Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Ale dobre wieści :) Super, że się Zuzi tak udało;)
  2. Oooo matko :mdleje: ja moge przenieść miałam się ofiarować. 20 zł/miesiąc- a jak znajdę pracę to pewnie dam radę więcej:)
  3. [quote name='Doginka']Ja trzymałam kciuki całą noc - przez sen też, bo zawiązałam kokardkę, żeby nie puszczać:lol:;-) W nocy pisałam do Ariss, ze stawiam na 5 chomików. A jak przegram, to stawiam Jej piwo na jutrzejszej wystawie:roflt:[/QUOTE] mnie się wczoraj sniło ze 5 bedzie :o I jak tam wiadomo cos jeszcze?:)
  4. Łooo matko jeszcze... No to 3 mam kciuki za poród i zdrowie i siły i ilość ;)
  5. Cieszę się, że już Ci lepiej.
  6. jakieszczurki malutkie :loveu: Przykro malutkiej :( [*] co za dzien heh
  7. [url]http://images8.fotosik.pl/2092/2fec825861763e55med.jpg[/url] alez ma mine cudowna!
  8. [quote name='Tekla64']przyjdzie czas beda male[/QUOTE] O dobrze prawi;)
  9. [quote name='wilczy zew']to wina wybiegu,że Tazzio ma taką wysmarowaną brodę a nie psiaka :eviltong:[/QUOTE] heheh Właśnie :diaboli: [quote name='Tekla64']jak to sprowadzila jak to sprowadzila???? Sandra sama wie ze Tazz ja bez smakow kocha ale taki skupiony to ino na cos mogl byc a ja bylam ciekawa czy to byla zabawka czy zarelko???? a jesli tak to odebralas to nie martw sie slonce moja banda tez mnie tak kocha jak mam cos do jedzenia bo normalnie.... to tyz mnie lubia ale nie az tak hihihi i to wsie bez zadnego wyjatku!!!!! a nie ino jeden[/QUOTE] Jest w porzadku;) On zawsze na smaka patrzy albo na piłkę ;) :) [quote name='Doginka']To ja Wam powiem, że doczekałam się wyjątku:lol: Lotos mnie kocha dla samego kochania, szczególne rano jak wskakuje do łóżka i mi twarz wylizuje menda mała:loveu::roflt: Dodam, ze w łóżku nie mam żadnych smaczków:roflt: Pozostała dwójka rano mnie kocha tuż przed wzięciem smyczy do ręki i zaraz po komendzie "spacerek":lol:[/QUOTE] No widzisz;) Mnie Tazzio kocha jak przychodzi na głaski bez smaczka;) [quote name='ahedok']skąd ja znam tą minę :eviltong:[/QUOTE] Hehehe
  10. w sumie dobrze, że Saga nie stróżuje bo by się pewnie darła troszku...
  11. [*] Bardzo mi przykro i szczerze współczuję :glaszcze:
  12. [quote name='weszka']Dlaczego Tazz miałby pracować za darmo ;) ? Lubi cię ale to jeszcze nie powód żeby przy okazji nie zarobić smaka ;) albo rzutu piłką hehe My też za darmochę nie bardzo chętni do pracy, nawet jak lubimy szefa ;)[/QUOTE] :multi: dziekuję :)
  13. [quote name='Doginka']O matko, to Dirki jeszcze jest gruba:crazyeye: Ale nas przetrzymuje:lol:[/QUOTE] A może to nie ona nas przetrzymuje tylko maluchy przetrzymują mamusie? :)
  14. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0063.jpg[/url] "akuku" :)
  15. a mnie się śniło dzisiaj 5 osobników Silverkowych :loveu: Pomiziaj mamusie i Totka;)
  16. Ale miziu miziu :loveu::)
  17. [quote name='Fides79']ja o koszykówce tez nie mam bladego pojęcia, ale o Anwilu zarówno o zakładach chemicznych jak i o druzynie trudno nie słyszeć, chociażby[B] przy okazji oglądania pierwszych lepszych serwisów informacyjnych[/B] [/QUOTE] Ja nie oglądam;) Bo mi zaraz ciśnienie skacze jak wiadomosci są;) czasem ni sie tylko zdarzy;)
  18. [quote name='ania90']sliczny :loveu:[/QUOTE] Dziekuje w imieniu Tazza [quote name='deer_1987']Lubi Cie, lubi![/QUOTE] :loveu: [quote name='Tekla64']pewnie ze cie lubi a co mialas w reku?[/QUOTE] Smaka w nagrodę, że przybiegł :lol: [quote name='zerduszko']Ale Ci się brudas trafił :D[/QUOTE] A to jest fakt :) [quote name='eria']aleś sprowadziła Sandrę na ziemię brutalnie !! Tazzio sznupiący w plecaku super !!![/QUOTE] No tak mnie lubi smaki kocha ;) A co do sznupania w plecaku, nie pytaj jak on wygląda (plecak) skoro Tazz wiecznie ma uświniona brode :lol: [quote name='Fides79'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01151.jpg[/url] po woli ten widok staje się normą :evil_lol: i jak nam zaprezentujesz psa z czystą brodą to wszyscy bedą sie dziwić ;)[/QUOTE] Hehehe gdzies chyba mam takie zdjęcia. Ale na wybiegu zawsze sie usmaruje;)
  19. [quote name='Marta_Ares']nasza :) fiolet do wyboru 20, 25 i 30mm, 40mm trochę jaśniejszy jest[/QUOTE] Kurdeeeeeee :mdleje: śliczny kolor :iloveyou: przemyślę. W sumie to nie mam co przeyslać bo jest cudo kolor tylko jakaś tasiemke czy coś musiałaby dobrac... a wogule musze kupić łańcuszek :(
  20. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-tDNN-f8lhEM/TezRc1Xov1I/AAAAAAAAC5c/kyHbCfYV7GM/IMG_9694.jpg[/url] "łojjj chyba tutaj jest głeboko" [url]https://lh3.googleusercontent.com/-eU1sEhe6QzE/TezRe05HWxI/AAAAAAAAC54/49oqeh4x1II/P6251967.jpg[/url] łoj jakie ma nabrzmiałe wymię cos się cielaczek nie stara mamusi ulżyć...
×
×
  • Create New...