Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Doginka'], ale tym razem mam już przecieki nerwicy[/QUOTE] Haaaaa a mnie zabiły przecieki nerwicy :D
  2. Ja mam wycwiczona cierpliwośc na Tazzie, wiecej ćwiczen nie potrzebuje :D
  3. [url]http://img28.imageshack.us/img28/3577/dsc1027re.jpg[/url] hehehe jedno ucho działa :) [url]http://img7.imageshack.us/img7/5772/dsc0955cn.jpg[/url] a cóż on takie czerwone przy oczkach ma? I musze iśc spać... właśnie skłoniło mnie do tego skojarzenie samych uszu z tego oto zdjątka [url]http://img338.imageshack.us/img338/3348/dsc0982h.jpg[/url] Ja durna slepa i zmęczona doszłam do wniosku, że to kangur... ale widziałam tylko uszy... Ah dobranoc :D
  4. W szczecinie tez dziś zaczał sypać... ehh ja już chcem wiosnę
  5. [quote name='ariss']żeby nie było, one są skrócone :diabloti: [/QUOTE] Aaaa jak to skrócone?? Ahhh normalnie się zakochałam :) I tak jak patrze po tych Waszych wszystkich sznupach to im wszytskim oczy widac... A Tazzowi nie hmmm chyba mu muszę troche opitolić...
  6. [quote name='Natula']u mnie to samo, Amelka dotanie byle zabawke czy patyka do pyska i rusza się tak jakby nie dotykała ziemi, patrzcie i podziwiajcie jaka jestem super mam zabawke :evil_lol:[/QUOTE] Dokłądnie :) [quote name='justyska2']śliczny, Aron tez tak dumnie chodzi jak dostanie nową zabawkę, albo coś ;)[/QUOTE] Jak kiedyś z nim szłam na dworzu i patyka miał to az ludź skomentował, ze taki dumny :D
  7. Heheheh znowu?:) Może uda mi się coś wysupłać;) Hhehe to ja bardzo proszę :D I myslę, że nie tylko ja :)
  8. Ahhhh a może przy jakiejś wizycie dałoby radę filmik nagrać?:) Ahhh
  9. Tekla no własnie obawiam się, ze mu przeszkadzałam :) Natula, a żebys wiedziała, powinnam filmik nagrac jak z gracją z ta kościa łaził :D
  10. Yhh wiecie ja sie nie znam, ale Dona oprucz tego, że może trochę nie równo to strasznie nie wyglada :) Nie przebiła Tazza bez brody :D
  11. Mała sesja z Kochą :loveu: Zdjęcia aparatowe ale ja nie umiem poustawiać tego wszystkiego :roll: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0803.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0798.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0797.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0796.jpg[/IMG]
  12. No i ostatnie: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1.jpg[/IMG] Pozdrawiamy :) EDIT: Posty mi poprzeskakiwały... :-o
  13. [quote name='Natula'] ludzie wiedzą lepiej co mam na smyczy :diabloti: [/QUOTE] Ja się ostatnio turlałąm prawie :) Z TZtem wracalismy z wybiegu weszłam do sklepu TZ z Tazzem na zewn ątrz zostali;) Wychodzac mijam się z ch łopakiem id ziewczyną i ten chłopak rzecze: " Fajna ta rasa ale pierwotnie to one kanapowcami były" :D Ładny bajer ma nie powiem, ale ja nie wiedziałam, że sznupy to pierwotnie kanapowce są :D Ja normalnie z naturą walczę, b o Tazz na kanapy wstępu nie ma :D
  14. Juz sama nie wiem co mogłabym napisac aby troche otuchy dodać :(
  15. [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-5.jpg[/URL] Jakie rzęsy :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :mdleje::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC00072.jpg[/url] :D genialne :D Ale Maya ma niebieskie oczeta :) A jaki wytrzeszcz :)
  17. [quote name='Tekla64'][url]http://images8.fotosik.pl/518/a6ea353de07e1845med.jpg[/url] tak Dona wygladala 02.11.2010 [url]http://global.images8.fotosik.pl/995/5117248b8299cc88.jpg[/url] a taka jest dzis[/QUOTE] Zarasta szybciutko :D A mnie na wybiegu wciąż się pytają czy to CTR czy sznup :D
  18. [url]http://img510.imageshack.us/img510/588/sznaucer5825.jpg[/url] e tam mnie sie podba :) A przednie łapki to wyglądają jak żywe :D Ciesze isę, że uszko lepiej :)
  19. [quote name='malawaszka']pomysł był Dropsa :mad::mad::mad: a kabel był mój od telefonu :placz:[/QUOTE] Ałć :) To w takim razie zobacz, że może się na coś to doświadczenie przyda :D
  20. [quote name='malawaszka']hahaha dokładnie :lol: [B]albo zapytaj czarnucha czy się nie zapoznawał z kolegą kablem[/B] :D[/QUOTE] Oooo to to:) Malawaszka Ty to masz pomysły :)
  21. [URL]http://images8.fotosik.pl/995/5117248b8299cc88.jpg[/URL] czy ja już wspominałam, ż kocham ta grzywke i te oczka?:loveu::loveu::loveu:
  22. Pendrive nr 3 został wyrzucony :D Chyba...:niewiem:
  23. ja może porusze tylko jedna kwestie. Zaufanego weterynarza... Mi 2,5 roku temu takiego zabrakło... Sztucznie przedłużałam zycie psu, który juz ledwo ledwo bo wet mówił, ze jemu jest lepiej... po zastrzykach średnio 2 razy w tygodniu a jedna wizyta średnio 300 zł... Więc jambi jesli masz weta, któremu ufasz to juz jest sukces,weterynarz który nie chce zarobić tylko pomóc Aronowi i Tobie.
×
×
  • Create New...