Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ahedok']haha, podejrzewasz labki o masochizm?! :diabloti:[/QUOTE] Hmmm wiesz, życie mnie nauczyło, że labki lubią różne dziwne zabawy. Wpaddanie w całym pędzie w ludzia... w inne psy... musza to lubić skoro tak robią :D
  2. [quote name='deer_1987']No no tyle fotek na raz :razz:[/QUOTE] Bo ostatnio doje raz a dobrze :lol: [quote name='deer_1987']Eh cos za szybko moj post poszedl :razz: i masz nad... oczywiscie ze sie podoba :loveu:[B] pewnie jak slonko wyszlo to zaraz inne warunki do zdjec to ladniej wychodza [/B]:)[/QUOTE] No i zepsuła moją radość, że jednak wychodzą mi ładniej dzięki mnie a nie pogodzie :( [quote name='ahedok']jasne że się podoba Tazzio :D śliczne zdjęcia a jak oczęta? bo po fotkach takie zaczerwienione :([/QUOTE] No zaczerwienione będa ale on ma takie zawsze ewentualnie takie fest czerwone albo różowe. Białe ładne ma tylko jak mu zakroplę...
  3. [CENTER][B]Odcinek szósty... Moje śliczności ahhh:multi::multi::multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1180.jpg[/IMG] [/B][LEFT]Mam wrażenie, że jakoś zdjęcia mi lepiej wychodzą:multi::multi: (niektóre oczywiscie:eviltong: ) Podoba się Tazzio?:cool3: [/LEFT] [/CENTER]
  4. [CENTER][B]Część piata: Po prostu Tazzman :razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1169.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1170.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1171.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1191.jpg[/IMG] I za chwilke odcinek szósty ostatni [/B][/CENTER]
  5. [CENTER][B]Część trzecia: Patyczek Tazz i konkurencja w osobie Apusa :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1182.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1184.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1183.jpg[/IMG] Częśc czwarta: Tyron I Tazzman [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1167.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1187-1.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
  6. Niedawno wrócilim my z wybiegu padam. Oczy na około głowy i wogóle wszczedzie zatrzęsienie psów masakra! Ładna pogoda to i sobie ludzie przypomnieli, ze pies się wybiegac potrzebuje :mad::mad: Chyba z 15 afer zębologicznych heh Ale mamy zdjęcia :loveu::loveu: Nawet 17 zdjęć ale sie tak zastanawiam czy wrzucac wszystkie czy poprostu jedno najładniejsze :evil_lol::evil_lol: Ale niech będzie wrzuce wszystkie najwyżej następnym razem sie odgranicze do jednego najładniejszego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [CENTER][B]Część Pierwsza: PIŁKA[/B] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1185.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1181.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1186.jpg[/IMG] [B]Część druga: PATYCZEK[/B] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1175.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1174.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. Mi tez sie nowe ubranko bardzo podoba:)
  8. [quote name='ahedok']jak uwielbiają, to pewnie potrafią, bo inaczej co to za zabawa by była, tonąć w rzece? :D[/QUOTE] Zalezy kto co lubi :evil_lol:
  9. Hey :) [url]https://lh6.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TaG1g74FDxI/AAAAAAAADgo/ZAszOwWLUEw/DSC_0121.jpg[/url] oprocz doooopek najbardziej mi się rzutneła piekna wody w oczy:)
  10. [url]http://i52.tinypic.com/5akgvp.jpg[/url] a cóż on tak fika :)
  11. [quote name='Rudzia-Bianca']No to czekamy :)[/QUOTE] I nadal czekamy :)
  12. [url]http://img36.imageshack.us/img36/7080/10042011005.jpg[/url] ale mutant :) [url]http://img864.imageshack.us/img864/8017/10042011019.jpg[/url] :loveu: Cos jeszcze miałam napisac ale kurcze zapomniałam hmmm
  13. Tak mi się właśnie obijało po mózgownicy, że to przez szelki :) Ale nie chciałam się wychylac na wszelki wypadek jakbym sie myliła jednak :)
  14. [quote name='Doginka']Chodzi o Wasz wybieg dla psów, a ja myślałam o wystawie:roflt:[/QUOTE] Heheh :) A skąd ja z Tazzem na wystawie :lol: Wybieg wybieg:)
  15. [quote name='Doginka']Jeśli to był szczeniak, to pewnikiem po to, zeby się obył z ringiem i w przyszłości nie bał;-)[/QUOTE] Nie raczej nie szczeniak. Duży był. Eee to jest jak na miniaturę;) Wydawał się w pełni "wyrosnięty" jak już się zorientowałam, że to sznup. A nie zorientowałabym się w życiu gdyby włascicielka się nie odezwała do psa swego, że"zobacz taki jak Ty tylko duzy" w odniesieniu do Tazza :D
  16. Oooo Białaski :loveu: ja wczoraj na wybiegu białąska spotkałam :) Ale myslałam, że to pudel:mdleje: Strasznie zestresowany psiak był, jak tylko jakis piesek podszedł to piszczał i skowyczał i na ręce był brany... :shake: nie wiem po co na ten wybieg przyszli...
  17. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_50354184.jpg[/url] można się zastanawiac czy ona do przodu czy do tyłu:) Przednia noga przód tylna tył a prawe łapy na ziemi:)
  18. [quote name='Doginka'] A ha:lol: Jest wolność słowa i każdy może mieć swoje zdanie;-)[/QUOTE] Takie małe niedomówienie:)
  19. [quote name='Doginka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16668196#post16668196"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A ja sie podpisuję. Łapy i firanka na brzuchu tez mi nie pasi troszku jakby za długa i jakaś taka dziwna. Ja laik jestem ale piszę co widzę;-) [/QUOTE]Lotos nie ma za długiej firanki, tylko taką ma rozbudowaną klatę. To się nazywa głęboka klatka piersiowa - pożądana u samców;-) [URL]http://i56.tinypic.com/28jh203.jpg[/URL] [/QUOTE] Ale ja nie pisałam o Lotosie :) Tylko o przeciwniku :) Że on ma jakąs ta firanke dziwna:) EDIT Na moje laickie oko. Może jednak nie powinnam się odzywać:oops::oops:
  20. [QUOTE]Podczas pory karmienia Carmen pożera swoje z szybkością światła (stosując znany wzór E=MC2 - w Carmenim tłumaczeniu to oznacza chyba że energia = miska razy konsumpcja do kwadratu) :diabloti:[/QUOTE] O padłam :lol: [QUOTE]Widząc, że z boków nie da rady ... zaczyna wczołgiwać się od tyłu miedzy tylne łapy Lumpa i tak czołgajac się POD BRZUCHEM Lumpa próbuje dobrać się do jego miski!!! :crazyeye:[/QUOTE] :mdleje: [QUOTE]Niestety nie daje się namówić na to, żeby coś jej "do słuchu" powiedzieć... :roll: może w końcu jednak się zirytuje i tym razem Carmen zaliczy jakąś "kąpiel w rosole" tak jak kiedyś kot :eviltong: W przypadku kota poskutkowało doskonale :diabloti:[/QUOTE] Chyba rzeczywiście by jej się przydało :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka']ja myślę, że to perspektywa nam robi psikusa bo musiałby być wielkości wilczarza :D[/QUOTE] Bardzo zjawiskowy ten psikus:)
  22. Łooo to ja nie zakodowałam o wystawie bom się na szczeniorkach skupiła :D To wiec ja 3mam kciuki za jutro aby się stało tak jak chcesz bo ja nie wiem co tam potrzebujecie z tej wystawy :)
  23. byłby bardziej pracowity jakby sie przyjaciólka nie pojawiła:)
  24. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_53267a5b.jpg[/url] o to mi chodziło:) Jak zwykle wziełam zamiast adres obrazka to adres odnosnika:D
×
×
  • Create New...