-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale jest to mimo wszystko wieksza ingerencja w obroze niż doczepienie kółeczka :) i chyba o to tutaj chodzi, a nie o skutecznosc czy inna;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Adresówka? Ja zrozumiałam,że psy :-) Jeszcze jedna tą plastikową-nie plastikową ma na holderze. Dostał ją Kurdupel jak był u mnie.[/QUOTE] No mi ze adresówka bo w koncu wszywasz ja w obroze któa ma jakis okreslony coś na niej juz naszyte;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']To mam. Zerce pisała o zniszczonej.[/QUOTE] Ja zrozumiałam jakoby niszczyła obrozę a nie jak sie zniszczy obroża :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Ja też o nim myślałam i mówiłam,że się nie pomieścimy :roll:[/QUOTE] Ojjj to najwyzej rozepchamy troche sciany ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale jak masz 3 obroze na zmiane to musisz miec 3 adresówki bo przeciez co zmiane obrozy nie bedziesz odpruwać i przyszywac;) -
Dla dziecka i TZta :lol:
-
ale ja chcę aktualnego pychola.
-
Koci świat miewa skarpetki, piżamy, pościele i gatki ;)
-
[quote name='ania0112']:crazyeye: Ja wiedziałam, ze poza pomaganiem psom warto mieć konto na dogo ze względu na bazarki zwłaszcza taks ale właśnie odkryłam bazar, którego zdecydowanie się nie spodziewałam... widziałyście bazarek z domowymi przetworami? konfiturki, sałatki, ogórki...? szok:crazyeye:[/QUOTE] widziałam :) notorycznie sezon w sezon sie pojawiaja;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Ale my namiotów nie mamy a jak z Sandrą przyjedziemy to na dłużej bo to kawał drogi ... :)[/QUOTE] My do Bryzi do tego domku co sie buduje;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ja tez mam z allegro. ale juz jedna mi pękła :watpliwy: i Fix latał z polowa numeru telefonu;) -
[quote name='malawaszka']mnie tak kiedyś przepisali psa - napisz, ze go adoptowałaś[/QUOTE] Dziękuje za sugestie;)
-
Oooooooa no ja juz zapomniałam:) Ale i tak niewidac pychola Koca;)
-
[quote name='malawaszka']w safe-animal? napisz do nich maila ze skanem z książeczki gdzie jest naklejka z chipa i Ci przepiszą na Ciebie[/QUOTE] tak w safe... tak po prostu???
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']część materiałów kupiona... a budowa czeka... aż się wykłócę o ruszenie dupy czyjejś... mam dość serio... aż mi się nie chce o tym pisać[/QUOTE] hmmm bo ja Chciałam Z Tazzem i Fixem do Bryzuni dołączyć i na spacery z Wami chodzic...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Musze zadzwonic do schronu w sosnowcu skad Fixa zabrałam aby usuneli wpis w bazie z jego chipem cobym mogła wprowadzić go na siebie :splat:
-
a ja tereny wokół domu :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ruda jest energiczna, uparta, zadziorna mamusiu nooo:) Jak Fix normalnie;) Wasiu jak tam budowa? Biore chłopaków (Fix ma kaganiec już) i jedziem do Was!!! [url]http://img716.imageshack.us/img716/6416/iyim.jpg[/url] ahhhhhh jak ja bym chciała pracować od 16 do 24 :(:( [quote name='marako']Ma u Ciebie dobrze. Lubię sobie popatrzeć na dzikie szaleństwa rudej i reszty, ale ja już za stara jestem na tak energiczne i żywotne bestyjki. Wolę bardziej stonowane wielkoludy. (a niestety już niedługo czeka mnie trochę zabawy z gromadką dzikusów, w dodatku sikających i sr... w domu!)[/QUOTE] Marako ja Cie prosze... założ galerię chociaż na te małe olbrzymkowe czarne bestyjki :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='JankaBezZiemii']foty pokaż, no pokaż, pokaż, pokaż... CAŁEGO Kocyka i Mordziastą tyż...[/QUOTE] Zapomnij.... :)
-
Ale cudne wieści ;) Strasznie sie ciesze ze ejdnak właczyłam laptopa :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nooooooo w koncu!!!!!! Super ;) to teraz przybierze to co zgubiła;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Znaczy skończył mu się limit? :lol: -
Przynajmniej nie zardzewienie :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to co to z ta windą?:)