-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]Saththa[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21645245#post21645245"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG] [/URL][COLOR=#000000][I]Swoja droga 12 kilo na raz kto to niósł ?[/I][/COLOR]:smile:[/QUOTE] przecież wiadomo kto ja :oops:[/QUOTE] No durnas no... [URL]http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/13/18/01/3613180106[/URL] Zakup raz a sami sobie będa nosic :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Chciałabym zauwazyć ze Prodziak strasznie chudy jest... [url]http://imageshack.com/a/img853/3692/qm98.jpg[/url] normalnie 1/3 Freda... Ile on z tych 12,79 kilo zje?? 3,1975 kg? a Reszta Fred?? Trzeba troszku podtuczyć Prodziaka :) Swoja droga 12 kilo na raz kto to niósł ?:) -
[quote name='ulana']Zibciok lepiej. :) Badania nie pokazały nic niepokojącego, ufff. Brzuszek już miękki, temperatura w porządku. Bardzo mało wypił przez cały dzień no i dostał kroplówkę. Malusieńka kolacyjka nie zadowoliła go wcale - lizał i lizał pustą już miskę, jak nigdy. :) Następna uczta dopiero jutro wieczorem.[/QUOTE] Super wieści... Z połączeniem z takimi smutnymi :( to kolejny w ciagu ostatnich 3 dni młody psiak... ehhh Niech biega za TM szcześliwa...
-
[quote name='malawaszka']nie panikuję... po prostu opadłam z sił... po kolejnym dziś myciu podłogi u niej w pokoju i na dole bo dziś dzień sikawki... jak znalazłam tego zęba to się pobeczałam... normalnie uciekło ze mnie powietrze i nie wiem już cholera... ona nigdy nie znajdzie domu, nigdy nie zacznie się załatwiać na dworze, nigdy nie będzie normalnym psem :-( jeden głupi ząb, a dobił mnie jak nie wiem... tam jest odsłonięty ten cały środek zęba, a ona nie powie jak będzie ją to bolało.. jakby qrwa mało miała... aaaaaaaaa :placz: tam jest taki ostry fragment... jak to ma zarosnąć? muszę pokazać wetowi...[/QUOTE] Wasiu jak Cię pocieszy to niezałatwianie się na dworzy czy tez załatwianie się notoryczne w domu mozna zaakceptować...
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']3 miesięczny ;) No ale masakra, tylko jak widać niewiele trza żeby z psa gryzonia zrobić :shake:[/QUOTE] A no 'przejęzyczyłam się" ehhh jak ja go spobie rpzypomne jak w jednej chwili z słodkeigos zczeniaczka przeistaczał się w psa walczacego dosłownie na śmierc i zycie ehhh :( Biedna Menda. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Aleee nie wiesz co przed Tobą było :cool3:[/QUOTE] no wiem, ze nie wiem. i własnie to gryzienie mnie zdziwiło co on tam gdzieś przezywał ze jako 3 letni szczyl od razu do krwi :shake: bez ostzrezenia bez niczego heh -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']tez jestem zdania, że żaden pokurcz się już tam nie zmięści co innego jakbysmy mieli rozważać molosa jakiegoś ;) ale o tym już było smycze nam się w rączki (moje) nie mieszą Apsa - cicho ![/QUOTE] Ale Ale w razie wu ejst jeszcze ta towarowa częśc :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No wiadomo: zaczyna się od warczenia, potem pies kłapnie, potem złapie, a jak się dalej nic z problemem nie robi, to dopiero gryzie na krwi. A to jest niespełna roczny smrodek. To nie jest tylko kwestia pobłażania, tylko wypadkowa tego wszystkiego o czym pisałam.[/QUOTE] heh Idefix od poczatku u mnie gryzł do krwi... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no obaj w powietrzu, Tazzman jakoś tak jakby był balonikiem napełnionym helem haha no tak mi sie widzi to zdjęcie i już :D[/QUOTE] hahahah trochu racji masz... Co brałas?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Oj kurcze weszłyście dziewczyny między posty ze zdjeciami i nie zauważyłam wczoraj ;) [quote name='malawaszka'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7723Kopiowanie_zps8af9435e.jpg[/URL] hahaha genialne :roflt: nierzeczywista psychodeliczna fota :evil_lol:[/QUOTE] Aleeee jak to ?:) [quote name='ania0112']ja bym fixiowi ubrała coś jaskrawego by go lepiej widziec :) np czerwone. chłopaki boskie :)[/QUOTE] Nie mam czerwonych :lol: mam tylko niebieskie szele :) Tj Idefix nie ma :razz: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']znaczy ze mną czasami chcą ;) jak Grema nie ma zazwyczaj :cool3: nie wiem czy z Gremem sąsiad[B]ki[/B] tez chca wchodzic do windy czy nie? nic mi nie mówił ;) w sumie :splat: by był jakby powiedział ;)[/QUOTE] No wiesz Ty powiedziałaś... :diabloti: -
[quote name='ulana']Jak wirus to od Tazzia się zaraził. ;) A naprawdę to nie wiem. Jak zjadł to niezauważalnie. A on jeszcze przecież alergik. Może mąż mu dał kurczaczka i to skutek? Zobaczymy co wyjdzie z badań.[/QUOTE] Nie od Tazzia tylko od Idefixa bo to on pierwszy miał problem :lol: Dajcie koniecznie znać!
-
[quote name='ulana']I znów męczy Zibiego brzuszek... Przegłodziłam go w piątek. W sobotę dostał delikatną kolację, a w niedzielę z rańca pobudka i rzyganko. Poszłam z nim do weta, bo nic nie pił i wciąż miał odruch wymiotny. Dostał kroplówkę i jakieś leki, ale nie antybiotyk. Wzięli krew do badania. Cały dzień wczoraj przespał. Mamy iść dziś na kontrolę. Myślę o tym gnojku cały czas jak on tam się miewa...[/QUOTE] Oj kurde to co on? Zjadł coś? czy wirus? U mnie wirus trzymał Tazzia ponad tydzień tylko w druga stronę u niego było. 3mamy kciuki za biedaka.
-
[quote name='malawaszka']chyba mu zazdroszczą :D[/QUOTE] rozczesują, pomóc Ci chcą. Zero wdzięczności :shake:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'][B]celebuci ;) [/B] kto ? Dawid? a skąd ja mam to wiedzieć, ja bym marzła z goła klatą ;)[/QUOTE] Ok załapałam. O Freda pytałam czy nie marznie wygolony taki po tym USG Ale już mi odpowiedzieli :razz: [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]Gremlin[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21641104#post21641104"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG] [/URL][COLOR=#000000][I]Chyba zimno, bo na spacerach taki trochę żwawszy jest i bardziej skory do brykania (fredowego brykania [/I][/COLOR];-)[COLOR=#000000][I] )[/I][/COLOR][/QUOTE] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']kurna nie wiem może [B]celbuc'i [/B]mają ogrzewane windy ?[/QUOTE] Kto przepraszam? I na dworzu chodziło mi czy nie marznie;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Chyba zimno, bo na spacerach taki trochę żwawszy jest i bardziej skory do brykania (fredowego brykania ;) )[/QUOTE] Ooooo ja.... schudnie biedaczyna.... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a nie zimno mu kurczę?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']No bo ja wbrew pozorom szalona kobita jestem ;) Jużem oświecona. Dzięki. :) [B]Jakim pozorom?? :diabloti: [/B] Chłopaki wspaniale pełne energii. Wypatrzyłam Fixia. :multi:[/QUOTE] heheh jak robiłam zdjęcia to na małym wyświetlaczu w aparacie się dziwiłam, ze był a kurde nie ma :) ale powycinałam go z niektórych zdjeć bo i tam mi ginął :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']A tak, żeby się Wam trochę pozazdrościło :diabloti: [/QUOTE] Znaczy cały Rok luty będziecie mieli ?:errrr: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img5/5545/abev.jpg[/url] Omasakra :multi: [SIZE=1]Ja nie zrobiłam zdjecia rpzy kompie ale za to ze sniegiem wiec zyje :) [/SIZE] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Bolcik wczoraj postanowił pokazać swojemu wybawicielowi, że nie życzy sobie przesuwania jak śpi ze swoją panciunią. A mówiłam, prosiłam... to nie, bo wymyślam. Ale się Damian wkurzył :diabloti: A Bolcik biedny spał w klatce :placz:[/QUOTE] Co mu zrobił? :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Mega foty! I tradycja podtrzymana :multi: Ale pasują do siebie, ying&yang :loveu:[/QUOTE] się staram jak mogę :) -
[quote name='wilczy zew']a obroże tak naprawdę to dla kogo,np.: te małpy co nosi Tazzik :evil_lol: [/QUOTE] No aleee do noszenia zakupów i ciagniecia sanek sie nie nadaja :) [quote name='wilczy zew']Leje od 22-giej :placz: :placz:[/QUOTE] u mnie leje jakos od całego dnia wczoraj... dorbze ze nie ma mrozu bo do pracy chyba na łyzwach bym musiała :roll: