Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']haha dokładnie - wydrzeć z pyska żeby wyrzucić to straszne marnotrawienie jedzenia :lol:[/QUOTE] pomijając fakt ze to raczej nie przyjmne w ręku taka paćke trzymać :razz:
  2. I tak tego wydartego z pyska psa ciastka człowiek już nie zje :lol:
  3. [quote name='Culineo'] a ja jak ide na dłuższy spacer bez psa to mam wrażenie, że marnuje czas, bo on by w tym czasie w tym miejscu tak się ucieszył i wybiegał.. :lol: zboczenie[/QUOTE] Ja tez tak mam :) ja w ogóle jak nawet w robocie siedze i nie mam co robic to sie wsciekam ze czas marnuje :lol: a mogłabym psy przegonic;)
  4. [quote name='Pink']Tak, tak - areszt ma na kanapie i tak chrapie, ze az tv musialam podglosnic, bo nie bylo slychac co tam gadaja ;)[/QUOTE] na bank pomoże :evil_lol:
  5. [quote name='gameta']a jak padnie dwa? [B]To dupa blada. Chyba, że by nie przywiązywać imienia do konkretnego chomika i zakładać, że to zawsze Jeden [/B] Relanium to opiat, kosztuje grosze, ale jest w różnych dawkach (dlatego stwierdzenie "pół" tabletki nie jest miarodajne ;)) standardowo stosuje się to u ludzi na wyciszenie i rozkurczowo (taka mega nospa ;)) Na bank nie można łączyć z hydroxyzinum, bo to z kolei barbituran. Relanium łatwo przedawkować, Hydroxy znacznie trudniej. Relanium ma wiele skutków ubocznych, w tym np. problemy rozwojowe. Ja bym szczeniorowi nie dała. Nawet jak mocna ochota ...[/QUOTE] z tego co mam w głowie to chyba 25 mg ale musiałabym sprawdzić w domu ;)
  6. Tylko z kur chciał rosół;) Bo on kucharz był :lol:
  7. O znałzłam.... coś co mnie zamordowało normalnie;) Ale co prawda to prawda :) [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]APSA[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21222105#post21222105"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][COLOR=#000000][I]W sumie to czekanie rozwiązuje masą różnych problemów. Np. Saba z czasem przestała ganiać sarny [/I][/COLOR]:crazyeye:[COLOR=#000000][I] wystarczyło przez jakieś 4 lata nie brać jej do lasu [/I][/COLOR];-)[/QUOTE]
  8. [quote name='3 x']śmiejcie się śmiejcie w sumie to i ja mogę się śmiac bo dzisiaj Grem z nim(i) siedzi :evil_lol: wczoraj wymogłam na nim obietnice że jak wrócę to będa nadal dwa ;) [/QUOTE] Wczoraj czytałam: Kup sobie dwa chomiki. jednego nazwij Jeden, a drugiego Dwa. nawet jeśli Jeden padnie to nadal będziesz mieć Dwa... [quote name='3 x'] Saththa - gdybysmy wiedzieli, że tak będzie to tez byśmy zapobiegawczo coś zapodali ale kto to wiedział ? jakbym wiedziała, że trafi nam się taki nasz drogi szczeniaczek to tez zapobiegawczo zgarnełoby się cos innego z ulicy ;)[/QUOTE] no nikt nie wiedział wiem :lol:
  9. [quote name='Pink']A ja poczekam az kluska przestanie zrec szmaty i inne utensilie ktore sobie upatrzy :mad: Dzisiaj rano dobral mi sie do papieru toaletowego i nie dosc ze poszatkowal rolke, to jeszcze czesc zezarl. Wiem moja wina, bo zapomnialam zamknac lazienke jak szlam spac ale kurna czy to sie musi tak odbywac, ze czlek musi o wszystkim myslec.[/QUOTE] Tak :evil_lol:
  10. [quote name='3 x'] edit. ile kosztuje relanium? i w jakich dawkach go Taziu dostaje?[/QUOTE] Dostawał tydzien czasu po pół wieczorem. Bo 1 dnia mi go strasznie sponiewierało jak 1 cała dostał... tylko u niego to było na zasadzie rpzygotowania sie do... a nie ze to juz było [quote name='APSA'] W sumie to czekanie rozwiązuje masą różnych problemów. Np. Saba z czasem przestała ganiać sarny :crazyeye: wystarczyło przez jakieś 4 lata nie brać jej do lasu ;)[/QUOTE] :iloveyou:
  11. O ja Cie jak fajnie :) Zmokłe kury :)
  12. [quote name='3 x']a relanium i hydrocostam można łaczyć? hydrocośtam jak zadziała to gdzies pojutrze [/QUOTE] Nie mam pojęcia ja nie łączyłam. Najpierw na jedne fajerwerki dostał hydro a pozniej na drugie dostał relanium. Na Tazza w sylwestra jak dostawał przez 3 dni hydrozy nie było efektu. A nie było wtedy Fixa jeszcze który by go "rozbudzał" [QUOTE][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Maupa4[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21221652#post21221652"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Obawiam się ze na to zeby Prodziak był jak Fredzio jest tylko jeden sposób :roll: ;-) [/QUOTE] tylko na takie drastyczne cięcie to musimy i tak jeszcze z min pół roku czekać [/QUOTE] A jaki przepraszam? Bo jakby Fix był jak Fred to bym nie siwiała :lol:
  13. [quote name='malawaszka']jest Nikon jest [URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/576[/URL][/QUOTE] Wasiu Ma nowe ładne fotki ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1157671_660124140673170_1352740423_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/s720x720/998759_660123414006576_470919775_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1148944_660125644006353_1272956873_n.jpg[/IMG] [URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/969831_660123287339922_529351001_n.jpg[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/1170716_660124627339788_1392665352_n.jpg[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q73/s720x720/1146487_660123677339883_799087165_n.jpg[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1157613_660125630673021_723404022_n.jpg[/URL] I był u fryzjera;)
  14. Mnie wet ostatnio uświadomił jak byłam po hydroxywłasniecośtam (na fajerwerki), ze to jest lek przeciwświądowy :evil_lol: U Tazza zadziałał po 6 dniach (2 tabletki dziennie wieczorem) i przezył fajerwerki nawet spokojnie... ale efekt dopiero przy dłuższym stosowaniu był... Teraz dostał relanium ale też dostawał pare dni wczesniej przed świrowaniem... ile trwa cieczka?? Nie wiem czy fajerwerki można do cieczki porównać... No i czy zdąży zadziałać bo nie wiem ile cieczki trwają :lol: Ale zasadniczo [I]wyciszyć i uspokoić[/I]... podziałało na Tazza (Tazz 35,7 kilo waży) Tylko tak jestem w stanie coś napisac na ten temat
  15. Wasiu w szczecińskim schronie jest sznup mix duzy NIKON... Jest na stronce moze? Jakoś się odnaleźć nie mogę...
  16. Kurde na tej focie [URL]https://lh3.googleusercontent.com/--sbCZo5cs38/UhUlieFkuZI/AAAAAAAAEi4/sS_iLRC2fLw/s640/DSC_0500.jpg[/URL] sa trzy psy w siedmiu rolach :) Dwie mamy, Synek, Ciocia, Tata, Babcia, "Siostrzeniec" :diabloti: EDIT [url]https://lh6.googleusercontent.com/-lPs0p-pq3Hg/UhUoD4mtBmI/AAAAAAAAEjk/zVI6fgcu_AE/s640/DSC_0536.jpg[/url] O Ja truskaaawka :) PRZESŁODKIE SĄ!!!!
  17. Tazzman tez się drze :) Zawsze :evil_lol: O ja Cie jakie słodkosci :mdleje: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-D_5Bm5tCJ48/UhUlO4HGqcI/AAAAAAAAEh4/lvEoU-GtLcw/s512/DSC_0219-be%25C5%25BCowa.jpg[/url] ta Fota jest mega;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-UrXhM4id4FQ/UhUlTAndJnI/AAAAAAAAEiI/ih_JJ13QGoU/s640/DSC_0277.jpg[/url] jakie wielkie łapki :iloveyou: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-LXpdi8qr5-0/UhR2jWH61wI/AAAAAAAAEg4/XXCmHLcwRXE/s640/DSC_0093.jpg[/url] ale jakie różne są;) Czarny piesek śpiący przy miaskach cudny. ale tenn w misce ejszcze cudniejszy :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-5bt2_yHgrio/UhR2bvyfSsI/AAAAAAAAEgg/V7iiyTS_XdU/s640/DSC_0066.jpg[/url] eweidentnie czarn osrebrny :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Q012OhEyFrM/UhR2ToUfvkI/AAAAAAAAEgA/Zq59cjo8xSM/s640/DSC_0034.jpg[/url] w dolnym rzedzie 3 piesek od lewej! Jakie spojrzenie... normalnie DIABEŁ! i to niezadowolony do tego Wow;) I w ogole woooooooooooooooooooow!
  18. Ahhhhhhhhhhhh :loveu: To ogródek czy taras z trawą?:)
  19. [quote name='AnkaG']A kompa masz? :evil_lol:[/QUOTE] A zdjęcia chyba :lol:
  20. [quote name='FredziaFredzia']Reakcja większości to "ale on duży jest" :lol: Więc, Sandra coś w tym jest. Byliśmy w Sulejowie pod Łodzią.[/QUOTE] Coś jest ja Ci mówie;) Aaaaa no patrz myślałam, ze moze gdzieś nad naszym polskim domem takie domki łądne aby zamknąć te moje dwa burki :lol: [url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/ZLOT%20DGM/7P3B1715_zps590bfe9a.jpg[/url] bardzo ładne zdjęcie zasadniczo;)
×
×
  • Create New...