-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ładnie chodzicie :) Jak ja Ci strasznie zazdroszczę tych spacerów :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hahhaah :) Cudnie :):)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']Nie mam na zbyciu łańcucha.[/QUOTE] to po co chcesz go zużywać?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
AnkaG to super :):) -
[quote name='wilczy zew']Nie wiem kto ma iść na łańcuch: Mordziasta czy Kocyk?[/QUOTE] Ty idź :) oni się dogadają :evil_lol:
-
[url]http://imageshack.us/a/img13/6450/mxgd.jpg[/url] uwielbiam takie zdjęcia :loveu:
-
Dzię ku je my :Rose:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kurde ejstem pewna ze się wczorajd ziwiłam ze Lizka zżera kapcia a ktoś ja nagrywa zamiast zdzielić:lol: -
nooo jakie ładne podsumowanie :) Umiesz :loveu: Nawet w niektórych kwestiach wyczuwam sama siebie :evil_lol: Noo i czekamy na kolejne cudne długie lata z Wami tutaj :) I Twoimi cudnymi opowieściami i zdjeciami ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Zimno to Fisiek opatulony :) A jak Tazziowy brzuszek?[/QUOTE] 3 dni zastrzyków i już się uspokoiło :) czekamy teraz na całkowity powrót kupki do normalnosci i próbujemy całkowicie odstawić Kreon [quote name='zerduszko']Ale piecuchy! One się coś jeszcze ruszają czy zapadają w sen zimowy?[/QUOTE] Jak tzreba to sie ruszaja ale jak nie trzeba i mozna w łózku lezec to też chętnie;) [quote name='ulana']Na zdjęciach nosy śliczne, jak zwykle :) [/QUOTE] w rzeczywistości jeszcze lepsze są;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Fixiu jest ciepłolubnym pieszczoszkiem :loveu:[/QUOTE] jest :lol: [COLOR=#ffffff]...............[/COLOR] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Fajny ten wschód :loveu: Co Fix taki opatulony :-)[/QUOTE] Tak lubi ;) -
hie hie hieh się licytuja która bardziej zachwycona :) CUdnie ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A tak w któryś poranek przepięknie wstawało słońce... Do pracy szłam z usmiechem na ustach ;) Pieknie było ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2365Kopiowanie_zps1dcb0460.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2365Kopiowanie_zps1dcb0460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2366Kopiowanie_zps15479684.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2366Kopiowanie_zps15479684.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2367Kopiowanie_zpsc4b88743.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2367Kopiowanie_zpsc4b88743.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2368Kopiowanie_zps0325f6d8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2368Kopiowanie_zps0325f6d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2369Kopiowanie_zps7e20a71d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2369Kopiowanie_zps7e20a71d.jpg[/IMG][/URL] A tak BTW bo kiedys była rozmowa o photobucketcie i tym, ze mienili kopiowanie linków na forum, to w ustawieniach w koncu można to zmienić tak aby było po staremu ;) Od razu pod zdjęciem jest link:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2419Kopiowanie_zps1736aaf3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2419Kopiowanie_zps1736aaf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2421Kopiowanie_zpsd29b30a2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2421Kopiowanie_zpsd29b30a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2430Kopiowanie_zps0cfdd0ce.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2430Kopiowanie_zps0cfdd0ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2435Kopiowanie_zps63b5200c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2435Kopiowanie_zps63b5200c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2436Kopiowanie_zpsf02fe40e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2436Kopiowanie_zpsf02fe40e.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jak zwykle w weekend z TZem szaleliśmy z aparatem :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2370Kopiowanie_zps6925c771.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2370Kopiowanie_zps6925c771.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2373Kopiowanie_zpsef3637be.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2373Kopiowanie_zpsef3637be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2377Kopiowanie_zps1f4f27b7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2377Kopiowanie_zps1f4f27b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2398Kopiowanie_zpse626d1e9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2398Kopiowanie_zpse626d1e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/DSC_2411Kopiowanie_zps61d70cfb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/DSC_2411Kopiowanie_zps61d70cfb.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='malawaszka']no właśnie nie :shock: wręcz przeciwnie.... mam ochotę mu opitolić na krótko takie ma kołtuny :shake:[/QUOTE] Daj Rudej trochę czasu... miałam problemy z Tazzową brodą dopóki Fix sie nie pojawił;)
-
przylizłam :)
-
[quote name='ania0112']oh szkoda, że tak się potoczyło no ale dzieci najważniejsze... a kontaktowałaś się z kimś od spanieli? (pewnie jest coś takiego) może chociaż w ogłoszeniach pomogą... yyy a kto jest drugim gryzącym psem? no bo numero uno to Furka a drugi? Zgredek? a on często gryzie tymi 2 zębami? a Ciebie też czy tylko J?[/QUOTE] Chyba o te Rudzinkę małą chodziło :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA'] A z przepuszczaniem to u mnie rożnie bywa, w zależności od wielu czynników.[/QUOTE] A o to to :) [quote name='AnkaG']Tfu tfu tfu ruszyło - dwa zastrzyki a już widać poprawę. Trzymajcie mooocno :) Marako - ona dostaje hepatil i essentiale forte i syrop który powoduje, że jedzenie jest krócej w jelicie grubym, a do tego ten syrop pomaga przetwarzać żarełko tak by mniej amoniaku powstawało i się wchłaniało. A, że jest lepiej z wątrobą to widać nawet po moczu bo tak brzydko waniał a teraz już nie. A syropem to tak pluje, że masakra. :)[/QUOTE] SUPER :) 3mamy dalej :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
AnkaG strasznie m iprzykro. wysyłamy fluidy i myślę o Was bardzo... jak postawiłaś Kajcię wtedy u weta :shake: -
Dobrze ze "tylko" siniak mimo, ze domyślam, się ze dla Niej i dla Was to nie "tylko" ale mógł gorzej zrobić skubany. Ciekawe co ma w głowie :shake: mam nadzieję, ze szybko się znajdzie dom.
-
[quote name='malawaszka'] Iga jest młodsza... tak - decyzja podjęta bo warunek był taki, że nie będzie gryzł dzieci - a Iga jest taka, że ona się nawet nie przyzna jak pies jej coś zrobi - dopiero po chwili nie wytrzymała i się popłakała...[/QUOTE] Biedna :( mam nadzieję, ze jej dużej krzywdy nie zrobił :(
-
ehhhh to moze jednak wezmą rudą... Szkoda Igi :( znaczy decyzja podjęta? A Iga to ta starsza czy młodsza??