Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']nie ma szans - Vika jest najważniejsza teraz i z niż ani na chwilę się nie rozstaje - tylko jak do wc idę i na krótkie spacery z kurduplami i Bryzą - dziś Bryza miała rozrywkę - wybiegała się razem z rudzielcem - ruda w koło nas a Bryza próbując dogonić pędziwiatra - wesoło z nimi[/QUOTE] Mi chodziło tylko o te negatywne myśli :splat:
  2. uf dobrze ze zyjecie. na rozmysły przyjdzie czas jak sie wyspisz Monika, teraz wszystko wydaje się beznadziejne, ale na bank ledwo na oczy patrzysz, musisz odpocząc (wiem ze ąłtwo powiedzieć) jutro bedzie lepiej.
  3. [quote name='ania0112']no fajna jest...:loveu: a wy nie macie śniegu? my od wczoraj mamy.. poprosiłyśmy bo zdjęcia na dworze chciałyśmy robić a ona czarna to kiepsko wychodzi na betonie... śnieżek jej bardziej pasuje jako tło ;)[/QUOTE] Na szczęscie nie mamy śniegu ;)
  4. Fajnaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Ja mam papierową :razz:
  5. Uuuuuuuua :) to dużo mądrości Boltowej zyczymy ;)
  6. Alez ona jest urocza :loveu: ŚNIEG :eek2::scared:
  7. uuuuua i już zamkniete drzwiczki? Szybcikiem... 3mam kciuki coby pomogło!
  8. hmmmmm kto mi pisał ze ta hydroksyzyna musi byc podawana dłuższy czas? Pink chyba... hmmm ze nie dzień wcześniej tylko z tydzień?? Tazz dostawał 2,5 dnia tylko i nie zadziałało... A na ten rok na sylwestra juz mam relanium :roll:
  9. [quote name='Pink']WZ kup najzwyklejszy dywanik do lazienki za pare groszy. One sa gumowane od spodu i nie przesuwa sie po tacce plastikowej. Moje paszczaki maja w srodek wsadzone legowisko - takie z gabki z cienkimi sciankami .... dobre jest, bo sie nie przesuwa wcale... tyle ze te moje mendy wyzeraja z niego gabke :mad: normalnie wypcham... ciagle zszywam i zszywam ale to o dupe rozbic z nimi.[/QUOTE] bo nie to co trza zszywasz.... [SIZE=1]Pychole im zaszyj i będzie spokój :diabloti:[/SIZE]
  10. Matko boska no ona ma się tam dobrze czuć a nie leżeć na metalu biedna psinka. WASZKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!
  11. Swoją droga Wy to się macie.... Esta na wielkanoc, Kajcia na boże narodzenie.... :calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:
  12. Jak cwiczyc aby wzmocnic? Fix dostaawał psychotropa aby sie "uspokoic" jak zostają sami i nie kupkac tak :(
  13. [quote name='malawaszka']a ktoś wie w jakim czasie powinna byc zmiana???? ja sie obawiam, że moje oczekiwania są za duże :roll: no ale zobaczymy...[/QUOTE] Mi wet tłumaczył ze w ciągu pierwszych 3-7 dni powinna być zmiana... jak nie ma to nie ma sensu (oczywiście powiedział mi to po 3 miesiącach bez sensu podawania...)
  14. ale tak patrze ze Fix brał połowę dawki bo 10 mg a przez dłuższy czas brał w ogóle 5mg... ehhhh Głupek mały ;) 3mamy kciukasy ;)
  15. OOO psychotrop :) oby działał!! I Piżdzia zrobiła się cudna :cool3: Na Fixa psychotrop nie zadziałał ani ociupinki:lol: ten to ma nawalone pod kopułą;)
  16. [quote name='malawaszka']wiem, że już było o płci Garaża, ale może jednak to Garażówka z samochodzikami w środku? :lol:[/QUOTE] Obstawiałabym po prostu Grubego Garaża :) bo jak idzie to taki luźny jest :razz:
  17. [quote name='wilczy zew']Ciekawe jak Hangar mieści się w garażu :evil_lol:[/QUOTE] zwinny jest Skubany :)
  18. Okkkkkkk koniec o zarciu ;) Będzie o garażu ;) Jak wiecie w garażu zimuje mi kot Garaż;) menda jedna tak jak kiedyś tylko spała i jadła i szła sobie tak teraz śpi chyba całą dobę tam :lol: o i nie ucieka jak mnie widzi tylko jak widzi ze ide to od razu do miski podchodzi :razz: Aaaaa i chyba juz nie jest Garażem... raczej... Hangarem :diabloti: [SIZE=1]P.S to wcale nie o jedzeniu jest :evil_lol:[/SIZE]
  19. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pfzl4BXYhT4/UdHi6JhJeyI/AAAAAAAABkk/6HGXxwz4oeg/s640/P1130246.JPG[/IMG] o ja cie sune :mdleje:
×
×
  • Create New...