Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Tak przyszłam... ja znam tylko czarnego spaniela... i kiedyś mu się odwidziało i chciał zjeść Tazza :diabloti:
  2. Ok :) NIe dogadamy się;) Nie potrafię napisac tak abyś mnie zrozumiała a wręcz mam wrażenie, ze rozumiesz mnie zupełnie odwrotnie niż piszę :) Skoro komuś ciężko powiedzieć po prostu, zę się źle czuje i czy mogę przepuścić to nie jest moja wina. a ja na chamstwo odpowiadam zazwyczaj znieczulica po prostu bo mi się nie chce denerwować. Jak ktoś mi stoi za plecami to nie widze czy jest w ciąży czy nie i otworzyć buzie trzeba :)
  3. [quote name='zerduszko']Nie musi ma pierwszeństwo w kolejce, to samo kobieta z dzieckiem na ręku. Kiedyś tak było, tewraz trzeba się awanturować,[/QUOTE] Zerce - jak się do mnie mówi jak do człowieka to ja nie widzę problemu. Ale jak się wali we mnie wózkiem (wypakowanym po sam dach jak ja mam 5 produktów), straszy facetem to w dupie mam taką uprzejmość i wysyłam do kasy z pierwszeństwem. A inaczej mi się nie zdarza niestety. ZAWSZE jest agresja i BO MI SIĘ NALEŻY. Kiedyś podejście było inne bo i inna była trochę postawa a nie taka roszczeniowa jak teraz :shake:
  4. am andzieję ze się uspokoi jeszcze. Zmiana miejsca tyle ludzi, tyle psów... zaczał chłopak moze walczyć o siebie coś mu się przekręciło. 3mam kciuki za odkręcenie
  5. [quote name='ania0112']Super dla Grace! a tego drugiego współczuje szczerze.. mi raz Brokat zrobił taki numer, że sięgałam do jego paszczy po jak sądziłam bułkę lub kostke a tu koopa... z moim odruchem wymiotnym było mało zabawnie..... Zaraz w domu było szoru szoru [B]mu ryja[/B]:)[/QUOTE] I sobie łapke :lol: Ja Fixowi pychola to codziennie myje bo mu broda daje... wiecie czym idlaczego :razz: [quote name='wilczy zew']Teraz widzę korzyść,że Mordziasta gryzie jak wyciagam jej z pyska,więc tego nie robię :evil_lol:[/QUOTE] Ooo to to trzeba widziec pozytywne aspekty danej sytuacji ;)
  6. [quote name='malawaszka']Magda ma już takiego wielkiego że chyba nie sposób go owinąć :lol:[/QUOTE] ale ma dobra pamięć ;)
  7. [quote name='zerduszko']A to już musi być kasa z pierwszeństwem żeby kogoś przepuścić? Ja to nawet przepuszczam jak ktos ma dwie rzeczy, a ja zapakowany wózek. No to jest właśnie to o czym piszę - nie te czasy ;) Mi to wstyd w sumie, że musiały takie kasy powstać. [/QUOTE] Jeśli mnie się kobieta awanturuje to musi być z pierwszeństwem. Jak mam cały wózek a ktoś ma dwie rzeczy to tez przepuszczam. Nawet jak mam 10 rzeczy to przepuszczam bo zanim ja się wypakuję to ta osoba będzie już skasowana :)
  8. Marako to cudne wieści (pomijając kupę) :) A na kupę ja kupuję szampon pet society... i musze przyznać ( a Tazzio lubi ludzkie niestety się tarzać), ze działa :)
  9. o przepraszam :) Jak stoję w kasie z pierwszeństwem to przepuszcze;) ale jak mi sie ktoś pcha przy zwykłej żądając to wysyłam do kasy z pierwszeństwem zasadniczo ;) Tazzman dzis koniec zastrzyków, ponoć juz jest zdrowy czekamy na kupke teraz bo nadal mimo 3 posiłków sie nie pojawiła. ale wet mówił, ze zupełnie wyczyszczony przewód pokarmowy i trochę musi potrwać zanim się wypróżni... ;)
  10. [quote name='AnkaG']Kobieta w ciąży poza kolejką to chyba pierwsza będzie :)[/QUOTE] a mocno widac? b oja nie widac mocno nie da rady :shake:
  11. [quote name='AnkaG']Że co Sandra???[/QUOTE] No w dniu dostawy iśc do lumpka... wiec z obstawą zeby ne powbijał nikt w Zerce łokci ;)
  12. OOooa ale z obstawa b oto bywa niebezpieczne;)
  13. [quote name='zerduszko']Ale to nie może być 7xl bo wyglądam jak po koksach, znaczy bary mi się takie robią ;) Albo jak E.T. - rękawy do kolan :lol: To musi być specjalny krój, a w H&M nie mają już kurtek zimowych :crazyeye: No i 200 to jednak dużo jak na 3 miesiące :shake:[/QUOTE] To jest DO 7XL wiec chodziło mi ze znajdziesz moze rozmiar ;)A ze specjalny krój to nie wpadłam...
  14. Oooooooooooaaaaaa to ja nie zrozumiałam w takim razie :) Myślałam, ze znikł bo wycięty :splat: eee to super;)
  15. [quote name='3 x']jak ludzik Michelin ;) przynajmniej ja bym tak wyglądała ;)[/QUOTE] wcale nie jest tak źle. one się ładnie rozkładają. Tez miałam taki dylemat ale zaryzykowałam i jestem zadowolona :)
  16. [quote name='zerduszko']Tak to zawsze jest, jak na początku się mało zapłaci, to potem trza non stop dokładać :] Sandra, jak mam nie wydawać, jak nie umiem znaleźć tańszej tak DUŻEJ :eviltong:[/QUOTE] Zerce ja zamawiałam stąd... [URL]http://goodlookin.pl/dla_niej/kurtki_i_plaszcze_zimowe.html[/URL] mają niektóre modele do 7XL do 200 zł...
  17. jego za darmo tylko drogi w eksploatacji :diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']jak O nim to przeważnie Zgredek, a do niego Dżordż - nie wiem czemu tak :lol:[/QUOTE] Pewnie zebysmy wiedzieli o kogo chodzi :evil_lol:
  19. Aaaaa Jak źrebaczek taki młodziutki co to się uczy brykać jeszcze :) I wow mówisz do Zgredka po imieniu :razz:
  20. [quote name='zerduszko']No jak stwierdzisz, ze potrzebujesz ostatniej wizyty, to Ty tez masz gratis? :diabloti: O kurtce gdzieś pisałam... szkoda mi kilku stów na 3 miesiące, jak mam dobrą :shake: a tej już nie założę NIGDY więcej :eviltong:[/QUOTE] to moze nie wydawaj kilku stów... nie mozesz chodzic w takiej w jakiej sie nie dopinasz bo sie zaziębisz przeciez;) O siebie ne pytałam:)
×
×
  • Create New...