Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. I co i co i co?
  2. Obróżka ładna :) Psy widze dwa :) Jak przez mgłę ewidentnie :) [quote name='zerduszko']Niezaprzeczalnie fota w stylu WZ. Jak się człowiek przyjrzy i wysili, to widzi psy :errrr:[/QUOTE] Amen :) [quote name='wilczy zew']:boom: .........[/QUOTE] Kobietę w CIĄŻY?? Z uśmiechem na ustach?? :roll:
  3. [quote name='AnkaG']Ja chuda???? No co ty tłuścioszek ze mnie :) Jak się spotkałyśmy na Szopena. może pamiętasz była facet z owczarkiem niemieckim, tak gadka ile on waży a facet, że 54-55 kg (nie ja pytałam) a ja oooo to tyle co ja ...[/QUOTE] Phi w zyciu tak bym nie powiedziała :lol: [quote name='AnkaG']169 cm :P I zeeero biustu.... A przypomniało mi się: Kiedyś byłam z sister, jej rodziną i znajomymi na wyjeździe. Kumpela sister ma duuzy biust. I tak siedzimy przy śniadanku, jej spadło z buźki jedzonko. I mówi: kurde zawsze wszystko mi się na cyckach zatrzymuje, mój szwagier: a mi na brzuchu. A ja: a mi kurcze wszystko na buty spada ...[/QUOTE] Dobre :razz: [quote name='Fides79']AnkaG - masz 169zm i jakieś 54-55 kg i mówisz że jesteś tłuścioszek?? Wariatka, nie bluźnij:mad: ja mam 168 i 54 i przy ostatnich wichurach doszłam do wniosku że by mi się cegły w kieszeniach przydały :lol: [B] Podejrzewam, ze się nam Anka Nabija :lol:[/B] napatrzyłam się na szalone, rozpędzone zdjęcia, cudni są obaj :loveu: a Fiksiu jakie ma łapiszcza długaśne ;)[/QUOTE] On w ogóle jest jakis dlługi kręgosłup ma za długi ;)
  4. [quote name='wilczy zew']Jakie czasy: ludzie nie wiedzą co to samogon,bimber :crazyeye:[/QUOTE] Bimber to wiem helo helo ;)
  5. chyba pisac :)
  6. [quote name='malawaszka']Ti. Nari ciągle się uczy życia z ludźmi - trzeba dać jej czas i pokazywać co wolno, a czego nie wolno. [/QUOTE] dopisać ze nie niszczy i nie załatwia się pod nieobecność właścicieli?
  7. OOo jak dobrze Cie widziec tutaj :) U Was zawsze się dzieje sie :) A sprzatanie rpzedswiąteczne... :scared:
  8. U Mnie Tazza mylą tylko z CTRem :) Młodego biora za sznupa... a ja im, ze to kundel :evil_lol: tylko po fryzjerze ;)
  9. macie coś do pokurczów... :niedowia: Pan był bliżej niż myślał ;)
  10. [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7747Kopiowanie_zps6be5a7bf.jpg[/URL] fajnie wyszło, Fixowi się ogon prawie tak samo ułożył jak u Tazza :) przez co takie prawie dwa kółka powstały[/QUOTE] Można strzałę wypuszczac z łuku ;) i przez obręcze neich przechodzi :lol: [quote name='Doginka']Hahahaha, jak obrazowo o tej zwróconej kupie napisałaś, aż czuję ten smrodek i mam odruchy wymiotne :roflt:[/QUOTE] Aaa widzisz.... to nie dobrze, fantazja Cie poniosła bo... wcale nie śmierdziała :diabloti:
  11. [quote name='Doginka'] [SIZE=3][B] Saththa[/B][/SIZE], masz rację, jamniczek był śliczniutki, na foto wygląda na większego niż był w realu - takie sweetaśne długie maleństwo. A najbardziej rozczulający był widok Pana Sędziego dającego buziaka psince:loveu:[/QUOTE] No i gdzie rozczulająca fotka?:)
  12. [quote name='ania0112']Tak śmiesznie leci zębami po skórze lub ubraniu tylko przednimi zębami.... to nie boli chyba, ze cie przyszczypnie bo ma krzywe zęby;) [/QUOTE] [quote name='malawaszka']aaaa tak szyje - Drops to robi i ja to nazywam, że mnie iska :D i też czasem przyszczypnie :lol:[/QUOTE] [quote name='ania0112']no dokładnie takie iskanie.. :) a młoda robi wszystko, szczypie, iska, gryzie i szczeka full opcja:megagrin: DO DOMU Z NIĄ! Monia a dosłali Ci tą książeczkę zdrowia?[/QUOTE] [quote name='AnkaG']No czyyyytamy tylko byliśmy na szkoleniu i chorzy :) Ja nazywam to podgryzanie "szczypawki" :)[/QUOTE] No ja włąsnie tez iskanie :) już wsio wiem :)
  13. [quote name='zerduszko']Może to zasługa nowej karmy? Nic nie piszę ;)[/QUOTE] Wcale tak nie mysle, nic nie piszę :) I wcale tego bym nie chciała :nonono:
  14. [quote name='malawaszka']oj woła woła i to tak, że [B]cały dom stawia na nogi[/B] :lol: i biega i szybko szybko i drapie drzwi i wołaaaa :D[/QUOTE] Z dwojga złego lepiej tak :razz:
  15. [quote name='malawaszka']ehe :lol: ale nie przywiązuj do tego wielkiej wagi - ot skojarzyło mi się do rymu z "ogon" :evil_lol:[/QUOTE] Ok w takim razie przestaje się starać zrozumieć :lol:
  16. [quote name='malawaszka']BARDZO chcę! bo teraz potrzebne mi dodatkowo dla Viki do tego leku na aspergillusa :roll: samogon = bimber :D[/QUOTE] Oka musze w takim razie zakupić sobie duże opakowanie Tic Tacków;) z tym, ze to już chyba ostatnie będą jak sie uda aby już Tazz nie brał... chyba ze po glukozaminie kurcze... Szkoda ze nie wiedziałam wczesniej ;shake: bo od stycznia przeciez bierze i na poczatku po dwie kapsułki na dzien a ja wyrzucałam ehh :( Bimber? taki alkohol znaczy ?:razz:
  17. [quote name='ulana']Tazzio balonik? Ale baloniki są okrągłe przecież.[/QUOTE] To podłe pomówienia :) [quote name='malawaszka']czasy okrągłych baloników daaawno minęły :D teraz są różne i okrągłe i podłużne, mają łapy, nosy, ogon i fruwają jak.... samogon :mdleje: :roflt: :scared:[/QUOTE] Właśnie własnie... co to samogon?:lol: [quote name='Doginka']Ale nagadane, to sobie poczytałam, ale nie będę się odnosić do żadnego posta, jedynie do fot - zauroczył mnie Idex zawinięty w koc:loveu: Te na śniegu też fajne i znalazłam Fixa od razu;-)[/QUOTE] On w ogóle ejst uroczy menda jedna... A no nagadane strasznie samam w szoku ;) Jak nie u mnie;) [quote name='AnkaG']Jakie chuuude chłopaki :) Ale fajowe :)[/QUOTE] Sama jestes chuda! O :obrazic: Fix na nowej karmie jeszcze nie schudł... Moze ta będzie odpowiadać... Ale chyba mu kupa przestała smakować... bo wczoraj jak w pracy byłam to zjadł... a jak wróciłam to zwymiotował... w szoku byłam ze nie wyszła paćka a normalnie uformowana kupa :splat: jakby organizm sie zbuntował... albo mu nie smakuje... Ale Ciiiiiiiiiii A Tazzman na standardowej swej akrmie po tym sranku dochodzi do siebie :) ale ale... odstawilismy kreon całkiem... (pewnie bysmy nadal go stosowali, ale w piatek jak w pracy byłam chłopaki zaszaleli i dorwali się do róznych rzeczy w kuchni, między innymi własnie do pudełeczka z kreonem... tam było jeszcze ze 3 kapsułki prawie pełne... i albo zjedli albo rozsypali nie wiem, znalazłam tylko opakowanie pogryzione::) i nie miałam kreonu wiec męska decyzja, odstawiamy całkiem zobaczymy co bedzie. Póki co jest dobrze ;) [B]Wasiu[/B], jak dorwe jakies opakowanie do wysyłki to mam kolejne kapsułki dla Zgredka, chcesz??
  18. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-U4lfZRZcdTY/UqZbNWrOVqI/AAAAAAAAwbg/vvrVTg_XBZg/s640/Zimowa%20w%20NDMaz%20(279).JPG[/url] oooo to widziałam na FB A Jamniś ładniutki ;)
  19. [quote name='ania0112']chciałam dodać, ze szukamy domku bo piesek już głupot się uczy :p Inka czasem szczeka przy ubieraniu ( my ją uciszamy i przestaje) Brokas jak się bardzo cieszy [B]to szyje[/B] po ręce lub rękawie więc Nari jak się ucieszy to szczeka i szyje :-?:megagrin: Brokaś znowu ją pogonił bo się kokosił i ta chciała go rozbawić i przydepnęła go.. i generalnie szczekanie jej się spodobało i co jakiś czas wyda z siebie ze 2-3 szczeki, które swoją drogą brzmią jakby przez poduszkę szczekała... a z dobrych informacji to coraz ładniej chodzi na smyczy i już większość drzew, krzaków omija od strony człowieka więc rzadko się plącze :)[/QUOTE] Co to znaczy z e szyje?:lol:
  20. Widziałam... dobrze, ze konie w lesie były w tym czasie. ja na FB juz dołacZyłam do wydarzenia i udostepniłam... :shake: więcej nie mgoe :( Przeklejam z FB [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q77/1472999_614881008578230_831742161_n.jpg[/IMG] [QUOTE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Oderwana stajnia i druga obok niej uderzona[/FONT][/COLOR][/QUOTE] [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q72/1450037_614883261911338_2075642300_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q77/1472999_614881008578230_831742161_n.jpg[/IMG] :mdleje: Masakra jakaś...
  21. UUUa Gratuluję :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-tAOxUrvpovo/UqZYltHDeXI/AAAAAAAAwPY/WzKfHX-RNa8/s640/Zimowa%2520w%2520NDMaz%2520%252819%2529.JPG[/url] On chce tego smaczka, daj mu! :)
  22. [quote name='3 x']mamy takie coś :) Bronuś w górach sobie wodę nosił [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204619-Roman-z-Chrzanowa-brzmi-dumnie!-Zwłaszcza-taki-co-ma-dom-)/page24"]- klik [/URL] tyle, ze od pawilony 13 do mieszkania mamy jakies 10 km conajmniej ;)[/QUOTE] Hmmm a nie za małe będzie? Oh 10 km powiadasz? To nie bez sensu chyba, ze w zimie bo w lecie zanim byście wrócili do domu to by się mięso zepsuło :lol:
×
×
  • Create New...