Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Ale my nie piszemy tu o bieganiu czy skakaniu, tylko żeby go ktoś adoptował szukający psa do sportu. Nie będę wchodzić w szegóły, ale agility to nie jest hop biegnij piesku ;)[/QUOTE] Wiem, ze to nie hop;) Ani dla psa ani dla właściciela :evil_lol: Napisałam ogólnie na co jest za stary. Bo jakby sie przyłożyć (tak ogólnie nie o Orim teraz juz) to i z 4 letnim psem dałoby rade czy nie? jakby miał predyspozycje :)
  2. Jejku Dumka to się jednak ma... Najwazniejsze zescie juz w domu. 3majcie się... A ja tylko ostrzege przy okazji o kosciach prasowanych i uszach świnskich bo lubią się "wysmyrgnąć" i w gardle utkwić i ani w te ani w tamte :shake:
  3. a ja po znieczuleniu zawsze gorzej czuję... i tez mi zawsze nie wygodnie... I wymyslam mimo, ze kalka juz nic nie pokazuje ;) Ja to jednak wolę aby na mnie materiału nie żałowali :evil_lol:
  4. [quote name='weszka']Pomiędzy dokarmianiami parę razy jeszcze karmi je Vesper ale ogólnie ma ich serdecznie dość i nie chce z nimi mieć nic wspólnego :evil_lol: Była zdecydowanie lepszą ciotką niż matką hihi[/QUOTE] Bo do cioteczenia była piatka :lol: a do matkowania jedenastka :evil_lol:
  5. [quote name='wilczy zew']Nadrobiłam. Foty suuuper!! Najmniejsza objętość kup jest po gotowanym. Jak patrzę za ile kupujecie te karmy,to stwierdzam,że mnie nie stać na psa...[/QUOTE] Nie mam czasu gotować... A co do ceny... to i ja tam myślę;) ale to się rozkłada na 5 miesięcy, miesięczna cena karmy to 50 zł :lol: [quote name='weszka']Liczyć że Idefix wyrośnie z paskudzenia w domu nie ma co. Oby w końcu dojść do sedna sprawy. Sandra a nad BARF-em nie myślałaś? Taka dieta fajnie uspokaja psy bo nażarte surowizną są spokojniejsze - wyciszają się i trawią, a poza tym i kupy malutkie więc nie bardzo miałby czym srywać. Teraz można kupić gotowe mieszanki BARFowe wiec nie trzeba się bawić w komponowanie, mielenie itd. Na małego Fixa cenowo wyjdzie jak dobra sucha karma.[/QUOTE] Mam za mały zamrażalnik na takie zabawy ;/ Narazie zamówiłam taka na 10 kilo 100g ale jeszcze nie przyszła b o sobie Panowie z allegro jaja robią :shake: szlag mnie trafi kiedys. ja nie wiem jak mozna sprzedawac cos czego sie nie ma na magazynie? w poniedziałek rano kupilam zapłaciłam i co ? i nicz... ehhh normalnie we wtorek mam karme juz ehhhh
  6. ale to czterolatek za stary na bieganie? czy skakanie?
  7. Jejku. A to sajan nie jest w domu z mozliwoscia wyjscia na taras? juz mnie sie wszytsko mysli :lol: Ja miałam reakcję na znieczulenie... tydzien mnie tak bolało ze nie mogłam dotknąc zębem o zęba ...s zczęki zamknac nie mogłam masakra
  8. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-mvRYKYJ1i5k/UfERImYBcTI/AAAAAAAANv0/6QmKwZCp0L0/w640-h427-no/img1933c.jpg[/url] to jest cudne ;)
  9. ktoś coś ejscze o nasionach pisał keidys ze włażą pod skórę.... albo mi mówił... Wet nie obejrzy a Ty? patrzyłaś nic tam nie ma?
  10. ja mam niezawodny pomysł- iść do weta :shake: nie nadłamał mu się? albo nie zakuł czyms?
  11. bardzo klimatyczne to zdjątko:)
  12. [quote name='eria']no i ? i nie mam racji ? :evil_lol: nazwij psa Urwis, Killer czy Demon a będziesz mieć się z pyszna :evil_lol:[/QUOTE] nie masz :evil_lol: Idefix był bardzo mądry :) tylko mocn olizał :lol: to sie akurat zgadza hehehe ja na auto mówie "zielony potwór" :diabloti:
  13. pomóc Ci chciał:loveu: Kochany pieseczek ;)
  14. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-_4KYxKKehY4/UflpEuoyXeI/AAAAAAAAEPs/_2mWs8Hq0f4/s640/DSC_0131.jpg[/url] heheheheheh robaczki fajne ;)
  15. No Tazzik Tazzik :) Menda jedna no;) A Młody głupeK :) Malawaszko nagrodę dla Pink pakuj :loveu::)
  16. [quote name='malawaszka']hahha Ty czy Tazz?[/QUOTE] weź no bo nagrodę Ty przydzielasz no :diabloti:
  17. [quote name='eria'] ja wierzę ,że imię ma znaczenie , nie bez powodu mój szczeniak ma na imię Duma - zobowiązuje :lol:[/QUOTE] ja mam sfiksowanego i Tazza na czesc diabła tasmanskiego z Looney Toons... siał spustoszenie... Imiona moich psów są od czapy :lol: Ale Łodkowe cudne :)
  18. [quote name='3 x']8-9 zdecydowanie Prodzinek tez listopadowy szczoch jeden ;)[/QUOTE] noooooż kurde... Tazzman październik i alergik :razz: [quote name='zerduszko']Czyli wychodzi na to, ze mi się upiekło, że Bolcik nie jest listopadowy, a grudniowy :lol:[/QUOTE] No widzisz :lol: [quote name='Pink']Oskar tez grudniowy chlopaczek jest.[/QUOTE] [quote name='zerduszko']Elektryk! No to wszystko jasne :lol:[/QUOTE] O Mamusiu :evil_lol: [quote name='eria']nie sądzę że jest malutki i samo mu przejdzie, 8-9 miesięcy to już wg mnie nie powinien tak non stop w domu się załatwiać ;)[/QUOTE] wg mnie też nie :) [quote name='ulana']Z listopada - to może w końcu zapamiętam, bo mój siostrzeniec Jasiulek też z listopada. ;)[/QUOTE] O no widzisz:) Kiedy wyrósł z pieluch? :razz: Taki żarcik :) A my dziś własnie po szkoleniu ;) bylismy jedyni :lol: i Idefix troche agilyty liznał, tunel hopki i kładkę;) Dzielny chłopaczek :lol: Za to co się okazało? Czemu Fix jest nie miły dla innych psów?? bo kto go podpuszcza? I kto dostał w łeb :loveu:
  19. Fix kocha wszelki alkohol :razz: a czysta pije ze spodka :mdleje: szklanki tzreba pilnowac bo nochala wtyka i ozorka :razz:
  20. [quote name='ulana']No własnie - ile już ma? Ten czas tak pędzi, że ja już go nie ogarniam...[/QUOTE] [quote name='Saththa']jakies 8-9 miesiecy. hm z listiopada to z 9-10[/QUOTE] :) u góry ;)
  21. jakies 8-9 miesiecy. hm z listiopada to z 9-10
  22. [quote name='3 x']wypsneło :evil_lol:[/QUOTE] No raczej, a że dwa razy to niechcąco ;) [quote name='Margi']Upsneło czy wypsnęło to Fiksikowi na pewno przejdzie.Wyrośnie z tego.Przecież on ciągle malutki.:lol:[/QUOTE] nie wiem czy taki malutki;)
  23. [quote name='Pink']wlasnie, wlasnie .... o bialym g...ie bedziemy sie zima rozwodzic :evil_lol:[/QUOTE] my jak my wz bedzie snieżyć znowu wszedzie :)
×
×
  • Create New...