Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Widziałyście?? Masakra... ale dobrze, ze pokazali to w taki sposób moze do niektórych dotrze... [video=youtube;XNDWN8KDVSM]http://www.youtube.com/watch?v=XNDWN8KDVSM#at=364[/video] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=XNDWN8KDVSM#at=364[/URL]
  2. Ja też u jamnika mojego... chappi, pedegree i froolic :) i non toper w misce, jak zjadł to dosypywałysmy :evil_lol: Tazzman po saszetce z peedigree ( a dostał 3 sztuki) dostał jakiegoś ropnego zapalenia skóry :mdleje: A Zerce ta 2 to jest to samo co 1 przecież tylko inna waga :) a no ona ma 70 % mięsa, tylko to jagnięcina i trochę się boje wydelikacić żołądek psa... chyba, ze o te pet society Ci chodziło... to tutaj są [URL]http://eko-pies.pl/pl/p/Planet-Pet-Society-Bez-Zboz-Kurczak-z-ziemniakami/522[/URL] [URL]http://eko-pies.pl/pl/p/Planet-Pet-Society-Bez-Zboz-Losos-z-ziemniakami/521[/URL] jutro poszukam jeszcze...
  3. a to to wiem, ale dostałam próbki i Tazzman się zabił prawie o nią :lol: karma ma byc dla Idefixa...
  4. [quote name='eria']będziesz na wystawie ???? :) bądź !! [/QUOTE] Wy wszystkie strasznie daleko jestescie :(
  5. [quote name='malawaszka']ja też się nie znam :shake: moje jedzą forza10 ale chyba przestaną ją jeść bo miałam kupioną w promocji to była ok cena, ale już nie jest ok bo promocja się skończyła :D tu jest dla 10 kg 180 g ale moi wcale tyle nie dostają - chyba ich głodzę :D karma którą je Sajan - Bozita Sensitive dla 5-10 kg ma dawkowanie 99-158 g[/QUOTE] dla 10 kilo 158... trochu dużo :( [quote name='zerduszko']Moim zdaniem za ta kasę, to kiepsko (ta Eukanuba). Zerknęłam na karmę, o której pisze Pink i w zooplusie piszą o dawce 120g na psa 10 kg, a na pewno karma jest lepiej przyswajalna, bo ma więcej mięsa. Ale tez bez szalu ;) Szukaj żeby mięsa było >40% i najlepiej kukurydza/pszenica wcale, albo nie na drugim miejscu. Zerknęlam tez na Acana Adult (cenowo wychodzi nie najdrożej) i na jednej stronie piszą 120g dla psa 10kg, a na drugiej 150g, a na jeszcze innej 230 ;) Worek tylko prawdę Ci powie, o dawce i o składzie :shake:[/QUOTE] a reszta? nie wiem nr 1? musze pcozytac jak dostałam teraz wytyczne :razz: [quote name='WATACHA']Moje akurat jedzą surowiznę, od dawna nie kupuje karmy.Teraz tylko jak Tili kupiłam karmę , żeby ją utuczyć ;), to rzucam im parę , żeby im nie było przykro.Z tym , że fakt jest taki, ze trzeba mieć duż zamrażarę, no chyba, że gdzieś blisko ma się tanie mieso.Ja niestety muszę jeździć pod Warszawę.Wychodzi mi jakieś 200 zł dla 3 psów + plus jakieś tam warzywka i jogurciki czy kefirki. Zgrabniutki [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/lipiec/374390_687524611274600_1164781720_nKo_zps706fa9ac.jpg[/URL][/QUOTE] nie mam zamrażarki... [quote name='3 x']wy poważnie tak ważycie ta karmę jak dajecie psom? nasze jedzą tyle ile im damy ;) a potem i tak sobie nawzajem wyjadają zalezy który ile zostwi ;) zaczynam rozumieć chyba sens pytania: "a dużo jedza?" tyle że ni grama w gramach nie potrafię odpowiedziec ;)[/QUOTE] Tak jest ;) ważę;) I nie pzowalam wyżerać;) tazzio zwłaszcza nie może:shake: [quote name='natija']moje maja karme caly czas w misce i nie jestem wstanie stwierdzic ile jedza;)ale nie sa ani chude ani grube;)[/QUOTE] tylko pozazdroscic;) [quote name='Pink']Waszku tak to ta. Ja uzywam jej juz z 10 lat ... moze teraz sa i lepsze karmy, bo jest wiekszy wybor niz kiedys ale jakos tak z przyzwyczajenia ja kupuje a ze psy na niej Maja sie dobrze, to nie zmieniam, bo i po co.[/QUOTE] na wystawie bardzo polecali mi w zeszłym reko... [quote name='Fides79']ale piękne mają chłopaki zdjęcia :)[/QUOTE] dziekujemy;)
  6. [TABLE="width: 698"] [TR] [TD]LP[/TD] [TD]NAZWA[/TD] [TD]KG[/TD] [TD]CENA[/TD] [TD]DAWKA[/TD] [TD]MIESIECY[/TD] [TD]CENA ZA KG[/TD] [TD]CENA /MSC[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]1[/TD] [TD]Platinum Natural Lamb Rise[/TD] [TD="align: right"]10[/TD] [TD="align: right"]186,00[/TD] [TD="align: right"]100[/TD] [TD="align: right"]3[/TD] [TD="align: right"]18,6[/TD] [TD="align: right"]62[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]2[/TD] [TD]Platinum Natural Lamb Rise[/TD] [TD="align: right"]15[/TD] [TD="align: right"]263,00[/TD] [TD="align: right"]100[/TD] [TD="align: right"]5[/TD] [TD="align: right"]17,53[/TD] [TD="align: right"]52,6[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]3[/TD] [TD]Platinum Pet Society b/z Kur i Ziem[/TD] [TD="align: right"]12[/TD] [TD="align: right"]200,00[/TD] [TD="align: right"]125[/TD] [TD="align: right"]3[/TD] [TD="align: right"]16,66[/TD] [TD="align: right"]66,66[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]4[/TD] [TD]Platinum Pet Society b/z Łosoś i Ziem[/TD] [TD="align: right"]12[/TD] [TD="align: right"]235,00[/TD] [TD="align: right"]125[/TD] [TD="align: right"]3[/TD] [TD="align: right"]19,58[/TD] [TD="align: right"]78,33[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]5[/TD] [TD]Eucanuba Adult Medium Breed Mait.[/TD] [TD="align: right"]15[/TD] [TD="align: right"]149,00[/TD] [TD="align: right"]115[/TD] [TD="align: right"]4[/TD] [TD="align: right"]9,93[/TD] [TD="align: right"]37,25[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: right"]6[/TD] [TD]Eucanuba Daily Care Overweight, steryl[/TD] [TD="align: right"]12,5[/TD] [TD="align: right"]163,00[/TD] [TD="align: right"]115[/TD] [TD="align: right"]3,5[/TD] [TD="align: right"]13,04[/TD] [TD="align: right"]46,57[/TD] [/TR] [/TABLE] hmmmmm :siara: szukajcie a znajdziecie heh wypowiedziałam wojne heheh sama sobie :razz: Co Myslicie drogie kolezanki o [URL]http://www.krakvet.pl/eukanuba-adult-medium-breed-maintenance-15kg-p-1425.html[/URL] nr 5?? Bo ja to sie zasadniczo nijak znam....
  7. [quote name='Korenia']O to super :) Mam nadzieję, że wpadniecie mi w obiektyw :)[/QUOTE] My też :evil_lol:
  8. [quote name='malawaszka']muszę dokupić klatek :errrr:[/QUOTE] to taka elementowa- pozniej zrobisz sobie ogrodzenie
  9. Co Ci powiem to Ci powiem :razz: Ale Ala oczy to ma po mamusi :loveu::) Kociaki jakie juz duże;) a sieci pająków... bleh ;) Chociaż wyglądają nieziemsko;) [url]http://images55.fotosik.pl/5/8f25aba55905442b.jpg[/url] a on nie na pólce spi przypadkiem?
  10. [quote name='zerduszko'] Do tej klateczki Moniki, to się wszystkie psy nasze zmieszczą pewnie :evil_lol:[/QUOTE] kogo masz na mysli pisząc "nasze"? :cool3:
  11. [quote name='ulana']Ale nie musisz siedzieć cały czas przy biurku. Mnie nosi po prostu i wykańcza to siedzenie. Mogłabym strzyc 15 psów, potem dać lekcje nawet fizyki 15 dzieciakom, ugotować 15 obiadów, poprowadzić muzykoterapię w 15 grupach i nie wiem co jeszcze, żeby tylko się ruszać. Nie wiem jak długo wytrzymam w tej, tak przez wszystkich uwielbianej, spokojnej pracy. A jeszcze w domu to w ogóle... 25 psów. O - też się musiałam wygadać.[/QUOTE] ja mam podobnie... 8h za biurkiem mnie wykańcza... zawsze byłam aktywna ale to siedzenie mnie tak ogłupia,że... wracam do domu i musze się zdrzemnąc... a w ogóle gdzieś wyleźć, coś zrobic koszmar... sił nie mam :shake: rozwala mnie zupełnie :shake:
  12. [quote name='malawaszka']no to jak będzie kogut to jakoś poradzimy - wystawię Ci dla niego [B]kennelkę[/B] :diabloti:[/QUOTE] tę dla olbrzyma?:lol:
  13. Biedna jak sobie po sutkach depcze... :) Odwiedzaj nas tutaj czasem ;)
  14. [quote name='zerduszko']No to kiedy egzamin PT? :) Bierz karmę co ma dużo mięsa, mało śmieci. Bolcik je Acane puppy small breed. Dawka niby 150g na niego, ale ja mu daję 100 (a on sporo biega i trenuje do tego). Teraz muszę mu już zmienić, bo chyba za stary napuppy.[/QUOTE] Egzamin? Nigdy:) dzieki za informacyje... :)
  15. [quote name='Pink']Oskar wazy 8.500, Felix 8.600. Hippo na poczatku 12 Kilo, teraz 10 - ale jemu tez od poczatku dawalam setke. Mnie ta karme polecil nasz wet, jeszcze jak Floyda mialam. Floyd mial zawsze problemy z zebami a ze nic nie gryzl i nie lubial zadnych gryzakow czy czegos tam a ta ma dosc spore prasowane kawalkim ti musial gryzdz. edit - wszystkie trzy dosc dobrze ja przyswajaja - u mnie kupy sa 2 na dzien i nie jakies szczegolnie duze. Oskar, to akurat robil zawsze male.[/QUOTE] Ja znam tę karme. w zeszłym roku się z nią na wystawie zetknełam. Próbki miałam tazziowi smakowała wtedy bardzo
  16. A Zerce - tak PT No tak ale jakis punkt zaczepienia muszę mieć. jakies kryterium bo tak to już w ogóle moge sobie pogrzebac w tych karmach do usranej (:evil_lol:) Smierci;) :lol: edit: a co Bolcik je?:)
  17. [quote name='Aśka Belkowska']Podczytuję od czasu do czasu. Zauważyłam u swojego Fidka, że ma mniejsze kupale po Joserze Festival, wcześniej jadł Brita Premium. I wiesz w niektórych informacjach jest właśnie 100g dla 10kg psa. Ja daję tyle mojego chudzielcowi (waży 8.600 kg). Poza tym teraz właśnie dostaje Stool Repel i już trochę miej szuka świństw.[/QUOTE] no ja szukam takiej 10- 100g, tylko karm na rynku jest tyle, że zanim sie w tym przegrzebie to mnie 2030 rok zastanie :lol: [quote name='Pink']Moje jedza Markus Mühle ... do 10 Kilo - 120g. Ja daje po 100 g dziennie.[/QUOTE] O... a Ile ważą?
  18. [quote name='zerduszko']No to jak chcesz mniej kup, to się faktycznie zastanów nad mega przyswajalna karma. A barf? Ja nie mam z tym doswiadczen, ale slyszałam duzo dobrego. A co tam teraz na szkoleniu robicie? PT czy cos innego[/QUOTE] Do barfa trzeba miec dużą zamrażalkę :razz: No wąłsnie szukam takiej tylko mi nie idzie :razz: Ale tak na chłopski rozum sobie wymyśliłam, ze Tazz-40 kilo jes 400 gram. a Fix 10 kilo je 200 gram ... idiotyzm. [quote name='ania0112']nadrobiłam. chłopaki boskie.. no a zdjęcia profesjonalnym aparatem to jednak jest róznica... Fixik ślicznie wyrósł... Brokat nie licząc epizodu z ludzkimi kupami na dworze to innych też nie rusza a reszta naszych psów też nigdy nie jadała ale my też dzielimy się naszym żarciem :)[/QUOTE] Ano jest... załapalismy się przypadkiem :lol: ja tez się dziliłam :lol: ale sie juz nie dziele;)
  19. to jakaś abstrakcja jest! zdjęcia cudne :loveu:
  20. [quote name='ulana']To o chmurach? Polecam się na przyszłość ;)[/QUOTE] Tak i zapamietam :razz:
  21. [quote name='malawaszka']pff no bo nie byli u nas na łąkach - żaden się nie oprze :D[/QUOTE] ble ;) [quote name='ulana']Jestem już Zdajątka śliczne. Fiksio zmężniał cosik. W czym się szkolicie - w posłusznym jedzeniu smakowitości? ;)[URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/lipiec/970113_687524247941303_1221319988_nKo_zps8e7faaa7.jpg[/URL] Jaki wpatrzony w Ciebie :) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/lipiec/969749_687524147941313_346921775_nKo_zpsb8cadd56.jpg[/URL] A tu oblizuje się na widok Twój czy smaczka? ;)[/QUOTE] No włąśnie on wpatrzony we mnie nie w smaczka;) Tazz zawsze na reke patrzy, a Fix prosto w oczy ;) I raczej oblizuje sie po smaczku :razz::)
  22. o ja Cie :) Żeglarz i marynarz- fajne porównanie;) czekam na fotki, opowieści, dziekujemy za wykład;)
  23. [quote name='malawaszka']dobrze, że nie wiedziałaś bo pewnie by się zatruł jakbyś wiedziała :lol: [/QUOTE] No włąsnie :razz: a tak przez moją niewiedze dożył sedziwego wieku :lol:
  24. [quote name='Margi']Powiem cos mało popularnego.Moje psy jadły wszystko to co miałam czy też mam na talerzu i żaden nie miał ochoty na kupy.[/QUOTE] :) Mój Tamis miał tak samo ;) A i od czekolady nie stronił mimo wszystko ;) nie raz i nie dwa zezarł mi całą tabliczkę czekolady ;) tez jamnik:) Tylko ja wtedy nie wiedziałam... ze czekolada dla psa trująca jest :razz:
  25. [quote name='zerduszko']Cudo fotyyyy :loveu: Ostatnio jak Bolcik s*al :evil_lol: to sobie pomyślałam o Was. No ja nie wierze w te duperele o karmach, ale zainwestowałam w Acane dla szczeniakow i Bolcikowi zredukowały się qpy o 50% - ilosc i objetosć. Tak po ok. miesiacu. Jeszcze nad orijenem dumam, ale masakra te ceny :shake: Moze i Wam by pomogła, znaczy Fixowi.[/QUOTE] Hmmmmm poszukam... [quote name='Margi']Obie jesteście niecierpliwe.Już Wam mówiłam,że jamnik załatwiał się w domu do 6 miesiąca a Figa sikała do roku. Jeszcze trochę ciepliwości i będzie dobrze. Figa je Boscha z jagnięciną i tam jest dla 10 kg 155g.[/QUOTE] ekhm... to nie o niecierpliwosc chodzi tylko o zminimalizowanie kupy aby mniej zjadał :mdleje:
×
×
  • Create New...