Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Z fasoli :eviltong: Nie cierpię smalcu, ale ten na zimno na chlebek mniam :) [B] kiedyś to był smalec... a teraz... w zęby mnie kuje normalnie... i nawet nie wacham :) nie rozumiem jak z fasoli :lol:[/B] dobre :lol:[/QUOTE] No bo wiesz co? naprawdę nawet nie napisała na odwal się, ze fajne foty :lol:
  2. [quote name='malawaszka']o fuj a co to ten vegan smalec? z czego? nie cierpię żadnego smalcu bleee[/QUOTE] ejjjjjjjjjjjjjjjjj chyba ze 38 zdjęć wstawiłam...
  3. aham... to 3mamy dalej;)
  4. [quote name='malawaszka']no to ja już nic nie rozumiem - czytałaś mojego maila?[/QUOTE] to znaczy ze jak?
  5. [quote name='zerduszko']Zrobiłam michę vegan smalcu i nie przejem tego sama, chcesz?[/QUOTE] nie wiem... :eek2:
  6. [quote name='zerduszko']dobra Sandra :lol: [/QUOTE] A gdzie smaczek ?:lol: [quote name='zerduszko'] A co on się tak rozkraczył? [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7782Kopiowanie_zps22da8f5f.jpg[/URL] ;-)[/QUOTE] Na tadam -Mam Cię :)
  7. Miszcz... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2470Kopiowanie_zpsb0865287.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2470Kopiowanie_zpsb0865287.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2469Kopiowanie_zps24e57b22.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2469Kopiowanie_zps24e57b22.jpg[/IMG][/URL] Leżaki ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2473Kopiowanie_zps35b63060.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2473Kopiowanie_zps35b63060.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2477Kopiowanie_zps0134a9cd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2477Kopiowanie_zps0134a9cd.jpg[/IMG][/URL] I Nochal czarny :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2479Kopiowanie_zpsf16c347a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2479Kopiowanie_zpsf16c347a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2480Kopiowanie_zpsad3a3d83.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2480Kopiowanie_zpsad3a3d83.jpg[/IMG][/URL] I już wszystkie...
  8. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7800Kopiowanie_zps22629a2a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7800Kopiowanie_zps22629a2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7801Kopiowanie_zps74140033.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7801Kopiowanie_zps74140033.jpg[/IMG][/URL] :stupid: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7802Kopiowanie_zps3cff1571.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7802Kopiowanie_zps3cff1571.jpg[/IMG][/URL] Ekstaza :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7803Kopiowanie_zpsf2ec8e80.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7803Kopiowanie_zpsf2ec8e80.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7809Kopiowanie_zpsaee8eb0a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7809Kopiowanie_zpsaee8eb0a.jpg[/IMG][/URL] Mniaaaaaaam :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7810Kopiowanie_zps511ce490.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7810Kopiowanie_zps511ce490.jpg[/IMG][/URL]
  9. I dalej ;) Domowe :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2466Kopiowanie_zps0cc2e1c6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2466Kopiowanie_zps0cc2e1c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2467Kopiowanie_zps5cd397b1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2467Kopiowanie_zps5cd397b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSC_2468Kopiowanie_zpse73fbbb8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSC_2468Kopiowanie_zpse73fbbb8.jpg[/IMG][/URL] Smietanka :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7798Kopiowanie_zps74131ff0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7798Kopiowanie_zps74131ff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7799Kopiowanie_zps379e4c54.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7799Kopiowanie_zps379e4c54.jpg[/IMG][/URL]
  10. Idefixowi obciełam łapkę a Tazziowi czachę :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7785Kopiowanie_zps860bb600.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7785Kopiowanie_zps860bb600.jpg[/IMG][/URL] heheh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7786Kopiowanie_zps31518693.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7786Kopiowanie_zps31518693.jpg[/IMG][/URL] Biegnie Niedźwiedź :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7787Kopiowanie_zpsa61ff244.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7787Kopiowanie_zpsa61ff244.jpg[/IMG][/URL] Osiołek Tazz [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7788Kopiowanie_zpsece6e617.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7788Kopiowanie_zpsece6e617.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7796Kopiowanie_zps1353838d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7796Kopiowanie_zps1353838d.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7774Kopiowanie_zps4a7599ff.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7774Kopiowanie_zps4a7599ff.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7780Kopiowanie_zps145a9181.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7780Kopiowanie_zps145a9181.jpg[/IMG][/URL] :multi: udało mi sie:) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7781Kopiowanie_zps1eda4121.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7781Kopiowanie_zps1eda4121.jpg[/IMG][/URL] Mam Cię [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7782Kopiowanie_zps22da8f5f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7782Kopiowanie_zps22da8f5f.jpg[/IMG][/URL] Krzywusek ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7783Kopiowanie_zpsa855a51d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7783Kopiowanie_zpsa855a51d.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7764Kopiowanie_zpsfc32eac2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7764Kopiowanie_zpsfc32eac2.jpg[/IMG][/URL] Standardowo nie zdążyłam . [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7765Kopiowanie_zps35e7e81d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7765Kopiowanie_zps35e7e81d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7766Kopiowanie_zps6b8c2cd1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7766Kopiowanie_zps6b8c2cd1.jpg[/IMG][/URL] Hmmm\ [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7771Kopiowanie_zpsb5378790.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7771Kopiowanie_zpsb5378790.jpg[/IMG][/URL] Tazzio mi spierdzielił :( [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7772Kopiowanie_zpsa44fe9b2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7772Kopiowanie_zpsa44fe9b2.jpg[/IMG][/URL]
  13. No to tradycyjnie, bardzo proszę :) w piątek pieski pobiegały troszkę, bo się udało i innych nie było ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7756Kopiowanie_zps3f80754c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7756Kopiowanie_zps3f80754c.jpg[/IMG][/URL] Zajączek ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7757Kopiowanie_zps4337cbe7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7757Kopiowanie_zps4337cbe7.jpg[/IMG][/URL] Zajączek zgapiak ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7759Kopiowanie_zpsa64079eb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7759Kopiowanie_zpsa64079eb.jpg[/IMG][/URL] Dla Fixa standowe zdjecie :) Ale zobaczcie ktoś go goni.... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7761Kopiowanie_zps59cc249b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7761Kopiowanie_zps59cc249b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7762Kopiowanie_zps2b9bac14.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7762Kopiowanie_zps2b9bac14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/15/DSCN7763Kopiowanie_zps349a4a2c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7763Kopiowanie_zps349a4a2c.jpg[/IMG][/URL]
  14. [url]http://imageshack.us/a/img690/589/nppa.jpg[/url] uuuua można pomyślęć zeby nos odgryżź się chciało takie spojrzenie :) Aleście napeplały o peplaniu... ledwo przebrnełam :) Do mnie za to nikt nie dzwoni :sadCyber:
  15. Aaaaa zębolowgia wystaję :) Cudna jest ;) ale chyba mocno już urosła co?:)
  16. [quote name='wilczy zew']przeca ostatnio wstawiłam[B] fotę [/B]:obrazic:[/QUOTE] No jedną...
  17. [quote name='Pysia'] I skrzywić zgryz ;) Szarpak jest przy naukach w użyciu. Zęby paluchami naciskam ;) [/QUOTE] Oj nie wiedziałam ze to możliwe... [quote name='wilczy zew'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]danyww[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21663804#post21663804"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] No a gdzie fotki??? :cool3: Ja się dopytowywuję. Gdzie?????????????????? :mad: [/QUOTE]słusznie.......[/QUOTE] Wz Tys to nawet nie powinna się dopominac :)
  18. [quote name='eria']Wiecie,że ja mam dość krytyczne postrzeganie swoich fot. Jak coś nie jest doskonałe to jest w kategorii bylejakie i tyle ;) póki co nie mam nic nowego ,ale Duma jest już tak zapuszczona,że nie mogę na nią patrzeć i chyba jutro doprowadzę do ładu to jakieś fotki zapodam .[/QUOTE] Dobrze ze to nie jest zaraźliwe :lol: bo w życiu byście ani Tazza ani Idefixa nie pooglądały ;)
  19. i może pływanie kurcze...
  20. poszarpac się szarpakiem... wylecą :lol:
  21. [quote name='Doginka'] Na początku myślałam, że to po kawie, którą piłam na wystawie, bo popiłam nią prochy, gdyż nie miałam wody. Ja głupia, mogłam zamiast kawy poprosić o samą wodę (roflt), ale jak zwykle na wystawie nie myślę:oops: [/QUOTE] :lmaa: :puppydog: no wiecie co - mysleć prosze;)
  22. [quote name='ulana']Ładne mi "nic" normalnie. Na przyszłość Ty się nie kryguj tylko pisz prosto z mostu: 'Piękne zdjęcia Wam jutro pokażę' - przynajmniej człowiek twarz zachowa. No bo jak to jest 'nic', to moje to co? Dwa'nice'? :)[/QUOTE] Jak Eri nic a Twoje dwa... to moje nieskończoność niców :lol:
  23. [quote name='wilczy zew'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]ulana[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21660854#post21660854"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Obróżka ładna, ale Mordziasta... nie broni się przed dźwiganiem niedźwiedzi? Straszny ciężar w końcu. ;-) [/QUOTE]Żaden ciężar,bo niedźwiedzie biegają,zjeżdżają na nartach,sankach :razz:[/QUOTE] no to do ciężaru dochodza jeszcze narty i sanki :diabloti:
  24. No dziewczyny koniec tych wyliczanek bo się boje sama do siebie przychodzić :)
×
×
  • Create New...