Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka'] sandra nooo długoś brała te świństwa :shake: ja też powinnam, ale... no własnie psom daję jak trzeba, a sama chodzę pokrzywiona z bólu, a żeby procha zażyć już nie pamiętam...[/QUOTE] No długo... i jeszcze całkiem nie przeszedł ból... ale zaczełam na basen łazic moze sie rozrusza... Wasiu mam kolezanke w pracy która codziennie o 10 molestuje aby wzieła tabletki... wysyłac Ci sms?:) a potem zadzwonic z pytaniem czy wziełas?:)
  2. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-RxKn0jdvvyQ/UqH8ewv5bQI/AAAAAAAAFVs/zNhOFNPXLBo/w640-h425-no/DSC_0073.JPG[/url] hahahahah :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-A52claPxOEw/UqH8oZ6-C_I/AAAAAAAAFWM/UDYip4pJTkc/w640-h425-no/DSC_0090.JPG[/url] cudnie :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-MKJJBmm95ao/UqH8h2dL0kI/AAAAAAAAFV0/VCv2eT7cwU8/w640-h425-no/DSC_0079.JPG[/url] to koło Ciebie ejst? czy dojezdzasz?? [url]https://lh4.googleusercontent.com/-4ms_JS5s-jU/UqH8AxlLYiI/AAAAAAAAFXE/KEw1CLVWbOM/w640-h425-no/DSC_0029.JPG[/url] zalotnica :) Ahhh jak ja bym chciała aby mnie chociaż w 1/10 tak wyrazne zdjecia wychodziły... Jutro wstawię u siebie z dzis ale nie zapraszam bo wstyd normalnie :roll:
  3. Uf dobrze ze zyjecie. ręki nie zazdraszczam trzymam kciuki!! szkoda braku pisaniny tylko :) Ogolone chłopaki pewnie fajnie wyglądac msuze;) [QUOTE]ale to nie tluszcz, tylko masa miesniowa, bo chlopakowi zebra zaczelo byc czuc.[/QUOTE] Oooo nie widziałam o takiej zależnosci:) [QUOTE]Tylnia lapa na ktora mi kulawil, tez juz jest lepiej miesniowo rozwinieta i sciegna sie bardziej rozciagnely, tak ze ruchowo jest coraz lepiej.[/QUOTE] Super :) Głupie pytanie, znaczy ze co? [QUOTE]tabletki przeciwzapalne walily mi juz na zoladek,[/QUOTE] tak dodam ze przez 2,5 miesiaca zazywałam przeciwbólowozapalne i pewne rzeczy chwilowo mnie dziwią stąd dopytuję...
  4. Nie nie zasypało ;) tylko ja w weekendy tylko z doskoku jestem przy kompie bo TZ jest u mnie :) Wczoraj rpzez kwadrans popadało, lezy do dzis bylismy na spacerku beda zdjecia jutro trochę :) Fixa nie widac :lol: Maroko- dorbze ze bez strat, no i za Grace wciaz trzymamy ! Ulana... zaszalałas :) [QUOTE]Ja w ogóle nie zwracałam na to uwagi. Mam śmiesznie małą ilość postów w tym liczniku. A to w ogóle ma jakieś znaczenie? I jakie? [B]Zasadniczo nijakie chyba, ze ktoś nie wiem... chce sparawdzić jak aktywna jestes:)[/B] Tak myślałam, że te łapki i ogieńki oznacza jakąś aktywność... Tzn. ,że ta liczba przekłada się na grafikę? [B]Si :)[/B] I czemu nie liczą ze wszystkich działów? [B] Pewnie, zeby nie były jakies wielgachne liczby jak u Waszki :diabloti:[/B] O rany, jaz zwykle 10 pytań naraz mam, ale może ktoś coś wie i mi powie?[/QUOTE] Sie starałam w miare możliwosci ;) U Mnie zawsze jak pada to Fix chce isc... z tym, ze on wtedy chce isc ale nie wychodzi bo pada... i się zapiera przy drzwiach menda :)
  5. [quote name='malawaszka'] yhy :lol: jak dla konia - caaałą wielka przyczepę[/QUOTE] Super własnie no ;)
  6. Zdjecia;) plose plose plose;) a tak normalnie legalnie mozecie sobie otworzyć te towarową część?? EDIT- wymysliłam zrobie fotke z Twoim postem :)
  7. [quote name='3 x']dawaj zdjęcie Fixa :mad::mad::mad:[/QUOTE] Dawaj informację co z winda ze zdjęciami windy i opowiastkami :lol: i dorzuc zdjęcia chłopaków w windzie bom ciekawa czy ktoś jeszcze się zmieści :evil_lol:
  8. [quote name='3 x']myslę że w razie W to pokurczowate auta odleca ;)[/QUOTE] Nooooo ale zaparkowaliście pod tym drzewem wiedzac ze ma byc Orkanowohuraganowo??
  9. [quote name='3 x']nie bedzie zdjęcia nie będzie inf o windzie :P[/QUOTE] Chyba sobie zmienię podpis w banerku... :razz:
  10. [quote name='ulana']Oby mi tylko całego nie wytrzepał :):):)[/QUOTE] to 3mamy kciuki;) Dobrze ze w domku ejstes to trochę Cię chronią sciany :lol:
  11. [quote name='zerduszko']Jakie nerwowe się zrobiło :cool3: Czuły punkcik? :errrr:[/QUOTE] A Zerce jakie uszczypliwe... :scared:
  12. Ja się zaklinam, ze zadnej Pani Dorotce nie bede donosic :) Napisz mi na PW :evil_lol: Nie mam gazety... tj miałam Metro dostałam na swiatłach ale wywaliłam... zreszta i tak daty nie ebdzie widac hmmm innej nie mam. NIe bedzie zdjęcia :)
  13. Ulana aaaa bo Ciebie ten wiatr ze tak powiem trzepie po umysle :) [QUOTE][COLOR=#000000]ale... to nie jezioro[/COLOR][/QUOTE] :) :calus:
  14. Ale to tak nie mozna, to nie humanitarnie i nie fair najpierw zacząc a potem "[COLOR=#000000]prosze nie drążyć tematu" Mój pokurcz był na dworzu ;)[/COLOR]
  15. [quote name='3 x']ło jezusicku ale pizga u nas wywaliło drzewka przy łaczce, dwa niewielkie mam nadzieje, ze te na parkingu a zwłaszcza to pod którym parkujemy przetrwa ;)[/QUOTE] Znaczy aktualnie parkujecie?
  16. [quote name='AnkaG']Jeden plus - mało samochodów na ulicach... U mnie o 22.45 padł prąd ale rano już był.[/QUOTE] Mało? nie zauwazyłam. Rano wojska polskiego zakorkowane jak cholera :shake: [quote name='marako']Listki, listki (podlewałam pierwszy raz od posadzenia, strzykawką). 62 mi definitywnie padł, ale reszta żyje. Jeden lekko żółtawy, ale może to jego naturalny kolor (łudzę się).[/QUOTE] Mi tez jeden zółknie... ale ciiii moze to ten sam i rzeczywiscie ma byc zółty :razz: Cos mnie sie wydaje ze Pysia psiała aby nie podlewać... Hmmm Mam znalazłam: [quote name='Pysia'] Po licho woda teraz? Matko! Ja w woreczkach nie podlewam i trzy miesiące! Fiołki wolą mieć sucho niż za mokro. Jak zółknie to wyciągnij i zobacz czy nie gnije ;) [/QUOTE] O heh
  17. [quote name='zerduszko']Biedny jest chłopak mający same siostrzyczki ;) Wszystko musi donosić po babach. Założyłam dziś Bolcikowi kubraczek Lizki. Chodzi, ale co rusz zagląda pod brzuch. Już mnie zdenerwował, ale zaglądam... a to przecież babski krój był i mu siusiaka zakryło :lol: Geniusz ze mnie ;)[/QUOTE] heheheheheh :D
  18. Ooo jak tak czytam info z regionu to Szczecinowi się mocno nie dostało... [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arial]Na terenie dawnego województwa koszalińskiego prądu nie ma 65 tys. gospodarstw. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Na terenie dawnego szczecińskiego - 80 tys. gospodarstw. Głównie w północnych rejonach województwa.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]W nocy prądu nie miało całe Świnoujście. Niektóre awarie mogą być usuwane dopiero po kilku dniach.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/QUOTE] OJ [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arial]W miejscowości Skotniki w powiecie szczecineckim przerwana linia energetyczna spadła na oborę. Prąd poraził śmiertelnie 26 sztuk bydła.[/FONT][/COLOR] [/QUOTE] Skubana Mysz no [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arial]wiatr przewrócił na dach blaszany garaż. Musieliśmy pociąć go na kawałki.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
  19. [quote name='marako']W ciągu 10 minut (tyle, co zdążyłam podlać fiołki) zachmurzyło się i jest ciemno i ponuro! W dodatku śnieg jakiś posypuje.[/QUOTE] Te małe listki znaczy podlewałas?? No to już p o słoncu :(
  20. Oooooo tez zajrzałam....
×
×
  • Create New...