Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [QUOTE]Ps. byliście dzisiaj w parku kasprowicza ? [/QUOTE] Nie ja nie chodzę do parku kasprowicza z Tazzeuszem, ewentualnie tylko do platana na piwko :lol: ale ostatnio byłam w kwietniu:lol:
  2. [quote name='WATACHA']Szczury to w ogóle chyba wszystko zeżrą.I mściwe są, więc niech TZ uważa ;).[/QUOTE] Szczur nie zyje... Koty mam w okolicy zreszta u mnie na strychu w garazu spią... może nie bedzie tak źle. Nie raz widziałam szczury na dachu garażu... ale w zeszłym roku... Ale boje się trutke wyłożyć bo koty łażą... heh
  3. [quote name='WATACHA']Normalnie widać, że chłopak się uśmiecha na zdjęciach.Ale nie ma się co dziwić ....[/QUOTE] tez bym się uśmiechała jakbym taki ogródeczek miała :lol:
  4. [url]http://img535.imageshack.us/img535/9583/dsc0011nqn.jpg[/url] normalnie straznik teksasu :lol:
  5. [quote name='weszka']Nuuudne foty ;) [/QUOTE] Nie bluźnij Kobieto!! :lmaa: [quote name='weszka'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Keg0355ulW8/TfZSj7oRcaI/AAAAAAAAHpE/lQLb8puWd9U/DSC_0361.JPG[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-TOCrP2Mm46g/TfZSlCTk_cI/AAAAAAAAHpM/chiG3Vflf0E/DSC_0363.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-vnnrddRw3zI/TfZSmI2nOWI/AAAAAAAAHpQ/TeHOfejvA8E/s512/DSC_0365.JPG[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-T9C0aIKzIjY/TfZSqeVJxCI/AAAAAAAAHpY/zI2vMIMtW2g/DSC_0368.JPG[/URL][/QUOTE] Na takie obrazki można godzinami patrzec!!
  6. [quote name='zerduszko']Jak są disy, to nie ma czego gratulować :megagrin: Dis to dyskwalifikacja. Ale o to nie trudno w agility, nawet doświadczone psy disują.[/QUOTE] ja gratulowałam ogólnie a nie disów. I dziekuje za wyjasnienia;)
  7. Ja równiez gratuluję;) I ja jak zwykle pytanie mam:) Co to te "disy"?:)
  8. [quote name='Erhan'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Fides79[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17056210#post17056210"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] aaa, no i juz wiadomo czemu się chłopcy w bagienku zatopili :lol::lol: [/QUOTE]Wiadomo - kierowiec dupa :D[/QUOTE] E tam z zaskoczenia ich to bagno wzielo, z zaskoczenia :lol:
  9. wiem :lol: w sumie i tak mozna na psa inaczej wołac niz ma w metryce ale ja tez bym nie chciała aby mój pies miał w metryce moje imię :lol:
  10. Ja w sumie też. Ale u mnie ejst to raczej "popularnych" polskich imion. U jambi był włąsnie ten temat. Mia, Balbina, Aron... ludzkie ale na dobra sprawę "nieużywane" AleKasia... ja osobiście znam Viki, Age, Franka, Adriana... I znam nawet historie pewną... Pan z wybiegu opowiadał w tej chwil iwłaściciel labladora czekoladki :loveu: rzeczony lab miał miec innego właściciela, zaliczkowany był i wogule ale jak Pan przyjechał po niego w dniu odbioru i dostał do ręki metrykę to się wycofał. Lab w metryce miał Adam. A Pan stwierdził, że: Ja jestem Adam, mój syn jest Adam... Pies nie bedzie Adam. I psa nie wział. I tak Pan z wybiegu ma laba Adama zwanego Wedel :lol:
  11. [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Doginka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17055974#post17055974"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Oddam [B]zasrańca i zarzygańca [/B]z dopłatą:roflt:[/QUOTE] Eeee pochorował się?
  12. [quote name='greatmadwomen']też mi się tak zdaje :D dlatego pisałam że podpalanie to takie średnie...[/QUOTE] Heh ludzie w doopie mają gdzie pojda szczeniaki po ich suczce... i nie wazne ze w schronie wylądują jak alergie spowodują... Wazne ze ona dostanie 450 zł od szczeniaczka...
  13. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0271.jpg kurde :hmmmm: [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0016.jpg[/URL] oj nie lubię ... :scared: [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0064.jpg[/URL] ooo jajka :lol: [/FONT][/COLOR]
  14. brak mi słów, łzy płyną po twarzy. Jambi trzymaj się jakoś... Aronku Ty łobuzie :(
  15. [quote name='WATACHA']Nie wiem czy coś ją będzie chciało zeżreć, kot na pewno nie.Jest niesmaczna.Kiedyś byliśmy w parku i Leoś zauważył żabkę.Był na smyczy więc mu troszkę pozwoliłam pooglądać.Niby chciał ją złapać , ale się bał.W tym momencie nadszedł panek z Mentorem i nie wiele myśląc M złapał żabę do pyska.Nie minęła sekunda jak wypluł.Pies się ślinił całą drogę do domu, jakby miał wściekliznę.[/QUOTE] Szczur ją zaatakował... TZ mówił, ze od razu się na nią "rzucił" ja się w ogóle zdziwiłam, ze TZ zainterweniował... CZy było mu żal tej ropuchy czy co...:roll: odpowiedz bardzo prosta była "a co mi bedzie szczur łaził koło domu"... Ha :) [quote name='Tekla64']niektore zaby czy ropuchy puszczaja w stresie wydzieline wiec to co ja zlapie nie ma ochoty zezrec a slinotok po tym przysmaku murowany hihih koty zab w ogole nie lapia wlasnie nie wiem czemu jaszczury tak a zab nie nawet do zabawy ale masz zgryza z zabskiem hihihi daj se spokoj skoro probowalas to chcialas a ze ona nie chce to uszanuj jej widzimisie, nic na sile[/QUOTE] Mój Tamiś połknał żabe kiedyś :lol: mama miała zawał;) Już jej dałam spokój.
  16. Hyhyhyhy A Pamiętacie jambi kiedyś opowiadała jak to u niej na osiedlu jakaś pani miała psa "Kasię" i jak ją wołała (psa) to jakmbi się zawsze odwracała i połowa dzieciaków miała z niej uciechę?:)
  17. [quote name='Fides79']łooo no ogłoszenia super :roll::shake: no i sznaucery czarne podpalane, to chyba takie węgierskie (co to mi o nich kiedys jeden pan w parku wspominał) :mdleje::mdleje:[/QUOTE] Sznaucer wegierski linia angielska... :lol: [quote name='greatmadwomen']taaa.... czary podpalany to czarny z brązem(podpalaniem), takich to ja nie widziałam.... linia angielska dobre....[/QUOTE] no cóz one to raczej czarnosrebrne były;)
  18. Noooo jakie fadne foty;) "Ogródeczek" imponujący;)
  19. [quote name='Doginka']No to Lotos Ci merda ogonkiem w ramach podziękowania[IMG]http://i54.tinypic.com/hupn40.jpg[/IMG][/QUOTE] Nooo jakże mi miło dziekuję ;) Bardzo mi się on tutaj podoba i chciałam troszku sprowokowac Cie aby mi pomachał ogonem :lol:
  20. [quote name='Doginka']Dzięki:lol: [COLOR=navy][B]Proszę ;) Ale to dla Lotosa było :lol:[/B][/COLOR] Ewa kocham Cię:iloveyou: DZIĘKUJĘ:loveu:[/QUOTE] Nooo prosze jakie wyznania :) a jak ja jambi miłośc wyznałam to krzyczeli na mnie :sadCyber: EDIT no do Ciebie troszku tez ;)
  21. Ooooo albo ewentualnie mała zamiana. bez rodo na rodowodowego koniecznie... [QUOTE]Toy [URL="http://tablica.pl/zwierzeta/koty/rosyjski/"]rosyjski[/URL] urodzony 25.09.2010 kolor czekolada podpalana ,w obecnej chwili piesek waży niecałe 2 kg i już więcej nie urośnie.Piesek zakupiony w podwarszawskiej hodowli/bez rodowodu/Przesympatyczna rasa małych piesków. Świetny towarzysz dla samotnych osób, elegancki, chętnie będzie towarzyszył ci w pracy, brak genetycznych obciążeń chorobami.Piesek miły ale zbyt natarczywy do kotów ,mamy hodowlę cornish rex i małe kocięta ,dlatego PILNIE musimy znaleźć mu nowy dom.Zainteresowane osoby proszę o tel.793 035 556 /możliwość wymiany na kotkę cornish rex lub szczeniaka suczkę z piesków małej rasy np.ratlerka z [B]uznanej hodowli[/B]/SPRAWA BARDZO PILNA/ [/QUOTE] ehhh nie bede juz ogladac tego cholerstwa
  22. Oooooo kurde ;) No super brawo ;)
  23. Łoooo i co mnie podkusiło :mdleje: Słabo mi. się doedukowałam: [URL]http://tablica.pl/oferta/szczeniaczki-sznaucer-miniaturowy-miniatueka-ID8xXp.html[/URL] [QUOTE] sprzedam śliczne szczeniaczki SZNAUCERA MINIATUROWEGO(MINIATURKA) UR15,04,20011 osmio tygodniowe pieski są odrobaczone i zaszczepione posiadają książeczki zdrowia [B]piesek czarny podpalany, suczka czarna podpalana,linia angielska czyli posiadają włosy a nie sierść[/B] którego nie gubią po mieszkaniu cena jaka mnie interesuje to 450 pln za sztuke. możliwość dowozu do 50km. tel kont.794492732 opoczno [/QUOTE] Linia angielska... to się doedukowałam.... co mnie podkusiło na noc włazić ehhh
  24. Ejjjj, tak nie mozna się pochwalić i uciec! :mad:
  25. aaaaa co co co masz?:)
×
×
  • Create New...