::eek3:
  14. Hyhy no to kiedy zdjęcia będą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Doginka']To jest sznup, on ma być ślicznie robiony, a nie opitolony:lol::mad: A wiele cytatów w jednym poście można łatwo zrobić - obok "odpowiedź z cytatem" jest taka mała ikonka z prawej strony, jakby otwarty cudzysłów z [B]"+[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=16187756"][/URL]- to jest tzw. "Multi-Cytat tego posta". klikasz na tą ikonkę pod postem, który chcesz zacytować i zaznaczasz ptaszkiem i lecisz dalej i zaznaczasz kolejny post, który chcesz cytować i tak dalej, a na koniec na samym już dole klikasz "odpowiedz na ten temat";-) I w oknie odpowiedzi pokażą ci się wybrane cytaty, pod którymi odpowiadasz - każdy cytat zaczyna się tym QUOTE w kwadratowym nawiasie i kończy[/QUOTE] Na koniec zatwierdzasz i gotowe;-)[/QUOTE] hehhehe już nie będe się tak brzydko wyrażać :D A co do tej ostatniej ikonki to ją znam:) Chodziło mi dokładnie o ten kawałek z jambi rozmowy co były odpowiedzi w cytacie :0 Ale już wiem, mimo to dziekuję bardzo za czujność;)
  16. Ahhh jakie wielkie psicha :) Tazz je 15 kg na 30 dni ;) więc w przeliczeniu wychodzi, że Twoje jedza 2,5kg więcej miesiecznie :) A jaka różnica wagi :D Śliczne są :)
  17. [quote name='Fides79']Totek jest fantastyczny :loveu:[/QUOTE] I sliczny :) Sliczności prosze go wymiziac ode mnie koniecznie w wolnej chwili :) Filmik drugi świetny jak sobie nos w nos siedza i Totek potem ja łapką :)
  18. [quote name='Ania!'] [FONT=Comic Sans MS]Coś mi się wydaje, że nasze gadziny mają ze sobą wiele wspólnego :evil_lol:[/FONT][/QUOTE] heheh o tej porze roku szczerze nam współczuje :lol: [quote name='DominikaAnna'] [B]Saththa [/B]niestety rybek nie udało się uratować. [IMG]http://images38.fotosik.pl/554/5e19ad7fcf11a347med.jpg[/IMG][/QUOTE] Ahh sliczna niunia :loveu::loveu: a co do rybek ehhh ja tez miałam kiedys przygode jak mała byłam ale nie o tym i nie tutaj :eviltong:
  19. Heheh dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D i juz teraz jestem mądrzejsza nie tylko o miejsce zlokalizowania owego lustra ale równiez o alternatywne nazwy :D
  20. Ooooo Dotka na drzewie :) Świetnie :D
  21. Osttani Twoj post był 09-12-2010 10:47 długa ta sesja :D Ja 3mam kciuki i czekam na zdjęcia relacje itd:)
  22. [quote name='eria']no widzisz,jakie śliczne zaspane oczko :)[/QUOTE] Widze :razz::razz: [quote name='jambi']fakt, cudne zaspane oko :) no toć juz u Fides podpowiadałam :) ręcznie wpisujesz [ QUOTE] i drugie [/ QUOTE] a w środek sobie wstawiasz skopiowany tekst - ja najpierw kopiuje, zwyczajnie zaznaczając tekst i myszką - kopiuj/wklej, bo jak klikniesz w "odpowiedz" to tekst który już jest cytowany Ci znika - proste? :lol: [QUOTE]hihihi no to sie kobitom głupio musiało zrobić a psy w rodzeniu własnych dzieci faktycznie nie przeszkadzają [COLOR=navy][B]Hie hie a o tym to ja nie mam pojęcia [/B][/COLOR] [B][COLOR=#000080][COLOR=red]NO TO JUZ TERAZ PRZYJMIJ TO ZA PEWNIK, SKORO DWIE CI TO MÓWIĄ[/COLOR] :lol:[/COLOR][/B] [COLOR=navy][B] ok, biorę za pewnik [/B][B]:diabloti:[/B][/COLOR] nasze szkolenie rozpoczynało się o godz. 8, trzeba było tam dojść - 5 km, jakieś pół godzinki drogi, więc z domu wychodziłam 7.20 - 7.30; jako że przed wyjściem wystarczyło tylko szybko sie umyć, ubrać i złapać jakąś kawkę wstawałam jakis kwadrans przed siódmą i tak każda sobote i niedziele [B][COLOR=navy]To rzeczywiście rano My na 9 mieliśmy przez pierwszy okres, zanim nie awansowaliśmy Ale o tej 9 rano zimno było w cholere heh bo to styczen był i zima pełna geba masakra. Jakby bylo na 8 to chyba bym zamarzla.. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][COLOR=red]A WIDZISZ, BO MY SZKOLENIE ZACZĘLISMY W KWIETNIU I TAK SOBIE CHODZILISMY CAŁY KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC, LIPIEC - AŻ DO JESIENI [/COLOR]:-P[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]A WAKACYJNE MIESIĄCE O 8 RANO TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]No w okresiem wiosennym to musiało być przyjemnie :) Ja zimą zamarzałam pies mi zamarzał iw szyscy wogule zamarzaliśmy:evil_lol:[/COLOR][/B] no i to są swiete słowa - ja do życia bez psa też sie nie nadaje, odbija mi, głupieje [B][COLOR=navy]Zgadzam sie Ja już się rzucałam na każdego znanego/nieznanego psa/kota/królika/ chomika... bo jak to koleżanka mówiła miałam "niedobór Futerka"... [/COLOR][/B] [COLOR=red][B]ŻE CO MIAŁAS??? "NIEDOBÓR FUTERKA"??? :hmmmm: WIESZ CO SATHTHA... JA OGÓLNIE PAMIĘTLIWA JESTEM, I PAMIĘTAM NIE TYLKO "CZEKAŁEM NA CIEBIE CAŁE ŻYCIE" WESZKOWEGO KIJKA, ALE TAKŻE TEKST, KTÓRY PADŁ KIEDYS Z TWOJEJ STRONY "GŁASZCZE TO FUTRO CO LEZY MI MIĘDZY NOGAMI"... [/B] [COLOR=navy][B]Yhhh jambi ja Cie proszę :evil_lol::evil_lol: parcie na futro miałam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [/COLOR]co fakt to fakt wiecie ile ja osób poznałam dzięki moim psom? był taki czas, że "psiarze" stanowili 99 % moich znajomych, ten 1 % to były jakies wyjątki a ile kulturalnych rozmów sie przy okazji takich spotkań przeprowadziło, a wiecie, że nawet jedna prace dostałam dzięki swemu psiolubstwu? babce która przeprowadzała ze mną rozmowę kwalifikacyjna spodobało się że w hobby wpisałam kynologia okazało sie że ona miała ONke [B][COLOR=navy]heheh nigdy nie wiadomo chce i co może się "przydać" Chociaż trzeba przyznać, że najlepiej i najwięcej tematów do rozmów mam na wybiegu z ludzmi, którzy tam przychodzą [/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][COLOR=red]TAK, Z CZASEM WIEDZIAŁAM WIĘCEJ O LUDZIACH Z PÓL MOKOTOWSKICH NIZ O MOICH ZNAJOMYCH Z PRACY, CZY Z UCZELNI....[/COLOR] :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Skąś to znam :multi::multi:Ja do ludzi na uczelni nie porównuje bo ja rochę menda jestem i niktórymi nawet słowa nie zamieniłam w ciągu tych 5 lat... nawet nie wiedziałam jak mają na imię... troche to przykre jak sobie o tym pomyślę :evil_lol:[/COLOR][/B] [/QUOTE] a dlaczego ma być źle? u Tazza ta kufa wydaje się wyjątkowo długa pewnie przez ten zgryz, ale żeby źle? a skąd! ;)[/QUOTE] Oj już tak się obawiam, ze ten moj post to będzie abstrakcja :) [quote name='Tekla64']pewnie ze nie zle hihihi dobrze i ja tak ino troche z zadrosci hihihi bo moje maja male noski i normalne kufy !!! odwaz sie pobawic z oczami i grzywka i zobaczymy oba oka Tazza!!! a nie boj sie zaczac go ciachac bo i tak szybko zarosnie jak sie cos nie uda hihihi[/QUOTE] Nooo zobaczymy co się da zrobić;) A co do tych kuf i nosów to ja sie tylko upewniam, że to ok jest :cool3::cool3: [quote name='DominikaAnna']hihi oczko super :) fakt, że uchwycić u niego dwa, to by było mistrzostwo :D[/QUOTE] Nie będzie mistrzostwo jak bedzie opitolony;)
  23. [quote name='jambi'] Dziękować :p dopóki nie stoicie pod moimi oknami z transparentami, skandując "Chce-my jeszcze!" czuje sie bezpieczna i spokojnie moge powiedzieć - sie pomyśli :p [/QUOTE] Sie pomysli :D
  24. [quote name='Korenia']Pewnie Szoko-oko ;)[/QUOTE] Łoj to tez mi nic nie mówi :oops: Ja potrzebuje tak jak krowie na rowie :razz:
×
×
  • Create New...