Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']guza sutkowego należy usunąć zawsze - czy rośnie czy nie! ona nie jest jeszcze taka stara, żeby zostawiać, a takie guzy lubią dawać przerzuty więc im szybciej tym lepiej[/QUOTE] no i masz Ci los :shake:
  2. o ja Cie a dlaczmuz ja nie widziałam pieknych danieli wczesniej?:)
  3. [quote name='3 x']no to chyba : ups ;)[/QUOTE] no upsneło mu sie upsneło ;)
  4. baw sie dobrze ;)
  5. [quote name='3 x'][QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]Saththa[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21142881#post21142881"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG] [/URL][COLOR=#000000][I]to sie załatwili[/I][/COLOR];-)[/QUOTE]a dokładniej :to nas załatwili ;)[/QUOTE] w sumie to się załatwił :razz:
  6. ...................... Dobrze ze juz macie siebie z powrotem
  7. [quote name='Tekla64']dawno nie bylam , zdjecia cudne se na pocztku poogladalam cyztac wsyztskiego nie bede trzymam kciuki ale piesy masz superanckie , moje juz zarosniete znowu[/QUOTE] trza obciąć;) Dzieki ;) [quote name='WATACHA'] Mój Mentor to zawsze sra jak się podnieci tzn. np jak jedziemy gdzieś to zaraz po dojechaniu na miejsce pierwsze co robi po wyjściu z samochodu to kupa.[/QUOTE] On pokazuje ze ejst ;) [quote name='Doginka']Ale macie śmierdzące problemy:crazyeye: Ja nie wiem w takim razie, co to jest mieć psa, szczeniaka, zasrańca, obszczańca, bo moje wszystkie 3 po tygodniu bycia u mnie przestawały sikać i kupkać w domu - oczywiście pomijając dni kwarantanny;-) A Lotos to praktycznie w ogóle w domu nie robił - był już nauczony czystości przez [B]hodowcę[/B] i nie miał kwarantanny, bo miał już 3 m-ce jak go wzięłam:lol:[/QUOTE] Z Tazzem też problemów jako takich (oprócz przeziębionego pęcherza co mu sama zgotowałam) nie miałam [quote name='3 x']u mnie dzisiaj znów nawalił emeryt tak na pocieszenie Sandrze pisze wcelowal idealnie pomiędzy dwa posłania obsrywając oba zatem chwilowo nie mają zadnego ;)[/QUOTE] to sie załatwili;) [quote name='AnkaG']U mnie Kaja chora więc jej też muszę wybaczać wpadki.[/QUOTE] a jak jej tam?
  8. :mdleje: nie wiem czy sie po tym podniosę :razz:
  9. [quote name='malawaszka'] maasakkraaaa co za głupole...[/QUOTE] Nom :evil_lol: Każden jeden bez wyjatku:) Aaaa to takie buty :) Z Sajankiem;)
  10. nie mam pojecia :mdleje: moje konto ostatnio wyje :shake:
  11. [quote name='zerduszko']No maja coś wspólnego, w końcu w jednym czasie adoptowani :lol: Twój ma nerwicę i qpka&zjada, mój chce popełnić samobójstwo i się w elektryka bawi :angryy: Ja to mam za dużo hm... no zero jaj. Bałam się go w klatce trzymać w taki upał, to mam :roll:[/QUOTE] Cudnie :roll: [quote name='zerduszko']Nie, odgryzł wtyczkę i ją unicestwił. Jak zawsze :shake:[/QUOTE] Zawsze??
  12. [quote name='Tekla64']i co z tego jak i tak nic mi powiedziec nie mozesz hihihi[/QUOTE] bo one w domkach mieszkały i ludzi tez nie bardzo znały ;)nie były takie Domowe przez wielkie D :)
  13. Miałam ekologiczn ywychów na pastwiskach :razz: to ona nawet nie w domku sie umosciła? i tak pada na nie??
  14. [quote name='3 x']to bedziesz go kochac takim jakim jest ? i nie zapraszac gosci do domu od razu po pracy ;)[/QUOTE] Ja już go kocham przecież;) Zresztą ja go pokochałam i już nie oddam od momentu jak go w schronisku przytuliłam :loveu: Narazie walczymy i walczyc bedziemy dopóki jeszcze jakies madre głowy mają jakies pomysły ;) [quote name='Pink']bosh - tak sie bimbalam 4 lata z moim kociambrem :-( powiem prawde, ze nasze nerwy byly w nie najlepszym stanie z tego powodu. Po jakims czasie, jak juz gdzies pisalam, czlek bal sie do domu wracac, bo nie wiedzial co zastanie.... o gosciach po pracy czy po wyjsciu, nie bylo wcale mowy :shake:[/QUOTE] ja wiem co zastane po powrocie do domu :lol: mokre slady po siku i po kupie :lol: Nawet sie nabijam, jak sie do domu spóźniam, ze nie msuze sie speiszyc bo Tazz wytrzyma a Fix i tak sie juz zlał ze 2 razy :evil_lol:
  15. no nie pisałam bo juz sił do tego psa nie mam. a jakz araz sie okaze ze nicz nie pomoze to juz nie wiem :grab:
  16. [quote name='eria']masakra, tyle wkuwałam w szkole o świniach i ich rozrodzie i co z tego pamiętam ? kompletnie nic ;) zakuć -zdać-zapomnieć[/QUOTE] Ja pamietam ze 3-3-3 3miesiace, tygdonie i dni trwa ciąża :lol: a nawet powtarzałam rpzedmiot :lol:
  17. [quote name='malawaszka']noo i bardzo dobrze bo to przy padaczce się podaje, nie tak normalnie[/QUOTE] a no to dobrze!! jeszcze mi padaczki brakuje naprawde :watpliwy:
  18. A ja tak zaglądam :lol:
  19. ja jak zwykle spóźniona :lol: ale najlepszego :)
  20. No wiesz co :obrazic:
  21. [quote name='malawaszka']mnie się wydaje, że podobnie miała Viki - nerwy i robiła kupę dużo razy dziennie w domu, teraz jak czuje się lepiej i jest spokojniejsza ciut to jest jedna, dwie kupy a je tyle samo cały czas - no i ona jest na luminalu, a to jest giga uspokajacz[/QUOTE] :razz: nie mam luminalu
×
×
  • Create New...