Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']pamiętaj o wąsach,też pod spodem zrobi się kołtun[/QUOTE] Hmmm nie rozumiem :lol: Czesze całosciowo góre i dół...
  2. [quote name='wilczy zew']broda boli,wiesz naszemu poza wyczesywaniem pierzemy brodę,ja się dziwiłam co ta broda taka marna :lol:[/QUOTE] No i skoro boli to pani ścieła. No cóż ja się przyznaję bez bicia, że to moje zaniedbanie wynikało z niewiedzy. Ja mu czesałam brode owszem ale jak się okazało tylko zewnetrzna warstwe. Pod spodem miał tragedie. teraz codziennie jest broda myta i rozczesywana. Ano marna;) Chopciaż teraz i tak już ma ją długa;) wiec ładnie odrosła, nie wiem może nie widac tego na zdjęciach bo on na zdjeciach zazwyczaj ma brudna i mokra ta brode :lol: [quote name='Lucky.']super masz ten kolor włosów! u mnie też lało, może z 30 min temu, akurat jak byłam z M na spacerze:P[/QUOTE] Oooo to musieliście mocno zmoknac;)
  3. [quote name='Fides79']no i do nas tez cos sie zbliża, chmury ciemne się zbierają i duchota straszna, jednak ne idzie to od strony Szczecina, a bardziej od W-wy :roll:[/QUOTE] U mnie już troche mniej pada ale waliło tak, że przez moment myślałam, że grad a to tylko takie wielkie krople. [quote name='wilczy zew']ja tak trochę nie w temacie :oops: dlaczego Tazzikowi broda musi odrosnąć :shake:[/QUOTE] Ponieważ w październiku 2010 roku Tazzio miał zgoloną brode. Moja ewidentnie wina nie dopilnowałam heh i sie strasznie skołtuniła i trzeba było ściąc. Tj nie wiem może i dało by rade rozczesac ale zaznaczyłam na wstepie, że jesli ma byc bolesne to niech zetnie bo to moja wina a cierpiałby Tazzio;)
  4. [quote name='Fides79']no troszkę odpokutowałaś, ale tylko TROSZKĘ ;) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1483.jpg[/url] tu ładnie widać, jak bródka nieszczęsna odrasta, ale coś wolno jej idzie[/QUOTE] no odrasta odrasta;) Ale u mnie leje :o
  5. Hallooooo co tam u czarnuchów?:)
  6. [quote name='deer_1987']No troche odpokutowalas :razz:[/QUOTE] no to sie trochę cieszę;)
  7. No i co ja mam pisac hmmm Sherry jak zwykle kochana a Niunia mam wrazenie ze się coraz czesciej usmiecha;)
  8. no to za jakis czas bedą jeszcze słodkie maluchy mamusi i synka :mdleje: ehhh
  9. [quote name='WATACHA']W sumie może i czytałam, ale ja mam sklerozę :)[/QUOTE] A to ja tez tak mam ;) że zapominam ;)
  10. swoją droga ciekawa jest płci szczylka... Może akurat chłopczyk...
  11. [CENTER]I ostatnie moje wygibanie :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1535.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1537.jpg[/IMG] I to by było na tyle... I mam nadzieję, że trochę odpokutowałam brak zdjęć :evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  12. [CENTER]I tak sobie pomyslałam, że dawno zdjęc nie było... I mam mały bonusik :oops: Foto relacja z szarpania się szarpakiem... Bardzo prosze;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1530.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1531.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1532.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1533.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1534.jpg[/IMG] cdn. [/CENTER]
  13. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1498.jpg[/IMG] Aż mnie bark boli jak patrze na to zdjecie :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1521.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1522-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1523.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1524.jpg[/IMG] cdn. [/CENTER]
  14. Przywlekłam zdjecia tarasowe ;) Zapraszam ;) [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1482.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1483.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1484.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1485.jpg[/IMG] Mój Filozof :iloveyou: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/tarasowo%20szarpaniowo/DSCN1496.jpg[/IMG] cdn. [/CENTER]
  15. [quote name='weszka'] Poza cudnymi widokami to jest jednak co robić przy nich (a dopiero się zacznie jak podrosną), a poza tym o porządnym wyspaniu się póki co mogę zapomnieć[/QUOTE] A w to to ja nie wątpie ;)
  16. [quote name='WATACHA']A to nie doczytałam.[/QUOTE] :) i tak bywa ;)
  17. [quote name='eria']Zastanowię się czy podzielę się choćby paroma :D No cóż, rozmowa o sznaucerach skończyła się na tym ojoj , ale chodziło pani zapewne o to,że pies sznaucer to wyzwanie,ciężki orzech do zgryzienia i masa ciężkiej pracy,żeby wyprowadzić go 'na ludzi' ;) Z czego ja sobie zdaję doskonale sprawę i jest to jeden z powodów,dla których sznaucer- po Foxi. Żeby poświęcić mu 100% mojego wolnego czasu. Ja miałam Kreosia - ktoś kiedyś zrobił kawał dobrej roboty z tym psem, że było to tak dobre zrównoważone zwierzę i ja zbierałam tego plony . Tym razem ja będę to ziarno siać przez kilka lat by potem mieć tak cudnego ułożonego psa.[/QUOTE] No i ja w co ja się wpakowałam :scared: :lol:
  18. [quote name='malawaszka']panikarz i jak dziobie w łapki to jest dramat :lol:[/QUOTE] Noooo wiesz trzeba zaznaczyć, ze dziobie w ARYSTOKRATYCZNE łapki :lol:
  19. [quote name='weszka']Ja tak spędzam większość dnia - siedzę i się gapię :loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG][/QUOTE] zazdroszcze;)
  20. [quote name='malawaszka'] hahaha to jesy mega skupienie bo ksiąciunia kłują w stopy skoszone trawy :evil_lol: i chodzi po nich jak za karę :D[/QUOTE] Haaaaaa, że taki delikutasny? :lol:
  21. I jak zwykle podzielisz się paroma :lol: A dlaczemuż to Pani tak ojojowała?:)
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia] Raczej nie wydaje mi się żeby ściółka wywołała nowotwór u szczura. Te zwierzaki ogólnie mają bardzo silnie obciążone geny tym schorzeniem i niestety jest to jedna z najczęstszych jak nie najczęstsza przyczyna ich śmierci. Sama zmagałam się z tym cholerstwem u jednej ze swoich szczurzyc, przeszła jedną operację ale nastąpił nawrót choroby po pół roku i niestety była za słaba i za stara na kolejną operację...po pewnym czasie pojawiły się przerzuty i kluseczka odeszła za TM. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] No cóż ja tez byłam zdziwiona. O obciązęniu genetycznym wiem. Może był tam jakiś czynnik który przyspieszył rozwój choroby... W każdym razie na 4 znajdujące się w klatce wszytskie 4 niestety odeszły.
  23. kurcze ja tutaj byłam czytałam oglądałam i nie skomentowałam... :hmmmm: Dziwne. Hmmm chciałam pogratulowac ale skoro piszesz, ze ejsteś nie zadowolona to ja nie wiem co mam zrobić :niewiem: Pogratulować mamusi Kashmira mogę;)
  24. Haaaa [url]http://img600.imageshack.us/img600/1303/dsc0067w.jpg[/url] super;)
×
×
  • Create New...