-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='wilczy zew']Kocyk jeszcze dostanie szeki do noszenia zakupów i ciągnięcia sanek.[/QUOTE] to akurat prezenty dla Ciebie :evil_lol:
-
[quote name='wilczy zew']Kocyk ma uniwersalną-czerwoną z czarnymi brzegami i łańcuszek. [/QUOTE] Oj ktoś tutaj jest niesprawiedliwy... :nonono: [quote name='ania0112']Obroża cudna! ejj ale kocyk też musi podnie się nosić w tym sezonie a nie tylko Kera... u nas mama kubraki na zime zamówiła... dla 2 PSÓW :)[/QUOTE] własnie włąsnie... ja tez jak kupuje coś to dla dwóch. Przeciez dokłądnie wiedzą ze jeden cos dostaje a drugi nie...
-
[quote name='wilczy zew']Ja więcej.....[/QUOTE] ja tez :mdleje: [quote name='wilczy zew']Przeca to Twój wybór :razz:[/QUOTE] to nic nie zmienia :) [quote name='malawaszka']noo ja Ci bardzo współczuję, że jadasz takie paskudztwa :eviltong:[/QUOTE] ja sobie też... ehhh [quote name='ania0112']a ja mc'donaldka tez kocham! ja za to po 1,5 fitnesie przyjezdzam i zjadam pół lodówki :)[/QUOTE] tez [I]mondrze [/I]:razz:
-
[quote name='wilczy zew']Mordziasta czeka na taką zimową obrożę [URL]http://images55.fotosik.pl/179/fd8ad1e66955a7bemed.jpg[/URL][/QUOTE] A Kocyk ?:)
-
[url]http://i49.tinypic.com/j8ct1u.jpg[/url] dywanik :loveu:
-
sa tez takie które w neidziele jada na 17 na basen pływają przez 45 minut a potem zamiast grzecznie do domu jada do McDonald's i zjadaja McZestaw plus McFlurry heh :flaming:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Fajni są :loveu:[/QUOTE] :):):) Dzięki ;) -
[quote name='WATACHA']Zjedzenie świnki to też świadomy wybór:p, ale mogłybyśmy tak bez końca ;) więc :bye:[/QUOTE] Tak :) ale chodziło o to ze Ty się nie najesz bo nie jesz mięsa:)
-
[quote name='wilczy zew']My wszyscy mamy nadwagę :oops: i będzięmy się odchudzać.[/QUOTE] Powodzenia :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Kapitalnie szaleją dwa szatany.:lol:[/QUOTE] Ano :) akurat nam sie duało i nikogo nie było i Fix mógł pobiegac;) bo jak jakiś inny pies jest to na lince się prowadzi... [quote name='3 x']ta jest :] zazdraszczam Ci, że tak fenomanalnie biegają ze sobą a jeszcze bardziej, że wracają ;) bo moje to może i by pobiegły ;) ale na bank by nie wróciły ;)[/QUOTE] akurat na tym spacerze bardzo niegrzeczni pod tym względem byli :watpliwy: I uważam, ze by wróciły :) jakby same chciały ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7749Kopiowanie_zps894cff34.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7749Kopiowanie_zps894cff34.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7750Kopiowanie_zps2cfddd2e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7750Kopiowanie_zps2cfddd2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7752Kopiowanie_zpsfd9c8589.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7752Kopiowanie_zpsfd9c8589.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7754Kopiowanie_zpsdd6c4df4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7754Kopiowanie_zpsdd6c4df4.jpg[/IMG][/URL] Hyhyh przebrnęłyście?:) To już koniec ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jak zawsze Idefix a za nim gna Tazzman :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7743Kopiowanie_zps0d2a04ad.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7743Kopiowanie_zps0d2a04ad.jpg[/IMG][/URL] I w trawę [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7744Kopiowanie_zpsb8d74d41.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7744Kopiowanie_zpsb8d74d41.jpg[/IMG][/URL] Poszliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii' [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7745Kopiowanie_zpsb91f23c2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7745Kopiowanie_zpsb91f23c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7747Kopiowanie_zps6be5a7bf.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7747Kopiowanie_zps6be5a7bf.jpg[/IMG][/URL] Dwa Dupki. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7748Kopiowanie_zps238fa134.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7748Kopiowanie_zps238fa134.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Totalny msizmasz na zdjęciach niewyraźny aleeee lepiej nie będzie neistety :( [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7737Kopiowanie_zpscdd19db8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7737Kopiowanie_zpscdd19db8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7738Kopiowanie_zpsf66bb391.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7738Kopiowanie_zpsf66bb391.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7739Kopiowanie_zps700e4e63.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7739Kopiowanie_zps700e4e63.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7740Kopiowanie_zpsd6fa1f5e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7740Kopiowanie_zpsd6fa1f5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7741Kopiowanie_zps7b1b0d00.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7741Kopiowanie_zps7b1b0d00.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7729Kopiowanie_zps60896955.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7729Kopiowanie_zps60896955.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7730Kopiowanie_zps4f1f84c8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7730Kopiowanie_zps4f1f84c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7731Kopiowanie_zps57e21f34.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7731Kopiowanie_zps57e21f34.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7733Kopiowanie_zpsd2b91140.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7733Kopiowanie_zpsd2b91140.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7735Kopiowanie_zps33d8a69f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7735Kopiowanie_zps33d8a69f.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Lewitacja :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7723Kopiowanie_zps8af9435e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7723Kopiowanie_zps8af9435e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7724Kopiowanie_zps8a3a5197.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7724Kopiowanie_zps8a3a5197.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7725Kopiowanie_zps8e110ff3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7725Kopiowanie_zps8e110ff3.jpg[/IMG][/URL] Zero respektu... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7726Kopiowanie_zps6e40e806.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7726Kopiowanie_zps6e40e806.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7728Kopiowanie_zps8938462e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7728Kopiowanie_zps8938462e.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7718Kopiowanie_zps4aa6a48b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7718Kopiowanie_zps4aa6a48b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7719Kopiowanie_zpsa5e19948.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7719Kopiowanie_zpsa5e19948.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7720Kopiowanie_zps43f3c732.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7720Kopiowanie_zps43f3c732.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7721Kopiowanie_zps53bd8ccf.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7721Kopiowanie_zps53bd8ccf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7722Kopiowanie_zps9dfc5815.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7722Kopiowanie_zps9dfc5815.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
jako, ze jest niedziela a nowym zwyczajem zazwyczaj w neidzielę wstawiam zdjecia... To prosze bardzo z wczorajszego spaceru :) Zeby nie było, ze psy tylko w pościelach i w kocach się wylegują;) Kto znajdzie Fixa?:) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7712Kopiowanie_zpsdfae8293.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7712Kopiowanie_zpsdfae8293.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7713Kopiowanie_zps76c6553d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7713Kopiowanie_zps76c6553d.jpg[/IMG][/URL] Wy scigówki ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7714Kopiowanie_zpse142d2c6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7714Kopiowanie_zpse142d2c6.jpg[/IMG][/URL] Zadzior [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7716Kopiowanie_zps456a516a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7716Kopiowanie_zps456a516a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSCN7717Kopiowanie_zps4a6f2e77.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSCN7717Kopiowanie_zps4a6f2e77.jpg[/IMG][/URL] -
byłam pocieszyłąm sie cudne wieści ;)
-
[quote name='WATACHA']No ja akurat świnią też nie:eviltong:[/QUOTE] to ale to akurat Twój swiadomy wybór :)
-
[quote name='malawaszka']no przy takiej ilości i takiej ... :hmmmm: jakości :D [/QUOTE] Oj tam oj tam :) Wiesz ze Tazz ponoć jakosciowy a taki problemowy :evil_lol:
-
[quote name='eria']Sandra, fotki na codziennych 'moich polach' robione , odległość od domu 3 minuty ulicą hihi[/QUOTE] jejku zazdrość jest złaaaaa :placz:
-
Kurde Wasiu u Ciebie to jednakz awsze coś... ae tak sobie mysle, ze przy takiej ilosci tow sumie nic dziwnego ehhh ja mam "tylko" dwa a tez mi sie wydaje ze ciągle cos...