-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='eria']Weszki nie ma cały dzień - to chyba coś znaczy ???? :)[/QUOTE] O 15.44 była;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi'] albo to ... upiekłabyś dwie pieczenie na jednym ogniu, pozbyłabys się i mszyc i pikniku ;)[/QUOTE] Ooooo dobre :) Ja tez 3małam. nawet jak nie napisałam to 3małam bo ja zawsze 3mam i czesem nawet jak pisac nie mam ze 3mam bo tak 3mam ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AnkaG']he he - sistrzenica co ślubuje ma 30 lat :) a syn 22 :)[/QUOTE] Nie rozumiem.... jaki syn? :hmmmm: A in no własnie kreacja koniecznie! ;) P.S Alez mnie zaszczyt kopnął ;) Dziękuję za zaproszenie do znajomych :cool:
-
[quote name='Fides79']nooo przy takich upałach to rosołek raczej nie jest wskazany do przewożenia, chyba ze zamrożony w torbie termoizolacyjnej Jak sobie gotujecie zupki to po ugotowaniu schładzajcie wstawiając do zlewu z zimną wodą ( w razie potrzeby wode wymieniamy kilkakrotnie) i przechowujcie w lodówce, podgrzewając w małych porcjach. AAA i nie merdajcie w tych zupach łyżką którą oblizywaliście, każdorazowo po spróbowaniu np czy dosyć słona, myjcie łyżkę, bo inaczej zupa skiśnie nawet wstawiona do lodówy :)[/QUOTE] [quote name='Tekla64']a byla u was burza po ugotowaniu lub w okolicach? w brew pozorom stare porzekadlo sie mocno sprawdza w tych wypadkach zwlaszcza wlasnie z rosolem niesttey o dziwo szybkiej poprawy i daj znac jak aukcja trzymam kciuki jak jeszcze trzeba[/QUOTE] Oooo kurde co Wy mówicie... I oblizywac tez nie? jestem w szoku... Mam nadzieje, że zatrucie przejdzie!
-
[quote name='weszka']Miło, że sobie tutaj ucinacie pogawędki ;) a nie tylko w kółko "i co?" :eviltong: Bo NIC :roll:[/QUOTE] nop to czekamy dalej;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']a propos basenów [url]http://demotywatory.pl/3141608/Usmiech-uzewnetrzniajacy-radosc-z-zycia[/url][/QUOTE] Widziałam już :lol: [quote name='deer_1987']Ano pada i pada..[/QUOTE] Przestało [quote name='Doginka']U nas tylko grzmi, ale bez deszczu;-):lol:[/QUOTE] Teraz juz łądnie ejst. Tak w sam raz akuratnie ;) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Łooo ale mnie omineło :lol: Ja tez chcem zdjęcie Pana :) Daj popatrzeca nie sama oczy cieszysz chwalisz się nam i pokazac nie chcesz :D -
[url]http://images8.fotosik.pl/2084/27b4060c78c6f347med.jpg[/url] ha ale się wystawia :lol: Hmmm Tygrys jakoś wyrósł :lol:
-
[quote name='Doginka']Jak to, Irys w swoje urodziny zostanie bez Pańci:crazyeye:[/QUOTE] HAŃBA!! :mad: oj oj nie ładnie;) chociaż on i tak nie wie ze ma urodziny :lol:
-
[quote name='Doginka']A ja nie słyszałam nawet o czymś takim jak Włocławski Anwil:oops:[/QUOTE] Szczerze to ja tez nie ;)
-
Ahhhh ahhh i jak Tam mamusia?:)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']Ale chciałaś dobrze - liczą się intencje i dobre serce a za innych ludzi nie możesz odpowiadac. [COLOR=darkgreen][B]Ano racja;) [/B][/COLOR] A przy okazji chciałam Wam powiedziec że mam na dachu super przystojnego faceta. Nie mój - tylko dach mi maluje :) Dawno nie widziałam takiego na żywo. I to wiecie taki obiektywnie , klasycznie po męsku przystojny. Musiałam sie wygadac bo TZ-t zazdrosny. Hahaha[/QUOTE] Hehehehehehhehe :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ariss']dokładnie tak:)[/QUOTE] Heh a wiecie ze nie można byc pazernym? Nawet na foty :lol: A co do Tazza już oglądniety - nic nie ma ;) A do pogody to pada... a ja na basen jade... jakbym wiedziała to bym na basen codziennie jeżdzić chciała coby padało;) -
ariss 3 letni był psiak ;) I jak tam małe kluski?:)
-
[quote name='Doginka']Powiem Ci, ze chyba wszystkie Sasquehannowe psy są takie zrównoważone ;-)[/QUOTE] to tylko pozazdrościć;) Ja czekam na Tazza az dorośnie :D
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Ale nam wciąż za mało:lol:;-)[/QUOTE] Aaaaa ;) No chyba, że tak ;) -
[quote name='ariss']to ja wolę nie wiedzieć jakie są te z Białego bo moje są w górnej granicy wzrostu:lol: choć przyznam, że nie mam pojęcia o kim Ty mówisz:evil_lol:[/QUOTE] Hmmm ewentualnie z bydgoszczy. Pan wymieniał nazwe hodowli ale zabij mnie.... nie pamietam :niewiem: wiem natomiast, że Twoj miot "K" jak i mamusia, bardziej mi się podoba ;) Zdecydowanie bardziej :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ariss']za mało tu zdjęć:mad:[/QUOTE] noooo przecież dziś dodawałam :mdleje: -
[quote name='ariss']czemu nikt nie chce psów:mdleje: miot planuje na przełomie 2011/2012 a już mam wstępnie zmówione 4 sunie o psa nawet pytań nie ma:evil_lol: wszyscy tylko suki i suki a psy przecież są takie efektowne:loveu: Jaki ten świat mały:razz: pewnie dlatego piekły mnie uszy, musieliście mnie nieźle obgdywać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hmmm nie, to obgadywanie nie było. Pan podsumował, ze Twoje sa troche mniejsze od tych z tego Białego czy bydgoszczy hmmm. No kolezanka teraz tez ma suczke ;) która zresztą przewineła się pare razy u mnie tj u Tazza;) A co do czemu suczke to ja nie wiem.... Ja się nawet nie zastanawiałam, wiedziałam, ze będzie samiec ;) wiec nie mam pojęcia ;)
-
[quote name='Doginka'] Znam zachowania swoich psów (nawet Lotos jest już przewidywalny), dlatego nie obawiam się im robić foty jak leżą przed oknem na blacie kuchennym;-) A one mogą tak leżeć prawie w bezruchu bardzo długo:lol:;-)[/QUOTE] Toz napisałam, że Tazzowi bym nie pozwoliła ;) Bo to głupota, echo w głowie i ciapa w jednym ;) Nie podejrzewam Cię abys ryzykowała tylko na potrzeby zdjęcia ;) Toc i tylk oo Tazzie pisałam;)
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a ja się cieszyłam, ze te mrówki mi ratują krzaczka a to gadziny sobie hodują mszyce na MOIM krzewie!!!:2gunfire::chainsaw::snipersm: jutro się policzymy :diabloti:[/QUOTE] Ja wiem, ze to ogólnie nie jest smieszne ale.... :roflt: Ja przepraszam nie moge :roflt: :roflt: :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Łojjj mi watacha przypomniała, ze i ja mam gołębia... ale na sumieniu chyba. Jak w gimnazjum byłam jeszcze to rano jak śniadanie z mama jadłyśmy to przez okno mama mi pokazuje jak kot na gołębia poluje.... Ocknełyśmy sie obydwie jak kot rzucił się na tego golebia wypadłysmy z domu kot uciekł gołąb został. I nie chciał odleciec. A u mnie tj u mamy dużo gołębników no wiec myślę sobie pewnie taki "naszejszy" w sensie nasz ;) Gołąb się kręcił po ogródku, dziwnie głowa kręcił sam się wciąż kręcił, nie odlatywał ja się zdziwiłam ogólnie. Wspólnie z mamą doszłyśmy do wniosku, że widać ten kot m u coś zrobił :( Ja w każdym razie zebrałam się i poszłam do jednego pana co to wiedziałam, że gołębie ma. przed 8 rano było, na szczecie nie spał;) Wymyśliłam sobie, że pewnie pozna kogo to gołąb. Poszedł ze mną i zabrał tego gołębia. I tak z poczuciem spełnionego obowiazku poszłam ja sobie do szkoły. dzień później spotkałam kolegę który tez gołębie miał. Okazało się, że to był jego gołąb i niestety miał kręćka. Wiec Pan który poszedł ze mną i go zabrał za rogiem skręcił mu szyję bo to zaraźliwa cholera bardzo. Kolega stwierdził, że jakby mu go (gołębia) do gołębnika przyniosła to by mnie zabił. Heh obawiam się, że ta historia się nie liczy. Uratowałam od kota a przekazałam w zabójcze ręce ludzia heh:(