Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. to ja Cie do znajomych zaprosiłam;) Przynajmniej wiem kogo mm szukać na wystawie :lol:
  2. [url]http://img846.imageshack.us/img846/2509/dscf5376u.jpg[/url] alez ma długi język :lol: Noo historia dobrze ze się dobrze skonczyła :)
  3. Tazzowi im bliżej zadu tym dłuzsze włosy wystające ponad palce od 1cm do 2cm :o a on był 25 kwietnia robiony :lol: Felutek dba o Twój kręgosłup ;) A wczesniej o stan portfela ;)
  4. wilczy zew: Pod wzgledem zdjec jak Tazzman: [url]http://img834.imageshack.us/img834/3065/dsc00671zg.jpg[/url] nie bede na Ciebie patrzec :lol:
  5. [quote name='malawaszka']nie żartowała - na prawdę stał i pilnował :D[/QUOTE] łooo matko :roflt: masakra ;) Może rzeczywiście dobrze, że nie macie ;)
  6. [quote name='westie_justa']Ale troszeczkę jej główka oklapła xD ale dziękujemy;)[/QUOTE] Niewazne, że oklapła;) Podoba mi sie :lol:
  7. Ale tylko deczko :lol: :)
  8. [quote name='malawaszka']e tam! sąsiad płot ma i pół dnia stał i pilnował żeby mu nie rozwalili bo mieszka na zakręcie :D [COLOR=navy][B]Haaaaaaaa, żartujesz? :D[/B][/COLOR] Wilczy zew - super te obroże są - mamy taką bordową :lol: a fioletową też bym chciała - okaż całego psiura co takie wycinki prezentujesz?[/QUOTE] Własnie własnie;) [quote name='wilczy zew']([COLOR=slategray]już wróciła z tego pikniku[COLOR=black]) ja chcę łańcuszek z blaszką do grawerowania,taki jak jambi pokazywała zielona to dla mnie ekstrawagancja [B]malawaszko[/B],nie znam się na kompach,ja tylko na laptopie harcerzyki i pijani(za moich czasów)ale to sztuka amfibię utopić [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Ja musze łańcuszek heh. Po pierwsze egzamin z PT się w takowym zdaje :mdleje: a po drugie nadal mam problem z Tazzem i psami ujadającymi za bramami heh Ekstrawagancja? Dlaczego?:)
  9. hmmm w sprawie kompa ja nie pomoge bo ja sie nie znam :niewiem: [QUOTE]to takie niespełnione harcerzyki [/QUOTE] Nie dobra kobieto ja tutaj jem... prawie umarłam :lol: [QUOTE]cudowali tu amfibią, jeździli w te i wewte, nabombieni jak wieprze... i co? i się doigrali - utopili tą amfibię - gigantyczny pojazd, i teraz leży i kwiczy w bagnie hahaha[/QUOTE]:roflt: hahah [QUOTE]ciekawe co jutro będzie [/QUOTE] Kurcze szkoda, ze plota nie macie w sensie ogrodzenia bo się niebezpiecznie robi :razz: EDIT wilczy zew Ale ładna... ja się zastanawiałam nad taką zieloną ale zieloną juz mamy obrozę heh. teraz choruje na fioletową... :mdleje: ale najpierw msuzę łańcuszek kupić :(
  10. [quote name='Fides79']no przed wyjazdem podgoliłam mu dupinę i ucha deczko ciachnełam nożyczkami, a po powrocie znów ucha, grzywkę i lapy, ale tez nozyczkami, nic wiecej nie robiłam :p poczekam jeszcze, pod koniec czerwca go pewnie objadę :cool3:[/QUOTE] No mi się na zdjeciach na grzbiecie wydaje mało zarosnięty... ;) Może źle widzę a jak Ty to widzisz?:) Tazzman juz dośc długa ma na grzbiecie.
  11. na tym zdjęciu bardzo mi się Doti podoba :) [url]http://img90.imageshack.us/img90/9603/dscf0593s.jpg[/url]
  12. [quote name='Fides79']eee no odrobinke zarósł, szczególnie ze był tak "na golasa" ciachnięty :lol: najbardziej widac po uszach i po tułowiu, tzn 1/3 tułowia, tak od szyi, jakos wiecej siersci ma w obrębie noszenia szelek ;)[/QUOTE] właśnie odrobinke :) Tazzman był pod koniec kwietnia a już zarośnięty niesamowicie ;) i myślałam, żeś Felutka gdzieś po cichu oporządziła;)
  13. [quote name='wilczy zew']a malawaszka mnie zleje za śmiecenie :errrr:[/QUOTE] Eeee nie zleje ;) Malawaszka zajęta jest piknikiem :lol: albowstaw u mnie :evil_lol: edit [quote name='Fides79']no ja F kupiłam zielone szele na wystawie a u Taks dokupiłam smycz pod kolor i jest identiko, a zdjecia moze wstawie jutro;)[/QUOTE] Oooo super dobrane ;)
  14. [B]wilczy zew[/B] zdjecia pokaż :evil_lol: EDIT: Kinga Ty tez :lol: Tazz tą zieloną co łazi teraz tez ma z bazarku od Taks
  15. [quote name='Fides79'] Sandra, jakoś na początku kwietnia chyba (kurcze nie pamiętam) :roll:[/QUOTE] Kurcze i on tak mało zarósł?:o Albo nie widze na zdjęciac h zarośnięcia;)
  16. Ale zatrzesienie ONków ;) I cóż ja mam powiedzieć? CUDO Kobi :loveu: EDIT [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/l14.jpg[/url] FOXI też Cudowności ;)
  17. [quote name='FredziaFredzia']No tak - przecież nie po to jest drugi termin, żeby zaliczać w pierwszym. :diabloti:[/QUOTE] hehehe Na studiach było: "nie na 1 nie na 2 ale na 3 :lol: I tak się poprawiłam :lol:
  18. [url]http://img577.imageshack.us/img577/6679/02052011.jpg[/url] czesc F. ;) Kinga, kiedy go obcinałaś?:)
  19. [quote name='malawaszka']zrobie foto jak to teraz fajnie wyglada :)[/QUOTE] dla mnie to juz fajnie wygladało jak go malawaszko od weta przyprowadziłas heh
  20. [quote name='weszka'] Przep... ale nie jestem zbyt przytomna. Właściwie od wtorku niewiele sypiam, a teraz ciągnę dobę bez snu w ogóle więc musisz mi wybaczyć ;) [/QUOTE] Alez ja się nie gniewam ;) Domyslam się, że troszku zombi juz jestes :evil_lol: A Totek sie nie popisał hehe
  21. [quote name='FredziaFredzia']Od 10.30 zaczyna się wystawianie, ale nie znam dokładnego planu jeszcze. Będzie 9 samków :) Będziesz?[/QUOTE] Taaaak :lol: wczoraj została decyzja podjęta, że nie ide na egzamin :lol: I mam nadzieje ze mi tak zostanie :multi: Zalicze w drugim terminie;)
  22. [quote name='ahedok']dzięki wielkie, ale z tą mokrą brodą to niezbyt wychowawcze :diabloti: ;) ;)[/QUOTE] Ciocia jest od rozpieszczania :lol:
  23. [quote name='weszka']Doginko wygrałaś - jest 5 psiątek :) no chyba że będzie psikus ale z obmacania wynika, że raczej nie. [/QUOTE] Czuje się pominieta... Miałam proroczy sen :lol: [quote name='Saththa']a mnie się śniło dzisiaj 5 osobników Silverkowych :loveu: Pomiziaj mamusie i Totka;)[/QUOTE] :evil_lol: I łoooo matko jakie maluszki, kluski takie aaaaa, cudo :iloveyou: tfu tfu
  24. [url]http://img14.imageshack.us/img14/599/dsc0032du.jpg[/url] kurde jaka róznica między tym szyciem a poprzednimi :mdleje:
  25. Noooo Wszystkiego co w psim zyciu najlepsze. Duzo powodów do merdania ogonkiem ;) Mokrej brody :lol: [IMG]http://ekozwierzak.pl/images/431691124169250375995.jpg[/IMG] [IMG]http://demi.zwierzetaludziom.pl/wp-content/uploads/2009/12/tort.jpg[/IMG] [IMG]http://www.futrzakowo.pl/image_func.php?img=gfx/2102694f6d827fff908f23c9a7b5f06e.jpg&maxwidth=200&lang=pl[/IMG] [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_7960.jpg[/IMG] :multi:
×
×
  • Create New...