-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC09396-1.jpg[/url] łooo alez cudo!!!!! -
[url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/czerwiec/P6154144640x480.jpg[/url] nooo kawał psa... ileż on ma futra alez mu goraco byc musi heh
-
[quote name='ahedok']wygląd nie ma nic do inteligencji [chyba że o plastiku mowa][/QUOTE] Oj niestety ma. Jak zostało napisane każde odstępstwo od normy tak jako i o plastiku czy emo, gotiku czy punku czy skinie... Wali ludziom po oczach A jak się wypowiesz na temat dresów? "kolejny dres idiota wział sobie pitta b chce zaszpanować"? Zyjemy w bardzo nie tolerancyjnym państwie. Na woodstocku np. zbijają się "normalni ludzie z okolic" i właśnie metale, punki... w niektórych momenatach wiele bym dała aby nie widzieć tych krzywych spojrzeń tych normalnych rzucanych w kierunku tych "nie normalnych" inaczej ubranych. A i nie zawsze się na krzywych spojrzeniach konczy.
- 21590 replies
-
Ja ogólnie praktycznie kawy nie piję ale z cytryną sobie nie wyobrażam :)
-
Heh a mnie się wydaję już abstrahując od tej sytuacji, że jak zawsze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a w tym wypadku od tego jakiego mamy psa, małego czy dużego. Przez 14 lat miałam jamnika i za czasów jamnika własnie podjełam decyzje, ze nastepny pies bedzie z rasy dużej. Decyzja została podjeta przy bardzo miłej współpracy włascicieli psów ras dużych którzy podprowadzali swoje wielkie i zjezone psy prosto na mnie, na dziecko (11-13 lat) i mojego psa. Wtedy dla mnie terror uskuteczniali właściciele psów ras duzych. W tej chwili w momencie gdy mam dużego psa nigdy misię to z spem dużej rasy nie zdarzyło. I nie zdarzyło mi się również aby mój duży pies keidykolwiek na ulicy zaczepił psa małego/sredniego czy też dużego. I nigdy tez w sumie do tej pory nie został zaczepiony przez małego podbiegacza. Właściciele dużych psów narzekają na małe, właściciele małych na duże. Ale skoro ja jestem w stanie nie doprowadzać do sytuacji w której mój duży pies podbiega do małego to dlaczego w odwrotną stronę to już nie działa? Bo małe pieski ( starając się nie generalizowac ale umówmy się, że Paniusie chodzace ze swoimi "maskotkami" w poważaniu mają to, ze któś moze sobie nie życzyć spotkania z jej pieseczkiem) zazwyczaj biegają luzem... Bo przecież taki malutki nic nikomu nie zrobi. Najczęsciej zapominają o tym, że mały pies w starciu z małym dzieckiem równiez może zrobić krzywdę, również dosięgnie do buzi. Ale niee niech sobie biegają a jak coś się stanie to przecież nie jest ich wina tylko tego drugiego psa co to na smyczy był :mdleje: Wielokrotnie był tutaj ten temat poruszany. I obawiam się, ze nigdy chyba nie dojdzie do takiej sytuacji w której to skonczy się terror podbiegaczy, tak dużych ras jak i małych :(
-
No na mnie działa. Ta musująca ;) Bo ona przeciw bólowa goraczkowa i cos tam ejszcze przeciw jest. Łooo kawa z cytryną?:o
-
Hehehhe Magda bedzie miała nalot dogomaniaków ;)
-
[quote name='Fides79']jadą, jadą, Ania pierwsza i nie ostatnia, to dopiero początek ;)[/QUOTE] OOoo to ktoś jeszcze się wybiera do Tekli rozumiem;)
-
[quote name='eria']Justa, tak to użytki są :) Dziś już nie byłam tak dzielna jeśli chodzi o pobudkę :) Jeszcze tyko dziś, jutro do pracy i [B]URLOP[/B] :) A Foksikowa z owczarków się bardzo ucieszyła -kolejne szczeniaki do zabawy jej dali :)[/QUOTE] Jedziecie do Sfory Hektora ?:)
-
[quote name='wilczy zew']fajnie wygląda zaczepiając taaakiegoooo duuużego kolegę :lol:[/QUOTE] hehehhe to samo pisać miałam :)
-
Hmmm wiecie ja tez słucham rocka, metalu i jeszcze cięzszej muzyki do tego czasem muzyki jeszcze jakies innej... I ja wcale nie umieram się w glany na czarno i w ogóle. Baaa glany miałam kiedyś na nogach przez 40 minut (na poczet "występu" i powiedziałam, że nigdy więcej :lol: Doginko nie rób niebieskich włosów... Bardzo dużo opinii słyszałam o tym, że niebieskie na głowie wyglądają tragicznie.
- 21590 replies
-
Łooj to takie szczekanie przy bólu głowy to rzeczywiscie nie miła sytuacja. a na ten ból głowy probowałas apiryne bayera ta musującą?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania90']oj to nie mila syt mialas[/QUOTE] [quote name='deer_1987']ale historia...[/QUOTE] [quote name='ahedok']oj, jaka niemiła przygoda ;/[/QUOTE] heh i dzisiaj kuluję szlag by to trafił... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Uwielbiam dogi niemieckie, a takie zachowanie jest bardzo niedogowe.. Rasowy? Skoro stało się z nim coś takiego nagle, to może porozmawiaj z właścicielką o zrobieniu jakichś badań mózgu? Często przyczyna takich zachowań siedzi właśnie tam. 'Szalony' dog to ogromne niebezpieczeństwo dla otoczenia przecież. Współczuję przykrej sytuacji.. :shake:[/QUOTE] Z tego co się orientuję to tak. Ogólnie w tej chwili próbują dojść do tego co się Ku%&*^!#a stało z nim bo był bardzo pokojowy. Burczy na każdego samca. Tj widzisz on wczesniej tez burczał i dominował ale poprzez wywrócenie i przytrzymanie ale nigdy nie używał do tego zębów. W tej chwili burczy i od razu chce iść. W tej całej "Naszej" sytuacji zareagował bez zadnego ostrzezenia i na dobrą sprawe nie wiadomo dlaczego... Ja w sumie głos podniosłam na Tazza ale nie wiem :shake: -
[quote name='Rudzia-Bianca']O tak zapach szczeniakowy ech kiedy to było :)[/QUOTE] Ja ostatnio na wybiegu włożyłam prawie nos w fafle szczeniaczka coby poczuć :lol: Bo to już podrośnięty szczeniaczek byłi tylko buzia mu pachniała :lol: Weszko co tam u Was?
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Dobrze że nie tylko ja tak mam :) i jeszcze brzusie maleńkie :)[/QUOTE] I pewnie jeszcze ten uroczy szczeniaczkowy zapach :mdleje:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']A cóż to się stało? :shake:[/QUOTE] Heh mamy na szkoleniu doga błękitnego. I coś mu się stało ostatnio zaczał się na samców rzucać z zebami. Do tej pory z tego co mówili to tylko przygniatał do ziemi w tej chwili już zeby poszły w ruch. Uszkodził trochę Tazzowego brata i spaniela. Wiec właścicielka kupiła kaganiec i własnie dziś przyszli p o raz pierwszy w kagańcu. No i do tego na tasmie był cały czas. Padła komenda siad zostań... a od nich oddzielał nas jeden pies- suczka w sumie. Tazzio zaczął się kłaść stawiać nie chciał siedzieć... no i pochyliłam się do niego praktycznie kleknęłam coby go podnieść do pozycji siedzącej i nie wiem czemu ale Dog się zerwał do biegu... Usłyszałam tylko jego imie podniosłam głowę i 2m od siebie zobaczyła pędzącego na nas doga :mdleje: jedyne co mi przyszło do głowy to rzucić się do tyłu i tak też zrobiłam ale w sumie nie zdarzyłam przed dogiem wbił się chyba z nas trochę ogólnie nie bardzo tez pamietam... albo on mnie zdzielił kagańcem albo sama się uderzyłam jak odskakiwałam do tyłu. w każdym razie wylądowałam na plecach heh... Alez się zdenerwowałam... i wystraszyłam a w sumie przede wszystkim wystraszyłam... jak już się pozbierałam z ziemi to właścicielka zabrała psa ja złapałam Tazza otrzepałam się i poczełam się trząśc heh no i łzy mi ciurkiem z oczu poleciały... Tazzmanowi oczywiscie nic nie ejst a ja miałam zawał... o siebie :shake: heh nie życze nikomu heh takiej przygody ;/ -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Jeszcze tylko kilka miesięcy i pójdziemy w teren! :)[/QUOTE] :) czekamy :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']no była broda, ale mała ... :oops: sprzed tygodnia? :mad: wydałaś się :D[/QUOTE] Kuurdeee... jestem pewna, że odpisywałam :roll: Eee no cóż ale z czym wydałałam? Nie twierdziłam chyba ze foty sprzed chwili;) A tak swoją noga boli mnie noga...:( Mieliśmy dziś nie fajną sytuacje na szkoleniu heh i musiałam się ratowac ucieczką łącznie z przewrotem na plecy i się uderzyłam w nogę heh i mam krwiaka :mdleje: SZlaG :( -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry'][B]jonQuilla[/B], Doksa i Tekila to wariatki są, jak w miejscu ustoją to cud. Codziennie chodzimy na takie spacerki, ale nigdy nie chce mi się brać aparatu :mdrmed: [B]Saththa[/B], co to takie pseudoyorki dla Iwasia? On by poświrował, a weź tu poświruj z takimi :lol:[/QUOTE] Pop pierwsze: Zabieraj aparat ze soba niedobra kobieto!! :mad: Po drugie.., to co już do nas skierowane było... Zapraszamy :lol: -
[quote name='eria']Mam dla Was świeżutki filmik z wieczornego spacerku z Kobim :) Uwielbiają się z Foxi, chyba z żadnym psem się aż tak fajnie nigdy nie bawiła :) [B]Tyle że w pionie go durna zrobiłam...[/B] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=u1azooUUnZ0[/URL] i jeszcze jeden :D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=vtxFRMEt0hU[/URL] Dzisiaj o 5.20 nad ranem poszłam focić mokre maki i mokre modraszki.... Maki były już o tej porze dawno suche, a sezon na modraszki już dawno się skończył . Załamka ;) Ale kilka fotek suchych maków się udało :)[/QUOTE] A sobie odwróciłam laptopa;) Filmiki cudo ;) Alez się fajnie bawia :) Łooo o 5,20... toż się Pasja nazywa :lol:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
Alez Iwan ma towarzycho :lol: