-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jak na moje to sie drapał biedak :lol: -
Hmmmm Mi Tazzman i Fix zjadają drzwi.... :razz:
-
Aaaaa czekaj czekaj rzeczywiscie jak teraz przeczytałam to mi sie przypomniało z e juz mi to mowilas kiedys o tym nocniku ;) Dona Brode ma ze WOW!!
-
OOOOo a jaki nowy dywanik na Macie;) Piekne cozko Dona ma :) A jakie uszy zarosnięte :evil_lol: pominełas?? Ala rosnie jak na drożdzach, juz nocnik nawet widze;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] zimy w tym roku nie będzi i już!!!![/QUOTE] [quote name='JankaBezZiemii']tak jest! zawsze twierdziłam że śnieg to w górach dla wielbicieli no i przecież standardowo na Antarktydzie jest nie? uważam że wystarczy ;)[/QUOTE] [quote name='agaga21']i tego się trzymajmy[/QUOTE] Podpisuje się i rękoma i nogami ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Co tam smalec z fasoli ... [B]Tazzislaw jest the best :loveu:[/B] [SIZE=2]a jak smalec, to tylko prawdziwy ze zwierza - Taki swiezy chleb, smalec, pomidorka bach, cebuli troszke, szczypta soli ... mniam - kurcze glodna sie zrobilam[/SIZE] :evil_lol:[/QUOTE] Dziekujemy ;) Ochrzczony przez Jambi jako Tazzeusz :) teraz Tazzisław :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']zeszłoroczny? :diabloti:[/QUOTE] az tak stary nie, bo ruda jest :roll: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']zdjęcia mistrzostwo świata :loveu: i skąd ten szron masz taki ładny? u nas w dzień to 5-7 na plusie ...[/QUOTE] Bo to stary szron... sie nie czyta :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Piździa ufo super;) [url]http://img208.imageshack.us/img208/6820/m0oj.jpg[/url] wow :) Kurde ten szron, snieg, lod mnie zamordowały ale juz wiem ze to nie teraz;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img689.imageshack.us/img689/2762/8ufz.jpg[/url] hahahahaha, ;) [url]http://img585.imageshack.us/img585/74/5jsb.jpg[/url] czaruje nowy domek;)
-
[quote name='wilczy zew']Jak byłyśmy z Mordziastą w mieście,to Kocyk otworzył drzwi do mojego pokoju i zezarł napoczęte opaklwanie suszonych pluce,ciastka na wagę i część takich pasków na nagrodki. Powiedziałam,że pojdzie do schroniska :angryy: :angryy:[/QUOTE] Biedny, dlaczego go zostawiłaś samego?:(
-
Ona po prostu uważa ze tak wygląda lepiej :razz:
-
a ja 3mam kciuki coby zadziałało!
-
[quote name='wilczy zew']Ja do Ciebie zadzwonię :evil_lol:[/QUOTE] Oka :) Mój numer masz ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']Jak o jedzeniu, to polecam humus z cieciorki (ciecierzycy). Wczoraj jedliśmy - mniam. Przyrządzanie (nie licząc gotowania cieciorki, ale gotuje się sama) - góra 10 minut dla całej dużej rodzinki. Nie zgodzę się też co do pracochłonności pasty z fasoli i podobnych potraw. Pamiętam, z nie tak dawnych czasów, że mięsne potrawy zawsze trzeba było przygotowywać dłużej, niż roślinne.[/QUOTE] O ciekawe;) [quote name='3 x']dawaj Fixa :mad: [/QUOTE] Gdzie go dostarczyć? do wawy, tak?? kurcze myślałam, ze nie przewidujecie pokurczów, ale szpoko!! :painting: [quote name='3 x'] nie chce mi sie czytac watku bez zdjęc ;)[/QUOTE] Mało Ci?? wczoraj wieczorem wstawiłam jakies 38 zdjęć!! -
na pewno będziem zachwycone ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
dubellllllllllllllllllll -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] a tu wygląda Fix jak afgańska kobieta :errrr: i miałam to napisać ale.... ten smalec mi oczy przysłonił :grab: [/QUOTE] Wariaci hehehhe [quote name='zerduszko']Z fasolą jak to z fasolą jest dużo roboty, ale jak się już ugotuje, to chwila. Ja nie obieram jej. Przeczytaj oba przepisy. [URL]http://wegetarianka.blox.pl/2012/01/PASTA-Z-FASOLI-NIBY-SMALEC.html[/URL] [URL="http://wszystkojestwglowie.blogspot.com/search?updated-max=2013-10-29T01:10:00%2B01:00&max-results=8"]http://wszystkojestwglowie.blogspot.com/search?updated-max=2013-10-29T01:10:00%2B01:00&max-results=8[/URL] [/QUOTE] Hmmm zajrze p o robocie;) [quote name='malawaszka']no to przeca wszyscy wiedzą i widzą :D[/QUOTE] nie dramatyzuj :) [quote name='WATACHA'] A propos lenistwa :evil_lol: [/QUOTE] No pewnie ;) [quote name='zerduszko']I znów temat schodzi na gabaryty :lol: [B]Noż kurcze! [/B] Sandra, to może coś o psach nam opowiesz? :d[/QUOTE] O spach? NIe mogę. Bo bedę Tazzia wielbić a Fixa oczerniać... [quote name='WATACHA']Nie, o lubieniu jeść :)[/QUOTE] O to to ;) [quote name='Margi']Pojeść to lubię ja :evil_lol: i to tradycyjny smalczyk.:lol: Jakoś te fasole mnie nie przekonały.Za dużo roboty.;)[/QUOTE] Za dużo mówisz... kurde to moze nie będe patrzec :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no przeca watacha napisała "głupki dwa" także skomentowała;) rób smalec i daj chłopakom i obfoć i pobiją smalec od zerca :eviltong:[/QUOTE] O zesz patrz bo ja przegapiłam tego posta wyżej... zobaczyłam tylo tego niżej :splat: Zwracam honor, przepraszam :) Zerce pokaż przepis;) boś mnie zaciekawiła;) dużo roboty? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew'][B]Foty fajniutkie :-) [/B] Smalec lubię ale taki ze skwarkqmi własnej roboty: słonina+dwa rodzaje boczku.[/QUOTE] Dzieki :lol: Zerce Twój smalec przebił chłopaków totalnie... nie zniosły konkurencji... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Nie przesadzaj jeszcze można pastę z cieciorki i moje ulubione avokado, podejrzewam, że nie tylko , ale jeszcze nie znalazłam wszystkiego dla leniuchów[/QUOTE] następna no :watpliwy: :sadCyber: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Podoba mi się twoja tradycja niedzielna :) a twój Tazz jak przystało na psa który nigdy nie zaznał niczego złego nie potrafi zrobić osiołka... poprawny osiołek ma ogon w dół i głowe też w dół..;) ale to dobrze, ze on tego nie wie :) Tyle zdjęć, że nie wiem które skomentować... Obaj są genialni, Fixu latający super a twój Tazz jest tak drobny, że jak leci to mi się nie kojarzy z niedźwiedziem tylko z baletnicą :lol: ja smalcu też nie lubie no ale jak ten jest vegan to słonica odpada czyli to czego nie lubie...[/QUOTE] Bo on robi Końskiego osiołka :lol: tak se stoi po prostu :lol: Za Baletnice Tazz dziękuje :) Docenił :lol: [quote name='zerduszko']Mówiłam nie raz, ze ona nie czyta :diabloti: [/QUOTE] Waszka nie czyta?? [quote name='zerduszko'] A z fasoli, bo to jest wegański "smalec". Takie wymysły wegusów żeby nie jeść w koło chleba z pomidorem lub dżemem ;-)[/QUOTE] jeszcze z ogórkiem możesz... albo z sałatą;) powiem Ci ześ mnie zaciekawiła tym smalcem z fasoli;) -
ale moze wystarczyło by wyjasnic ze to jakieś w sumie może ze 3 wizyty...chyba, ze doszł odo nieporozumienia i chodziło wąłsnie o zywotnosć