Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]weszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16483992#post16483992"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A bo i nie jest za wielka :loveu: Tylko drobne kostki, ok. 64 cm w kłębie i 31 kg wagi. [COLOR=navy][B]O kurcze to ona leciutka jest:smile: tj "leciutka" :-D Tazz 2 miesiące temu wazył własnie tyle ile Dirki:smile:[/B][/COLOR] [B][COLOR=green]Taka "leciutka" to jest Vesper, a nie Dirki. To Tazz ważył ile? 31 kg czy 37 kg?[/COLOR][/B] Co innego menda - ta ma mocne kostki, ok. 67 cm w kłębie i ponad 37 kg żywej masy. I pusty łeb :mad: [B][COLOR=navy]To z tym echem może jej przejdzie jeszcze [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Kurcze no a tak się starałam ich nie pomylić no, przepraszam:) Tazz ważył 37 :D
  2. Bo najlepsza zabawa jest jak ktos ucieka:D
  3. Kurcze to skoro można używac ludzkich to ja może też zainwestuję w taki specyfik :D Np w mgiełke do rozczesywania włosów dla dzieci:)
  4. Heheh jak widziała te zdjęcia włąśnie to się zastanawiałam czy zaden sie nie wykapał i myslałam, że Tazz by sie wykapał :D Widzę, że robi takjak Tazz jak już się do wody stojącej/płynącej dorwie :D i jak widzi ze patrze to się właśnie na bok wywala :D A co do ilości wody to się domyslam, niestety:P
  5. [quote name='Tekla64']ale malo bezpieczna[/QUOTE] No co do tego to raczej nie ma watpliwości:) A Ty tak szurałaś tymi skrzynkami:)
  6. [quote name='Tekla64']nie umam jak wy se tych cytatow stosowac !!! to bylo do Erhana a co nie zgadzasz sie z tym????[/QUOTE] Tak wiem, że to do niego było:) Taki pojedynczy cytat jest prosty, pop prostu klikasz na odpowiedz z cytatem:) I nie nie zgadzam sie, gdyż uważam, ze zdrowo jest czasem wyjsc z okreslonych ram:)
  7. [quote name='Tekla64']alez slonce, nie boj sie my poza ramy nigdy nie wychodzimy!!![/QUOTE] No nie wiem :D
  8. [quote name='deer_1987']A Ty nie mialas przypadkiem wiecej zdjec dla nas? :razz:[/QUOTE] Mam zdjęcia jeszcze ale łeb mi peka dziś, ledwo żyje i nie mam sił zmniejszać zdjęc:(
  9. ja przepraszam ale kurcze temu panu policjantowi młodemu jednemu to pewnie nie było gorąco tylko i wyłącznie ze względu na pogodę, ale raczej na rozebrane panie:) Biedak no:D [QUOTE]no to ja zlapalam te cala skrzynke i przeciagnelam ja tak by bylo widac ja z tarasu po czym poszlam po druga i tez jakos mnie sie udalo to bez wielkiego rozwalania zrobic. pan policjant byl tak zszokowany ze dopiero przy drugiej sie zapytal co ja robie, odpowiedzialam ze teraz bedzie widzial siedzac na tarasie z nami pod parasolem a mnie bedzie wygodniej.[/QUOTE] No i kurcze nawet Ci nie pomógł?:D Udar jakiś może czy co:D
  10. [quote name='weszka']Ja tylko ostrzegam ;) żeby później nie było, że się nie podzieliłam wiedzą hihi[/QUOTE] Heheh grunt to się nie załamywać, prawda?:D
  11. Bo Sherry jak idzie to sobie łapkami na podwozie zarzuca:D
  12. [quote name='kora78']fajny tytul!! :)[/QUOTE] Ha ja nawet nie zauważyłam:) Ale rzeczywiście super :D Zaciskamy jak cholera:)
  13. [quote name='weszka']A bo i nie jest za wielka :loveu: Tylko drobne kostki, ok. 64 cm w kłębie i 31 kg wagi. [COLOR=navy][B]O kurcze to ona leciutka jest:) tj "leciutka" :D Tazz 2 miesiące temu wazył własnie tyle ile Dirki:)[/B][/COLOR] Co innego menda - ta ma mocne kostki, ok. 67 cm w kłębie i ponad 37 kg żywej masy. I pusty łeb :mad: [B][COLOR=navy]To z tym echem może jej przejdzie jeszcze [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Pogłaszcz pieprzaki swe:)
  14. [url]http://images8.fotosik.pl/1422/bd13663335b362a5.jpg[/url] ja wiem, że mnie już dopadło... Ależ ma piękną brodę!! :D
  15. [quote name='weszka']Zdarzają się jednostki, którym tak już zostaje na całe życie :D[/QUOTE] [B] Weszka[/B] nie strasz proszę.... :)
  16. [quote name='deer_1987']Ale Tazz to ma dlugie lapy pomysl co Sherry przynosi ze spaceru szczegolnie jak pada :razz:[/QUOTE] [quote name='weszka']Łapy są może i długie ale też duże i baardzo kudłate. To co przynosi twój mały piesek to jest nic. Zapewniam cię.[/QUOTE] I ja tutaj popieram [B]Weszkę[/B] i biorac pod uwagę, że przez 14 lat miałam jamnika mam porównanie. a jego raczej nie ma. Tamiego wystarczyło recznikiem po podwoziu przejechac i koniec. A tutaj bez 20 minut pod prysznicem sie nie obejdzie czasem... Do tego właśnie owłosienie tak łap jak i podwozia (ta firanka cholerna:D) są bez porównania do jamnisia:) zwłaszcza krótkowłosego. Tony ziemi przynoszone na samych łapach ( w sensie stopach:)) i przez 5 minut pod prysznicem, i wciąż leci czarna woda... aaaaa :watpliwy::watpliwy:
  17. [quote name='weszka']Wzruszyłam się życzeniami :) Wprawdzie troszkę po czasie ale co tam, wtedy mnie nie było. Tazz ma równie udane błotne pomysły co Furla. [B]Kiedyś za to zatłuczemy[/B] :angryy:[/QUOTE] Popieram :evil_lol::evil_lol::mad::mad::mad:
  18. [url]http://i55.tinypic.com/29y9u1.jpg[/url] ależ karmnik fajny:)
  19. [url]http://img18.imageshack.us/img18/3091/12032011071.jpg[/url] wyszła jakby była malutka:)
  20. [quote name='greatmadwomen']Współczuję Ci naprawdę lecz przynajmniej Tazzman miał chwile radości :evil_lol:[/QUOTE] O tak i to jaką :D Dlatego jak juz na samym wejściu się położył w tej blotnej kałuży to juz machnełam ręka bo i tak musiałamgo już wykapać i go nie goniłam za bardzo z tych blotnym kałuż :D
  21. Zaliczył zaliczył, ale to koszmar był:( Nadal ma trawe, i jakies patyczki w siersci:(
×
×
  • Create New...