Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='AnkaG']No Feliks nie pasował do Oskarka ale Hipcio jak widać pasuje ... :)[/QUOTE] Aż za dobrze momentami :evil_lol:
  2. [quote name='Pink'] PS Niedlugo sie okaze, ze musze zmienic temat topiku :lol:[/QUOTE] PS zabrzmiał jak zapowiedz :)
  3. [url]http://imageshack.us/a/img196/7741/k5ld.jpg[/url] przytuł czy cos? Jakaś mała głóówka :) [url]http://imageshack.us/a/img836/896/8nuh.jpg[/url] jaki uśmiech :lol:
  4. [quote name='wilczy zew']Ty mnie nie denerwuj,z soboty na niedzielę strasznie rozbolało mnie leczone ucho :-( teraz biorę antybiotyk a zaraz lecę z Mordziastą ciachać się :roll:[/QUOTE] Oj tam oj tam [B] 3mam kciuki za Mordziastą![/B]
  5. Zbynio miał dużo szczescia... jak sobie przypomne tę ranę opatrzona to normalnie:shake:
  6. [quote name='wilczy zew'] z wizyty przedadopcyjnej nie ma fot,tylko opowieść a pozostałe fotki będą,spoko[/QUOTE] Oczywiście :razz:
  7. Usmięchniety na każdym zdjęciu ;)
  8. [quote name='Pink']Odrazu tam spolkujace :evil_lol: To jest jeden krokodyl Henrry[/QUOTE] Ahaaaaaaaaaaaa heheheh widze zeby :lol:
  9. [url]http://imageshack.us/a/img821/2364/xulx.jpg[/url] eee dwa warany spółkujące?
  10. [url]http://imageshack.us/a/img10/5822/oing.jpg[/url] jaka łapeeeeeeeeecka :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img43/96/9emc.jpg[/url] tu tez w tle :) [url]http://imageshack.us/a/img706/2276/f65d.jpg[/url] a tutaj w tle zielone :lol: [COLOR=#a9a9a9][SIZE=1]Nie chcecie scrubu miętowego do stópek:lol: albo kremiku do rączek? :lol:[/SIZE][/COLOR]
  11. [URL]http://imageshack.us/a/img802/3825/3ruu.jpg[/URL] urocze nudy ;) I Fred w tl;)
  12. [url]http://imageshack.us/a/img703/230/4jft.jpg[/url] Uroczy :loveu:
  13. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-zMZR2nfGix0/Uh_RVd1k_KI/AAAAAAAAq5I/6WonUDDu7Tc/s640/7.JPG[/url] O jejku :lol:
  14. Ja tez mam :) najpierw imie psa potem włąsciciela :)
  15. Oooooj a co Ci się Dona tak hmmmm powygniatała?:) Już widze ogolona dziewczyna :) Bociany super ;) znaczy odleciały.... Prosiaczki na Twoje wołanie przychodzą?:)
  16. [url]http://imageshack.us/a/img69/2852/fq7i.jpg[/url] :lol: Cudo hyhyhyh Profil tez bardzo ładny ;)
  17. [quote name='Doginka'] Ta była cudownie seledynowo-zielona, buzię miała pomarańczową, a jeden kolec błyszcząco-czarny, a przy doopce miała niebieskie kropki, jakby ją ktoś posypał makiem;-) Biegiem wróciłam po aparat, ale już jej nie było tam, gdzie ją położyłam:shake: [/QUOTE] Durna, to juz ja trzeba było ze soba po ten aparat zabrać :diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']no bo on jest tak uroczy, że we wszystkim mu ładnie :loveu: no poza tym stanem jaki był na początku...[/QUOTE] Tazzia tez lubie z taka krótka brodą :lol:
  19. Szybciutko zarosnie ;) Ja wiem ja jestem nienormalna, ale Oskar mnie sie podobał taki ogolony :lol:
  20. [quote name='wilczy zew'] Mordziastą ostrzygłam. Mam jej luzackie foty u weta ale cierpliwości...robiła wizytę przed adopcyjną i jechała pociągiem ale cierpliwości...[/QUOTE] No iiiiii?????????????? Już pomijam tę zaległą całość :evil_lol:
  21. Eeee może morze może poczekać :lol: albo byc pierwsze a potem Mazury ;)
  22. I widzicie i tak źle i tak nie dobrze :lol:
×
×
  • Create New...