-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']i dla mnie też :D[/QUOTE] Zerce Me podac adres?? -
hm ja wiem, ze Tobie ejst trudniej bo ona gryzie... ja w takim momencie jak tazz swiruje po prostu go trzymam i nie pozwalam się wyrwac oplatam go i koniec... mi sie wydaje ze robisz jej niestety podwójna traumę, nie dosc ze strzelają to do tego ją zamykasz i zostawiasz... wiem, że musisz sikać ;) ale no tak nie mzoe byc... chyba ze za rok chcesz kupowac nową klatkę a ogólnie rzecz biorąc zupełnie ja do klatki zniechęcic ponowię pytanie: Jak Kocyk?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Dobra postawa Fixa![/QUOTE] Ano dobra :) CZasem tylko mu się jak zachce to szczeknie ale ejst nienajgorzej... Tazzman włąsnie dostał kolejna tabletkę i to wsyztsko... tym razem całą... no nic zobaczymy... jestesmy we dwoje to damy rade w razie wu, jedno zajmie Fix a drugie da paste Tazzowi [quote name='AnkaG']Przetrwania tej nocy w spokoju życzymy i wsiego dobrego w Nowym Roku.[/QUOTE] Dziękujemy I Oczywiscie kurcze :) Dla wsyztskich Was szczescia i spokoju w nowym Roku ;) Duzo miłosci i bliskości, wsparcia i pogody ducha;) -
Ale jaka piękna Broda Hondziny :loveu: bo o cudowności maluszków to nawet słow nie mam aby pisac;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ta karma co mu wziełam 105g na 10 kilo daje my jakies 130 ... ale teraz znowu 200g szlag mnie trafi :( Tazz je 400 a wazy praktycznie 4x więcej :shake: Tabsy dla mnie pocieszyłabym sie;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Boscha, bo na tym fajnie go podciągnęło i Lizkę tez - ma tłuszczyk! i muszę ją zacząć pilnować. Ale ja mu tego daję więcej niż zalecane, bo 150-170 g na 9 kg psa ;) Zależy jak mi się sypnie.[/QUOTE] O zesz... ja nie chce az tyle dawac... bo mnie zakupka... [quote name='AnkaG']Sandra na twoich fotach widać, że to Przyjaciele są. :) Tulanie itp. :)[/QUOTE] to tylko fotu bo to tulenie to tylko na lozku mzoe byc;) [quote name='malawaszka']ja też chce te tabsy :D[/QUOTE] ja tez;) -
[quote name='wilczy zew']Bez klatki nie będzie leżała tylko latała po mieszkaniu kopiąć i wiskająć się w różne miejsca. Pręty wyrywa gdy wyjdę z pokoju.[/QUOTE] to nie wychodz... bo to nie ma sensu... bierz ja ze sobą jak wychdozisz. A Jak Kocyk??
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Biedny Tazzik...[/QUOTE] [quote name='Margi']Bidulek. U mnie strzelają jeszcze sporadycznie,ale Figa mimo tabletek żle to znosi.Jest niespokojna i już dwa razy się zesikała.Lata po domu i szczeka. Biedne są te nasze psy.:shake:[/QUOTE] [quote name='zerduszko']Trzymajcie się![/QUOTE] Damy rade... nie ma wyjscia... [quote name='malawaszka']rany współczuję Wam! najgorzej, że Fix się nauczy tych zachowań bez sensu no...[/QUOTE] Ano... ale nie mam jak ich odseparowac...naarzie nie ejst z Fixem zle odpuscił całkowicie... tfu tfu tfu -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
MASAKRA!!!!!!!!!! zesz w dupe nooooo u mnie walą non toper już co chwile coś wybucha... Tazz skowyczy... Fix nie wie o co chodzi i tez zaczyna juz swirowac... Tazzman dostał rano pol i 3h temu 3/4 relanium... o 22 dostanie ejszcze jedną całą ale to wsyztsko. jedyne co może nas uratowac to pasta łosiowa... która naszczescie wczoraj kupiłam, dwie tubki, jak lize to się troche uspokaja... -
[quote name='malawaszka']ja nie kumam tego, że ją zamykasz w klatce jak idziesz do wc :shake:[/QUOTE] ja też nie. to jest za wczesnie. zamykaj ja jak juz musisz jak jestes obok jak musisz isc do wc to weź ja ze sobą :shake:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
UUuuuuua mały niedzwiedź :loveu: na rowerze :razz: -
ale jak czysto i świeżo bedziesz na klatce miała :loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Sandra co Ty gadasz, Twoje foty są fajne. Nie tylko jakość się liczy, musza mieć to coś ;)[/QUOTE] Oh Kochane Zerce Moje miód na me oczy kładziesz :iloveyou: Jaka Karme dajesz aktywną? Ja kupiłam doctordog na kurczaku bodajże wychodzi 105g na 10kilo dawki dziennej (bo mnie zalezy mimo wsio aby jadł mało przez te kupy... )... idefix po prawie 3 kilo zjedzonych schudł mi :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O joj jakie cudowne zdjęcia.... cudne... kalam się, ze moje takie okropne i nie wyraźne :( A Jagoda jakiegos zeza ma? :scared: [quote name='zerduszko']Daj mu jeść, daj mu jeść... i sądzicie, ze od tego przytyje? To jest facet, może żreć jak koń bez konsekwencji :shake: Jeszcze jeść nie skończy, a już srać leci :evil_lol:[/QUOTE] Ooooo mam tak samo z Fixem... nawet karme mu zmieniłam... na jakos 70% mięcha... super hiper taka a menda chudnie :( Napakowany chuderlak... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2519Kopiowanie_zps044cd3bd.jpg[/URL] faktycznie cycuś mamusi. :eviltong: Fazzio bardzo pięknie prezentuje brodę,a mały to tak jakby spoważniał na tych zdjęciach.:lol:[/QUOTE] Ano Cycus cycus Kochane stworzonko moje :iloveyou: Fazzio? Fix z Tazzem Ci się zfiksowali :lol: Idefix tylko na zdjęciach Cholera jedna spowazniał [quote name='WATACHA'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2519Kopiowanie_zps044cd3bd.jpg[/URL] Przydupasek :)[/QUOTE] Noooo :loveu: [quote name='3 x']Fixiol wymiata :) dajemy Fredkowi hydroksyznę i mamy pierwsza reakcję ma sraczkę ;) ale tez na te dalsze wystrzały nie reaguje ale nie wiem czy to ma zwiazek z hydroksyzynę :evil_lol:[/QUOTE] Super :mdleje: [quote name='AnkaG']Niuniu przytulony do mamci :) Potwierdzam, u Kajci nasilało się z wiekiem. Eście też, tylko ona na starość ogłuchła i był spokój przez dwa lata. Keysi przez lata to nawet oglądała fajerwerki a wczoraj .. zonk... na spacerze jak słyszała wystrzały to tak z niepokojem na mnie patrzyła.[/QUOTE] No i masz Babo placek. [quote name='zerduszko']Malutki Tazio :lol: A brodę ma coś długą :cool3:[/QUOTE] Ano mam bo Idefix o nią cudnie dba i mu rozczesuje;) poza tym ograniczenie kosci prasowanych tez duzo daje :razz: I miało być więcejz djęć wczoraj. ale dogo wysiadło i koniec końców nie wstawiłam zdjeć na serwer :lol: A w ogóle cos mnie walneło w nocy i nie mogłam zasnąc... koniec końców zasnełam po 4.30 jakoś... A rano się załamałam bo nie ma to jak w[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ejść o 7.30 w poniedziałek 30 grudnia do biura. Włączyć komputer w sekretariacie i radio. W radiu usłyszeć jakże cudowna piosenkę...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni możemy iść"[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Serio?? Taka złośliwość o 7.30? Ja tu muszę jeszcze 8 h siedzieć [/FONT][/COLOR] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2528Kopiowanie_zps1e8f90f6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2528Kopiowanie_zps1e8f90f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2526Kopiowanie_zps37e73ce2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2526Kopiowanie_zps37e73ce2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2524Kopiowanie_zps22ef0718.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2524Kopiowanie_zps22ef0718.jpg[/IMG][/URL] Dumny :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2522Kopiowanie_zps688418b1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2522Kopiowanie_zps688418b1.jpg[/IMG][/URL] Malutki szczeniaczek:) się poskładał;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2519Kopiowanie_zps044cd3bd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2519Kopiowanie_zps044cd3bd.jpg[/IMG][/URL] I kłoniecz :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
zebologia :0 W ogole jakz aglądam Fixowi w pychola to on jeszcze wszystkich zebów nie ma... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2536Kopiowanie_zps5ab8e9dd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2536Kopiowanie_zps5ab8e9dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2534Kopiowanie_zps155d0ae4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2534Kopiowanie_zps155d0ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2532Kopiowanie_zpsbef64358.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2532Kopiowanie_zpsbef64358.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2530Kopiowanie_zpsc700d635.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2530Kopiowanie_zpsc700d635.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Tazz taki młody, a juz tak bardzo reaguje na strzały :shake:[/QUOTE] No do dupy... jak mu się bedzie nasilac to ja nie wiem co zrobię za pare lat jak wybuchy będa... a u mnie w szczecinie to opróćz sylwestra jeszcze dwie imprezy sa fajerwerkowe w roku... i tez walą jak diabli :shake: W zeszłą niedziele mimo tradycji nie dałam fotkek tych moich gałganów... jakos jak AnkaG pisała to nie miałam nie wiem czy weny czy serca... w takim razie dziś dostaniecie zdjęcia sprzed tygodnia :0 Miałam zrobione, przygotowane tylko nie wstawiłam :) A wieczorkiem moze wrzucę ejszcze teraz z tego weekendu ;) Bo tez mam ;) Domowe jak zwykle ale mam :) Wczoraj jak w koncu mogliśmy iśc w nasz dół pobiegać to już ciemno było... wczesniej jakies psy biegały nieznajome, nie chciałam ryzykowac z Fixem bo co to za przyjemnosc się szarpac z idiotą :flaming: Ale fotki fotki ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2548Kopiowanie_zpsaa613702.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2548Kopiowanie_zpsaa613702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2546Kopiowanie_zps2aff1a76.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2546Kopiowanie_zps2aff1a76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2544Kopiowanie_zps18196e35.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2544Kopiowanie_zps18196e35.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2542Kopiowanie_zps87e4b243.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2542Kopiowanie_zps87e4b243.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/12-2013/22/DSC_2539Kopiowanie_zpsaa45c610.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2539Kopiowanie_zpsaa45c610.jpg[/IMG][/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] i taka wyszła [B]perspektywa[/B] jak wyszła ;)[/QUOTE] włąsnie dziękuję :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']u nas w klinice od zeszłego roku hitem na sylwestra jest Zomiren[/QUOTE] nie znam... ale ja mam krótka historię z sylwestrami :roll: [quote name='AnkaG']Ja po różnych próbach stwierdziłam, ze lepiej działają ziołowe tabletki niż chemiczne.[/QUOTE] hm ziołowe na Tazza kiedyś w ogóle nie działały... a drogie były jak czort i do tego chyba z 10 musiał na dobe zjeść :roll: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ten bernańczyk jakiś duzy... albo Prodziak jakiś mały... albo to po prostu tak wyszło bo za pomniałam ja to się nazywa jak na pierwszym pla nie ejst coś mniejszego a w ogólnym rozrachunku wychodzi na większe... :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
3x dajcie znc jak było :lol: Wilcza nie chcę aby łaził nacpany cały tydzien :shake: edit- a w ogole Tazz dostaje tylko na wieczór tabsy :shake: w dzien nie dostaje teraz w ogole... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
ja się zaczełam zastanawiac własnie ze kurde to relnium działo wczesniej jak były imprezy fajerwerkowe w szczecinie... ale strzały były dośc daleko... fakt faktem ze słyszalne nawet przez nas ale daleko... a teraz będa walic wszedzie... koło domu tez... narazie jak sa wytrzały to nie widac zadnej róznicy :flaming: musze kupić paste z łosiosia w tubce w razie wu bedziemy sie tym ratować...