Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']znowu przyleciałam z wywieszonym językiem a tu nic...[/QUOTE] Przepraszam :oops: budujemy napięcie;)
  2. O kurde :mdleje: to chyba gorszy typ człowieka jest co od tego mu wisi, ktory przejdzie obok głodzonego psa... bo ten typ chce się jeszcze na tym dorobić... na nieszczęsciu psiego przyjaciela... :eek2::eek2: A jak tam Zbynio?:lol:
  3. [quote name='malawaszka']ożesz myślałam, ze już będą zdjęcia dzieci z tu dalej napięcie laski budują :lol:[/QUOTE] Alez oczekiwane te szczeniaczki :lol:
  4. Ogólnie przyłączam się do postulatu o kreacje na zdjęciu z modelką :lol: Burzujki maja najlepiej :) A na FB zdjęcie o które nagabywałaś:razz:
  5. Mój dlugołapek :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1480.jpg[/IMG] W szczecinie grzmi jak cholera :razz:
  6. [quote name='zerduszko']Zmotywowałaś się?[/QUOTE] hmmm................ Ok:) Mam parę;) EDIT Zrobiłam ;) Nieciakwe w sumie bo jakies ciemne :niewiem: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1470.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1475.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1478.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1481.jpg[/IMG]
  7. [quote name='lilo']Trzymamy kciuki za mamusię i małą bandę szkrabów :)[/QUOTE] a tam małą bandę... :lol:
  8. [quote name='malawaszka']:roflt: no to już jest problem :lol: [/QUOTE] to nie jest zabawne :shake: dlatego zazwyczaj go nie ma w tym samym pomieszczeniu :lol:
  9. Przeczytałam całość :) i dopiero obejrzałam filmik, super ;)
  10. [quote name='Margi'][URL]https://picasaweb.google.com/Remireich/NaszaRodzinnaDziaKa[/URL]# [URL]https://picasaweb.google.com/Remireich/DziaKaW2009r[/URL]# [URL]https://picasaweb.google.com/Remireich/OkoWOkoZNatura[/URL]# [URL]https://picasaweb.google.com/108238945320999276552/DZIAKA2009WiosenneKwiaty?authkey=Gv1sRgCOHn3OXt6JW8ew[/URL]#[/QUOTE] Przepiękne :)
  11. Oj oj to Ci się porobiło... 3mam kciuki za niego coby się "wylizał" :kciuki:
  12. Ahhh to leniuchujcie sobie coby aby jak przyjdzie czas mieć siłę. 3mam kciuki :)
  13. [quote name='klaudusia0219']oj tam nic się nie stało :D[/QUOTE] super ;) [quote name='Tekla64']a u nas tez popadalo dzis ale dalej duszno i widze ze tyz mala ochota na zdjecia hihihi[/QUOTE] Heh zdjęcia będą się jk w oncu zmotywuję a w taki gorąc jest masakra heh [quote name='Doginka']Dzięki za nazwę pianki i za foto jak wygląda. Przynajmniej wiem czego szukać;-):multi: I fajne mają kolorki:lol:[/QUOTE] Bardzo proszę;)
  14. [quote name='Doginka']Matko ale ta Twoja silverka trzyma nas w napięciu:roflt:[/QUOTE] to fakt;)............
  15. [quote name='jambi']o ja Cie! to już perwersja! .... ... ale.... Ty mówisz cały czas o psie?[/QUOTE] Niestety :shake:
  16. [url]http://images8.fotosik.pl/2071/c09b8340dd1eb2bamed.jpg[/url] widze pietra :)
  17. Łaaaaa ilez masz rosin :0 i jeszcze wiesz jak się nazywają ;) A za kudłatymi kwiatuszkami bardzo się stęskniłam :loveu:
  18. [quote name='klaudusia0219']no różową piankę :D[/QUOTE] Aaaa w sensie na włosy :lol: sory nie załapałam :razz:
  19. No to widze krańcowe przygotowania skoro i Vesperka zmieniła miejsce pobytu. Czekamy :)
  20. [quote name='wilczy zew']co zobaczę wpis to lecę[/QUOTE] Mam tak samo jak Ty ;)
×
×
  • Create New...